Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Sūnu ciema zēni", par, pret, patīk, nepatīk u.c. novērtējums
Katy=)
iesūtīt 09.08.2004 22:33
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.07.04
Kur: Latvijas nostūris



njā.... bet arī man ir dažas grāmatas kuras vienkārši es saprotu, ka ir garlaicīgas!!! piemēram sūnu ciema zēni - es nekad neesmu varējusi šo grāmatu izlasīt.....tik tiešām nespējU! bet ir grāmatas kas tieša'm aizrauj un tādas man nav bijušas daudz...varbūt kādas 50 no 200 lasītajām..... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
GameMaster
iesūtīt 09.08.2004 22:34
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu, "Sūnu ciema zēniem" ir vērtība - diezgan ironisks skats uz tālaika sabiedrības kūtrumu un paražu neko nedarīt - gan jau ka izdarīs kāds cits. Klasika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 09.08.2004 22:55
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(GameMaster @ 09.08.2004 23:34)
Nu, "Sūnu ciema zēniem" ir vērtība - diezgan ironisks skats uz tālaika sabiedrības kūtrumu un paražu neko nedarīt - gan jau ka izdarīs kāds cits. Klasika.

Varētu domāt, ka mūsdienās kaut kas ir mainījies grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 10.08.2004 10:18
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Sūnu ciema zēni - tā ir manta!!! Laba manta!!! Protams par šo grāmatu ir interesantākas HP grāmatas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pata
iesūtīt 10.08.2004 10:42
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04
Kur: Rīga



Kad biju maza - nepatika, toties tagad patiik... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 10.08.2004 14:36
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Es vau pateikt pāris vārdus par šo grāmatu grin.gif : censored
Pēc maniem iepriekš minētajiem vārdiem variet saprast, ko es domāju par šo grāmatu laughing.gif 6.klasē, laikam, manā literatūras grāmatā bija šis stāsts un par šī stāsta tēmu mums bija kādas 5-10 tā jau retās literaturās stundas. Man šis stāsts nepatīk, jo tajā ir mazs darbības u.t.t rolleyes_a.gif

Palūgšu nelamāties, ja vien tas vispār ir Tavos spēkos! mad.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 10.08.2004 14:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 10.08.2004 14:47
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Imo, "Sūnu ciema zēni" nav vis kaut kāda Poteriska lasāmviela rudens vakariem. Tur tomēr ir zemteksts - tā ir vairāk literāla vērtība, nekā izklaides lasāmviela.
Tas automātiski nozīmē, to, ka, ja pats nebūsi nobriedis to lasīt, tad visticamāk tev tā arī nepatiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 10.08.2004 18:42
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kas tur ko nepatikt ? Ja nenjem veeraa zemtekstus normaala pasaka
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Katy=)
iesūtīt 10.08.2004 23:04
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.07.04
Kur: Latvijas nostūris



es kā izlasījusi vienu lapusi, vairs neatcerējos ko es tur izlasīju! man 6.klasē obligāti vajadzēja viņu izlasīt bet es nespēju! beigās es jau prasīju mammai lai lasa priekšā (kā zīdainim), bet arī nekas nesanāca. kad biju izlasījusi 10 lpp. es goda vārds nekā neatcerējos...tā it kā mna būtu bijusi amnēzija! tieši tādēļ man šī grāmata nepatīk. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.08.2004 08:15
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Katy=) @ 11.08.2004 00:04)
es kā izlasījusi vienu lapusi, vairs neatcerējos ko es tur izlasīju! man 6.klasē obligāti vajadzēja viņu izlasīt bet es nespēju! beigās es jau prasīju mammai lai lasa priekšā (kā zīdainim), bet arī nekas nesanāca. kad biju izlasījusi 10 lpp. es goda vārds nekā neatcerējos...tā it kā mna būtu bijusi amnēzija! tieši tādēļ man šī grāmata nepatīk. wink.gif

Jā, tieši tur ir kļūda - 6. klase - tas vēl nav tas brīdis, kad šī grāmata jālasa! Tā vispār nav bērnu grāmata. Un iesākt to lasīt ar ievadu... labāk nē. Ja sāciet, tad tikai uzreiz ar darbību.
Es izlasīju šo grāmatu pirmo reizi tad, kad tā bija obligātajā literatūrā. Vai! Kā es mocījos... tie garie dabas apraksti... un vēl tāda kaudz citātu ar tiem bija jāiegaumē. Šausmas! :blink: Pēc vidusskolas nez kāpēc sadomāju un pieķēros vēlreiz lasīt. Un, brīnums! man viņa patika. Pat ļoti. Tagad, kad man paliek skumji un gribas palasīt kaut ko dziļi humorīgu un mierīgu, es pārlasu "Sūnu ciema zēnus". Tiesa, joprojām bez ievada! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 11.08.2004 10:26
Raksts #11


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Klasika ta klasika. Bet kādu laiku,konkrētāk 4 gadus es šo grāmatu nemaz rokās neņēmu,jo to biju ar krietnām pūlēm 5 klasē piebeidzis. Tagad gan tas stāsts šķiet saprotamāks,arī tās vietas kas agrāk bija galīgi miglainas. šķiet ka IZM`ieši nedaudz par ātru šo stāstu iedeva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 11.08.2004 14:56
Raksts #12


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nesaprotu - kas vainas ''Suunu ciema zeeniem'', ja veel buutu runa par ''Ar makskjeri'' vai ''Atraitnes deelu'' ... Man suunu ciems normaals likaas gan 1.klasee, gan tagad
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 16.08.2004 18:14
Raksts #13


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Es goda vārds - nespēju izlasīt... nu bez sinonīmu vārdnīcas patiešām nē... jau 100 reižu esmu mēģinājusi palasīt, bet tad apjaušu - kurš šito murgu ir sarakstījis? Pie tam - ko es izlasīju - galīgi neatceros... Tā taču nav grāmata!

Šo rakstu rediģēja Nika: 16.08.2004 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kapeiks
iesūtīt 19.08.2004 08:00
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.01.04
Kur: Pie datora



Esmu lasījis. Nu nekā tāda. Sižets drusciņ līdzīgs LOTR, jo tur tie ceļoja it kā, bet nu ļoti garlaicīga. Verēja būt kaut kas interesantāks... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.08.2004 13:59
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(kapeiks @ 19.08.2004 08:00)
Esmu lasījis. Nu nekā tāda. Sižets drusciņ līdzīgs LOTR, jo tur tie ceļoja it kā, bet nu ļoti garlaicīga. Verēja būt kaut kas interesantāks... getlost.gif

Vau - Tu ir meistars sakariibu atrašanā! Tas man prātā nebūtu ienācis - šīs grāmatas salīdzināt.
Bet par""Sūnu ciema zēniem" runājot- nu jā, apraksti varbūt reizēm garlaikoja ar, bet pati darbība man tīri labi patīk -atkal no jauna pārlasot, man izdodas garlaicīgķajiem gabaliem vienk;ārši pārlekt pāri - un tad tā lieta iet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kinky
iesūtīt 19.08.2004 16:13
Raksts #16


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.07.04
Kur: -nu jā... :P kaut kur starp zemi un elli...



"sūnu ciema zēni" pati par sevi ir normāla grāmata, piedzīvojumi, nekā pārdabiska, slinkums-pārmācīšana, katrā normālā latviešu grāmatā tam ir jābūt! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 20.08.2004 11:35
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Man arī nepatīk, ŠAUSSSMĪĪĪGI garlaicīga, lasīt varēja tikai ar lielumlielu piespiešanos, bet skolā BIJA jālasa... mad.gif Spīdzināšana!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 20.08.2004 17:16
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



HEI! ne```` virsū tikai tādēļ, ka esat par slinku lai to izlasītu!!! mad.gif (it kā vienīgā lasāmā grāmata būtu poters getlost.gif )

tas, ka jums nepatika nenozīmē, ka tā grāmata ir sūds! īstenībā grāmata interesanta. kad es biju sīkāka tā bija mana mīļākā latviešu grāmata (tāpēc gāju uz teātri un nopirku pat kaseti ar dziesmiņām whistling.gif ) milzīgos aprakstus var pieciest. turklāt man ir radies iespaids, ka vairums (ne visi) grāmatu nav izlasījuši pat līdz pusei, bet runā kā baigie pārgudreļi. paaudzieties wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hysteria
iesūtīt 24.11.2004 15:31
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.11.04
Kur: Uz planeetas ko sauc par Zemi...



mums bija 1reiz obligaati jaaizlasa ''Suunu ciema zeeni'', no saakuma likaaas aarpraac kaads murgs, bet peec tam jau normaalaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 24.11.2004 18:08
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



es piekrītu. mums šī grāmata bija jālasa obligātajā literatūra. es viņu lasīju 2 mēnešus jo tā bija tik garlaicīga ka tā nevarēja piesēsties un vienā vakarā izlasīt, bet es nesaprotu tos cilvēkus kuri domā ka tā ir aizraujoša grāmata
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.03.2024 08:45