Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Spējas!!!
Kuras speejas tu veeleetos?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 328
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 16.12.2004 19:40
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es gribet lasiit cilvkeeku domas! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
helly
iesūtīt 19.12.2004 19:50
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.12.04



Domu lasīšanu , jo brīžiem baigi gribas uzzināt ko domā kāds cilvēks par tevi..... whistling.gif Vispār jau visas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 21.12.2004 11:01
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Taatad - kas nu tur bija:
domu lasiisana? kaa jau te izteicaas - dzirdi un juuc praataa no visa taa ko cilveeki domaa, jo domaa visi un ne jau tikai par tevi un var sanaakt arii sausmiiga vilsanaas, ja cilveeks tevi netur par tik labu kaa tev liekas
paarveersties par dziivnieku? 1. ne visi muusu pasaulee ir vegetaariesi un veel mazaak iecietiigi buus ja peeksni pilseetaa paraadiitos lauva vai nu kas tur veel tikai taapeec ka tev sagribeejies paarveersties. un ierestiem dziivniekiem arii nav viegl dziive
manipulaacijas ar laiku? taadaa gadienaa dziive zaudee to burviibu ko pieskir vienreiziiba. ja visu varetu izlabot pagriezot atpakal laiku un viss, tad pasam kluutu garlaiciigi, jo nebuutu par ko satraukties, par ko ruppeeties.. un cik reizes tu griestu atpakal laiku lai uzrakstiitu kotroldarbu taa aa tev gribaas?
kluut neredzamam? un kaada no taa jeega? pirmajaa briidi ojaa, interesanti, bet var sanaak tas pats kas ar domu lasiisanu.un neredzamaa veidaa tikpat nevareesi taa iisti piedaliities piemeeram tusinjaa kuraa esi ielaviijies neaicinaats...
iemiesoties kaadaa? un? teelot to otru un palaist iespeeju pilnveertiigi nodziivot savu dziivi?
kaa redziet man te nav ko izveeleeties. taapec arii nebalsoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 22.12.2004 11:59
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Ir baigi labi ja ir visas, bet es laikam tomeer gribeetu kljuut neredzama.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 22.12.2004 18:22
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Laikam vajadzeetu nokemnteet manu izveeli - domu lasiishana.
Es atkaalju, ka shii speeja ir visai noderiiga. Man vienmeer riebaas, ja mani aprunaa kaut kur pa stuuriem cilveeki, kas ir paaraak gljeevi, lai pateiktu man aciis visu, ko domaa. Skaidrs, ka es vienmeer zinu, kad tiku parunaata tachu nezinu iisti, ko par mani kaads teica. Un to dazhreiz patieshaam gribas zinaat.
Ir arii daudzas citas situaacijas, kad shaada speeja var buut iisti noderiiga (aha - matemaatikas, veestures vai jebkura cita riebiiga maaciibu priekshmeta kontroldarbs vai ieskaite..)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 22.12.2004 18:52
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Vispār visas ir labas. Visas varētu lietderīgi, bet negodīgi, izmantot.

Domu lasīšana: Skatoties kā es varētu nolasīt citiem domas... Ja tādas domu lasīšanas spējas kā jau daudzi te saka, ka dzirdētu visu, ko citi domā, nevisai gribētu, jo drīz vien es sajuktu prātā, bet ja tādas, kuras es varētu kontrolēt vnk paskatoties uz kādu un tieši tā domas nolasīt - nebūtu slikti cool.gif
Pārvēršanās par dzīvnieku: Diezgan reāli varētu izmanot dažāda veida informācijas iegūšanai grin.gif Piemēram, ja pārvērstos par kaķi vai kādu mušu varētu mierīgi noklausīties, ko citi slepenībā runā, jo tādiem dzīvniekiem viņi vnk nepievērstu uzmanību grin.gif
Manipulācija ar laiku Šīs spējas iespējams ir vienas no labākajām, tad ja taisies aplaupīt kādu veici, banku vai vnk izlabot klases žurnālu vai vēl neizlabotus kontroldarbus grin.gif
Kļūt neredzamam Arī reāli varētu izmantot pamatā kaut kādas informācija iegūšanai.
Iemiesoties kādā Šitā reāli kādu varētu iegāst. Kādu ienaidnieku!!! Kaut ko pilnīgi viņam neraksturīgi pateikt un, lai viņš nonāktu totālā idiota vietā.

Spējas jau ir labas, bet domāju, ka daudzi tās mēģinātu izmanot sliktiem nolūkiem. Ja būtu tādas spējas, tad visdrīzāk, ka tās būtu domātas TIKAI kaut kādiem labiem nolūkiem nevis sliktiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 22.12.2004 18:53
Raksts #26


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



hehe.. es itkaa veeleetos zinaat citu cilveeku domas,bet vislabaak(tas nav piemineets)lidot un prieksmetu ieguushana(jeb paarvietoshana)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 24.12.2004 16:46
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Apstādināt laiku, jo tas dod daudz citas labas spējas.
Ja kāds spēlējis Prince of Persia:Sands of Time-tie zinās ko domāju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ladymoon
iesūtīt 27.12.2004 16:53
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.04
Kur: pie datora



es nobalsoju par piekto... grin.gif Bet es gribeetu visas uzraxtiitaas! sorcerer.gif Un veel visas cilveecei zinaamaas!! grin.gif laughing.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 27.12.2004 17:52
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es gribētu lasīt domas labāk nekā tagat. Nebrīnaties es savā ziņa protu lasīt doas es to sev esmu pierādījis vairākas reizes. Pim: es visiem 26 skolniekiem varu pateikt atzīme. Biezi nosaku ko mani vecāki teiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 28.12.2004 20:09
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



CITĀTS
Nebrīnaties es savā ziņa protu lasīt doas es to sev esmu pierādījis vairākas reizes.


Un ja es tew stāvētu blakus tad tu ri varētu nolasī manas domas??? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 28.12.2004 20:34
Raksts #31


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



es klut nerdamai tas butu cool kadu izsekot...................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 17:24
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Es gribetu iegut shis visas spejas, ka ari zinat vel loti daudz citas burvju spejas. Tad es butu specigs ka varetu apkarot launumu visa pasaule. Vai to negribetu daudzi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 17:26
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Bet ja man liktu izveleties tikai vienu tad manuprat es izveletos speju iemiesoties kada cilveka, jo tad es varetu ieklut un izklut visur kur es vien velos. Tas tik butu forshi!!!!!!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 31.12.2004 14:10
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



kluut neredzamai... esmu par to domaajusi. un tas man patiktu. es daudz esmu beegusi un sleepusies. daudz esmu veeleejusies vienkaarshi izgaist. pazust no shiis pasaules. vai kluut neredzmai.

tie, kas veelas lasiit cilveeku domas, iekluut citu praatos, iisti neapzinaas ar ko tas beigtos. un visas cilveeku savstarpeejaas attieciibas zaudeetu jeegu. tas mainiitu visu dziivi. veel taa kraapshanas apzina... nee, nee, nee, baby no way...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roze
iesūtīt 11.01.2005 09:05
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: ....kautkur...tepat vien....



CITĀTS(pelmeniC @ 16.12.2004 20:34)
Domas lasīt...es iegūtu visas pasaules zināšanas w00t.gif
*



Jā tas tik būtu labi!!!! bet kļūt neredzemam arī nebūtu nemaz tik slikti! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jazzy
iesūtīt 18.01.2005 18:53
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Piepaliidz sargengjeljiem glaabt tumsaa pazudusho...



Apstaadinaat laiku buutu forshi...=]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
I'm My Muse
iesūtīt 21.01.2005 18:14
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.05



lasiit cilveeku domas grin.gif
ar to ir pietiekami grin.gif vismaz man...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 21.01.2005 18:35
Raksts #38


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Priekš kam lasīt domas? Ja tik ļoti interesē, ko tas cilvēks par tevi domā - tad paprasi! Vai arī par kādu citu lietu. Un priekš kam apstādināt laiku? Ko tad tajā laikā tādu varētu darīt? Neko tādu.. tas nav diezko praktiski. Jo jārēķinas ar to, ka apstāsies viss.. tu nespēsi attaisīt durvis, jo viņas arī taČu ir apstādinātas.. utt..
Ja iemiesoties - tad tikai kādā zēnā. Tas būtu daudz maz interesanti - pamosties ar zēna domām, ar zēna ķermeni utt.. smartass.gif (es kādu nakti sapņoju, ka esmu vīrietis, es satiku savu labāko draudzeni un iemīlējos.. iz reklāmas).

Pārējie varianti arī nav tādi diezko. Vispār tādas spējas nav tik ļoti vajadzīgas. Vienīgais, varbūt, ko es gribētu - mainīt domas citiem. Jā, tas ir vienīgais, bet nez vai maz vajadzētu. Tā pat var palūgt ko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 21.01.2005 19:14
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Pašlaik es priecātos, ja spētu apstādināt laiku. taču balsoju par spēju pārvēsties par dzīvnieku. Man tā liekas ļoti laba spēja. Domājot ekonomiski, ja es pārvērstos par putnu, tas palīdzētu ietaupīt naudiņu par ceļošanu un arī mazāk piesārņotu dabu smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debby_off_end
iesūtīt 21.01.2005 19:20
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04



Būtu tīri interesanti palasīt domas,bet atkal dzirdēt,ka skolotājs tewi uzskata par galīgo stulbeni vai tā tālāk.. :rolleyes
Un tikko kāds nodomātu par tewi,ko sliktu,tew viņš nepatiktu un tu pret viņu izturētos nelabvēlīgi neļaujot viņam sawas domas mainīt..vai tieši otrādi...censtos visiem izpatikt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:34