Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Sūnu ciema zēni", par, pret, patīk, nepatīk u.c. novērtējums
Katy=)
iesūtīt 09.08.2004 22:33
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.07.04
Kur: Latvijas nostūris



njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Bandists
iesūtīt 28.05.2005 14:45
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Es atceros, ka man bija viena šausssmmmiiiiiiiiiiiigi garlaicīga grāmata jālasa. Lasīju, lasīju un beigās turpat pie galda aizmigu. Un kad man jāraksta tests pat to grāmatu, es visu uz dullo rakstīju. grin.gif (dabūju 5) tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 29.05.2005 10:49
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



laba atziime, ja neko nezinaaji grin.gif a laikam buus riit buus jaapanjem un jaaizlasa, jo aatraak ,jo labaak... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 03.06.2005 00:42
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Sūna ciema zēnus esmu lasījis, bet tas nu tiešām bija boorings, ar kuru sastapies vēl nebiju. Arī lasījās lēni, piedzīvojumi turienes cilvēkiem (vairs neatceros, kā viņus sauca, sorry wink.gif ) jau bija, bet... kaut kā mani šī grāmata nesaistīja. Laikam esmu neīstā paaudze šādai grāmatai vai arī ar mani kaut kas nav kārtībā. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 02.01.2006 15:33
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Tajā laikā, kad es šo grāmatu lasīju- man patika, bet tagad es gan nelasītu!!!! No šodienas redzējuma varu teikt- Garlaicīgi!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 02.01.2006 16:09
Raksts #45


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Man ar bija jālasa obligātajā literatūrā ''Sūnu ciema zēni''.Apsveicu visus kas to grāmatu ir izlasījuši līdz galam.Es to nevarēju.Tik trakoti garlaicīga grāmata.Tiku līdz 13.lpp.un jau pierierbās.Tad aiznesu atpakaļ uz bibleni un pēc kāda laika paņēmu atkal un domāju tomēr izlasīšu.Sāku no sākuma atkal lasīt,tiku līdz 11.lpp. un atkal apnika-tāda garlaicība manā skatījumā. Nu nez laikam neesmu nekāda laielā senās Latviešu literatūras mīle.
PS tie kas ir lasījuši-Kā tas stāsts beidzās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Corasonna
iesūtīt 02.01.2006 16:21
Raksts #46


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.10.05
Kur: Nekur nav tik labi, kā mājās, siltumā!!! :)



Nu es esmu šo grāmatu izlasījusi, jo mums par viņu bija kontroldarbs, bet man tā likas nu ļoooti garlaicīga. Toties teātris gan man patika!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 02.01.2006 16:27
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Es izlasīju šo grāmatu tikai tāpēc,ka visi apgalvoja,ka šī grāmata nav lasīšanas vērta. Izlasīju atsauksmes-daudziem nepatīk. Katram savs viedoklis,bet manuprāt grāmata ir diezgan interesanta. Un tā nav bērnu grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sabija
iesūtīt 25.03.2006 00:10
Raksts #48


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Esmu lasiiju dazhas nodaljas. Literatuuras graamataa ir kaut kas no "Suunu ciema zeeniem" un naacaas lasiit. Izlasiiju,man nebija to tik gruuti paveikt,neaizmigu lasiidama tongue.gif ,bet protams,ka nevar saliidzinaat ar kaadu patieshaam aizraujoshu graamatu. Katraa gadiijumaa - "Suunu ciema zeeni" ir normaala graamata.
Man veel bija jaabrauc uz teaatra izraadi. Teaatris,manupraat,bija pat veel garlaiciigaaks. >.<
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 25.03.2006 03:11
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Man arī šī grāmata bija obligātajā literatūrā, un lasīt bija normāli, lai gan es visu neizlasīju, bet grāmata ir normāla, vienīgi pārāk garš sākums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elfiite
iesūtīt 26.03.2006 14:13
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Riiga:)



nezinn...taac diezgan garlaiciigs, BET arii pamaachoss staastinjs...esmu lasiijusi fragmentus, jo mees skolaa lasiijaam, bet saada graamata TIESAAM neaizrauj....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 29.03.2006 20:28
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Saku atklāti- man riebās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 31.03.2006 17:16
Raksts #52


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Kā par nelaimi,tā arī mums bija obligātā literatūra.
paņēmu no skolas biblenes un manā grāmatu plautkā nogulēja šī grāmata apmēram mēnesi,līdz man atgādināja ka ir jānodod.
Es tikai biju atšķīrusi dažas lapuses un sapratu,ka neizlasīšu līdz galam tāpat(labi vismaz ka mums skolā par to rādija lugu laughing.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 31.03.2006 18:27
Raksts #53


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Neticami garlaicīga grāmata. Nav citu vārdu.
Manuprāt visiem viņa ir bijusi kā obligātā literitūra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 01.05.2006 08:14
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



visbriesmīgākā grāmata kādu esmu lasījusi! tā arī līdz beigām tikt neizdevās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 01.05.2006 08:34
Raksts #55


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Ja nemaldos man 6 klasē bija tā grāmata jālasa.Teikšu kā ir, lasīt var, lasās viegli.Vismaz man tā liekas.Bet visā visumā man grāmata kā tāda nepatika. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 20.06.2006 10:53
Raksts #56


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



nu vnk laba graamata!literatuuras klasika,lai neteiktu vairaak!lasiiju vinju pagaishgad-6.klasee & taa manupraat ir viena no sakariigaakajaam graamataam smile.gif ljoti viegli lasaas...elementaari laughing.gif (sheit nebija ironija whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.07.2006 11:32
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Bija vietas, kuras grāmatā man nepatika. Bet bija normāli. Nebija jau nekas saistošs.
Daudzas nodaļas palaidu garām, lapas bija izplēstas, bet neskatoties uz to, dabūju kontrī [spoiler] 10! neticami ^^ [/spoiler]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 07.07.2006 14:26
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Es laikam esmu vienīgā, kas to uzskata par patiešām interesantu grāmatu.
Bat tā patiešām ir, es izlasīju visu grāmatu pāris dienās, laba grāmata, es pārsmējos par to Sūnciemiešu māņticības aprakstu. Tiešām dažās vietās varēja ausīs dzirdēt tā koka, akmeņa un avota balsi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 07.07.2006 14:47
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



jā,arī mums tā bija iekļauta obligātās literatūras sarakstā. tā pat kā ''Staburaga bērni''. sākumā biju šokā, jo visi stāstīja cik briesīgi garlaicīgas un vecmodīgas ir abas grāmatas, bet kad pati sāku lasīt,pieķēru sevi pie domas, ka man pat patīk! nu laikam jau esmu vien no tiem nedaudzajiem literatūras mīļotājiem, kas novērtē grāmatu ne tikai pēc nosaukuma un anotācijas, bet arī pēc satura.
atzīšos, ka vispār jau klasikas stila grāmatas mani ne visai saista,lai gan lasu arī tādas, bet nu ''Sūnu ciema zēni'' man tomēr patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.07.2006 17:24
Raksts #60


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Ragana @ 07.07.2006 15:26) [snapback]1004238[/snapback]

Es laikam esmu vienīgā, kas to uzskata par patiešām interesantu grāmatu.
Bat tā patiešām ir, es izlasīju visu grāmatu pāris dienās, laba grāmata, es pārsmējos par to Sūnciemiešu māņticības aprakstu. Tiešām dažās vietās varēja ausīs dzirdēt tā koka, akmeņa un avota balsi...
Neesi vienīgā. Es šo grāmatu pārlasu, kad man sagribas uzlabot garastāvokli. Tur nav pliekanu un acīmredzamu jociņu, toties ir daudz īsti patīkama humora, kas lasot un saprotot liek neviļus smaidīt līdz ausīm. Bet pieļauju, ka jaunākiem un nepacietīgākiem cilvēciņiem apraksti, lai cik labi tie arī šai grāmatā nebūtu, ir par garu. Nav pacietības izlasīt, padomāt un saprast. Cilvēki tagad ir pieraduši pie galvu reibinoša ātruma notikumu attīstības un pavērsieniem, neprot nesteidzīgi izbaudīt lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 10:44