Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dažādi Minhauzeni, Mārtiņš Zīverts, G.A. Birgers
Hēbe
iesūtīt 03.02.2007 13:28
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Obligātajā literatūrā ir iekļauta (cik es zinu) tikai Zīverta luga "Minhauzena precības",kaut gan ar lielāku prieku un sajūsmu lasīju stāstus par Minhauzena piedzīvojumiem. Ļoti patika autora izdoma-piem.kā zivs apēdusi Minhauzenu un viņš dzīvojis zivs vēderā happy.gif meele_a.gif . Un kā gan var aizmirst Minhauzena izdomāto zemi Ulubeli.Kurš vēl gribētu aizbraukt uz turieni un atgūt jaunību? whistling.gif izsakiet savus iesaidus par Minhauzenu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 12)
Seila
iesūtīt 03.02.2007 13:31
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu par pašu orģinālo minhauzenu man nekad anv bijuši iebildumi. Vienmēr ir ļoti paticis. Zīverta stāsts "Minhauzena precības", gan man ne pārāk patika. Viņa bija interesanta, bet nepiesaistīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.02.2007 18:34
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man tas pats, kas Seilai. Oriģinālā grāmata ar ceļojumiem uz Mēnesi, lidojumu uz lielgaballodes un pīlēm uz iesma, man šķita interesantāka par Zīverta lugu.
Tieši lugu lasījusi neesmu, es to redzēju teātrī. Slikti nebija, bet, manuprāt, Minhauzens lugā bija padarīts pārlieku sapņotājs, viena kārtīga braša karavīra-mednieka-lielībnieka-zobgaļa vietā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 08.02.2007 20:40
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Man patika. To vienkārši caurstrāvoja labestība un tāds siltums. Jā. Minhauzens man vienmēr ir paticis, visādos veidos uzrakstīts. Tāds mīļš, nedaudz naivs, bet ar ļoti dziļu domu. Nu tā vismaz manā izpratnē.
Tiesa, muzejā gan neesmu bijusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 13.03.2007 15:44
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Man tētis tos stāstus par Minhauzenu kādreiz stāstija. Daudzi man tādi labie likās, utt. happy.gif Tas par lodi it sevišķi. Filma arī reiz gāja, kaut gan mazdrusciņ padebīla bija ermm.gif Pati vēlāk izlasīju tā uz so so to grāmatu, izlaižot dažas vietas un beigas laughing.gif Bet to otru gan neesmu lasījusi. ermm.gif Tomēr trakoti dzirdēts. par ko tas bija?

Es gan muzejā i bijis. biggrin.gif Tur kur pirms pāris gadiem bija muzejs, kas nodega, tieši aiz tās muzeja ēkas bija man tā teikt, lauki. biggrin.gif

Šo rakstu rediģēja Fijusska: 13.03.2007 15:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.04.2007 09:35
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



Mmm, Minhauzens man patika. Man saistās ar nu jau mirušo vecvecmāmiņu, kura man lasīja priekšā, kad biju visai mazītiņa vēl. Paši stāsti man vienmēr patikuši, bet es nespēju Minhauzenu atdalīt no Omas. Varbūt tā arī labāk, kaut arī tas, iespējams, izslēdz manu objektivitāti. ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 07.05.2007 20:20
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



man patika.lugu lasijām pa lomām un līgavas lomas lasiitāja bieži sarka un smējās jo minhauzena lomas lasītājs viņai patika laughing.gif un tā ar izteiksmi muus dresēja lasīt happy.gif jautri bija.
grāmatas gan neesmu lasijusi,tādssavārstijums liekas.bet, ziniet, ieinteresējāt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 07.05.2007 20:27
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



man ļoti patīk.
Minhauzena precības šogad bija jālasa. un skaļi lasot to kopā ar klasi, bija interesanti un rēcīgi.
un tā, lugai arī nebija ne vainas, kad to skatījos. smieklīga tāpatās.
un muzejs arī foršs, joprojām. gide visnotaļ saprotoša bija - centās nekrist uz nerviem nabaga jauniešiem, kas garlaikojas, lai gan neviens īpaši negarlaikojās. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xXx.pūcīte.xXx
iesūtīt 11.10.2007 17:22
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.07
Kur: Rīga



vienmēr, kad garlaicīgi, pārlasu šo grāmatu. ļoti smieklīga, garastāvokli uzlabojoša. man patīk stāsts par briedi un ķiršu koku tam pierē!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.10.2007 19:54
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(xXx.pūcīte.xXx @ 11.10.2007 18:22) *
vienmēr, kad garlaicīgi, pārlasu šo grāmatu. ļoti smieklīga, garastāvokli uzlabojoša. man patīk stāsts par briedi un ķiršu koku tam pierē!

Laikam būs jāpaplašina virsraksts smile.gif
Te nav runa par šo grāmatu, bet gan par Zīverta lugu, kurā nav nekādu ķiršu koku un briežu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 03.02.2008 17:57
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



Tieshi so gramatu nesmu lasijusi, bet pashus Minhauzena staastus visaa visumaa gan..
Jautri smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 29.05.2008 19:25
Raksts #12


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



man "Minhauzena precības" likās pa pusei drāma... bija jau interesanti. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.06.2008 18:42
Raksts #13


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Man patīk gandrīz visi Minhauzena stāsti, kaut arī vietām tie šķiet nu pārāk bērnišķīgi.

Kas attiecas uz lugu, laba, diemžēl nav gadījies to arī noskatīties uz teātra skatuves (bet gribētos), tikai lasīt. Amizanti.
Vienīgi mums skolā 12. klašu izlaidumā viena klase tās fragmentu nospēlēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:54