Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bille - triloģija, Vizma Belševica
alise brīnumzemē
iesūtīt 23.08.2005 18:07
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



pirms kaada laicinja vienaa konkursaa vineeju nesen izdoto Vizmas Belshevicas graamatu trilogjiju Bille. taa nu saaku vinju lasiit...baiiigi beigaaas iepatikaas. pat gruuti agraak buutu iedomaaties, ka latvieshu rakstnieces darbi man vareetu tik ljoti patikt. man graamata likaaas ljoti saistosha, arii skumja sad.gif bet visumaa man ljoti patika!!! tik ljoti, ka biju domaajusi pat aizrakstiit autorei veestuli, tachu tagad tas vairs nav iespeejams. crying.gif
kaads veel ir lasiijis? kaa patika? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
arbeth
iesūtīt 23.08.2005 19:11
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Esmu lasījusi.. ne visai gāja pie sirds.. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 23.08.2005 19:32
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



esmu lasiijusi... ljoti patika!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 23.08.2005 19:50
Raksts #4


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Lasītas, pārlasītas, ļoti patika ermm.gif. Jo patiesas un nesamākslotas. Tā, kurā viņa glāba savu brālīti, bija diezgan skumja. Bet apraksts par dzelteno saldējumu vafelē vispār bija satriecošs ! Kaut kad viņu deklamēju pasen vienā konkursā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 23.08.2005 20:20
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



emm tā ir tā Bille, kas ir veca kā pasaule? nuu labi jau labi 97gada izdevums vai kaut kas jauns iznācis,m?
Cik nu atceros, man no sākuma grāmata likās pārāk dīvaiana un smagnēja.. laikam pirmo reizi dzirdēju kaut ko par pilsētas strādnieku dzīvi...tad likās dīvaini,ka tik ikdienišķas lietas un darbības var aprakstīt tik skaisti un jauki...un pēdējā grāmata laikam jau no tiesas patika grin.gif
Pēdējās vienmēr laikam visinteresantākās wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 24.08.2005 07:09
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Tā ir viena no manām mīļākajām grāmatām ik pa laikam skrēju uz bibliotēku to paņemt, bet tagad pati ieguvu, piedevām visas daļas kopā. Nezinu pārējie Belševicas darbi man tik ļoti nav gājuši pie sirds.
Mmmm... man arī patika kā Bille ar māsīcu govis ganīja tad, kad bija jāspēlējas ar strautiņu, kurā viņas c\ēla, ja nemaldos tad nosprostojumus. Eh, atkal jau pa kaklu dabūja, tāpat kā ejot uz suņu valstību. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 24.08.2005 07:43
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



jau pirms neilga laicinja ir iznaakusi triis graamatu apkopota verisija, Adriana smile.gif pashas autores precizeets izdevums. maksaa vinja gan pie 10 latiem, bet es vinju vienaa konkursaa vinneeju tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 24.08.2005 10:46
Raksts #8


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



ak waiiii..ta es ar savām trim vecajām esmu nu GALĪGI nemoderna laughing.gif damn!! grin.gif

ai tikko atcerējos, ka bija labais Billei..arī govju ganīšanā...nuu viņas rasā nosalušās kājas govju pļekās laikam sildīja huh.gif es jau nu labāk bik apsaldētos unsure_a.gif


Billes triloģija ir vienīgais, ko no Belševicas darbiem ir nācies lasīt..ja nu vienīgi vēl dzejoļu izlase. Jāatzīst, ka daži ir tiešām ĻOTI labi..iesaku wink.gif

Šo rakstu rediģēja Adriana: 24.08.2005 10:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 24.08.2005 11:49
Raksts #9


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Šķiet, ap 5. vai 6. klasi nācās obligātajā literatūrā lasīt. Tas ir - dažas grāmatas mani piespieda izlasīt. Dīvainā kārtā pat patika, interesanti bija, izlasīju visas trīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 24.08.2005 17:03
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



man ljoti patikaa kaa tur bija apraxtiits karsh... skaudri, bet patiesi... citaas graamataas (kaut vai Z. Ērgles) juutama padomju cenzuura... arii par karu raxtiits taa, it kaa krievi buutu baigi labie... turpretii Billee neaizstaav ne vaacieshus, ne krievus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 24.08.2005 17:32
Raksts #11


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



jauka graamata, tieshaam.... bet kaut kaa nepalika tuvu pie sirds.... wairaak Cilveeka Beerns..... dziiva graamata wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.08.2005 21:32
Raksts #12


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Billes triloģija...kautko no tās esmu lasījusi... bet laikam jau nepatika, ja neatceros... laughing.gif Belševicas darbi man kautkā nepatīk...vienmēr vajag saņemties lai kautko no viņas izlasītu... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 10.09.2005 16:48
Raksts #13


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



kad es biju mazinja, man vecmaaminaj shito lasiija priekshaa, un tagad, kad obligaatajaa literatuuraa uzdeva vinju izlasiit, ar labp[atiku izlasiiju visas triis graamatas. nu man patika, un ja veel es iedomaajos, ka tas viss patieshaam noticis...
(cilveekbeernu, aks bija otra obligaataas literatuuras graamata tikai paskatiijos, un visa lasiitveelme paargaaja.nu nez...kaa ar to dziivumu. man dziivaakas liekas billes)

d_w
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 15.09.2005 15:10
Raksts #14


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(Adriana @ 24.08.2005 11:46)
ai tikko atcerējos, ka bija labais Billei..arī govju ganīšanā...nuu viņas rasā nosalušās kājas govju pļekās laikam sildīja  huh.gif es jau nu labāk bik apsaldētos  unsure_a.gif
*


Nu nez, nez, kad saltā septembra rītā vajadzētu govis ganīt... whistling.gif Un tas jau nemaz nav tik traki, pēc tam tik nomazgātu tongue.gif

Esmu izlasījusi Billes triloģijas pirmās daļas un tad man ļoti patika, taču tagad kaut kā nevelk lasīt trešo daļu... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
puregreenday
iesūtīt 17.09.2005 11:03
Raksts #15


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05
Kur: ko lai daram! d****** un dalam!



esmu lasiijis! man loti patika! viena no interesantakajam gramataam ko esmu lassijis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 30.11.2005 15:48
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Šausmonīgi patika happy.gif viena no manām vismīļākajām grāmatām happy.gif no latviešu grāmatām noteikti mīļākā happy.gif ļikās sisnīga&interesanta, aizraujoša.. lasīju kā traka grin.gif laba happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 30.11.2005 17:21
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Visu trilogioju neizlasiiju, apnika, laikam neesu starp tiem kurime patiik taad veida graamatas, es zinu tas ir avrens darbs, bte katram sava gaume!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 04.12.2005 13:56
Raksts #18


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Esmu lasījusi šis grāmatas.Un protams arī daudzas reizes pārlasījusi.Man ļoti patika.Vislabākā pēc manām domām bija otrā grāmata.Man patika lasīt par Billes dzīvi laukos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 05.12.2005 16:52
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Es lasīju un man patika. Otrā grāmata bija laba un trešajai arī nebija ne vainas. Pirmā ne visai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 06.12.2005 11:44
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Mums skolā jau kur tas laiks bija jālasa šī grāmata. Diemžēl, man tā nekad nav patikusi. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:08