Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> Profesore Sibilla Trilonija, Kādēļ Dumidors ļauj viņai mācīt?
Siri
iesūtīt 16.01.2004 17:36
Raksts #1


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Nu tā...
Mani jau sen nomok pāris jautājumu....
VAI TRILONIJA IR VAI NAV VILTVĀRDE?
Pieņemts uzskatīt,ka viņa izteikusi īstos pareģojumus tikai divas reizes....Bet kā tad ar Nevila krūzi?Un Lavenderas trusi.Varbūt viņa nevis baidijās ,ka viņas trusis nomirs,bet gan baidijās kādu dienu UZZINĀT ka viņa nav...Un Hermione tiešām aizgāja...Un,visbeidzot,Harijs...Mīļie cilvēki,tikai nesakiet,ka nezināt ko mūsu dārgā Roulinga izdarīs ar Hariju 7. grāmatas beigās...Un viņš ir redzējis Baigo-Siriusu...

Un tagad par Ronu.Varbūt toreiz viņš izteica īstu pareģojumu:Negaidīts mantojums,bagātība.Vai tad mēs nezinām kam Siriuss pēc n...nā...nāves atstās savu mantību?Un ka Harijs varbūt strādās ministrijā...Viņš taču grib kļūt par auroru,ne?

Es īsti nezinu...ko domājiet Jūs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Zuz
iesūtīt 16.01.2004 17:40
Raksts #2


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Pārvietots uz HP forumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
keita
iesūtīt 16.01.2004 19:22
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



vareetu jau buut ka tie ir iisti pareggojumi, bet var buut arii sagadiissanaas(tie divi pareggojumi token bija iisti)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 16.01.2004 20:28
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Bija iisti gan tie divi transa staavoklii izteiktie, gan tie dazhi nenoziimiigie. Es uzskatu, ka vinja nav viltvaarde, tachu dazhreiz, kaa vinja pati saka, ieksheejaa acs aizmiglojas, un neko nevar paregjot un saak muldeet kaut ko par naaves briesmaam wink.gif

Šo rakstu rediģēja rowzee: 16.01.2004 20:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alish
iesūtīt 16.01.2004 23:07
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03



Tas ka Trilonija ir reģe ir noteikti:
1. Viņas vecmāmiņa bija izcila un pazīstama reģe
2. Viņa pareģoja divus pareģojumus

Par tasīti un pārējiem pareģojumiem man grūti spriest...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 16.01.2004 23:20
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Paskatoties uzlempi,jums nebūtu skaidrs,ka tā tasīte tūlīt tiks nomesta?Un skolotāji savā starpā jau ar apspriež skolēnus!Nevils vēl tāds īpašs gadījums...Par trusi...Hermione pietiekami skaidri apgāza Trilonijas teikto.Par to Baigo..Tie bija vieni no viņas murgiem par nāvi..vienkārši sakritība.Manuprāt, viņa nav īsta reģe..Viņai no Vecmammas nav tikušas varen daudz asinis,bet daļa jau ir..Tādēļ viņa spēja izteikt,šos 2 tiešām vērtīgos pareģojumus.Pārējie bija tikai meli,kurus var pielīdzināt jebkurai situācijai.Varbūt viņa pati nedomāja,ka melo..Pati tik pārliecināta,ka tāda dižā reģe ir...Pati sev to iestāstījusi..Un tad jauc iedomas ar pareģojumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 17.01.2004 11:28
Raksts #7


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



<Pavediens paarvietots uz sadalju Personaazhu lietas>


Es teiktu ka vinja nav viltvaarde - vismaz shi vaarda tiehsjaaa noziimee grin.gif Es domaaju ka vinja pati tic ka ir paties paregje un liidz ar to tehniski iznaak vinja nav viltvaarde vienkaarshi mazliet sadomaajusies pusparegje.
Kaut kaadi talanta uzplaiskniijumi vinjai ir vieniigais vinja pati vinjus neatziist wink.gif

Visaa visumaa mans vidoklis sakriit ar Pilripeti blush.gif

Šo rakstu rediģēja Goldberry: 17.01.2004 14:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 17.01.2004 12:32
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Vispaar jau regje bija vinjas vecvecmaate (vai varbuut vecvecvecmaate), shii daavana meedz paraadiities ik peec 3 paaudzeem..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eridāna
iesūtīt 01.02.2004 13:21
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03



Kaut kādas pareģa spējas jau viņai ir, ņemot vērā tos divus pareģojumus, taču pārējie, manuprāt ir īstākā haļava! Piekrītu Pirlipetei par to Nevila splēsto tasīti, visi taču zin, ka viņš ir nenormāli neveikls un kad satraucas, tad vispār... Par to trusi...tas man liekas ir kā ar horoskopiem, izlasi un tad it kā pielāgo to savai situācijai... Baigais...varbūt tiešām tajā tasītē tas tējas kumšķis izskatījās pēc Baigā, kas gan liekas maz ticams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 06.02.2004 13:16
Raksts #10


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Viņa ir kautkāda puspareģe. Tomēr gluži viltvārde ne, jo tad vispār neizteiktu nevienu pareizu pareģojumu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 07.02.2004 01:29
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Viņa nav viltvaarde tikai pati to neapzinaas jo viņa jau nezina ka izdariijusi tos divus pareģojumus....un viņa izliekas ka visu zin un tamliidziigi patiesiibaa min uz labu laimi vai arii uzkluupot cilveekiem ar vaaju raksturu taadam kaa Nevilam par to kruuziiti peec manaam domaam...

Šo rakstu rediģēja Atlanta: 07.02.2004 01:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 07.02.2004 10:57
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Vinja ir kaut kaads mutants. Varbuut vinjaa kaut kur dzilji sleepjas kaut kaadas mistiskas speejas, bet taa vispaar vinja nav nekaada dizhaa paregje. Vispaar varbuut tie pareizie paregjojumi bija tikai paaris veiksmiigi mineejumi no daudzajiem. Nav jau gruti atrast kaad graamatu (it iipashi burvju pasaulee) kur buutu raxtits kaa kaut ko dizhu saskatit kafijas bviezumos un to maaciit beerniem. Nu es gan apshaubu vinjas isstas paregjes speejas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 23.04.2004 13:21
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



es nedomāju ka viņa ir viltvārde. viņa vnk daudz ko arī pārspīlē, bet viltvārde viņa nav. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 23.04.2004 16:38
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Viņai ir kaut kādas pareģošanas spējas taču tās ir ļoti vājās. Varbūt īstos pareģojumus viņa izteica kādā savas "izcilās iekšējas acs" apskaidrības brīdī. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magonīte
iesūtīt 24.04.2004 17:37
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Nu es īsti nezinu. Ir atšķirība sarp to, kā viņa pateica tos divus pareģojumus un pārējos. Pie tam, ja tic Trilonijas spējām, tad nevar ticēt Rona jokiem, jo galu galā Trilonija tur saskatīja pavisam ko citu. Starp citu viņa teica, trešā gada beigās Harijs būs beigts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 26.04.2004 17:51
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



Viņa ir teikusi daudz ko, taču maz kas ir piepildījies- to mēs zinām visi. Ir zināms arī fakts, ka 2 viņas pareģojumi ir īsti un piepildījušies par visiem 100%. Mans subjektīvais viedoklis- viņā rit reģes asinis,taču tā īsti jau viņa nav tāda. Varbūt nepietiekami attīstīta iekšējā acs???? Šķiet, ka viņai kopš bērnības ir borēts galvā- viņai jāturpina dzimtas tradīcijas! Varbūt pat bērnīb;a kāds viņu izsmējis par nekam nederīgiem pareģojumiem. Un kur tāds nabaga cilvēx var likties? Skaidra lieta, ka jāpierāda visai pasaulei savas spējas!!!!! smile.gif smile.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marija
iesūtīt 29.04.2004 14:27
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.04
Kur: Visbiežāk pie klavierēm... :)



Manuprāt- viņā ir kāds noslēpums. It kā ir reģe, it kā nav, bet varbūt Roulinga kaut ko ieplānojusi šim gadījumam? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 29.04.2004 17:42
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



nu par nevilu vareeja uzmineet jo vina naeveiklums ir izdaudzinaats par trusi nezinu (varuut pati nomusiija) un tie divi paregojumi ir taakaaq par maz prieks 14 gadiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fishbone
iesūtīt 29.04.2004 18:53
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: Rīga



Pareiz, ka mele! tik daudz nepareizu paregjojumu es neesmu izteikusi savaa muuzhaa cik shii 2nedeeljaas!
me...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 07.05.2004 21:07
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Es uzskatu, ka viņa ir pilnīga viltvārde.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:57