Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Sūnu ciema zēni", par, pret, patīk, nepatīk u.c. novērtējums
Katy=)
iesūtīt 09.08.2004 22:33
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.07.04
Kur: Latvijas nostūris



njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Laimīgā*
iesūtīt 25.11.2004 10:12
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



Normaala latvieshu pasaka. Dazhaas epizodees bija arii jaapsmaida. Kopumaa -- nekas ljoti iipashs. Visaas latvieshu pasakaas jau buutiibaa ir kaut kaada dizhaa moraale & stuff. Nu, nav vinja tik garlaiciiga, lai nevareetu izlasiit, bet man pagaidaam neliekas arii tik interesanta, lai paarlasiitu. Taapat, kaa man negribas paarlasiit kaut kaadus ''ganinjus pret velniem'' un taadas dizhas graamatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 25.11.2004 10:24
Raksts #22


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Normāla grāmata. Bet nepiemērota 6.klasei.
Nesakiet, ka slikta, ja neesat izlasījuši un vispār - par gaumi nestrīdās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 26.12.2004 22:34
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



kkur dzirdēju teicienu- nav sliktu grāmatu.tikai tavs prāts vēl nav piemērots šai "sliktajai" grāmatai. nu kka tā :blink: ja teu 6.klasē prāts vēl ir pie fiškām bebleidiem(vai kka tā :blink: ) tad teu grāmata būs totāls sviests.man patīk tā grāmata.1.reizi lasīju kkadu 9 gadu vecumā tiku līdz 20 lpp apmēram un man apnika-wnk nebija piemērota manam vecumam.otreiz lasīju kādos 11 gados un man patika wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 27.12.2004 14:30
Raksts #24


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



CITĀTS(Katy=) @ 09.08.2004 23:33)
njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
*

rolleyes_a.gif Man gan Sūnu ciema zēni liekas tīri aizraujoša grāmata, sevišķi tā vieta, kur Ješka pārmāca raganu w00t.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 30.12.2004 20:50
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Ja, es vinu izlasiiju un vai zinat kas notika? Es tos "Sunu" zenus redzeju sapnos. Ne, man nepatik Sunu ciema zeni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 21.02.2005 11:54
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



ak, jel! ohmy.gif viena no baismiigajaakaam graamataam, ko esmu lasiijusi,pareizaak sakot meeģinaajusi lasiit, lai gan ar latviešu rakstniekiem neaizraujos, ja nu vineiiigi gadaas, kas tiešaam labs piem. "Nāves Ēnā" , lai gan vareeja buut arii labaak, bet tomeer... nu vismaz es varu dziivot ar apziņu, ka manai skolaataajai "Sūnu ciema zēni" patiik, pat uz muzeju aizvilka, turklaat visu breecošo baru- klasi... ja taa nebuutu iekļauta obligaataass litertuuras saakstaa, tad nebuutu izlasiijusi pat pirmaas 7 lpp, lai gan tik un taa vairaak par septiņaam nesspeeju saņemties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 21.02.2005 13:36
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



es tomeer ar naivu ceriibu turos pie domas, ka visi tik loti negatiivi te ir taapeec, kaneveelas peeksni izcelties ar to, ka sii graamata patiik.
es lasiiju un man patika, maniem braaliem ariipatika, kad viniem bija jaalasa
vai avrbuut probleema ir taa ka tur nav graujosaa love vai supervaronis - launiisu slakteetaajs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 21.02.2005 13:45
Raksts #28


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nezinu, man tā likās pilnīgi pieņemama grāmata, kas vnk ir jāizlasa, ja esi latvietis (lai uzzinātu par tradīcijām un vēsturi). Galu galā, tik daudz jau to dižo darbu mums nav, vismaz ar šo ir jāiepazīstas!
Ja jums liekas, ka šī Upīša grāmata ir murgs, varbūt palasiet viņa ''Zaļo zemi'' !... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 01.04.2005 20:38
Raksts #29


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



galiigi garaam graaamata....baigaa garlaiciiba......knapi ar mokaam izlasiiju kaadas pirmaas lapaspuses....grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.04.2005 15:29
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



man gan taa graamata patikaas... taads vareetu pat teikt vecmodiigs humors... tagad vnk ir citi laiki, bet man taa graamata tomeer likaas tiiri izklaideejosha... vnk latvieshu autoriem ir taada riebiiga nosloece uz pesimismu (pameegjiniet mani apstriideet, peec taadu staastu kaa "bendes meitinja" un "puut veejinji"), taapeec shis staasc ir pat apbrinojams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 05.04.2005 16:54
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



Vispār samērā ineteresanta grāmata. Lai gan, sākums man ne īpaši (tie apraksti), bet tālāk jau interesanti... biju arī pirms dažiem gadiem uz teātri "Sūnu ciema zēni".. interesanti happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 05.04.2005 17:10
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Tiesham vislielakais murgs ko emsu lasijusi.
Es sho gramatu lasiju ari, ka abligaato literatuuru un skhiet, ka ta ierindojas Topa pirmaja vieta, pie vis garlaiciigakajam obligatas literatuuras gramatam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 06.04.2005 11:02
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Varbūt kādam patīk, taču manuprāt Sūnu ciema zēni ir pēdējais sviests! ill.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 06.04.2005 12:24
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



man pat kauns teikt, bet esneesmu lasijusi, lai gan plaukta kaut kur Riiga stav... bet toties esmu redzejusi vairakas reizes izradi, taa nu gan man patika!!! grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 07.04.2005 16:08
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Man 6.klasē šitā grāmata bija obligātajāliteratūrā un atmiņas par to laikam es mierīgi varētu raksturot tikai pāris vārdos-BAIGAIS SVIESTS!!! Baigi garlaicīgā, vispār, ja godīgi man no latviešu rakstniekiem nepatīk neviens, visi raksta tikkk garlaicīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 07.04.2005 16:15
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



falmory, par latvieshu raxtniekiem visp nav veerc ... vinji patieshaam ir garlaiciigi un diivaini... paarsvaraa - pesimistiski, taapeec man vinji ne iipashi... man suunuciems arii starp citu bija obligaataa literatuura (vieniigaa, ko no visaam uzdotajaam izlasiiju whistling.gif )... lai gan tik slikta jau nebija, bet citaadi rokaas nenjemtu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 12.04.2005 16:00
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Taa bija obligatajaa literatuura, bet es to neizlasiiju, es pat fragmentu staastiit nevareeju, jo teksts biaj galiigi nesakariigs! Taada graamta, nu gan , kaa taadu var uzrakstiit!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 22.05.2005 15:23
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Mums viņa bija literatūras grāmatā un mums klasē viņa bija katru stundu skaļi jālasa...man jau šķiet, ka nekas sevišķs nebijaa, bet skaitās jau klasika...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 22.05.2005 15:25
Raksts #39


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Ūū. Atceros. Mums bija "Sūnu ciema zēni" jālasa obligātajā literatūrā. Man nekad nebija patikusi obligātā literatūra, un, kad šīs grāmatas dažas nodaļas bija literatūras grāmatā, un par katru nodaļu mēs rakstījām pārbaudes darbs nācās sākt lasīt grāmatu. Un man patika. Jā, es vēl brīnījos par to, ka patīk, bet patika. Filmu (vai arī tā bija teātra izrāde ierakstīa) mēs arī skatījāmies un bijām vēl uz kaut kādu muzeju, kur mums stāstīja par šo visu.

Bet visā kopumā - forša grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 28.05.2005 12:56
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Mums uz naakamgadu jaalasa silent.gif bet neizklausaas peec manas draudzenes staastijuma incanta, bet tad jau redzees...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 13:26