Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Obligātā literatūra...., ...skolā...
Vai jums ir uzdota obligātā literatūra skolās???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 225
Viesi nevar balsot. 
Fortune
iesūtīt 12.08.2004 19:01
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Nju , nju, staastiet ...... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Dvēselīte
iesūtīt 13.08.2004 22:17
Raksts #21


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



man pret "Lacplesi" bija tada pati attieksme - ieraudziju paris rindu macibu gramataa un pateicu "nu atvainojiet piedodiet bet es jau nu nelasisu dzeju", bet kad pienaca laiks un bija no glavas jaiemacas, p[anemu un vienaa vakaraa izlasiju - teiksu atklati bija diezgan intresati
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 16.08.2004 18:12
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Besī ārā, ja godīgi. Kāpēc jātērē laiks, lai lasītu kaut kādas vecas grāmatas? Galīgi stulbi... Es nemaz nelasu, mums jāizlasa astoņas grāmatas!!! Un ja neizlasa - vēl ieliek vieninieku... nu kur tur taisnība?

Vēlreiz lūdzu - bez rupjībām! Ja nespējiet atturēties, labāk nerakstiet nemaz mad.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 17.08.2004 07:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 16.08.2004 18:54
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Mums uchene lika lasiit graamatu ''Zemuudens bara lielaa diena'', Un veel ''Grozinjash ar eglju chiekuriem'' un tas mums jaalasa 7. klaseee...... pinch.gif pinch.gif sick.gif sick.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 16.08.2004 21:17
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Ir jau ir uzdota...Kam ta' uz 10.klasi nav? Es gan esmu bijusi paslinka - izmocīju vien Ādamsona "Sava ceļa gājēju", Ziedoņa "Kurzemīti" (1. daļu) blush.gif Vēl hgan ir - oi,oi,oi...viskas..."Donu Kihotu" ieskaitot. Brr. Bet es nevarēju turēties pretī kārdinājumam palasīt kaut ko tīkamāku >_< Bet mierinu sevi ar domu, ka citi nav bijuši čaklāki...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 17.08.2004 08:08
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Pr laimi šogad nav, kaut gan šogad gada sākumā učene teica, ka "Šogad noteikti es uzdošu kaut ko lasī un būs jāizlasa OBLIGĀTI". Par laimi viņas pārliecinošie vārdi netika izpildīti. Pagājšad mums itkā uzdeva, bet es labi, ja izlasīju vienu grāmatu rolleyes_a.gif Domāju, ka man būs ... bet nē, izrādījās, ka neviens no klases nav izlasījis pilnīgi visas, ja neskaita lielāko klases zubri... rolleyes_a.gif Cik atceros visas uzdotās grāmatās varēja atrast arī mācību grāmatā... laughing.gif Tādi kā Nāves Ēnā, Bille... laughing.gif Nu, šķiet, ka nevienam šie te nepatika... rolleyes_a.gif Es nesaprotu, kāpēc obligātā literatūra ir TIK garlaicīga? Kas viņi beidzot nevar uzdot, ko tādu, kuru kāds gribētu lasīt?! rolleyes_a.gif ""Sķiet, ka vienmēr vajadzēs skolā lasīt tādas galīgi, neinteresantus romānus, stāstus, prozas un, kas tur vēl no visiem šitiem... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 18.08.2004 08:53
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Nju man jau kādus gadus 3 nekas naw uzdots!! Tākā varu uzelpot un mierigi neko nelasit!!! Jēēēē!! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 18.08.2004 10:41
Raksts #27


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man par laimi tādas nav... grin.gif man kautkā tā literatūra neīpaši patīk... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.08.2004 11:35
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lasu un brīnos! Paskaidrojiet man kāds - kā var apgalvot "tā literatūra man ne īpaši patīk", ja neesi "to literatūru" vispār lasījis? Jūs ko, gaišreģi esiet, lai to jau iepriekš zinātu, ka nepatiks? :blink:

Nika - un pareizi dara, ka liek vieniniekus! Mājas darbs ir uzdots, tātad mājas darbs ir jāpilda. Nav izpildīts, liekam vieninieku. Vai nulli. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 18.08.2004 14:40
Raksts #29


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Šogad man uzspīdējusi laime, jo, pārejot uz citu skolu(10.klase), neko par to neminēja, bet vecajā skolā bez žēlastības uzdeva. Piemēram manam bijušajam klasesbiedram (iet NDĢ) jāizlasa Mērnieku laiki (šausmīgi bieza un nepārāk interesanta). Obligātā literatūra liekas ir nevajadzīga, jo to taču izlasīs skolas laikā, bet ir taisnība, skolas laikā tas atvieglo dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 20.08.2004 09:50
Raksts #30


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



nu ir taa. muusu skolaa obligaataa literatuura ir tikai widusskolai, pamatskolai par to naw jaaraizeejas... Allelujah!!! mums ir tikai ieteicamaa literatuura, kuru war arii nelasiit, nu un priotams, newiens winju arii nelasa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aragorns
iesūtīt 20.08.2004 10:11
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04



Man ir obligātā literatūra, bet es to nelasu tajā ietilpst pārāk garlaicīgas grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 20.08.2004 11:30
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Ir... angry.gif Es ar' lasu...Bet bez sevišķas sajūsmas... mad.gif Ko lai dara, mums liek par viņām raxtīt!!! sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 20.08.2004 17:09
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Mums skolaa nebija uzdota obligaataa literatuura...bet uchene teica, ka pa wasaru ir jaaizlasa wismaz 5 graamatas...wienalga kaadas iznjemot hp... laughing.gif
un es lasu taga tikai 2... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emelteija
iesūtīt 23.08.2004 21:17
Raksts #34


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.04
Kur: Rīga



Mums skolā arī ir obligātā litratūra, daži jau lasa, bet es nē. Pāris reizes godīgi mēģināju lasīt, tomēr nevaru sevi piespiest. Vispār neredzu nekādu jēgu to lasīt, ja tāpat nebūs ne jāraksta sacerējums ne jāstāsta. Es labāk palasīšu tādas grāmatas kuras mani tiešām interesē. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 27.08.2004 19:31
Raksts #35


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



man ar ir literatūra,bet no šigada es trīs biju izlasījis, bet atlikušajām divām espat neesmu ķeries klāt. Tagad to vieta lasu FotR angliski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 27.08.2004 22:52
Raksts #36


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



nu vareeja buut taads variants kaa vienkaarshi nee nevis par laimi. iistennibaa es dazreiz gribeetu lai uzdod kaadu lasaamvielu. a mums neuzdod vispaar. literatuura sajaucas ar latvieshu valodu un plurkts!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 31.08.2004 13:51
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Man naf, jo taga tik pirmajaa kursaa buushu... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 31.08.2004 14:33
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



Parasti mums agraak pa vasaru uzdeva obl literatuuru>Fui, es to ieniistu! getlost.gif

Šķiet, šeit jau bija brīdinājums neizteikties nicīgi ne par vienu grāmatu! Tas, ka Tev viņas nepatīk, nav iemesls rupjībām mad.gif
Roviela, Flariša un Blota mods


Šo rakstu rediģēja Roviela: 31.08.2004 14:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 07.09.2004 21:03
Raksts #39


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Jāsaka, ka dažas grāmatas, kas ir obligātajā literatūrā ir tīri labas, bet ir arī tādas, kas šķiet garlaicīgas sad.gif Esjau esmu tāda liela lasītāja, tāpēc pārsvarā visas top izlasītas, bet ir gadijušās grāmatas, kuras vienkārši nespēju saņemties izlasīt. unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 17.09.2004 10:08
Raksts #40


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Nu jau kaadu laiku nekas taads, kaa obligaataa literatuura man nav bijis, bet skaidri zinu, ka lielu dalju graamatu, kuras man ljoti patiik es taa arii nebuutu izlasiijusi, ja taa nebuutu bijusi obligaataas literatuuras sarakstaa. Neviens jau nepieprasa, lai juus buutu sajuusmaa par visaam graamataam, ko skolaa liek lasiit, gaumes ir dazaadas. manupraat obligaataa literatuura ir pietiekam dazaada, lai taa lajutu katram izprast, kaada tieshi ir vinja gaume attieciibaa uz literatuuru
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 09:36