Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Mana lielā, lielā ideja, kas tapa ap vieniem naktī...
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 14:55
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Un tāāāāāāātad!
Jūsu idejas par iespēju uzrīkot ls brīvā dabā 2004. gada vasarā par tēmu

(autortiesības uz vārdiem noliedzu, bet uz situācijām gan nē)

Tēbess, Finderato, Mereth un Melhiors ir ciemata sargi, kas dodas uz kaimiņu ciematu pēc palīdzības, jo riņķī siro orki un šim ciematam vairs nav spēks aizstāvēties. Ceļā viņiem uzbrūk orki un FMM paliek cīnoties, kamēr Tēbess jāj atpakaļ pēc papildspēkiem. Tur viņš atklāj valdnieka sazvērestību ar orku karali Sauronu.
“Nodevība,” viņš izdveš un laiž ļekas vaļā. Saurons pavēl orkiem viņu un pārējos sagūstīt, lai tie nepaziņo kaimiņu ciemiem un tie nesāk bruņoties.
TFMM satiekas un saprot, ka viņiem ir jāglābj ciemats. Vienbrīd ir satikšanās ar orkiem, kur piedalās arī valdnieks. Orki tiek nogalināti, valdnieku pamet dzīvu, jo tas apgalvo ka bijis apburts utt. TFMM viņam notic un uzsēdina viņu zirga mugurā aiz Finderato un jāj uz ciemu, jo tipa Saurijs ir ārpus tā.
Valdnieks apmāna viņus, saņem gūstā Finderato, pārējie aizbēg, tiem tagad jādomā kā izglābt biedru.
Tikmēr Finderato uzzina, ka Sauronu var nogalināt tikai cirstais zobens (zobens nevis kalts, bet cirsts) un kaut kā paziņo to saviem biedriem un tie dodas meklēt zobenu.
Saurons nodod valdnieku, neskatoties uz viņa pakļāvību un iemetis cietumā pie Finderato. Tie metas uz vienu roku un izbēg.

Sižets nav piebeigts, to kaut kad izdarīšu. Galvenais ir ievirze...
Tātad - jūsu idejas...
mwahahahahaaaa...
NW
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sanj-sanj
iesūtīt 10.11.2003 15:00
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Lielais ljaunums avardi, visu sho padariishanu pilniibaa atbalsta! grin.gif thumbsup.gif Turaas, Northwatch! wink.gif Tuulinj sanaaks tauta un arii tiem patiks! thumbsup.gif ja nee... shifty_a.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 10.11.2003 15:01
Raksts #3


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Tas ir mēs- forumieši parkā spēlējam spēli huh.gif , bet apkārt braukā trakonama mašīnas pinch.gif ? Es piekrītu! Jā, laba ideja, jau sen gribēju sev baltu kreklu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 15:03
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ideja jau nu bija mežā, bet parkā...ideja pieņemta!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 10.11.2003 15:05
Raksts #5


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Vēl labāk es jau sen vēlējos skriet pa mežu un spēlēt tur spēles! Vai mēs nevarētu spēli sākt ap 24.00? Būs jautri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 10.11.2003 15:08
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Tieshaam buus jautri, kad kaads orks skovv nokodiis galvu laughing.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 15:09
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Domā man ļaus? Es jau arī gribētu...ap vieniem...ielauzties kādās lauku mājās, grabināties gar logiem un savādi murmināt...gluži kā orks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 10.11.2003 15:11
Raksts #8


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Northwatch @ 10.11.2003 16:09)
Domā man ļaus? Es jau arī gribētu...ap vieniem...ielauzties kādās lauku mājās

Kaut kādā ciemā! Iet cauri ar lāpām utt...

@avardi. es savu galvu pieliimeesju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 10.11.2003 16:22
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Ū ū ū, es esmu sajūsmā par šo ideju!!!!!!!... (daudz izsaukuma zīmju) Es gribu piedalīties, bet mežā! Un sižets labs! Aidā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 10.11.2003 16:53
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es gan neesmu sajuusmā mad.gif
Northwatch, nu, kurš GM (Game Master) savu sižetu izklāsta publikai? Tur jau tas joks, ka spēlētāji NEZIN sižetu. Viņiem pasaka, būs orki, būs cilvēku ciems, būs mežs, kokos sēdēs lūši un glūnēs utt. u.tjpr., t.i., apraksta PASAULI. Spēlētāji izvēlās - es būšu orks, es - cilvēks, es - nejaušs garāmgājējs, es - mošķis. Bet kur, kad un ko darīs spēlē spēlētāji, to viņi izdomās paši! GM uzdevums ir viņiem piespēlēt idejas (Tēbess atskrien un pastāsta par nodevību, piemēram) angry.gif
Ar to jau raksturojas lomu spēles - spēlētājs savas lomas un pasaules ietvaros brīvi izvēlas, ko darīt, tāpat kā esot pašam ikdienas dzīvē smile.gif
Bet tas, ko Tu te sarakstīji, ir gatava atskaite par jau notikušu spēli! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 10.11.2003 17:36
Raksts #11


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Jā un tik daudz orku es nedabūtu pat ja visi foruma dalībnieki, kas spēlē nepiedalītos pieteiktos par brīvprātīgajiem orkiem wink.gif .
Man sākotnēji radās doma par mežu nedaudz aiz Rīgas 25 km lidz Olainei un tad vēl pāris (3km) whistling.gif ar pašu kājiņām. Ja kādam rodas jautājums kā vispār var tik tālu noiet tad atbilde - es to daru gandrīz katru dienu un neesmu vēl nomirusi... vismaz es tā domāju unsure.gif ( smile.gif ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sanj-sanj
iesūtīt 10.11.2003 17:40
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: on my way to greatness



Bet tas jau nav viss sizhets... tikai iesaakums... tas lai apmeeram zinaat ko gaidiit... un kaa notikumi risinaasies peec tam, kad vinji izbeegs, tad jau neviens nekaa veel nezin... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 19:44
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Galvenais ir ievirzīt domu sliedēs. "Senlatviešos" manuprāt ir vismaz kaut kāds vēsturisks pamats, pagātne, bet te nav nekas. Tutū! Tāpēc jāizdomā bija kaut sākums, lai to visu parikti iekustinātu.
Nu pasaki, vai man nav taisnība?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ginger York
iesūtīt 10.11.2003 20:11
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03
Kur: Manas iztēles paradīze



Tātad tu ierosini brīvadbas lomu spēli. Varētu tādu lietu ieprovēt. Sižets gan varētu tikt mazliet mainīts, vajag kaut ko... vēl... Lai nu kā, back to reality, ja kāds to pamanītu, balts virsvalks un polsterēta istabiņa tiešām būtu garantēta - maz kādi riebīgi sēņotāji apkārt blandās. Bet ideja tomēr nav slikta, uz priekšu, gribētāji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 10.11.2003 20:12
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Nekādu epic... Tas ir pirmais... N playeri un 2X N GM / Non-player characters...

Iesaku apskatīt asdfghjkl.times.lv...

Es neesmu piedalījies un, visdrīzāk, nepiedalīšos, jo nepotējos pret ērcēm, bet zinu teoriju un gatavs ideoloģiski atbalstīt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 20:13
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Atzīsties nu ka pati gribētu. No tevis iznāktu labs orks, you know... whistling.gif
Tomēr, sēņotāji jābiedē...tu ko, domāji viņi varēs mierīgi savu dzīvīti novilkt? Nekā nebija...

Mastero, es tevi mīlu! *apkampj un nobučo uz abiem vaigiem* Tas ir tas kas man vajadzīgs...tūlīt visu pārplānošu, tikai viena nakts vajadzīga un tad jau redzēs...*aiziet murminot kaut ko zem deguna*

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 10.11.2003 20:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 10.11.2003 20:38
Raksts #17


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Es vispār arī nesmu potēta pret ērcēm whistling.gif .
Nedomāju ka kāds mūs sūtīs uz trakonamu tikai tāpēc ka mēs daram kaut ko dīvainu. Piemēram, tos kas jaunajā paaudzē krīt gar zemi, raustās un uzskata karunā "mēlēs" neviens nekur neved. Trklāt LS ir apmēram kā teātris, un kas sēņotājiem ir daļas gar mūsu dīvainībām. Brīva Latvija daram ko gribam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.11.2003 20:40
Raksts #18


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Taisnība, bet izskatās, ka mēs būsim divi vai četri cilvēki tikai...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ginger York
iesūtīt 10.11.2003 20:55
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.03
Kur: Manas iztēles paradīze



Orks, tu saki... Āizšāvi nepareizi. Bet vai šāda tipa lomu spēles jau nenotiek? Vismaz man ir radies tāds iespaids, ka risinās visādi pasākumi. Tādas lietas gan varētu būt vērts ievērtēt. Vismaz sākumam. Un tagad, NW, auklē šo ideju un arī īsteno to vasarā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.11.2003 10:16
Raksts #20


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
Galvenais ir ievirzīt domu sliedēs. "Senlatviešos" manuprāt ir vismaz kaut kāds vēsturisks pamats, pagātne, bet te nav nekas. Tutū! Tāpēc jāizdomā bija kaut sākums, lai to visu parikti iekustinātu.

Uz priekšu! Domā savu pasauli. Apraksti: debesis ir melnas, gaismas vispār nav, ja kāds ar burvja spējām buras, tad tas "nostrādā" vienmēr, apkārt blandās orki, troļļi un vēl sazin-kādi mošķi, cilvēki sēž ciemos un degunu ārā nebāž (un viskautkas tādā stilā). Kopumā drūms paskats tongue.gif
Sākums: personāži (cilvēki, teiksim) nejauši sēž krogā, kad iebizo (bezmaz izlauzdams durvis) viens purns (NPC vai GM personīgi) un kliedz: "Orki! Orki! Tur!" (rāda ar pirkstu kaut kur, nevar saprast, kur). Cīnītāji par tautas brīvību (personāži) lec kājās, ķer ieročus un skrien. Kas notik tālāk, to zin tikai GM (t.i., Tu un daži NPC) grin.gif
Nu tā, apmēram. Nemaz daudz cilvēku nevajag. Un spēlēt istabā var (kabineta variants tērpos). Ja pa mežu, tad, diemžēl, "Senlatviešos" daži sūdzējās, ka ērces esot reāli redzētas un pat kodušas sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 06:59