Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Džeks Londons, kādi darbi patīk vislabāk?
grapefruit
iesūtīt 15.10.2004 21:12
Raksts #1


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Es tā palasījos, un neatradu neko par Džeku Londonu, tā kā šis ir viens no maniem mīļākajiem rakstniekiem, tad nolēmu izveidot kādu pavedienu par un ap viņu.

Pirmā grāmata, ko lasīju bija "Mēnes ieleja", tā ir un paliks viena no manām visiecienītākajām grāmatām.

"Baltais Ilknis" ar šo stāstu iepazinos skatoties filmu( ļoti skumjš stāsts...) vēlāk izlasīju arī grāmatu, kas bija ļoti skumja un aizkustinoša...

Esmu lasījusi abas lielās izlases, bet neatceros visus nosaukumus, tur bija gan romāni, gan stāsti. Kādu dien aiziešu uz bibliotēku, izņemšu grāmatas, nenoslinkošu, un pierakstīšu vēl ši autora darbus...

Bēt ko jūs esat lasījuši, kas jums iespiedies atmiņā, un ko jūs domājat par šo autoru?

Šo rakstu rediģēja grapefruit: 15.10.2004 21:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Scorpse
iesūtīt 15.10.2004 21:22
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Man arii ljoti patiik Dzheks Londons. Miiljaakie darbi - Ilknis (protams) un Maartins Iidens (super vienk).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 15.10.2004 21:23
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Par Džeku Londonu. Londons tiešām viens no iemīļotākajiem ne-fantasy autoriem. Iemīļotākais darbs ir "Smouks Belju" un tā turpinājums "Smouks un Mazais."
"Baltais ilknis" gan nav īpaši saistījis, jo pirmo izlasīju Smouka Belju stāstus un "asais" zelta mednieks no Jukonas likās saistošāks par minēto "ilkni."

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 15.10.2004 21:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 15.10.2004 21:29
Raksts #4


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Vupsii, dzēšu laukā, salasījusies tik daudz, ka visu jauc sad.gif
Maartins Iidens, jā, šo nosaukumu es arī nevarēju atcerēties, bet ļoti gribēju ierakstīt. Smags, skumjš stāsts, beigas bēdīgas, bet galvenais varonis ir ļoti interesants tēls, beigās viņš iet bojā, tāpat, kā viņa draugs, jo neredz dzīvei jēgu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 15.10.2004 21:30
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Njā.. Vispār jau klasika gadās arī labāka par šo..Bet tas tā, starp citu..
Pati no viņa esmu lasījusi "Negaidītais", "Vienas dienas patvērums", "Baltais ilknis", "Dzīvotgriba", "Samaitātā sieviete", "Kad dievi smejas", "Makoja pēcnācējs", "Lielā neizpratne""- tie bija ciešamākie gabali no izlasēm. Ar interesi izlasīju visus gabalus no grāmatas "Piedzīvojumi".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 15.10.2004 22:09
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Man laikam visvairāk patika "Sniegu meita" (ja tas biaj nevis nodaļas, bet romāna nosaukums, tad vēl "Baltais ilknis" un "Jūras vilks" bija labi, manuprāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 19.10.2004 21:27
Raksts #7


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



(GameMaster Iesūtīts kad 15.10.2004 21:23)
CITĀTS
Iemīļotākais darbs ir "Smouks Belju" un tā turpinājums "Smouks un Mazais."

Par šiem vēl nebiju dzirdējusi, pameklēšu, paldies laughing.gif
"Jūras vilks" viena no manām mīļākajām...
Atsaucas, tiešām neviens nezin vēl kādus labus šī autora darbus?
Būtu ļoti jauki uzzināt kādu nelasītu... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 22.03.2005 19:46
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



mana pirmaa dzheka londona graamata bija baltais ilknis un peec tam veel kaada (sorz, nosawkumu neatceros) un tad bija veel taa graamata par vinja celjojumu ar personiigo jahtu (shitais manc miiljaakais)... veel es iesaaku maartinu iidenu, bet taalaak par k kur pusi netiku, jo velnishkjiigas zinjkaares (gandriiz nekad taa nedaru) dziita apstiijos beigas, kur redzeeju, kaa vinjam tur iziet, un tad nesu graamatu atpakalj uz bibleni...man tie pesimismi taa iisti neiet pie sirc... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 29.03.2005 12:11
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Man vislabāk patika "Baltais ilknis" varu lasīt un pārlasīt vēl un vēl. Laikam jau tāpēc, ka man patīk lasīt darbus, kas itkā uzrakstīti no dzīvnieka skatu punkta.
Bet tā kā vēl nav nācies visus izlasīt, tad domas var mainīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 16:45
Raksts #10


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Mana mīļākā grāmata ir Baltais ilknis, vienkārši fantastisks stāsts, kurš Tevi aizrauj no paša sākuma... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 11.04.2005 17:09
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es nēesmu lasījusi nevienu Londona darbu...es pat nezkapē...man liekas, ka man ne sevišķi aizraus...varbūt tapēc, ka jau no bērna kājas man tā ir likusies kā pieaugušo grāmata par pieaugušo lietām...es pat nezinu kas tajās notiek...kautvai tai pašā populārajā "Baltajā Ilknī''...
varbūt vajadzētu kkad izlasīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 14.04.2005 23:49
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Uz Londona 1976. gada kopotajiem rakstiem izaugu. smile.gif Līdz vidusskolai, kad beidzot atklāju fantastiku (strīpainās un Fantastikas Pasaule ir pārāk maz, lai skaitītos) tās visas izlasīju 4-6 reizes. Neērti atzīties, bet šobrīd gandrīz neko neatceros – tikai tās, kas šeit pavedienā nosauktas, tagad uzpeld.
Bet ir viens stāstiņš, kas visvairāk iedeva pa galvu, veidoja priekšstatu par Dž.L. un pamatīgi ietekmēja manus uzskatus. Viņa tēvu dievs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 14.04.2005 23:58
Raksts #13


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



"Smouks Beljū", "Smouks un Mazais" - nu un vēl Dienvidjūru stāsti. Lai cik dīvaini arī nebūtu, "Martins Īdens" nemaz tā īsti "neaizķēra."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 15.04.2005 07:12
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



"Baltais ilknis " man patika, savukārt "Mārtiņš Īdens" ne īpaši. Vislabāk laikam man patika romāns ne no obligātās literatūras (itamos iepriekšējos mums lika lasīt i sacerējumus rakstīt ar) "Senču asiņu balss"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 16.04.2005 15:37
Raksts #15


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Esmu lasījusi kopoto rakstu krājumus. Vairāki stāsti iepatikās, bet tā kā tas bija sen, lāgā neatceros nosaukumus. Visvairāk patika Baltais Ilknis. Brīnišķigs stāsts ar dziļām izjūtām. Citus tā neatceros.
Vairākumu no viņa darbiem lasīju par Aļasku un tai laikā valdošo, tā teikt, zelta drudzi. Ja nemaldos, pamatā visas viņa grāmatas ir par to laiku. Skumjas un saistošas, par nāvi un nežēlīgo dabu saltajos ziemeļos. Īstas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.04.2005 18:33
Raksts #16


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Mans milakais darbs vienozimigi ir BALTAIS ILKNIS vel jo vairka tapec ka mums literatura ta bija obligata literatura grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Unicorn
iesūtīt 19.04.2005 16:51
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05
Kur: whatever



jā, es laikam esmu lasījusi tikai Balto Ilkni blush.gif bet man tas stāsts patika, joprojām ir viens no maniem iecienītākajiem darbiem vispār silent.gif
btw, cieši sev nosolos nākamā gājienā uz bibliotēku, paņemt visus Londona stāstus ko vien atradīšu un izlasīt... silent.gif jūs mani sakārdinājāt uz šādu rīcību meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 23.09.2005 01:05
Raksts #18


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Kaut kad sen sen lasīju "Martinu Īdenu", taču kaut kā neaizķēra. Tad skolā lasījām, un visvairāk iepatikās nevis Londona garie gabali, bet gan "Northern Stories". Vislabāk atceros "Sievietes spēks" un stāstu par kādu vietējo skaistulīti, kuras rociņu iegūtu suņu pajūgu sacensību uzvarētājs. Viņa bija viltīga, un pie tam pārmaiņas pēc stāstā neviens nenomira rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 20.10.2005 09:12
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



''Baltajam ilknim '' nav ne vainas. Kad biju bērnu žūrija, lasīju vēl kaut kādus 2 stāstus, tīri normālus, taču nevienam neatceros nosaukumu! w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freya
iesūtīt 21.10.2005 08:13
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.05
Kur: jūras viļņu šļakatās



Nu jaa "Balto ilkni" esmu lasiijusi, tacu neteiksu, ka iipasi sajuusminaaja. Taapeec citaam Dzeka Londona graamataam nemaz klaat nekeeros. Manaa maajas biblioteekas plauktaa ir vairaakas, bet skiet taa arii paliks neizlasiitas. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:38