Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Kļūsti par zvaigzni", [C][BP]
kaca95
iesūtīt 26.10.2006 12:35
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Bija aptuveni 16:35. Uz soliņa nervozi sēdēja Brigita. Viņa berzēja savas vēsās rokas un ļāva grimētājiem vēl uzlikt pēdējos akcentus viņas sejā. Lai gan Brigita vēl bija jauna un skaista (viņai bija tikai 25 gadi) grimētāji uzstāja, ka viņai vajagot uzkrāsoties. Turklāt ne jau pašai, bet to esot jāļaujot to darīt profesionālim. Kad sieviete bija nogrimēta pulkstenis jau rādīja 16:45. Pie šova vadītājas pienāca kāds vīrietis un kaut ko viņai iečukstēja ausī. Brīdi padomājusi sieviete pamāja ar galvu. Vīrietis aizgāja un pēc mirkļa atgriezās. Viņam aiz muguras nāca bariņš apjukušu jauniešu. Brigita piecēlās kājās un klusi noklepojās. Sveiki! Es būšu šī šova vadītāja. Mnai sauc Brigita, un es priecātos ja jūs ieņemtu savas vietas. Ierakstu sāksim tieši 17:00. viņa noteica un norādīja uz augstajiem krēsliem kuri bija paredzēti dalībniekiem. Grimētāji jau noteikti jums visu ir pabeiguši, tādēļ jūs tagad varat savā starpā iepazīties. Kā nekā jums būs kopā jāpavada divi mēneši. Un ticiet man, tas nav maz! sieviete noteica un aizgāja pie režisora lai vēlreiz atkārtotu, kas viņai jādara.

Šo rakstu rediģēja kaca95: 26.10.2006 12:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Juliette
iesūtīt 06.11.2006 00:34
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Esmu no rietumu daļas. Dzīvoju laukos, nekurienes vidū. orientieris nezinātājiem varētu būt pilsēta Ballycastle, kaut tuvāk mājām ir Kenbeinas pils. Esmu uzaugusi dabas ieskauta, tādēļ arī cīnos par vides tīrību, dzīvnieku tiesībām un veselīgu cilvēces regresu. Viņa pasmaidīja. Būtībā, arī tas ir viens no mērķiem man šajā šovā. Ja es kļūšu gana populāra, būs daudz vieglāk iesaistīties cīņā par dabas saglabāšanu.
Labi, viņš manu piesarkumu laikam nepamanīja. Atvieglota nodomāja Sonora.
No kurienes esi tu pats? Viņa vaicāja.

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 06.11.2006 00:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 06.11.2006 00:57
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Kā jau parasti, jaukie cilvēki nāk no laukiem Amons pie sevis nodomāja. Cik vien viņš bija sastapies ar cilvēkiem, kas vismaz kādu savas dzīves daļu pavadījuši laukos, 9 no 10 bija draudzīgi, laipni un labi sarunu biedri. Vismaz tā viņam šķita, jo arī dzīvodams Oslo viņš bija iepazinies ar cilvēkiem no laukiem, un visi viņam vēl joprojām bija labi paziņas un draugi.
Es pats esmu no ciemata Norvēģijas ziemeļu daļā, Bodes. Neliels ciemats uz kādas šēru saliņas. Tur gan es dzīvoju tikai līdz 5 gadu vecumam, taču par savām mājām uzskatu šo vietu viņš teica joprojām plati smaidot. Pašlaik dzīvoju Oslo, taču nevarētu teikt, ka arī tā ir liela pilsēta. Vismaz salīdzinot ar citu valstu galvaspilsētām noteikti nav. Prieks, ka vismaz kāds šeit iegūto popularitāti plāno izmantot lietderīgiem nolūkiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 06.11.2006 02:24
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Man šķiet, es zinu kur ir šis ciemats. Meitene centās atcerēties pagājušā gadā mācīto no ģeogrāfijas.
Cik vecs tu esi? Sonora vēlējās zināt.
Man pilsētas nepatīk. Atgrūž visādi industriālie skati. Vienīgais, kā vērts ir tur uzturēties - kultūra un nepieciešamie produkti un izejvielas izdzīvošanai lauku mājiņā. Viņa pasmaidīja, iedomājoties, ka pilsētniekam šāda dzīves pieeja, visticamāk, likās jancīga.
Man pietrūks manas ģimenes. Viņa mazliet skumji noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 06.11.2006 02:41
Raksts #44


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



19. Un tu? Amons izklaidīgi atbildēja. Viņam vecums nešķita no svarīgākajiem faktoriem pēc kuriem spriest par cilvēku. Kā jau teicu, par savām mājām uzskatu Bodi - pilsēta arī man nebūt nešķiet ideālā dzīvesvieta. Taču pilsētā dzīvot ir krietni vien ērtāk, kā aŗi, ja gribu spēlēt ģitāru, tad laukos to darīt ir gandrīz neiespējami. Protams, reizēm arī man uzmācās nostaļģija pēc manām bijušajām mājām, bērnības draugiem un blakus esošajiem priežu mežiem... Amons nopūtās un aizlika acīm priekšā esošos matus aiz ausīm.
Izklausās ka tev ir labas attiecības ar ģimeni. Kaut es spētu teikt to pašu... viņš teica, nu jau lūkodamies nevis Sonorā, bet tālumā esošajos mākoņos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 06.11.2006 06:58
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Bernadetas balsī pazibēja brīdinošs tonis. Skaties, cik vēlies, kamēr skaties ar acīm. Es vēlos būt aktrise. Tāds bēnības sapnis, tā teikt. Festina lente jeb steidzies lēnām man māmiņa vienmēr ir teikusi. Attiecinu to arī uz šovu. Mazs solītis pretī lielam sapnim. Meitene runāja, paturēdama puisi acīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 06.11.2006 21:59
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Man ir 18. Sonora mazliet nervozi paknibināja savu sudraba gredzentiņu ar smaragda aci. Viņa palūkojās uz puisi, kurš izsatījās mazliet grūtsirdīgs, bet, sekojot etiķetei, neuzdeva jautājumus, jo viņi bija iepazinušies pavisam nesen.
Jā, mana ģimene tik tiešām ir ideāla. Vienmēŗ bijuši blakus, kad to vajag, visus manus draugus uzņēmuši gandrīz kā savus bērnus.
Un arī neparastāka, kā varētu šķist pirmajā acu uzmetienā. Sonora pie sevis pasmīkņāja.
Meitene vēlreiz slepus paglūnēja uz franču meiteni, nolemjot nepiešķirt viņai savā dzīvē īpaši lielu vērību.

Šo rakstu rediģēja Lady Calisto Rose: 06.11.2006 22:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 06.11.2006 22:45
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Njā, kā jau teicu, mana ne tuvu nav tāda, taču nevēlos par to tagad runāt Amons teica un atkal vērsa skatienu uz Sonoru. Par laimi man vienmēr ir bijis pietiekoši daudz draugu, lai par ģimeni tik daudz nebūtu jādomā puisis teica, jo pats īsti neatcerējās pēdējo reizi, kad būtu mājās uzturējies ilgāk kā 2 naktis pēc kārtas.
Starp citu, mūs tiešām filmēs 24 h diennaktī ? Amons ar nelielu satraukumu balsī jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 06.11.2006 23:20
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Es nemaz nevēlējos vaicāt, tas nav ētiski. Viņa centās pārliecināt Amonu. Toties man nekad nav piemitis klejotājas gars - mājas ir mana mīļākā vieta atpūtai. Biežāk draugi brauca dzīvot pie manis uz pāris nedēļām. Viņa atkal smaidīja.
Izdzirdējusi puiša jautājumu par filmēšanu, Sonora iespurdzās un nomurmināja ko tādu, kas izcili vērīgai ausij varētu izklausīties pēc vīrieši. Ak, šie samaitātie jauniešu prāti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 06.11.2006 23:59
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons saprata meitenes smieklu iemeslu un arī pats plati pasmaidīja. Neviļus pasmiedamies viņš piebilda Nu beidz, pasaki tikai, ka tevi nemaz nebiedē doma, ka par skatu ar tevi dušā katru vakaru priecāsies visa valsts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 07.11.2006 00:41
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Tev taisnība, kuram katram skatīties uz sevi dušā es neļautu. Iesmējās arī Sonora. Acīs iezibējās neganta dzirkstelīte.
Ak, dievs, kur ir palikusi tā kautrīgā Sonora, kuru es pazīstu? Nodomāja meitene par sevi. Kā iemeslu pieņēmusi nervu uzbudinājumu, viņa turpināja sarunu.
Bet, es esmu diezgan pārliecināta, ka ne jau duša bija tas, ko biji domājis, vai ne? Šobrīd meitenes seju rotāja viltīgs smīniņš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 07.11.2006 01:07
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Puisī bija radies dīvains azarts, kas tā vien rosināja uz katru jautājumu atbildēt ko divdomīgu. Un pie tam izrādās, ka kautrīgā Sonora nebūt nav TIK kautrīga. Amons pie sevis nodomāja. Nu jā, arī doma par mani gultā visas valsts televizoros mani nesajūsmina. To, ka Amonam šādas vārdu spēles patika, varēja ļoti skaidri redzēt viņa acīs. Ja vēl sagadītos, ka es tur nebūtu viens... puisis noteica ar smīnu sejā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 07.11.2006 01:32
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sonora tikai pasmaidīja kārtējo viltīgo smaidu.
Varētu sagadīties, ka tu tur neesi viens. Galu galā, Bernadeta varētu piekrist kādām orģijām. Meitene pavilka Amonu uz zoba, kaut labi apzinājās, ka puisis varētu apvainoties pēc šādas piezīmītes.
Īstenībā, lai nu kurš, bet Sonora nebija no viegli iegūstamajām meitenēm, un, ja Amonam bija radies šāds iespaids, viņš krietni maldījās.
Kaut līdz šim viņa nepazina ne kaisli, ne iekāri. Un nekad neko nevar zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 07.11.2006 01:46
Raksts #53


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Amons noskurinājās. Bernadeta, kaut arī bija skaista, taču jau bija paspējusi sabojāt par sevi pilnīgi visus iespējamos iespaidus. Bernadetai laikam nāktos mani piesiet pie gultas. Ar ķēdēm, jo pat virves nenoturētu mani viņas tuvumā bez pamatīga iemesla Amons teica ar manāmu riebumu sejā. Taču reāli Amons pašlaik iegūt nevēlējās nevienu no viņām, viņš vienkārši izbaudīja pašu flirta procesu. Un tomēr, nevarētu noliegt, ka Sonora man šķiet itin simpātiska viņš pie sevis nodomāja un pasmaidīja par to cik ļoti pretēji raksturi šķita Sonorai un Bernadetai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 07.11.2006 06:42
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Atvaino uz mirklīti. Bernadeta teica Markusasm (OOC:Gabrielam? Kurš ir vārds, kurš uzvārds?)[/b] Bernadeta saldi pasmaidīja un grasijās kaut ko uzšņākt Sonōrai un Amōnam, taču pēdējā mirklī nolēma, ka viņu saruna nav viņas uzmanības vērta. Nē, nekas, es pārdomāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 08.11.2006 23:45
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Viņas egõ tas mazliet piezemētu. Iesmējās Sonora. Cerams. Domās nebūdama tik pārliecināta.
Jokaini, kādēļ viss tā kavējas. Sonora nodomāju, uz īsu mirkli uzmesdama vaicājošu skatienu Amonam. Sonora bija nostājusies ar muguru pret Bernadetu un Markusu.
Gan šova laikā paspēšu pabojāt savus nervus. Viņa klusi nopūtās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 14.11.2006 17:18
Raksts #56


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Filmēšanas laukumā iesteidzās arī jauna skaista sieviete, viņa kā jau parasti nedaudz kavēja un ļoti cerēja, ka nekas vēl nebūs sācies, pagājusi garām kādam bariņam (patiesībā diviem pāriem), un pamanījusi vēl kādu meiteni, Stella nosprieda, ka vispirms laikam jāļauj grimmētājai sevi nogrimmēt, kas viņu gaidīja (vismaz tā tas izskatījās).
Grimmēšanas laikā meitene bija šausmīgi uztraukusies, neko tādu viņa vēl neija darījusi, arī ar augstiem papēžiem viņa ikdienā nemēdz staigāt, bet gan labprātāk deva priekšroku ērtākiem apaviem, bet par to īpaši neuztraucās... galvenais bija neizgāzties...

Viņa sēdēja lūkodamās spogulī uz pārējiem šķiet viņi sarunājās, bet izstatījās, ka meitenes viena otrai sūta iznīcinošus skatienus, cerams spēle nebūs tik nežēlīga...
Stella ātrāk vēlējās piecelties no grimmētājas krēsla un iet iepazīties ar pārējiem, bet pagaidām vēl tajā bija jāuzkavējās, ko meitene arī pacietīgi darīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 19.11.2006 15:03
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Beidzot Brigita atgriezās. Viņa paskatījās uz šova dalībniekiem. Cerams, te ir visi... Un ja arī nav tad paši vainīgi! sieviete nošņācās. Tūlīt sāksim raidījumu! viņa atgādināja likdama jauniešiem apklust. Režisors pamāja ar galvu. Kameras un viss pārējais jau bija noregulēts, tādēļ ierakstu varēja sākt tūlīt pat.
Ja jums kaut, kas misējas mēs varam pārfilmēt vēlreiz, bet attcerieties, ka tas viss maksā naudu. Jūs taču negribētu par to maksāt no savas kabatas.... Brigita nošņācās.
Pēc pāris sekundēm sākās raidījuma filmēšana. Brigita skaisti iznāca priekšā šova dalībniekiem. Esiet sveicināti, mīļie, televīzijas skatītāji. Šodien jums būs iespēja vērot jaunos talantus kuri vēlas pilnveidoties un kļūt slaveni. Tomēr atgādināšu, ka viņiem būs jāveic arī dažādi uzdevumi lai pierādītu, ka tieši viņi ir tie kuru sapnis jāpiepilda. sieviete uzsmaidīja kamerai. Viņa pienāca pie jauniešiem un ierunājās. Bet tagad iepazīsimies! Brigita piegāja pie kādas meitenes (Sonoras) un ierunājās. Kā tevi sauc? Par ko tu gribētu kļūt? viņa uzdeva jautājumu un lika saprast, ka tā visiem būs jāatbild uz šo jautājumu pēc kārtas.




OOC:Sonora, tev ir jāpasaka (caur OOC) kurš pēc tevis atbild uz šo jautājumu, jo es neiešu katra klāt!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 19.11.2006 19:58
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Sveiki, mans Vārds ir Sonora. Es šajā šovā piedalos lai kļūtu par modeli vai dziedātāju, atkarībā no tā, kas man labāk padosies. Viņa mirklīti padomāja, vai nevēlas vēl kaut ko piebilst, bet tad viegli pamājusi ar galvu, deva zīmi, ka tas ir viss, ko vēlas pateikt.

OOC: Nākamais atbild Amons.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TheChosenOne
iesūtīt 19.11.2006 20:30
Raksts #59


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.06
Kur: Rīga, Brasa



Labvakar, esmu Amons. Šovā piedalos, lai iegūtu savai grupai tiesības ierakstīt debijas albumu. Viņš domīgi paskatījās apkārt un izlēma, ka nākamajai jāatbild būtu Bernadetai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 19.11.2006 21:18
Raksts #60


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Mia noraudzījās apkārtējo atbildēs un nosmīnēja. Kā man riebjas šī daļa... Mia nodomāja, un viegli saviebās, bet ārpusē to manīt nevarēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:28