Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Gara pārdzimšana, kaa domaajat juus?
melany
iesūtīt 01.06.2005 07:54
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



Kā jums liekas, vai ticat gara pārdzimšanai? es personīgi ticu. uzskatu, ka pēc nāves iet bojā cilveeka kjermenis, bet gars, dveesele jau nevar taa nomirt! taapeec gars aiziet kaadaa aizpasaulee un peec tam iemiesojas naakamajaa cilveekaa. nu kaut kaa taa. liekas, ka taapeec daudziem shkjiet ka vinji ir bijushi kaadaa vietaa, kur patiesiibaa ir tikai pirmo reizi. Gars taa kaa saka priekshaa, ka tur jau ir buuts. gars cita cilveeka veidolaa ir bijis tur jau senaak....

nu taadi ir mani uzskati, bet kaa domaajat juus? ceru, ka shitas nav baigais mudzinjsh... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Lauwinja
iesūtīt 01.06.2005 08:17
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Es arī ticu bet par to tik daudz neesmu domājusi... blush.gif es ticu ka pēc nāves cilvēks paliek pasaulē ,bet ne šajā bet tādā kā uzgaidāmajā telpā.Viņš gaida ka kādai ģimenei būs vajadzīgs bērns un kļūs par to....tad būs pienākusi viņa kārta. Un viņš aizies no uzgaidāmās telpas un dzīvos atkal ķermenī....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 01.06.2005 11:07
Raksts #3


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Kā Lauwinjas teorija saskan ar strauji pieaugošo pasaules iedzīvotāju skaitu?


Bet par domu kā tādu - kārtējās muļķības. Vai kāds man var pateikt no kā sastāv gars? Vai tā ir viela vai lauks? Cilvēka smadzenēs atmiņa izpaužas kā nepārtraukta elektromagnētisko signālu ķēde starp smadzeņu šūnām. Kā informāciju uzglabā gars? Kādā formā gars atrodas cilvēka ķermenī, kā tas to var pamest? Kurā brīdī cilvēkā iemiesojas gars - grūtniecības laikā vai jau jaundzimušajā? Kā tas notiek?

Vai kāds reinkarnācijas piekritējs man var atbildēt uz šiem jautājumiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 01.06.2005 15:43
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Par Lauwinjas teoriju: pieņemot, ka biomasa uz Zemes konstanta, jādomā, ka pārējo dzīvnieku un augu, [sēņu],[...] skaits samazinās. Tātad reinkarnācijas piekritējiem jāsamierinās, ka kādā no iepriekšējām dzīvēm pastāv iespēja būt bijušam, piemēram, cērmei. Protams, šis spriedums der tikai tad, ja neņem vērā laika un telpas staipīšanas pasakas.

Bet vispār es arī uzskatu, ka dvēseļu/garu nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.06.2005 16:21
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Bet kāpēc katra cilvēka liktenis ir atšķirīgs? Kāpēc vienam ir laimīga dzīve un otru nogriež abortā? Kāpēc viens peldas naudā un pierijas, bet cits ir spiests pa miskastēm vandīties? Lūdzu, cien. niknie un varenie materiālisti izskaidrojiet man vispirms to! silent.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 01.06.2005 18:06
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Kedriks @ 01.06.2005 16:21)
Bet kāpēc katra cilvēka liktenis ir atšķirīgs? Kāpēc vienam ir laimīga dzīve un otru nogriež abortā? Kāpēc viens peldas naudā un pierijas, bet cits ir spiests pa miskastēm vandīties? Lūdzu, cien. niknie un varenie materiālisti izskaidrojiet man vispirms to!  silent.gif  rolleyes_a.gif
*


Tāpēc, ka visi cilvēki piedzimstot nav vienlīdzīgos apstākļos. Piemēram, labās ģimenēs piedzimušajiem lielākas iespējas dzīvot labākos apstākļos arī visu pārējo mūžu, bez tam arī katra cilvēka ģenētiskais mantojums ir nozīmīgs faktors, ...

Manuprāt viens kolorīts Džeka Londona izveidots literārais tēls, uz šo jautājumu būtu atbildējis apmēram tā: "Tāda ir pasaules cūcība."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.06.2005 18:17
Raksts #7


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Vai tad mana ģenētika nosaka vai es piedzimšu labā vai nelabā ģimenē? blink_a.gif Man tā vuien gribas domāt, ka "nejaušība" vai "pasaules cūcība" šai gadījumā to neizskaidro ne mazākajā mērā! Bet centīgi domājot par šīm lietām, tās atstāj cilvēkam pilnīgu bezcerības un nolemtības sajūtu, kas nav normālam cilvēkam dabiska lieta. Viss velk uz to, ka tur ir VĒL kaut kas! wink.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 01.06.2005 18:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 01.06.2005 18:20
Raksts #8


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ģimene nosaka, vai no mazām dienām tev jāizlaiza atkritumu spainis, vai jāizmet pustukša ikru burciņa.

Ģenētika nosaka, vai tu vispār būsi gana attīstīts, lai kaut ko varētu uzlabot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.06.2005 18:26
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nēēē!!! Es jautāju, kas nosaka to, kur cilvēks piedzims!!! Itkā nejaušība... Bet tad tas ir ļoti netaisnīgi! Ja paskatās tos pašus pierādāmos likumus no fizikas - viss ir lieliskā līdzsvarā un balansā un papildina viens otru.. gribas aizdomāties arī par to, kas uz mums kā cilvēkiem attiecas... neba jau mēs no tiem likumiem pastāvam atrauti!!! Ja izkāpsi pa logu, loģiski, ka nožausies un salauzīsi kājas un rokas. IMo, jābūt arī kādam likumam, kas nosaka vismaz starta pozīcijas katram savā dzīvē. VEcāki var dot tikai ģenētisko mantojumu. Un arī ne jau nu VISS ir noveļams uz iedzimtību!! Kāpēc mēs esam dažādi? Kapēc ir ģēniji un debīliķi? Kāpēc vienam nolemts visu izbaudīt, bet citam nekā? wink.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 01.06.2005 18:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 01.06.2005 18:29
Raksts #10


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu tie, kas tic reinkarnācijai vai kā viņi dēvē tās muļķības, parasti apgalvo, ka to nosaka tavi pagātnes nopelni vai savārītās ziepes. Ja esi bijis slikts puika, tad tagad pagrauzīsi ābolus kā tārps, ja esi labojies, tad paaugstināsim tevi par vardi, utml.

Protams, tā viņi tikai apgalvo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.06.2005 18:35
Raksts #11


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Shadowstalker @ 01.06.2005 18:29)
Nu tie, kas tic reinkarnācijai vai kā viņi dēvē tās muļķības, parasti apgalvo, ka to nosaka tavi pagātnes nopelni vai savārītās ziepes. Ja esi bijis slikts puika, tad tagad pagrauzīsi ābolus kā tārps, ja esi labojies, tad paaugstināsim tevi par vardi, utml.

Protams, tā viņi tikai apgalvo.
*



Nu ticēšana vai neticēšana ir katra personīgā lieta. Man vienkārši ir interesanti, jo te kaut kas nelīmējas kopā. Un nevajag vulgarizēt, mēs lieliski saprotam, par ko otrs runā! Es nedomāju, ka ja nebūtu kaut kā, kas to visu lietu regulē, mēs tā vienkārši varētu zagt, slepkavot, laupīt, spīdzināt, varot, apmelot, piemānīt un cerēt, ka mums par to nekas nebūs. Bet reka tomēr lielākā daļa cilvēku tā nedara. silent.gif Galu galā ir jau arī mūsu pašu cilvēku sabiredrības radītie likumi.... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 01.06.2005 18:48
Raksts #12


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es pati personīgi neticu.

Atceros, ka bija viena filma (drāma, protams). Tur bija divas ģimenes. Naidīgas ļoti. Vienā ģimenē sieva bija stāvoklī un gaidāma bērna piedzimšana, bet otrā ģimenē vectēvs bija uz nāves gultas. Un tad (cik paredzami) - vectēvs nomira, bet bērns piedzima. Un itkā lika saprast, ka viņš ir piedzimis no jauna. Pluss vēl bērnam uz galvas bija tāda kā dzimumzīme skūpsta veidolā (ak nabags! ja tur vēl mati neaug blink_a.gif ).

Tāda kā uzgaidāmā telpa. Nu es neticu. Esmu par to domājusi, vai es vispār agrāk kaut kas biju? Un kā tamlīdzīgi. Pluss vēl viens stāsts, ko vēl nesen (pirms dažiem gadiem kaut kur baigi rādīja pa TV, rakstīja internetā).
Ka kaut kādā Amerikas mazpilsētā dzīvoja vīrs ar sievu un sieva cieta autokatasrofā (kas tamlīdzīgs). Protams, ka nomira. Vīrs samierinājās. Utt, un vēlāk apprecēja jaunu sievieti. Pēc vairākiem gadiem pilnībā citā pasaules malā kāda maza meitene saviem vecākiem sāka runāt par savu vīru un tamlīdzīgām lietām. Un tad, viņa runāja par to mazpilsētu, līdz vecāki viņu tur patiešām aizveduši. Tā mazā meitene aizgāja uz savām mājām, satika savu vīru. Daudzi neticēja. Bet viņa varēja nosaukt, kura bija viņu mīļākā dziesma, un vēl daudzas dažādas lietas. Sakritība?

Bet lai arī cik stāsti būtu un nebūtu es neticu. Lai gan cerēt vienmēr var, ka mīļotais cilvēks, kurš ir aizgājis - tomēr dzīvos, lai gan neatcerēsies neko no savas iepriekšējās dzīves. Un cerēt, ka nākošajā dzīvē viņu arī satiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.06.2005 20:18
Raksts #13


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(skowij-snowij @ 01.06.2005 18:48)
Es pati personīgi neticu.

Atceros, ka bija viena filma (drāma, protams). Tur bija divas ģimenes. Naidīgas ļoti. Vienā ģimenē sieva bija stāvoklī un gaidāma bērna piedzimšana, bet otrā ģimenē vectēvs bija uz nāves gultas. Un tad (cik paredzami) - vectēvs nomira, bet bērns piedzima. Un itkā lika saprast, ka viņš ir piedzimis no jauna. Pluss vēl bērnam uz galvas bija tāda kā dzimumzīme skūpsta veidolā (ak nabags! ja tur vēl mati neaug blink_a.gif ).

Tāda kā uzgaidāmā telpa. Nu es neticu. Esmu par to domājusi, vai es vispār agrāk kaut kas biju? Un kā tamlīdzīgi. Pluss vēl viens stāsts, ko vēl nesen (pirms dažiem gadiem kaut kur baigi rādīja pa TV, rakstīja internetā).
Ka kaut kādā Amerikas mazpilsētā dzīvoja vīrs ar sievu un sieva cieta autokatasrofā (kas tamlīdzīgs). Protams, ka nomira. Vīrs samierinājās. Utt, un vēlāk apprecēja jaunu sievieti. Pēc vairākiem gadiem pilnībā citā pasaules malā kāda maza meitene saviem vecākiem sāka runāt par savu vīru un tamlīdzīgām lietām. Un tad, viņa runāja par to mazpilsētu, līdz vecāki viņu tur patiešām aizveduši. Tā mazā meitene aizgāja uz savām mājām, satika savu vīru. Daudzi neticēja. Bet viņa varēja nosaukt, kura bija viņu mīļākā dziesma, un vēl daudzas dažādas lietas. Sakritība?

Bet lai arī cik stāsti būtu un nebūtu es neticu. Lai gan cerēt vienmēr var, ka mīļotais cilvēks, kurš ir aizgājis - tomēr dzīvos, lai gan neatcerēsies neko no savas iepriekšējās dzīves. Un cerēt, ka nākošajā dzīvē viņu arī satiks.
*



Ak dies, šitie bulvārpreses pastāstiņi pat man spēj uzdzīt šermuļus pār kauliem un jebkuram vdusmēra pilsonim atsist jebkuru vēlmi par šīm lietām interesēties...sick.gif Heh, nezinu vai ar ticēšanu vai neticēšanu te būs līdzēts. Tāpat mēs to visi reiz iespējams uzzināsim, vai tur ir turpinājums vai nav, kad pārkāpsim TURIENES slieksni. Tāpēc smieklīgi ir sist pie krūtīm, ar nepriekšpusi pret zemi, gārgt un dubļus mētāt, aizstāvot vienu vai otru pozīciju. Vienkārši ir jautājumi uz kuriem nevienas puses pārstāvis nevar tā kā nākas atbildēt un viss pāriet ticēšanas vai neticēšanas līmenī. Tā arī pieņemamu atbildi neesmu atradis. Arī šeit smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 12:39
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Es laikam tam vairāk,vai mazāk ticu...Dažreiz ir sajūta,ka pazīsti to ko nekad neesi redzējis,vai ir kaut kāda saikne starp tev svešu cilvēku...


Nju man tā ir... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
melany
iesūtīt 02.06.2005 13:10
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



prieks par tiem, kas tic. vismaz es neesmu vieniigaa... smile.gif nju, bet par tiem, kas netic... katram ir savs viedoklis un savas domas pie kuraam vinjsh pieturaas... neticiigajiem ir taas savas domas un es netaisos taas mainiiit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 02.06.2005 20:22
Raksts #16


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS(Lauwinja @ 01.06.2005 08:17)
Es arī ticu bet par to tik daudz neesmu domājusi... blush.gif es ticu ka pēc nāves cilvēks paliek pasaulē ,bet ne šajā bet tādā kā uzgaidāmajā telpā.Viņš gaida ka kādai ģimenei būs vajadzīgs bērns un kļūs par to....tad būs pienākusi viņa kārta. Un viņš aizies no uzgaidāmās telpas un dzīvos atkal ķermenī....
*



Domaa?pasaulee katru dienu mirst visamz viens cilveeks...Un cik cilveeku pasaulee nav bez beerna?
[nerunaasim par neaugliibais,vai cietiem faktoriem ]Tad kapeec taa uzgaidaamaa telpa nedaavina vinjiem beernu,
jo ir cilveeki,kas tieshaam grib beernu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 02.06.2005 20:40
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 02.06.2005 21:22)
Domaa?pasaulee katru dienu mirst visamz viens cilveeks...Un cik cilveeku pasaulee nav bez beerna?
[nerunaasim par neaugliibais,vai cietiem faktoriem ]Tad kapeec taa uzgaidaamaa telpa nedaavina vinjiem beernu,
jo ir cilveeki,kas tieshaam grib beernu!
Katru dienu mirst vairāk par vienu cilvēku. Katru dienu mirst simtiem cilvēki. Un dzimst arī simtiem.

Neauglība un šādas lietas, tas nav ar gara pārdzimšanu vēl mazāk saistīts (ja kas tāds ir). Jo, to, ka sieviete nevar radīt bērnus (vai vīrietis) izveidojas cilvēkam augot. Un to ietekmēt var tikai un vienīgi pats cilvēks, nevis kāda cita vara.

Ja tu teici, ka nerunāsim par neauglību utt, bet vēlāk rakstīji "jo ir cilveeki,kas tieshaam grib beernu!"... ( wacko_a.gif ). Tie, kas bērnu grib, tie arī sagādā, bet tie, kas negrib negādā. Kā arī tie, kas nevar - pastāv daudzas citas iespējas adoptācija. Un tu satiecies ar jaunu personu kādu. Itkā jau varbūt kāda sakritība, bet adoptē bērnu, un liekas pazīstams.

Muļķības wacko_a.gif

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 02.06.2005 20:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 03.06.2005 08:30
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Kedriks @ 01.06.2005 18:35)
Nu ticēšana vai neticēšana ir katra personīgā lieta. Man vienkārši ir interesanti, jo te kaut kas nelīmējas kopā. Un nevajag vulgarizēt, mēs lieliski saprotam, par ko otrs runā! Es nedomāju, ka ja nebūtu kaut kā, kas to visu lietu regulē, mēs tā vienkārši varētu zagt, slepkavot, laupīt, spīdzināt, varot, apmelot, piemānīt un cerēt, ka mums par to nekas nebūs. Bet reka tomēr lielākā daļa cilvēku tā nedara.  silent.gif Galu galā ir jau arī mūsu pašu cilvēku sabiredrības radītie likumi.... laughing.gif
*


Varbūt lielākā daļa cilvēku uzvedas labi tikai tāpēc vien, ka tā kopumā cilvēku sugai kā tādai ir labāk.

Iespējams, ka šis regulējošais faktors ir vairumā indivīdu esošās bailes no tā, ka izdarot kaut ko nepieņemamu, pārējā sabiedrība sāks apdraudēt [jau tagadējās dzīves laikā] konkrētā indivīda rīcības brīvību vai pat eksistenci. Tie, kas jūtas gana spēcīgi un pārliecināti par sevi, vai arī tie, kas nav draugos ar prātu, šīs bailes neizjūt un sastrādā arī tā sauktos sliktos darbus.

Šo rakstu rediģēja subito: 03.06.2005 08:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 03.06.2005 08:57
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



es ticu
es tikai gribu iebilst nedaudz par to pārdzimšanu - ne jau visi mirušie atkal iedzimst kādā ķermenī. ja tu esi iemācījies to, kas tev šajā dzīvē ir bijis jāapgūst un neesi sabojājis savu karmu, tad vairāk nav jāatdzimst. gars tad vienkārši pāriet citā dimensijā un viss (kristieši to droši vien sauktu par paradīzi grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 03.06.2005 15:56
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Es ticu, ka šī nav nienīgā pasaule. Es ticu, ka pastāv dvēsele, gars, cita pasaule un elle. Un nejau viss vienmēr ir jāizskaidro, nejau visam jābūt loģiski, un visu nemaz nevar izskaidrot. Es skaidri zinu, ka ticu, tikai kam- tas man vēl jāuzzina. Daudzi tik daudz ko saka, apgalvo un pierāda, ka man ir vajadzīgs laiks, lai saprastu, kas tad īsti ir mana patiesība. Bet es skaidri zinu, vai vismaz domāju, ka zinu,ka zvaigznes nav mirušo cilvēku dvēselītes, un ka nāve nav beigas...

Šo rakstu rediģēja angelgirl: 03.06.2005 15:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:28