Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ''Vilkaču mantiniece'', Ilona Leimane
Princese uz zirņ...
iesūtīt 03.02.2007 20:21
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Pašlaik literatūrai lasu (gandrīz pabeidzu) šo romānu. Manuprāt, diezgan interesants. grin.gif
Un ko domājat jūs? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 18)
Christina
iesūtīt 03.02.2007 21:36
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



Nu nez. Man klasesbiedrene ar lasa šito ten tieši Literatūrā kā izvēles literatūru [mabe tā būtu tu?!]. Cik bija jāstrādā grupās un tā, cik pastijos, nešķita īpāši cool. Ja nu vienīgi tas par to sivēnu nogulēšanu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 03.02.2007 22:19
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Nē, tā toč nebiju es. Mums brīnumainā kārtā viss jālasa visiem, bez jebkādām izvēles iespējām(protams vēl var izvēlēties arī NV, jo pēc katra darba parasti ir liels vai mazs pārbaudes darbs, kuru nevar uzrakstīt nelasot). Lai gan ir arī gaišā puse - tā vietā lai lasītu garlaicīgas grāmatas, stundās saktāmies filmas. Aizvakar skatījāmies ''Agro rūsu''.
Darba sākumā mani pamatīgi pārsteidza tas, cik tālu var aiziet parasta skaudība - līdz naidam starp brāļiem, līdz nolādēšanai utt. Tagad tā padomājot un paskatoties pašai savā ģimenes vēsturē (arī gluži svaigā), man tas nemaz nešķiet tik dīvaini un sveši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sentinela
iesūtīt 10.02.2007 13:17
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.06
Kur: Dzīve...



Man šī grāmata nav bijusi obligātajā literatūrā, bet lasīju pati pēc savas gribas, man patika. Diezgan interesanta un aizraujoša, mani fascinē vieglā valoda un pats sižets arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 10.02.2007 18:12
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Diemzheel, lasiiju sen. Piesaistiija nosaukums, protams, domaaju, ka graamata ir nedaudz savaadaaka. Bet man patika smile.gif Vienkaarshi taadeelj, ka bija interesanta. Notikumu paveersieni galvenaas varones liktenii bija aizraujoshi un tiem bija patiesi interesanti sekot liidzi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 17.02.2007 01:12
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Izlasīju un likās interesanta. Šobrīd pat neatceros, vai skolā lika lasīt vai pati izlasīju. Atceros, ka patika. Vēl - bija tā, ka, izlasot nosaukumu, likās, ka nu tik būs kāds stāsts par latviešu raganām, Valpurģu naktīm utt. Nē, izrādās, darbs bija par latviešu zemniekiem. Vai ne? Sižetu diemžēl atceros diezgan švaki. Laikam tik lielu iespaidu grāmata neatstāja. Bet tiešām atceros, ka bija daudz interesantāka, nekā likās, ka būs.

Šo rakstu rediģēja Scorpse: 17.02.2007 01:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kolumbīne
iesūtīt 17.02.2007 09:29
Raksts #7


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.07



Ļoti patika. Manuprāt, viena no tām latviešu retajām (piedošanu patriotiskiem lasītājiem) laviešu grāmatām, kura bija tiešām interesenta. Lasīju ļoti sen, bet nemet mieru:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 18.03.2007 17:10
Raksts #8


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



njā skolā jālasa, un kā par brīnumu lasu arī... bet labi es jau mācību grāmatā tos fragmentus kas tur biju aiz garlaicības literatūras stundās biju izlasījusi. njā piesaistīja nosaukums, kā jau visus. grāmata interesanta. esmu tikusi jau pāri pusei...

varbūt kads var pastāstīt ko vairāk par zemes, uguns un ūdens nozīmi darbā? tie esot tur ļoti izcelti un nozīmīgi. es gan kkā tikai mēnesi visur pa manu... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.04.2007 09:22
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



Es jau pirms kāda laika lasīju un nebūt ne obligāti. Nedaudz savādāk pacepināts mīlas stāsts. Nu bija jau bija svaigāk kā caurmērā viss cits, kas pieejams. Kad ņēmu šo grāmatu rokās, jau zināju, ka visticamāk sastapšos ar kaut ko tamlīdzīgu, bet tā kā biju nedaudz izmisīgā stāvoklī, šķīru vien vaļā. Nenožēloju itin nemaz, jo latviešu sadzīve aprakstīta iespējami sīki un detaļās un arī kopējā sabiedrības nostāja, kura izklausās gluži reāla un atbilstoša tam laikam... Nezinu gan, vai ieteiktu kādam lasīt, bet slikti nebija.

Šo rakstu rediģēja tiigjeris: 02.04.2007 09:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hellqueen
iesūtīt 14.04.2007 19:38
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.06
Kur: Kaste.



Šo romānu mēs skolā lasījām tikai tos mazos fragmentus no mācību grāmatas, bet man protams gribējās uzzināt visu. Tā nu devos uz bibliotēku un nesen pabeidzu lasīt. Romāns bija ļoti interesants, neko tamlīdzīgi no latviešu rakstniekiem līdz šim nebiju lasījusi. Bija patīkami lasīt. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 14.04.2007 20:18
Raksts #11


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



skolas vajadzībām vajadzēja atrast 5 latviešu autoru romānus, un es atradu šo. izskatījās, ka būs varen' interesants, tomēr beigās maldījos - likās garlaicīgs. es gan vairs neatceros, vai maz izlasīju līdz galam, bet man priekšstats jau bija radies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 10.05.2007 20:31
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Man arī bija jālasa šis darbs literatūrā, kad sāku lasīt , likās ak, dies kas par murgojumu. Tomēr turpināju lasīt, uz vidu jau parādījās interesa un tad es sapratu, ka šis romāns ir vienkārši burvīgs. smile.gif))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hubabubu
iesūtīt 11.07.2007 13:22
Raksts #13


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.07



Kādreiz biju redzējusi filmu. man likās tāda pusšausmene kur vecais Dievlodziņš tur klīda. Filma dikti nepatika. Es pat nezinu kā vienreiz pieķēros pie tās grāmatas lasīšanas un izrādījās ļoti laba un interesanta lasa_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.10.2007 20:05
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



biju pārsteigta! Patiesībā šī grāmata bija vienkārša ar saistošu sižetu, pietiekami interesantiem pavērsieniem un savādiem risinājumiem. Man patika.

vērtējums 7,5 no 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 09.11.2007 23:45
Raksts #15


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Laimīgie tie, kuriem šī grāmata bija obligātā literatūra! Ja man kādreiz būtu uzdevuši ko tādu...

Grāmata laba.Sākumā piesaistīja nosaukums, tad tas, ka tas ir latviešu rakstnieces darbs un visbeidzot - tuvs atstāsts pagātnes latviešu dzīvei.
Man patika ne ko pielikt, ne ko atņemt. Sākumā domāju, ka būs kaut kas par vilkačiem kā dzīvniekiem utt., bet bija patīkams pārsteigums, ka grāmata nav ne tuvu par to. Izlasīju ar interesi, nespēju atrauties.Iesaku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anck-Su-Namun
iesūtīt 14.02.2008 13:03
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08
Kur: visums, planēta Zame,Anglija, Londona



Nu sākumā man likas ,ka stāsts ir ļoti līdzīgs "Romeo un Džuljeta" . Bija , bet beigas bija svādākas.
Beigas mani nepārsteidza ,jo jau sākot lasīt es jau biju iedomājusies kā beigsies.
Man patika ši grāmata , jo bija interesants sižets un varoņi bija ļoti labi attēloti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 15.02.2008 16:09
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



esmu lasījusi tikai fragmentus mācību grāmatā, jo vēl neesu dabūjusi savos nagos visu grāmatu.. grin.gif man ļoti patika.. sākumā domāju, ka būs kas mistisks, tad, kad uzzināju, ka nekā tāda tur nebūs, domāju, ka garlaikošos, bet man patika.. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līze
iesūtīt 05.05.2008 17:16
Raksts #18


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.08
Kur: māja



Ja tā, tad es esmu tā laimīgā, kurai tika šī obligātā literatūra ar Vilkaču Mantinieci... No sākuma šī grāmatiņa man traucēja ar savu putekļaino klātbūtni mājas "bibliotēkā", un vēl jo vairāk- briesmīgā latviešu filmlente mani atturēja no šī stāsta lasīšanas. .. Taču, kad pienāca brīdis, ka to vajadzēja 'obligāti' lasīt, tad tad.... nu neko. Cepuri nost. Jutos beidzot kā savas grāmatas iedomu draugs (šai gadījumā- grāmatas varones iedomu draugs...). shifty_a.gif
Patika. Ļoti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 29.08.2008 21:30
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



brīnišķigi muļķīga epizode uz akmens ezerā (tā taču ir tā grāmata?!). un, man liekas, es par viņu pat kaut kādu esejiņu rakstīju un dabūju 9 vai 10 (ja kādam vajag, varu aizsūtīt - jautājiet pa pz) smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 04:24