Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 3. spēle, ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 19.07.2004 17:27
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pevedienā

Nakts #1

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #1 @ pirmajā naktī)
Visu dienu iekšas plosīja šī nekad neprognozējamā sajūta, bet man bija jāpaciešas. Šie cieminieki iedomājas, ka ir tik bezgala gudri, izņirgājas par citas kārtas pārstāvjiem. Mēs vilkači esam pārāki... auu. Jāpaciešas vēl mazdrusciņ. Šī nakts ir tik burvīga un mēness mani aicina. Aouuu...Cik jauka sajūta.
Rrrrrr... tas atkal esmu es, mana patiesā būtība. Ai jaukais mēness. Nu ātri jāiet. Dodos taisni pa galveno ielu, tā lūk kur ir tā burvīgā māja - sakopts mauriņš, puķītes, lakstīgalas čivina. Cik skaisti.
Man tas riebjas.
Klusi ielavos pagalmā. Neviens nedzirdēja? labi. Esmu jau mājā, nu lūk kur ir manas vakariņas, bet pašas to vēl nenojaušs. paskat cik mierīgi sēž vannā. Viss ar putām. Hmm, putas man riebjas, tā jāpagaida kamēr nomazgāsies. Vēders ierūcās, šķiet viņa to dzirdēja. Ātri piecēlās un uzvilka halātu. Tagad dodas manā virzienā. Vairs ilgāk nedrīkst gaidīt. Es izlecu tieši priekšā un uzbrūku. Es viņu stipri saķeru un iemetu viņas lielajā mīkstajā gultā. Es skatos uz viņu un saku - tagad mēs drusku izpriecāsimies. Viņa ir šokā un nespēj pakliegt. Tas manu uzdevumu tikai atvieglo. Es saplosu viņas maigo miesu, un viss mans ķermenis ieslīgst eiforijā, tik laba sajūta. Asinis pil uz visām pusēm. Es noskatos uz atlikušajām ķermeņa detaļām. Hmm, tagad es sevi tā mazlietiņ izklaidēšu un kādu stundu es pavadu liekot kopā atlikušās ķermeņa daļas. Beigās man iznāk kaut kāds kroplītis. esmu sajūsmā, kaimiņi būs šokā, kad šito ieraudzīs. Es dodos prom, vakara svaigais gaiss patīkami sitas sejā, jūtos tik bezgala labi, bet kaut kur dziļi dus nekad neprognozējamā sajūta.
Līdz nākošajai reizei...

=====
Vilkači nogalināja Ārstu shiry.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #1 @ pirmajā naktī)
Vampīram uzmākusies depresija.

Nagi melni, mati melni, seja piepūderēta balta, skropstu tuša izpludināta, metāls sabakstīts visskautkur. lai jau sāp. vismaz kaut ko var just.


tātad jānovāds kāds šodien? ēst jau gribas, jā...

kas tur tik laimīgi lumpačo pa ceļu vēlā vakara stundā?

"Sveika sarkangalvīt"
"Sveiks lielais ļaunais vilks"
"kas es tev par vilku? tik grūti atšķirt tos blusainos plušķainos netīros vilkačus no vampīriem, ko? nāc, parādīšu...

redzi kādi skaisti aizkari mājai? jā, ar tieši tik resniem striķīšiem lai kādu pakarinātu, uzminēji. bet smuki taču?

ak tā, tev sarkanā krāsa nepatīk... nu neko darīt sarkangalvīt, neko darīt.

bet balta krāsa tev patīk?

nāc nāc, tepat ir vannasistaba... redzi, cik skaista tīra balta vanna... jā, droši kāp iekšā. nē, var arī ar visām drēbēm ja kautrējies - man gan ir vienalga.

jūti cik silts ūdens? patīk, vai ne?
klau, vari autogrāfu te atstāt? tas nekas ka papīrs samirks - droši droši - redzi, man te pie sienas tādi daudz... Jā, visas viņas peldējās manā vannā - tev ar to ir problēmas?

paskaties kāda smuka žiletīte. nu paskaties
lūdzu?
SKATIES es teicu!!!!


nomira laikam....

Nekas, sīrupiņš vannā paliks.. a par to ka ar drēbēm... nu esmu jau beigts, es ko, saindēšos vēl?

jānogādā tikai mājās, zīmīte jāuzskribelē... kaut kas par ļauno pasauli, kura nesaprot, negrib klausīties, tikai apgalvo, ka pati neko nesaprotot un tikai bļaujot bez jēgas...

=====
Vampīri nogalināja Vilkaci Tinuviel.

=====
Sakarā ar vilkača nāvi, sakostais kļūst par pilnvērtīgu vilkaci. Viņš iegūst beigtā vilkača kārtas nummuru (šajā gadījumā #3) un. pienākot kārtai, iesūta nakts gājienus. Ar šo brīdi sakostais zaudē savu imunitāti pret šerifa pārbaudēm un var tikt nogalināts pārbaudes rezultātā.
=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=-
Nimue
Calipso
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)
Nimloth
Dvēselīte
tralalaa
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1
Atlanta
sinda
Goldberry
tumsas_feja
Siriuss_Girl
Zanete

lomas:
Vilkači (#3)
Seržants
Vampīri
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====

Otrā diena sākas trešdien, 21.07.2004 plkst. 19:00
Līdz tam laikam gājienus jāiesūta: Vampīram #2; Vilkacim #2; Šerifam; Maniakam, Vecmāmiņai (ja vēlas) un Nekromantam (ja vēlas).
=====
Visiem ir jāiesūta alibi.
=====
var iesūtīt nāvessoda aprakstus.
=====


Sākas Pirmā diena
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 96)
tumsīgā
iesūtīt 29.07.2004 19:48
Raksts #81


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



*sāk skaļi blēt līdzi* Kurpiite laughing.gif

nē, bet nopietni, es jau vienreiz par viņu balsoju, bet tad dvēselīti nolinčoja unsure.gif

turklāt es te tā drusku paanalizēju, un man jābalso vai nu par Goldberry, vai nu par Kurpiiti, lai mana balss neietu zudumā... getlost.gif nu un es izlēmu unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.07.2004 19:49
Raksts #82


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



nu labi labi padodos un atkapjos... piekrtitu savi oponentei lai jau reiz balsosu par Kurpiiti... diktam jau nu strikti tu iestajies pret Goldu.. tapat ka es - un re kas no manis sanaca - beigta es grin.gif... ka jau mineju, tev ir tikai neparliecinosi pieradijumi kas pat neskaitas pieradijumi bet gan apgalvojumi kuri nau pieradami... vai saputrojos wacko_a.gif.. nu tjipa ja jau Sirius vareja tevi parliecinat, tad tev ar vinju bija kada darisana... znacit manaas aciis vainiga... lai vai kā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 29.07.2004 21:09
Raksts #83


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Uhu, Goldy, uhu.
Es lielos... njaa... nemaniiju... uhu... sakuudiiju.. paaris asu vaardu un phee...
Nu gan, nu gan.
Lielaa kuudiitaaja esi tu, ne es. Uzraxtiiju normaalu alibi, ja paskataas tavu... "Nost ar vardarbiibu" vai ziniet. Sludini, sludini... bet piesienas manam ledusskapim. Vai ziniet, vai ziniet.
Nu jaa... parasti tos kurus gribi nogalinaat, tu muus pagruud: "Luudzu, balsojiet! Es negribu balsot, lai mani netur aizdomaas" Njaa, par calipso nobalsoji. es ar' . i shto? Pa Dveshy ne es ne tu nebalsojaam... Un tomeer, tu ieteici par vinju nobalsot, vai ziniet.
uuunnn... ja taa apstaas... kaaa tu, taa tumas feja. Apskatoties juusu balsojumus un saliidzinot... Njaa... sanaak identiski.
Nu ko, nav ko piebilst.
Mosh, juus uz vienu roku?
Njez, njez.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 29.07.2004 21:45
Raksts #84


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Kas tevi satrauc Tumsas fejaa? Tas ka vinja nesekoja tavam piemeeram? Baisi vai ne?Identiski balsojumi gan visu maina, iipashi njemot vaaraa ka pa Calispo bija vispaar unisons. Bet tas siikums vai ne? Mees jau varam arii to pashu teikt par tevi. Visur tu balso vienbalsiigi gan ar Endiju, gan sauls1. Tas NOTEIKTI kaut ko noziimee. Piedod shaadas sakariibas neiztur kritiku, iipashi ciemataa kur cilveeki Vari man citeet kadu veitu kur es saku ka kaadam par kaadu buutu jaabalso? Netaceros ka kaadu buutu gruudusi. Es risinaaju diskusiju pieseejos pie vaardiem pie izteikumiem, kas man bailiigam cilveekam likaas diivaini. Neviens Tev nieldz dariit to pashu.

Un aicinaashana beigt vardarbiibu, jaaa nu TAS noteikti ir sodaami. Nobela miera preemijas arii ir gluzhi kaa naavesspriedumi.

Un es nepieseejos ledusskapim, bet gan tam kas tajaa vareetu buut iekshaa. Es neteicu ka taa ir es teicu ka taa vareetu buut grin.gif

Vaino mani, vaino mani kaut visos pasaules greekos, manu sirdsapzinju tas vairs melnaaku nepadariis. Mans miegs nebuus mieriigs, tas gan, bet ne tava ljaunaa acs, kas Tev dorshvien nemaz nav to mociis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 30.07.2004 16:51
Raksts #85


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



CITĀTS(Goldberry @ 29.07.2004 22:45)
Kas tevi satrauc Tumsas fejaa? Tas ka vinja nesekoja tavam piemeeram? Baisi vai ne?Identiski balsojumi gan visu maina,  iipashi njemot vaaraa ka pa Calispo bija vispaar unisons. Bet tas siikums vai ne? Mees jau varam arii to pashu teikt par tevi. Visur tu balso vienbalsiigi gan ar Endiju, gan sauls1. Tas NOTEIKTI kaut ko noziimee. Piedod shaadas sakariibas neiztur kritiku, iipashi ciemataa kur cilveeki  Vari man citeet kadu veitu kur es saku ka kaadam par kaadu buutu jaabalso? Netaceros ka kaadu buutu gruudusi. Es risinaaju diskusiju pieseejos pie vaardiem pie izteikumiem, kas man bailiigam cilveekam likaas diivaini. Neviens Tev nieldz dariit to pashu.

kas mani satrauc? :blink: nedaleca... huh.gif
taču kas tevi satrauc? tas ka nebalsoju par tevi? tongue.gif

turklāt man nekas nav zināms, ko gan varētu nozīmēt tas, ka balsoju vienādi ar Endiju un saules1. tici vai nē, bet sakritība, bet tagad to jau neskaidrošu, ne ticēsi, ne kā laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 31.07.2004 13:14
Raksts #86


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pavedienā

Nakts #4

Linča tiesa
=====
CITĀTS(Liņča tiesa #3 @ ceturtajā naktī)
Shoreiz cieminieki bija iipashi iecietiigi un izveeleejaas vismazaak saapiigo naavessodu. Vecaa labaa galvas nocirsshana. Vecaa labaa giljotiine. Starpcitu sho riiku viduslaikos izdomaaja aarsts Giljoteens kaa visnesaapiiigaako naavessoda veidu. Vinjsh laikam kljuudiijaas, jo tiesaajamais veel ilgi tirinaajaas un spirinaajaas ar dzilju bruuci kaklaa taa kaa cieminieki beidzot noleema vinju vienkaarshi pakaart. Uh nosodiitais kliedza un bljaava un sita cieminiekiem, kas vinju vilka aiz kaajaam. Asinis, asinis, asinis...visur asinis, kas straumeem leejaas no cirtuma tiesaataa kaklaa.
Cilveeku nepaspeeja aizvilkt iidz karaatavaam, kad shis bija zaudeejis lielaako tiesu asinju un nomiris. Taa parasti beidzas vislabaakie nodomi.

=====
Cieminieki noliņčoja Maniaku Goldberry.

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #1 @ ceturtajā naktī)
  Mana dziļi neprognozējamā sajūta ir atkal augšā. Auu! Pieriebusies šitā vieta, gribas ēst. Ēst gribas. Tā, tā, kas tur iet pa taciņu? Miesa, es to pat šeit sajūtu. Rrr. Paskat kā sarosījās. Pareizi meitenīt nav ko pa mežu vakarā staigāt. *Atskan šausmu pilni kliedzieni* Ņam, ņam. Fuj Shirty bija garšīgāka, bet nekas. Nu tā, ko darīt ar līķīti. Hmm. Izdomāju, ārprāc cik smags. Ciematā tāds tukšums, visi ieslēgušies savās mājiņās, ha it kā tas kaut ko varētu viņiem palīdzēt. Bet laikam jau baidās. Nu tā. Esam klāt. Redzi šito mājiņu! iesim dārzā. Nu vai nav jauki, ka nespēj pakliegt, bet tava mēle nebija garšīga. Nu sāksim mielastu. *pie kāda cieminieka durvīm noskan garš auuuuuuu*. Labs darbs, kas padarīts. Tas cieminieks gan būs jauki pārsteigts, kad no rīta atvērs durvis. He, he.
Klusi dodos prom, kaut kur iekšā, nu jau nomierinājusies dus dziļi neprognozējamā sajūta. Mīlīši, līdz nākamreizei...

=====
Vilkači nogalināja Vampīru Zanete.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #2 @ ceturtajā naktī)
diivaini kaaciteim patiik nakts pastaigas. netikai man ... laigan man tan ir zinami attaisnojumi. lainukaa es par to nsatraucos - galu galaa pashi vainiigi.
krogus, vina no manaam iemiilotaakajaam upuru vaakshanas vietaam shoreiz mani neintreseeja. devos pa taisno taalaak liidz nonaacu pie ... nav svariigi ...ieraudziiju izredzeeto. gards kumosinsh nodomaaju pie sevis n droshaa solii turpinaaju gaitu uz izredzeetaas pusi. "labvakar," kaarteejaa seklo fraazu apmainja ,"vai ,Juss, nevajag pavadiit?" kaa jau vinmeer ... pastaigaajoties iepazinos ar nozeelojamu cilveeku, kas mani vairs galiigi nesaistiija u tad kad apnika klausiities tais nozeelojamajaas koketeeshanas iemanjaas ... vienkaarshi paneemu un aatri izsuucu sho ... cik loti man to gribeejaas ... vinja iazveeraas ... uz visiem laikiem ... nevienam vairs nebuus jaaklausaas tai muuldeeshanaa ... es bedzot izdariiju arii ko labu ... paklapojumu pasaulei ...
ak, jaa! savaakshana. garlaiciiga un visnotal sarezgiita procedura ... izstiku shoreiz ... biju paaraak noguris lai ar taadaam lietaam nonemtos ... vinja palika tur pataas gulot un es izjutu veel mazaaku zeelu nu par vinju nekaa to nabaga dzeerusho vilkaci ...

=====
Vampīri uzbruka Nekromantam tumsas feja.

Maniaka gājiens
=====
CITĀTS(Maniaks @ ceturtajā naktī)
Es sajaucu zemeņu klimpas bija pusdienās. Es nedabuuju.
Nopietni sapīcis, devos uz slēptuvīti paņēmu lukturīti un cauru smilšu kūku cepamo spainīti.
Ejot pa tukšo ciemata ielu varēja dzirdēt citu slepkavnieku uzdarbošanos. Tā nu devos iekš malējas mazas mājiņas.
Atradu tur mazu pūkainu sunīti pie durtiņām. Cik mīļi. Man būs jauna kažokādas apkakle. Atvēru durvis, ielīdu iekšā mājiņā. Atradu tur pārbijušos meitenīti.
Tātad mēs sarīkojām jaukas blenšanas sacensības. Es uzvaru viņa mirst. Viņa uzvar...... viņa neuzvar. Es esu trenēts. Īsta čūska bez plakstiņiem.
Tā nu mēs sākām, ap to brīdi kad saule tik tikko bija norietējusi. Meitenīte trīcēja, drebēja. Bet nemirkšķināja actiņas. Tad nu es saaku izmantot savu slepeno ieroci-lukturīti. Spīdināju viņai acīs. A šī kā nemirkšķina tā nemirkšķina. Es sāku sajusties nelāgi. Ja nu viņa uzvar... Es ieurbos ar savu maniakālo skatienu viņas vārgajās ačtelēs.
Asinsvads pret asinsvadu. Skropsta pret skorpstu. Man liekas es sajutu kā pulsē viņas deniņi.
Tā nu mēs tur sēdējām. Viesistabā pie kamīna. Divi vien. Sadzirdēju kā sviedru lāse nokrīt uz gludās galda virsmas tā ir zīme, viņa salūzīs, viņa neizturēs. Uzvaras gaidīšanas prieks mani pārņēma. Saspringta gaisotne valdīja mazajā telpā.
Tad beidzot vinja pamirkšķināja. Tas bija triumfs. Mana iekšējā balss dziedāja man fanfaras.
Paņēmu šādus tādus rīkus viņas virtuvē. Par varonīgo un kaitinošo turēšanos, es uzreiz pēc tam kaklu, lai ilgāk nemokās. Tad nogriezu viņas garos vijīgos matus un uz ātru roku savērpu sedziņu. Kaut kā tak man tai medmāsai jāpielabinās. Varbūt tomēr iedos kādu klimpiņu. Tad, lai vairāk ieturētos stilā, ņēmu un izrāvu viņas acis un kopā ar pāris vizuāli pievilcīgākajiem orgāniem atstāju smilshu spainītī. Pārējo sadedzināju. Un tagad mājas.

=====
Maniaks piebeidza Nemirstīgo saules1.



=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=- - Seržants (nogalināja Maniaks)
Nimue - Vampīrs #1 (nogalināja Vilkači)
Calipso - Mierīgais iedzīvotājs (naliņčoja Cieminieki)
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)(atdzīvināja Nekromants)
Nimloth - Vilkacis #4 (nogalināja Šerifs)
Dvēselīte - Vecmāmiņa (nomušīja cieminieki)
tralalaa - Šerifs (nebalsoja 2x pēc kārtas, tāpēc viņu aizveda no ciema)
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1 - Nemirstīgais (nogalināja Maniaks)
Atlanta - Vilkacis #2 (nogalināja Vampīri)
sinda - Vecais Vampīrs (nogalināja Vilkači un Maniaks)
Goldberry - Maniaks (Noliņčoja cieminieki)
tumsas_feja - Nekross (nogalināja cieminieki)
Siriuss_Girl - Vampīrs #3 (mira, uzbrūkot Maniakam)
Zanete - Vampīrs #2 (nogalināja Vilkači)

lomas:
Vilkači (#2; #3; #4)
Seržants
Vampīri
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====
Dzīvi palika: Kurpite (Vilkacis #3 aka Sakostais); Endija (Vilkacis #1); shiry (Ārsts).

Uzvarējuši ir Vilkači

=====
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 31.07.2004 15:52
Raksts #87


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



o ou w00t.gif Golda manjaks w00t.gif ... no coment
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 31.07.2004 16:20
Raksts #88


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



nu mjā, laikam jāapsveic uzvarētāji getlost.gif *palūr uz vilkaču baru* negribās šos apsveikt, it īpaši tāpēc, ka zināju, ka kurpiite to starpā, bet ar manu balsojumu nepietika, lai šo nolinčotu getlost.gif
*paskatās uz vilkaču draudīgi atņirgtajiem zobiem* labi, labi grin.gif apsveicu ar uzvaru, turklāt ne jau vilkači mani nomušija wink.gif

Šo rakstu rediģēja tumsas feja: 31.07.2004 16:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 31.07.2004 18:09
Raksts #89


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Yes! Par Endiju vispār knapi kurš iedomājās... shifty_a.gif Bet es visu zināju... Endija sit pieci! Mēs izdzīvojām!
Gold, tu biji maniaks? w00t.gif labais...
tumsas feja, es par tevi pat nepadomāju... Nekromants, bet OK ir.
Ziniet, ja jūs salīdzinātu manu 1. alibi ar manu uzbrukumu,pamanīsiet dažas sakritības... devil.gif Bet jūs nepamanījāt silent.gif
Lai dzīvo vilkači! *pazibina savus zobiņus uz tumsas fejas pusi...*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 31.07.2004 18:43
Raksts #90


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Taa kaa ljauno ciemtnieku dziiviibas mani vairs nespeeja uztraukt \, jo vinji kaa liels melno krauklju bars mani nomushija (kaaoeec tik nezheeliigi, zin tikai sakraalais ananass - raksta autors, bet arii tas i apshaubaami).
Taatad Apsvveicu uzvareetaajus, Juus bijaat lieliski, newskatoties uz to ka madama kurpiite panaaca manu naavi ( kas strateegjiski bija ljoti pareizi, respect par to).

Jaa kurpiite, biju grin.gif Es biju visai piekjeerusies shai lomai, zheel ka man nesanaaca izdziivot liidz galam, laikam nebiju gana paarliecinosha...

Sauls 1 ATKAL bija nemirstiigai. heh heh
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 31.07.2004 18:53
Raksts #91


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



*Laimīgais vilkatītis Tinuviel bija gatavs apēst jebkuru citu rēgu, ja vien būtu vajadzīgā licence... sad.gif * Urāā!!! Uzvarēja vilkatīšu komanda. Pagājušoreiz uzvarēja vampīši un šoreiz vilkatīši!!! Super!!! Turklāt mūs šoreiz tik ātri no sākuma izēda... laughing.gif wink.gif Apsveicu mūs un apsveicu jūs!! laba spēle wink.gif Būs arī nākamā??? huh.gif Lūdzu, lūdzu lai ir!!!!!!! wink.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 31.07.2004 19:49
Raksts #92


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



nu jā, kad būs nākamā spēle? *nepacietīgi gorās uz krēsla* gaidām pieteikšanos grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 01.08.2004 14:02
Raksts #93


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



CITĀTS
Atradu tur pārbijušos meitenīti. Es uzvaru viņa mirst. Meitenīte trīcēja, drebēja.
ES NEESMU MEITENE!!!!! mad.gif mad.gif angry.gif angry.gif angry.gif mace.gif mace.gif Isst slimais mums tas maniax
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.08.2004 17:26
Raksts #94


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



paldies maniem slepkavaam, kas sagraava manas ceriibas uz uzvaru, bet nekas gaajaa jautri.
Atlanta - tas uzbrukums tev nebija nekas personisks, bet ja nevarti tureet, tad nedzer laughing.gif
tumsas feja - arii nekas personisks -tikai speele grin.gif
gold - taatad tu biji maniaks mellow.gif , un es veel satraucos par savu droshiibu uzbruukot tumsas fejai wink.gif

speeleejam taalaak ... smile.gif

P.s. tas manas slepkaviibas apraksts nebija smiekliigs - es runaqaju nopietni. luugshu savam slepkavam nopietni padomaat par savaam probleemaam atieciibaa uz svara izjuutu, bet tas ka es mieriigi vareetu iet pastaigaaties pa mezu meenesniicaa iur fats. smile.gif grin.gif

Šo rakstu rediģēja Zanete: 01.08.2004 17:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 01.08.2004 18:40
Raksts #95


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Laba speele sanaaca...tb aatri pabeidzaat tongue.gif

PS. obligaati uzaicinat mani uz ceturto speeli, jo diemzheel uz sho netiku
sad.gif unsure.gif (kawgan ieprieksheejaas divaas speeleeju :/)

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 01.08.2004 18:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 02.08.2004 07:17
Raksts #96


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Yes, manējie vinnēja un es vēl spēles beigās esmu dzīva! Ha, Ha, Ha!
Pēc Goldberry rakstu lasīšanas es vienk. zināju, ka viņa ir kaut kas nepārāk labs, bet jūs neviens neiedomājāties, ka es varētu būt vilkacis#1.
Nu ja viena vienīga balss tika raidīta manā virzienā no Calipso, tas bija iemesls kāpēc es par viņu balsoju, bet tas tā.
P.S. Lūdzu Zanete, man prieks, ka biji vampis nevis maniaks, hi, hi,
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeei, Vilkači vinnēja!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 02.08.2004 16:44
Raksts #97


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



*Plati nožāvājas* nekas Zanet, es paspēju izdarīt uzbrukumu un ar to man pietiek. Plus man gāja ļoti jautri arī beigtai esot, ja neskaita to, ka mani ignorēja... bet... visu jau gribēt nevar... soo... sīkums
*uz sejas parādās plats un viltīgs smaids* un tomēr vilkači uzvarēja... tas ir pats labākais, lai arī mani nomušīja... sīkums... varu tikai apsveikt savus dzīvi palikušos biedrus, ka viņi tik varonīgi turējās un sagādāja mūsu grupiņai šo uzvaru...
*nokrekšķinās* ā un vēl kas... izsaku līdzjūtību visiem beigtajiem pat ja viņi nebija gluži vilkači....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 21:57