Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mērnieku laiki, R. un M. Kaudzītes
Džūna
iesūtīt 13.03.2006 15:56
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Mēs šo darbu pašlaik lasām literatūrā un es nonācu pie secinājuma, ka manām smadzenēm tas nav sagremojams. Kā ar jums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 63)
Klementīne Krauk...
iesūtīt 15.03.2009 16:12
Raksts #61


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.08
Kur: Tukums/Rīga.



Eju septītajā klasē, tātad tā man pagaidām nav obligātā literatūra. Taču tas neliedza man apņēmīgi paņemt pieklājīgi biezo, saplīsušo sējumu un lasīt.
es nezinu, kas tur pie vainas. Tas, kas es vienkārši spēju lasīt latviešu literatūru vai tas, ka lasīju pati pēc savas motivācijas, bet...
Ei, nu, nav taču tik traki!
Es pat lasu katru vārdu, aprakstu utt., bet nemokos ar gariem zobiem. Tiesa, ātri nelasās, bet tas, varbūt, pat ir labāk nekā izlasīt pārlieku ātri. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cepumonka
iesūtīt 30.07.2009 00:19
Raksts #62


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.09



lai nebūtu jālasa skolas laikā šo "jaukumu", nolēmu pievārēt pa vasaru. sākums O.K. kur ome ar savu mazmeitu iet uz skolu, bet kad ome atvēra muti...man melns sagriezās gar acīm! neko no viņas teiktā nesapratu, lai gan pārlasīju reizes 10 to vietu. un tā šī apņēmība noplaka pie 11.lpp
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 29.09.2009 20:31
Raksts #63


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Mana izbijusī obligātā literatūra, par kuru bija daudz dažādu smalkas analīzes piebāztu darbu un noslēdzošā eseja... rolleyes_a.gif Pašai neticās kā spēju to milzīgo laiku tik veiksmīgi izlikties, ka esmu izlasījusi grāmatu un uz tikpat veiksmīgi uzrakstīt eseju.
Paldies interneta resursiem, kas mani glāba no tās drausmīgās garlaicības!

Viss ir pārāk smalki aprakstīts, sižets kaut kur pazudis garajos, drausmīgi sistemātiskajos... kāds prieks lasīt? Ja nu vienīgi ļoti interesē tas vēstures posms...
Varbūt, ja skolā būtu dots ilgāks laika posms, lai izlasītu šo grāmatu, tad to būtu ļoti iespējams izdarīt... vienkārši pie katras rindkopas, katra teikuma pat dzimušam latvietim jāpiedomā, ja vēlies izprast.

Šo rakstu rediģēja Bizii van Dope: 29.09.2009 20:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 07.01.2010 21:04
Raksts #64


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Lasīju šo darbu kaut kur ap 1992-1993. gadu, kad viņš man skolā trāpījās kā `obligātais`.

Sižets, kad viņu attēlo filmā, ir ok. Grāmata tik raita nelikās, tur droši vien pie vainas iepriekš minētā <daudzo aprakstu> problēma, kurā nogrimst notikumi. Katrā ziņā atšķirībā no `Zaļās zemes` vai `Lazdu laipas` bija pat lasāma.

Lai vai kā, šis darbs ir absolūta klasika, no kura nāk tādi hrestomātiski un fundamentāliski epiteti kā <Ķenča lūgšana>, teiciens <kā sacīt jāsaka> un iespējams vēl kaut kas, ko es ātrumā neatceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 11:43