Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Obligātā literatūra...., ...skolā...
Vai jums ir uzdota obligātā literatūra skolās???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 225
Viesi nevar balsot. 
Fortune
iesūtīt 12.08.2004 19:01
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Nju , nju, staastiet ...... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
mazā peciņa
iesūtīt 12.08.2004 19:12
Raksts #2


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Jā, mums uzdeva kaut kādas grāmatas izlasīt ( laughing.gif ) bet tas jau nenozīmē, ka viņas ir izlasītas grin.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neziniiitis
iesūtīt 12.08.2004 19:51
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.04



mums jau ar uzdeva bet diez vai kads vinjas lasa laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 12.08.2004 20:05
Raksts #4


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Vaii... Man ir uzdots baigi daudz.Bet tā itkā nau obligātā huh.gif Parastā literaūra,ko būtu labi izlasīt,un kas domāta lasīšanai tad,kad tev ir garlaicīgi,un vairs nav ko darīt.Pie tam,par to,ja uzraksti referātu var dabūt šausmīgi labas atzīmes Literatūrā w00t.gif bet nū.Dažu iemeslu dēļ...neizlasīju neko tongue.gif Pagājušgad vēl lasīju...njā,jo tad man tiešām nebij ko darīt huh.gif A šogad w00t.gif Man ir Internets.Ar to viss ir pateikts rolleyes_a.gif Nē,nu ok,laiks vēl itkā ir.Bet diezvai saņemšos.Es pat interesantas grāmatas negribu lasīt huh.gif ne tikai... šitās sleeping.gif
Iztikšu kaut kā jau... hmm grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 12.08.2004 21:06
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



mums nevareetu teikt ka ir obligaaataa mums neiedod sarakstu ar graamataam un taas mums jaizlasa mumspasaka cik graaamatas jaizlasa un var lasiit kaadas grib!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīke
iesūtīt 12.08.2004 21:11
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.04
Kur: saema=)



mjaa.. mums ir oblgaata literratuura bet man jau.. jau.. jau laika lasiit.... innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 12.08.2004 21:12
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Nu jau vairaakus (3-4) gadus nav bijusi (shogad buushu 9. klasee), shovasar skolotaja uzdeva izlasiit vienu graamatu peec izveeles, lai pirmajaa stundaa vareetu pastaastiit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 12.08.2004 21:58
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



grin.gif lai kaa man patiktu lasiit graamtas,tad obligaataa literatuura ir taa ko es nepawisam neweelos lasiit,jo wairaakumaa no gadiijumiem obl.lit.graamats ir nenormaali neinteresantas un pretiigas! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 12.08.2004 23:50
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



weeee kaadas mums ir graamatas obligaatajaa litratuuraa pinch.gif & paziistot muusu latenes ucheni pat man ir bail winjas lasiit. nu ok emiils & berliines zeeni wel ir tiiri ok. bet taas paareejaas :blink: KUR TAI UCHENEI PRAATS???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 13.08.2004 00:02
Raksts #10


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Ik pa laikam kaut ko iešķiebj, bet tā kā es uzskatu, ka šīs grāmatas spēj dot kaut ko varbūt ne erudīcijai, tad vismaz vārdu krājuma papildināšanai, tad neredzu problēmas izlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 13.08.2004 00:03
Raksts #11


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



es tapat pa lielakai daljai jau visas vinjas esmu izlasijusi veel pirms taas ir ieklautas obligataja literaturaa... bet jaa kadreiz uzdod
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 13.08.2004 00:05
Raksts #12


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



bet mums liek lasiit TAADAS graamatas pinch.gif ja kaads winjas ir lasiijis tad septinju gadu wecumaa pinch.gif es ieniistu beernu graamatas pinch.gif turklaat par katru wel jaaraxta acstaastiijums & kas patika/nepatika pinch.gif tizlums totaalais. es juutos kaa 2klasniece pinch.gif dauc labpraataak lasiitu meernieku laikus wai weejziedus nekaa kauko shitaadu pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rusell the carro...
iesūtīt 13.08.2004 00:41
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.07.04



jaa man ir getlost.gif bet man liekas ka es buushu vieniigais klasee kas kaut vienu buus izlasijis..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.08.2004 09:42
Raksts #14


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, protams! Plus vēl garum garais saraksts, kas jāizlasa pa vasaru smile.gif Gluži kā Harijam & Co.

Ar obligāto literatūru, manuprāt, ir tā:
1) tā, parasti (gandrīz bez izņēmumiem!) ir literatūra, kuru tāda vai citāda iemesla dēļ ir ieteicami izlasīt;
2) tā kā tā ir OBLIGĀTA, tad tas jebkurā cilvēkā (kurš nav ļoti paklausīgs, bet tādi ir retums) saceļ pretestības garu - "nelasīšu, tāpēc, ka obligāti", kur nu vēl, ja pēc tam par to jāraksta garum garie apcerējumi (personīgi man riebjas sacerējumi getlost.gif );
3) ne gluži vienmēr grāmatas tiek ieteiktas lasīt pareizajās klasēs... sad.gif +
+ 3a) ne visi cilvēciņi ir gatavi lasīt vienu un to pašu vienādā vecumā (piemērs, sk. augstāk DD žēlabas tongue.gif - un viņai IR taisnība smile.gif ).

Šo pavedienu vajadzētu pārcelt uz "Flarišu un Blotu" - tur jau ir vairāki līdzīgi, bet ne gluži tādi pavedieni par obligāto literatūru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 13.08.2004 09:44
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



da loģiski, ka ir pinch.gif lai nu kas, bet obligātā literatūra man besī >_< pat ņemot vērā to, ka man PATĪK lasīt grāmatas sad.gif Lācplēsis... to es nevarēju saņemties lasīt kādas 2 nedēļas, tad sadūšojos un tagad vakaros lasu tongue.gif bet piedodiet, tos dzejoļus es nelasīšu, yuck! :sich: es ienīstu dzejoļus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīke
iesūtīt 13.08.2004 09:59
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.04
Kur: saema=)



personiigi piekriitu chobai es ieniistu dzejollus :blink: getlost.gif mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 13.08.2004 10:27
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



Jaa ir, tachu tagad veel neesmu nevienu no 20 graamataam izlasiijis... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 13.08.2004 10:33
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



Pansija pilī, Katram cilvēkam vajag suni, vēl kaut kas... whistling.gif itkā tikai 3 grāmatas, bet es pat vioenu neesmu izlasījusi! Anšlava Eglīša-Pansija pilī, ir tik nesaistoša valoda.. getlost.gif Patikās, ..... Kā mani kaitina, ja šitā raksta, varbūt tā ir pareizi, bet man nepatīk!!!! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 13.08.2004 21:23
Raksts #19


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(dream destruction @ 13.08.2004 01:05)
bet mums liek lasiit TAADAS graamatas pinch.gif ja kaads winjas ir lasiijis tad septinju gadu wecumaa pinch.gif es ieniistu beernu graamatas pinch.gif turklaat par katru wel jaaraxta acstaastiijums & kas patika/nepatika pinch.gif tizlums totaalais. es juutos kaa 2klasniece pinch.gif dauc labpraataak lasiitu meernieku laikus wai weejziedus nekaa kauko shitaadu pinch.gif

to vēl pagūsi uz vidusskolu izlasīt grin.gif ja vien jūsu skolotājai prāts nav galīgi atmiekšķējies huh.gif

nu, mums jau it kā uzdod. Tikai es jau pāris gadus iepriekš esmu izlasījusi visas obligātās literatūras līdz pat divpadsmitajai klasei grin.gif I'm a good girl laughing.gif bet nu mums jau arī deva relatīvi labas grāmatas lasīt. /līdzjūtība Vilmai, par kuras grāmatu sarakstu, cik nu atceros no sarunas grāmatveikalā, var tikai nošausmināties ermm.gif grin.gif /
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 13.08.2004 21:46
Raksts #20


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



CITĀTS(Chobit @ 13.08.2004 10:44)
da loģiski, ka ir pinch.gif lai nu kas, bet obligātā literatūra man besī >_< pat ņemot vērā to, ka man PATĪK lasīt grāmatas sad.gif Lācplēsis... to es nevarēju saņemties lasīt kādas 2 nedēļas, tad sadūšojos un tagad vakaros lasu tongue.gif bet piedodiet, tos dzejoļus es nelasīšu, yuck! :sich: es ienīstu dzejoļus

Chobit tu kaut ko lasi? huh.gif es pat biblioteekaa neesmu shovasar bijusi, kaut gan vinja bija sleegta meenesi, vieniigais sakaras man ar graamataam shovasar ir bijsi, ka es paarlasiiju FO un saliku kastee uz aizmirshanu graamatas no mana plaukta!
none obligaatas literatuuras grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:50