Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bille - triloģija, Vizma Belševica
alise brīnumzemē
iesūtīt 23.08.2005 18:07
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



pirms kaada laicinja vienaa konkursaa vineeju nesen izdoto Vizmas Belshevicas graamatu trilogjiju Bille. taa nu saaku vinju lasiit...baiiigi beigaaas iepatikaas. pat gruuti agraak buutu iedomaaties, ka latvieshu rakstnieces darbi man vareetu tik ljoti patikt. man graamata likaaas ljoti saistosha, arii skumja sad.gif bet visumaa man ljoti patika!!! tik ljoti, ka biju domaajusi pat aizrakstiit autorei veestuli, tachu tagad tas vairs nav iespeejams. crying.gif
kaads veel ir lasiijis? kaa patika? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
maksligais_intel...
iesūtīt 06.12.2005 12:59
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Neesmu izlasijusi visu biezo gramatu , tachu palasijusi dazhus fragmentus.
Un piekriitishu princess...ari es nedomaju, ka latvieshu autoru darbi man var tik ljoti iepatikties ... ( otrais manuprat lieliskais latvieshu darbs ir ''Naves eena '' )
Man skita , ka gramata ir sameera sen uzrakstiita, bet peksnji ieraudziju gramatu plauktos pavisam savadaxa noformejuma un cita izdevuma gramatu ... tapec domaaju, ka driizuma obligati izlasiishu visu gramatu . Jo tas dazhas lapas puses ko biju lasijusi bij ljoti saistoshas un interesantas, tamdelj arii gramatai jabut daudzsoloshai


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 06.12.2005 13:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 19.01.2006 19:02
Raksts #22


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Ui, tagad lasu. Sākumā man nu ļoti nepatika, tagad sāk aizvien vairāk interesēt... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 19.01.2006 19:12
Raksts #23


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā esmu gan lasījis grāmatu,gan redzējis filmu.Man viegli lasījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 29.01.2006 12:51
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



vai tad ir arii filma???

nu es arī esmu izlasījusi visas trīs daļas, ļoti patika, tiešām interesantas... viss sākās ar to, ka man majās bija tā grāmata un, kad nebija ko darīt nolēmu izlasīt, ieptikās un vēlāk paņēmu no bilbliotēkas abas pārējās...
tās tagad ir vienas no manām mīļākajām grāmatām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 01.05.2006 14:13
Raksts #25


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



man nepatika, tādi patizli teksti, Bille visu laiku kkur skrien, pakrīt, tad asiņo kāja... albumu nedrīkst ņemt! tā pastulbi, pēc manām domām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 18.07.2006 16:55
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Es tieši šodien to pabeidzu lasīt un ziniet man tā ļoti patika!!! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 11.08.2006 12:29
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



man ar skolā bija jālasa šī grāmata...lai gan ne obligāti.....ciltas nodaļas lasījās lēni, bet citas ne....kur Bille bija mazaka, bija interesantāk...smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 13.08.2006 15:19
Raksts #28


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Vienīgais kas man tajā grāmatā nepatika - bija Billes mamma. Pārējais bija ļoti skaisti. Beidzamā grāmata - tā bija pati labākā.smile.gif Vajadzēja vēl ceturto uzrakstīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 23.08.2006 09:16
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



obligātajā literatūrā visa triloģija. :/ plus vēl tur kaut kas, ko laikam nesanāks lasīt.
grāmata brīžiem pat ir interesanta. sākumā nebija baigi, bet kaut kur uz vidu jau ir tā normālāk.
pabeigusi lasīt vēl neesmu, stulbums. :/ pārāk daudz lappušu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princess**pippy
iesūtīt 23.08.2006 10:27
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.08.06
Kur: *CiTy**



Visas triis billes daljas ir vienas no manaam visvisvis miiljaakajaam graamataam..billi varu paarlasiit desmitaamreizju wink.gif
Tik ljoti interesanta graamata manaa izpratneee...:*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krisy
iesūtīt 26.08.2006 11:41
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.06
Kur: tepat



man taa graamata liekas jociiga... varbuut pat mazliet garlaiciiga.. tongue.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 26.08.2006 11:44
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



es esmu izlasiijusi tikai pirmās divas daļas...pirmaa daļa godiigi sakot man nepatika tik ļoti kaa otra, taču otraaa mani tiesham ieintereseja...ļoti gribeetu izlasiit trešo daļu taču nekur nevaru atrast...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 26.08.2006 13:02
Raksts #33


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



Man Billes 1. daļa jālasa obligātajā literatūrā. Gandrīz jau pabeigta, bet man grūti gāja/iet ar lasīšanu, jo tie notikumi, kas risinās grāmatā man nelikās interesanti. Grūti iesākt lasīt, jo, ja grāmata neliekas aizraujoša jau sākumā, tad nav nekādas vēlēšanās lasīt tālākos notikumus. Es gan gribētu izlasīt arī 2. un 3. daļu, bet tikai tāpēc, lai būtu izlasīta visa triloģija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 28.01.2007 14:26
Raksts #34


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



man ļoti patika, kaut arī drūmīgums bija caurvijis teju visas daļas, sevišķi pēdējo. baigi bija domāt par visiemtiem nabaga bērniem, kuriem nācās dzīvot tādā trūkumā kara dēļ. arī mana bērnība nebija diez ko pārticīga, normāli apstākļi patiesībā ir tikai pēdējos gadus, toties manā laikā pa pilsētu nemaršēja karavīri un nebija jābaidās no tamlīdzīgām likstām.
interesanti bija vērot Billes un viņas mātes attiecībās, to izmaiņas, meitai augot lielākai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LC*
iesūtīt 26.02.2007 20:44
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.02.07
Kur: kaut kur rīgas ielās



lasīju.sen silent.gif . īpaši daudz neatceros kas un kā, bet atceros to, ka nepatika toreiz, jo "Bille" bija iekļauta mācību grāmatā un tas nozīmēja, ka vajadzēja pildīt daudz uzdevumus un vēlreiz pārlasīt.un tas man nepatika. glare.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 26.02.2007 21:00
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



kad mums vajadzēja lasīt šo grāmatu,es paņēmu izdevumu kur viss bija kopā,sākumā likās garlaicīga ,bet vēlāk atrauties nevarēju,viena no mana`m mīļākajām grāmatām
!iesaku visiem izlasīt!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 28.02.2007 21:42
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Nu, jā... Vienreiz izlasīju. Gabals itkā labs, bet man labāk patīk amerikāņu, angļu un vēl dažu citu tautu autoru darbi. Tie, kas saistās ar Latviju, kaut kā īsti neiet pie sirds.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 13.12.2007 04:50
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



1. daļa - laba
2. daļa - ciešama
3. daļa - murgs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 17.12.2007 17:20
Raksts #39


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



CITĀTS(anhela @ 01.05.2006 14:13) *
man nepatika, tādi patizli teksti, Bille visu laiku kkur skrien, pakrīt, tad asiņo kāja... albumu nedrīkst ņemt! tā pastulbi, pēc manām domām...


Zini, viņa bija pamatskolas vecuma bērnelis no nelabvēlīgas ģimenes. Pie tam vai tad tu nekad neesi skrējusi bērnībā un sasitusi celi līdz asinīm?
Arī par albūmu... tā ir tolaiku realitāte. Albumi toreiz bija ģimenes lepnums. Ne tā kā mums tagad, ka var dabūt uz katra stūra. Tajos pirmskara laikos tā nebija. Dārga manta albums toreiz likās. It sevišķi nabadzīgiem cilvēkiem.

Grāmatu par stulbu nenosaukšu. V. Belševica ir ļoti labi visu pasniegusi. Visas bērna domas, naivās cerības, kaunu. Es personiski tā nevarētu pat, ja ideāli pārzinātu to laiku dzīvesveidu vēl labāk, nekā savas rokas piecus pirkstus. Izdomāt, ko var domāt mazs šmurgulis, oi, atvainojiet, bērns ir māksla un laba talanta pazīme. Visu cieņu viņai par to!
No sākuma man grāmata, atzīšos, nepatika. Pirmoreiz, kad izņēmu, tā arī neizlasīju. Tomēr, kad tā jau bija obligātā literatūra, viss izvērsās savādāk. Saņēmos, ielasījos un visbeidzot iemīļoju. It sevišķi patika pēdējā daļa, kad Bille jau ir liela meitene. Personiski mani interesē padomju laiku dzīve un kara laiks. Pavisam savādāka pasaule, nekā tā, kurā mēs dzīvojam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 01.02.2008 17:42
Raksts #40


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



bija jaalasa shii graamata (visas triis daljas), bet es iesaakupirmo, bet taa arii nepabeidzu(tiku liidz kaadai 6. nodaljai(diemzjeel)), jo mani shii graamata galiigi nesaistiija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 05:44