Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 3. spēle, ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 19.07.2004 17:27
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pevedienā

Nakts #1

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #1 @ pirmajā naktī)
Visu dienu iekšas plosīja šī nekad neprognozējamā sajūta, bet man bija jāpaciešas. Šie cieminieki iedomājas, ka ir tik bezgala gudri, izņirgājas par citas kārtas pārstāvjiem. Mēs vilkači esam pārāki... auu. Jāpaciešas vēl mazdrusciņ. Šī nakts ir tik burvīga un mēness mani aicina. Aouuu...Cik jauka sajūta.
Rrrrrr... tas atkal esmu es, mana patiesā būtība. Ai jaukais mēness. Nu ātri jāiet. Dodos taisni pa galveno ielu, tā lūk kur ir tā burvīgā māja - sakopts mauriņš, puķītes, lakstīgalas čivina. Cik skaisti.
Man tas riebjas.
Klusi ielavos pagalmā. Neviens nedzirdēja? labi. Esmu jau mājā, nu lūk kur ir manas vakariņas, bet pašas to vēl nenojaušs. paskat cik mierīgi sēž vannā. Viss ar putām. Hmm, putas man riebjas, tā jāpagaida kamēr nomazgāsies. Vēders ierūcās, šķiet viņa to dzirdēja. Ātri piecēlās un uzvilka halātu. Tagad dodas manā virzienā. Vairs ilgāk nedrīkst gaidīt. Es izlecu tieši priekšā un uzbrūku. Es viņu stipri saķeru un iemetu viņas lielajā mīkstajā gultā. Es skatos uz viņu un saku - tagad mēs drusku izpriecāsimies. Viņa ir šokā un nespēj pakliegt. Tas manu uzdevumu tikai atvieglo. Es saplosu viņas maigo miesu, un viss mans ķermenis ieslīgst eiforijā, tik laba sajūta. Asinis pil uz visām pusēm. Es noskatos uz atlikušajām ķermeņa detaļām. Hmm, tagad es sevi tā mazlietiņ izklaidēšu un kādu stundu es pavadu liekot kopā atlikušās ķermeņa daļas. Beigās man iznāk kaut kāds kroplītis. esmu sajūsmā, kaimiņi būs šokā, kad šito ieraudzīs. Es dodos prom, vakara svaigais gaiss patīkami sitas sejā, jūtos tik bezgala labi, bet kaut kur dziļi dus nekad neprognozējamā sajūta.
Līdz nākošajai reizei...

=====
Vilkači nogalināja Ārstu shiry.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #1 @ pirmajā naktī)
Vampīram uzmākusies depresija.

Nagi melni, mati melni, seja piepūderēta balta, skropstu tuša izpludināta, metāls sabakstīts visskautkur. lai jau sāp. vismaz kaut ko var just.


tātad jānovāds kāds šodien? ēst jau gribas, jā...

kas tur tik laimīgi lumpačo pa ceļu vēlā vakara stundā?

"Sveika sarkangalvīt"
"Sveiks lielais ļaunais vilks"
"kas es tev par vilku? tik grūti atšķirt tos blusainos plušķainos netīros vilkačus no vampīriem, ko? nāc, parādīšu...

redzi kādi skaisti aizkari mājai? jā, ar tieši tik resniem striķīšiem lai kādu pakarinātu, uzminēji. bet smuki taču?

ak tā, tev sarkanā krāsa nepatīk... nu neko darīt sarkangalvīt, neko darīt.

bet balta krāsa tev patīk?

nāc nāc, tepat ir vannasistaba... redzi, cik skaista tīra balta vanna... jā, droši kāp iekšā. nē, var arī ar visām drēbēm ja kautrējies - man gan ir vienalga.

jūti cik silts ūdens? patīk, vai ne?
klau, vari autogrāfu te atstāt? tas nekas ka papīrs samirks - droši droši - redzi, man te pie sienas tādi daudz... Jā, visas viņas peldējās manā vannā - tev ar to ir problēmas?

paskaties kāda smuka žiletīte. nu paskaties
lūdzu?
SKATIES es teicu!!!!


nomira laikam....

Nekas, sīrupiņš vannā paliks.. a par to ka ar drēbēm... nu esmu jau beigts, es ko, saindēšos vēl?

jānogādā tikai mājās, zīmīte jāuzskribelē... kaut kas par ļauno pasauli, kura nesaprot, negrib klausīties, tikai apgalvo, ka pati neko nesaprotot un tikai bļaujot bez jēgas...

=====
Vampīri nogalināja Vilkaci Tinuviel.

=====
Sakarā ar vilkača nāvi, sakostais kļūst par pilnvērtīgu vilkaci. Viņš iegūst beigtā vilkača kārtas nummuru (šajā gadījumā #3) un. pienākot kārtai, iesūta nakts gājienus. Ar šo brīdi sakostais zaudē savu imunitāti pret šerifa pārbaudēm un var tikt nogalināts pārbaudes rezultātā.
=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=-
Nimue
Calipso
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)
Nimloth
Dvēselīte
tralalaa
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1
Atlanta
sinda
Goldberry
tumsas_feja
Siriuss_Girl
Zanete

lomas:
Vilkači (#3)
Seržants
Vampīri
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====

Otrā diena sākas trešdien, 21.07.2004 plkst. 19:00
Līdz tam laikam gājienus jāiesūta: Vampīram #2; Vilkacim #2; Šerifam; Maniakam, Vecmāmiņai (ja vēlas) un Nekromantam (ja vēlas).
=====
Visiem ir jāiesūta alibi.
=====
var iesūtīt nāvessoda aprakstus.
=====


Sākas Pirmā diena
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Dvēselīte
iesūtīt 20.07.2004 19:14
Raksts #21


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



kā mēs mākām sēras tēlot *sarkastiski iesmejas* nu tikai nevajag telot pasaules nevainiibu Zanet, ja jau šākam mētāties ar apvainojumiem varbut pat patiesiem tad atzisties vien, ka pēs manas galvas apskates, kas aizneema dazas minutes, pēc ārsta vārdiem tas devās taisnā ceļā pie tevis. kā viņa teica, kas bija noticis nakamajam pacientam? ak jā, grēmas. un tu noteikti noleemi ka tās varēs ārstēt nevis ārsts bet gan AR ārstu. tā lūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 20.07.2004 20:08
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



visi jau nabaga ārstu norakstījuši getlost.gif bet varbūt nekromants kaut ko darīs? ja labs cilvēks šis ''nekro'' tad jau cerams atdzīvinās wink.gif bet slepkava tik un tā būtu jāsoda!!! nogalināt ārtu!!! ohmy.gif
vainīgi, vainīgi, vainīgi... kurš? *ar aizdomām skatās uz ikvienu pretimnācēju*


PS Kurpīte izrunājās gandrīz kanibāliski un gribēja kādu nogalināt...

Šo rakstu rediģēja tumsas feja: 20.07.2004 20:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.07.2004 20:25
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



tajaa dienaa es aarstu redzeeju tikai vienreiz - kopaa ar tevi. visu paareejo dienu es straadaaju. un aarstu man nevajadzeeja.
*caur asaraam un elsaam shos paaris teikumus izcuksteeja nevainiigaa un saaka raudaat veel stipraak (deel dveeseliites izteiktaa aizvainojuma)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 20.07.2004 21:33
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Ak, nodevīgie, riebīgie vilkači, nonāvēja nabaga jauno, ziedošo, daudzsološo ārsti-praktikanti shiry*balsī saklausāms patoss*...Iedomājoties vien, cik daudz cilvēku šī apburošā būtne būtu izglābusi savas dzīves laikā, sirds pilnīgi saraujas *balss pāriet spiedzošā falsetā, tad aizsmok*...Piekrītu savai kolēģei Zanetei - vainīgā visdrīzāk ir Dvēselīte!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 20.07.2004 22:18
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Pa šo laiku Atlanta bija izdzērusi siltu kafiju lēniem malkiem un tagad turēja tagad jau auksto kafijas krūzi abās rokā vērdamās melnajos biezumos. Kādu laiku vērodama tos viņa pacēla acis uz pārējiem cilvēkiem un klusi teica "Lai kā arī nebūtu... vainīgais tomēr ir jāatrod... es ilgi spriedu, klausoties jūsu sarunās... un izlēmu, ka savu balsi atdošu par Dvēselīti... *turpina dziļdomīgi vērot kafijas biezumus*...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 21.07.2004 00:08
Raksts #26


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



mwahaha devil.gif cik dziļa ir jūsu maldināšana manas dāmas. cik gan viegli var nojaukt pēdas ar dažām skaistām frāzēm un mazliet nežēlības laughing.gif. lai nu būtu, lai nu būtu... nesūdzos silent.gif neliela uzmaniiba man tiik grin.gif bet ak vai cik ruugta bus vilsanaas, kad vēlāk kārosies pēc tases siltas tējas un mājās gatavotas ābolkūkas. neesmu tik bezjuutiga ka rakstos lasot skiet, bet savas domas tauta teic, un nebus man to mainiit šķiet, tad nu nemiet un mani pakariet silent.gif *padeviigi, ar viltiigu smiinu, pacel kopaa saliktaas rokas un pastiepj kaklu cilpas virzienā*

*bet pirms vēl cilpa kaklā maukta, tā paspēj pēdējos vārdus kliegt kā lāstu - lai nežēlastībā krīt saules1 (lai kas arii vins nebuutu huh.gif un piedosanu ludzu, ja klumigi kadu likumsargu vai savadaku labo vainojusi esmu)

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 21.07.2004 00:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 21.07.2004 06:47
Raksts #27


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



01. Endija
02. -=RonS=-
03. Nimue
04. Calipso
05. Kurpiite
06. shiry
07. Nimloth
08. Dvēselīte
09. tralalaa
10. Tinuviel
11. saules1
12. Atlanta
13. sinda
14. Goldberry
15. tumsas feja
16. Siriuss_Girl
17. Zanete


te nu mees nonaakam, cik mees VISPAAR esam...
Nu jau aizdomiigi kljuust... Visi tie kas neraxta ir ļoooti aizdomīgi...
Pienjemu, ka Siriuss_Girl ir vainiiga... Vinja vakar blakusmaajaa tik aidomiigi chubinaajaas... Aizmiga agraak nekaa parasti un gaismu visur nodzeesa (vinjai ir bail no tumsas)... Suspicious
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 21.07.2004 07:23
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



unsure.gif Klausos sarunas un domāju, neviens nevar būt ne par ko drošs... *dziļdomīgi skatās laukā pa logu* ... un tomēr visaizdomīgākā persona man liekas
Dvēselīte, nezinu pat kāpēc, sākumā man tā nešķita, bet pēc asās vārdu pārmaiņas ar Zaneti... Es domāju tā ir viņa...

Šo rakstu rediģēja Endija: 21.07.2004 07:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 21.07.2004 07:33
Raksts #29


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Ņu nez nez, ļoti jau gan negribētos kādu sodīt par pārāk aktīvu dalību diskusijā, tad jau drīzāk kādu tuvumā neesošu. Par to, ka nepiedaloties cenšas nomaskēties.

Ārsts mums jau ir beigts - tiešām žēl - (atgādinājums nekromantam par iespēju kādu atdzīvināt whistling.gif )

Ņu ko lai saka, 15 balstiņām jāsalasās balsojumā

jau četri Dvēselīti sametušies izbalsot (klau, a tie četri nav teiksim visi vampīri/vilkači sarunājuši par ko balsot? tā vienveidīgas tās apsūdzības. Kaut gan, cik kopā vispār vilkači un vampīri ir?)
viena par kurpīti
viena par saules1

Kuru gan nodot nežēlīgajai linča tiesai. pievienoties saules1 izbalsotājam? vai varbūt vēl kādam pieķerties pie rīkles?

Jāpadomā vēl, jāpadomā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saules1
iesūtīt 21.07.2004 08:24
Raksts #30


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Duh?? pie datora,kur citur?



Dvēselīte ir aizdomiiga,ja vinja mav vainiigaa, sauciet mani par meeslu chupu laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 21.07.2004 09:40
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Vai nu nemaz nezinu ko domāt ikkatram cilvēkam ir tiesiibas izteikties bet tomēr Dvēselītes rīcība bija nu dikti aizdmīga tad nu ar asarām acīs jābalso par viņu

Šo rakstu rediģēja -=RonS=-: 21.07.2004 09:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 21.07.2004 12:06
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



mans Dievs, atkal jau slepkavības.... pirmajā naktī! sad.gif ak, ārste taču bija izcila.... kazi, būtu kādu vēl izglābusi no nāves - kaut to pašu Tinu - ja pati netiktu nogalēta. ak kungs, kas šeit notiek.... unsure.gif
klausoties jūsu sarunās, nenonāku pie cita secinājuma, kā vien Dvēselītes vaina.... sad.gif
jo ātrāk viņa tiks izraidīta, jo mierīgāk es naktīs varēšu gulēt, un ne tikai es vien.
*palūkojas griestos un pūlas apturēt kāpjošo asaru pieplūdumu acīs*

Šo rakstu rediģēja sinda: 21.07.2004 12:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 21.07.2004 12:10
Raksts #33


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Kurpiite, tev jau nu kā manai kaimiņienei vajadzētu zināt, ka vakar atgriezos no tālā ceļa uz Transilvāniju, kur apciemoju savu veco un slimo vecmāmiņu, tomēr priecīgo vēsti, ka viņai ir labāk aizēno traģiskā ziņa, ka... ka...ārsts ir miris... *aizlūzt balss* un vēlviena nāve... *ledainā balsī noskalda* vilkacis! Par šo man sirds nesāp, tomēr sirdī iezogas bailes... kurš būs nākamais??? Varbuut es... varbuut jaukā kaimiņiene Kurpiite... kura gan neminstinoties vainos jebkuru citu , lai tik glabtu savu aadu... Vai vilkači alks atreibības??? Vai slepkavošana turpināsies??? Domāju, ka atbilde mums visiem jau zināma... kaut kas jādara... domas juceklīgi jaucas galvā... *pāriet uz čukstiem* vainīgais jāatrod... jāatrod... nespēju noticet, ka tā noticis... shiry... crying.gif *jau skaļāk* Un kur biji tu, ārgā Atlanta, ka tagad vari tik dzļdomīgi vērties kafijas biezumos, kēpēc neskaties mums acīs? Nespēj noslēpt gandraījumu par padarīt??? mad.gif Ak... ir tik smagi... atvainojiet... es vairs nespēju... *šņukstēdama sabrūk uz galda*.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 21.07.2004 13:17
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Zjaaav.... sleeping.gif Shiis runas ir paaraak nogurdinoshas, lai vispaar kaads buutu speejiigs atrast vainiigo. Tas laikam jau buutu apvainojums, ja es juus un juusu runas vnk ignoreetu, bet jaatziist - kameer veel neviens nav kjeeries pie kakla man, tikmeer mani tas neuztrauc. ::vienaldziigi uzgriezj muguru::
P.S. Labi, labi arii man jau bija ideja par vainiigo - Endija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 21.07.2004 16:04
Raksts #35


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Dvēselīte

Jābalso jau i, un tas vairs neko nemaina... žēl.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 21.07.2004 17:32
Raksts #36


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Kurpīte

pārāk jau nu ļoti stāsta cik labi ir vienam otru ēst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 21.07.2004 21:03
Raksts #37


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pevedienā

Nakts #2

Linča tiesa
=====
CITĀTS(Liņča tiesa #1 @ otrajā naktī)
Ārstu nogalināji (varbūt, kāds taču jāvaino), no ārsta mirsi. Ja nekromants neatdzīvinās mūsējo, paņemsim kādu no kaimiņu ciema (vai ta tas tik grūti?)
Ārsts ierodas, labajā rokā melnā ārstu soma. Šoreiz gadījies tāds dikti cilvēkus mīlošs. Tādad, vispirms anestēzija (nu baigais humānists!) Šis vēl padamā, ar ko sākt. Galu galā sāk ar vēdera uzšķēršanu. Zarnas un zarnas. Līdz beidzot aizrokās līdz sirdij un eleganti to izņem. Paklanās uzgavilētāju pūlim un pasviež sirdi suņiem.
Ārstam grūti, maz pelna, tāpēc tālāk seko baigais šovs. Šis atļauj katram gribētājam vēl pagraizīt nu jau mirušo cilvēciņu. Tikai par attiecīgu samaksu, protams!
Ārsta pienākumi jau izdarīti, var atgriezties pie ikdienas darba, vēl tik pieraksta miršanas laiku un noskatās, kā asinīm šķīstot tiek sagraizīts, kas nu vēl tur palicis.

=====
Cieminieki noliņčoja Vecmāmiņu Dvēselīte.

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #2 @ otrajā naktī)
Izeju no mājas izsalcis. . .
Nakts - kliedziens, tumšs, vēss, vējains, kluss. . .
Pilnmēness - spožs, baiss, mierīgs, skaists. . .
Es - zvērīgs, nikns, ļauns, smaids uz lūpām. . .
Cilvēks - šausmās, acīs bailes, mierīgs, beigts. . .
Atgriežos paēdis. . .

=====
Vilkači nogalināja Veco Vampīru sinda.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #2 @ otrajā naktī)
dodoties ikvakara brokastīs, pustdienaas un vakarinjaas, kas parasti tiek savienotas kopaa pamaniiju shii vakara izredzeeto.
upuris nedaudz iedzeeris bija iznaacis tikao no tuveejaa kroga un nedaudz streipulodams gaaja uz priekshu.
es nespeeju tureeties pretii kaardinaajumam. protams ,ka interesantaak ir novaakt kaadu kas kaut druscinj aizstaavaas, bet ko dariit?
tik viegla meerka arii reti kad gadaas.

tadu nu es nedaudz izklaidējoties saaku tuvoteis vinjam, itkaa zakshus, bet sho pasaakumu es aatri atmetu , jo aaraa bija pietiekami tunsh un upuris bija pietiekami iedzeeris ,lai mani nepamaniitu un shaada speeliite patieshaam aatri apniik. zuud visa intriga.

tad kad man apnika noskatiities nabaga zuupas izdariibaas piegaaju klaat un draudziigi piedaavaaju savu visnotal izpaliidziigo plecu liidz tuvaakajam konteineram. pie kura tad es sho arii aatri izsuucu rendinaadams savas slaapes.
tad protams sekoja sakopshanas darbi ... ar ko arii beidzaas mani shii vakara piedziivojumi.
jaaatdziist ka upuris gan speeja maz tureet jo peec vinja gaitas biju domaajis ka vinja asiniis alhkola buus vairaak. varu sadereet ka vinsh/-a nebija izdzeeris/ -usi vairaak par 3 glaaziiteem.

=====
Vampīri nogalināja Vilkaci Atlantu.

Maniaka gājiens
=====
CITĀTS(Maniaks @ otrajā naktī)
Mani izlaida,(nenoķēra) kad es pusdienu laikā tā kā nozudu no iestādījuma dienesta telpām.
Cik sen neviens nav miris, kaa nadziņi niez. Rociņas miera nerod. Kājas pašas atrod ceļu uz ērto slēptuvīti, kurā glabājas dažādi piemēroti priekšmeti vienas nakts izklaidēm.
Māmiņa vai arī manas personības dalīšanās radītais cits es, man vakaros stāstija leģendas par 2. ciemata meistarīgo slepkavu, mans elks vispār. Tāda izdomas bagātība.
Nāk jau nakts vidus, joprojām pārāk daudzi elpo. Viņu sirdpuksti plēš manas ausis. Nekādu svaigu ideju. Nožņaugt? - stulbi. Noindēt - ilgi.
Slīcināt? - ķēpīgi. Nošaut? - bez stila.
Varētu izlīdzēties ar bailēm. JĀ. TERORS.
Kaut kur tepat jābūt manam zobārsta urbim ar dimata pārklājumu.
Patiesībā ir vienalga kurš mirst. Paņēmu pudeli noliku ciemata centrā, pagriezu, uz to māju, uz kuru tā pēc apstāšanās norādīja arī gāju.
Lai nu kā vispirms mazliet padzīvojos ar vinjas zobiņiem, tādi smuki balti.... Tad, kad viņa sāka pārāk skaļi kliegt nācās izbeigt visu jautrību izurbjot vinjas gliitajaa galvaskausiņā smuku caurumiņu. Žēl, ka smadzeņu izsūkšanai ar salmiņu, man nesanāca laika, bija jāiet atpakaļ, šajās dienās brokastīs pasniedz ļoti garšīgu mannaputru ar aveņu ievārījumu.

=====
Maniaks piebeidza Veco Vampīru sinda.

Šerifa gājiens
=====
CITĀTS(Šerifs @ otrajā naktī)
Nimloth

=====
Šerifs nošāva Vilkaci Nimloth.

Nekromanta gājiens
=====
CITĀTS(Nekromants @ otrajā naktī)
Daži aizmirsuši par nekromantu!!! mani!!! Eu naf godīgi!
Protams es atdzīvināšu ārstu! Domājāt, ka vilkati vai??
Tāx nu ķeramies klāt! Līķis izskatās briesmīgi (atdzīvināts neizskatīsies labāk, neesmu plastiskais ķirurgs :whistling: ) Bez jebkādām ceremonijām un pesteļošanās pavicinu burvju nūjiņu, ārsts pieceļas, izskatās briesmīgi, bet dzīvs vismaz. Drusku pamīņājos un iedodu sava drauga, plastiskā ķirurga, vizītkarti. Diez vai ko varēs labot. Priecīgs gan viņš neizskatās, ar tādu paskatu es priecīgs arī nemaz nebūtu...

=====
Nekromants atdzīvināja Ārstu shiry.

Alibi
=====
Endija
===
smile.gif Vakar vakarā es biju mājās un cepu kūku. Zināt tādu ar putukrējumu un ķiršiem. ņamma. Tad es ielīdu savā gultiņā un blakus noliku paplāti ar maziem kūkas gabaliņiem. Un līdz vēlai naktij skatījos filmas. Un tad gāju gulēt. cool2.gif
===
-=RonS=-
===
Tā nu es uz vakarpusi devos savā ikvakara pastaigā, ap to laiku mani varēja redzēt samērā daudzi ciematiņa iedzīvotāji. Mājās pārnācu samērā vēlu, tad vēl kādu stundiņu palasīju grāmatu un likos uz auss.
===
Nimue
===
Gar ezeru klaiņoju, zivis ķēru. Ar tīkliem. Vispār - nodarbojos ar maluzvejniecību, lai būtu ko nākamajā dienā tirgot.
===
Calipso
===
Liidz trijiem naktii savai maajai kraasoju sienas un liku ap to seetu, taa kaa biju paargurusi taa, ka kusteet nevareeju, aizmigu kaa sista un neko nedzirdeeju.
===
Kurpiite
===
Shonakt viss bija normaali... seedeeju savaa kreeslaa un veeros kaa kamiinaa sprakshkj liesminja... Atkal jau kliedziens naktii... Buus jaapierod. tas jau atkaartojas 2. nakti. Ka tik tas nenotiktu ar mani...
Padomaajot, noleemu, ka Siriuss_Girl tiesa... es tieshaam biju gatava novelt vainu uz citu pleciem... lai glaabtos...
Shonakt Siriuss_girl kaa parasti atstaaj gaismu savaa istabinjaa... tas labi, jo man nav shaubu(es nezinu iisteniibaa) , ka vinja nav vainiiga... nabaga meiteens, lai jau chuch...
Njezz... chucheeshu arii es... tikai jaauzmanaas, ka tik kaads neienaak iekshaa... aizcirtu visas durvis un logus, ciitiigi aizsleedzu un devos miikstajaa gultinjaa pachucheet...
===
shiry
===
tika sadistiski noslepkavota...
===
Nimloth
===
Mjā, kaut kur ap deviņiem vakarā mani piemeklēja šausmīgas galvassāpes. Nez, laikam pārskatījos ziepju operas, pārlieku saraudājos (ir jau arī iemesls - nabaga Estrelita! :crying: ). Kādas pāris stundas mocījos, grasījos jau zvanīt dakteronkulim...Bet, ptu ptu ptu, kauns cilvēku divos naktī traucēt. Sameklēju skapītī dažas "solphadein" tabletītes, noskaloju ar mēriņu viksija, vēl uzvilku mierinošu dūmu pirms miega un, pātarus noskaitījusi, likos uz auss. Gulēju kā nosista līdz kādiem diviem pēcpusdienā...
===
Dvēselīte
===
Vecmāminja vēlas gan alibi iesutīt, nau nekadas velesanas iegut stripainu iedegumu :tongue: Tad nu tā - kā jau kārtīgai pensionārei pienākas, devos pēc savas pensijas :biggrin: saņēmu lielo piķi - 50Ls un kā jau pienākas devās to iesvētīt. Veikals te pat aiz stūra, aizsteberēju vakarpusē nopirkt kādu graķīti. Tā nu pavēlāk vakarā uzliku vecās plates, iededzu divas sveces un malkodama brendiju (man tak likās ka es liķieri nopirku :blink: ) klausījos senās mīlas balādes. Būdama jau krietnā dūšā nolēmu svinīgo vakaru nobeigta ar dejas soli, bet vecie kauli un artrīts mani pievīla - kritu un pārsitu galvu. Labi vien ka man tā galva tāda cietākā un tikai ādu pārplēsa, bet drošības labad tomēr nolēmu ieņemt miega tabletes un likties slīpi. Neapdomīgā rīcība - savienot alkaholu ar zālēm noveda pie komai līdzīga miega.
===
tralalaa
===
Visu nakti šūpojos vecmāmiņas šūpuļkrēslā, ēdu Musļus ar pienu, un lasīju jaunāko "King Pin"..
===
Tinuviel
===
Man negribas ēst... :dry: Un kā vispār var gribēties ēst, ja esi beigts, sakiet man??? :dry: :sad:

Šis ir mans alibi.
===
saules1
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Atlanta
===
Līdz vienpadsmitiem skatījos televīzoru. Tajā laikā beidzās filma. Komēdija, smējos līdz asarām.
Pēc tam apēdu vienu sviestmaizi ar sieru. Manuprāt ar šo krievijas sieru kautkas nebija rihtīgi, jo viņš negaršoja īsti labi. Es ceru, ka viš nebija sabojājies. Kad biju paēdusi padzēros vēl siltu pienu un devos pie miera, varēja būt apmēram kādi divpadsmit, bet neesmu pārliecināta. Ilgāku laiku nevarēju aizmigt līdz ar to palasīju nedaudz grāmatu romānu par Mocarta dzīvi un viņa laiku. Diezgan interesanti jāsaka. Tad man uznāca miegs un, vienos beigusi vienu no pēdējām nodaļām grāmatā, aizmigu.
===
sinda
===
ak, kā man garšo augļu tēja... tāda kārtīgi salda.... tāpēc piecēlos vien un aizsoļoju uz veikalu, jautri apsveicinājos ar pārdevēju un nopirku visu, kas vajadzīgs vakara pavadīšanai pie televizora. tāpēc pa starpu aizskrēju uz nomu un paņēmu dažas izcilas filmas - var teikt, klasiku. tad iekārtojos savā mīļākajā atpūtas krēslā (vispirms neaizmirstot noskatīties panorāmu) un tad līdz rīta gaismai skatījos filmas, kas bija itin saistošas. viena tomēr palika neskatīta - tik ilgi naktī nomodā nespēju palikt un aizmigu turpat, krēslā. iespējams, jūs redzējāt manā logā televizora gaismas atblāzmu.
===
Goldberry
===
Vakaraa bija slits laiks. Gaiss smarzhoja peec liepziediem un viigriezneem. Daarzaa aiz mana loga vareeja redzeet kaa siilji eed kjirshus ( man nav nabaga putninjiem eedamaa zheel). Kameer veel straadaa ciemata kancelejas prechu veikals iegaadaajos 25 lielas maigi dzeltenas, gaishi zaljas un debess zilas patsteljkraasas lapas un lielu paku ar guashkraasaam. Tad tuveejajaa mezhinjaa (pastaigas mezhaa saulrieta laikaa iipashi shajos biistamajos apstaakljos ir visai ekstreemas izklaides) sagriezu kocinjus no kuriem taisiit liistiites. Par pirkumiem varu uzraadiit cheku, taapat arii varu paraadiit tieshi KURUS kocinjus cirtu (man ir visas nepiecieshamaas atjaujas). Taatad apmeeram liidz kaut kaadiem 2-3 seedeeju un taisiiju plakaatus ar skaidru saukli - "NOST AR VARDARBIIBU". Smuki sanaaca.
===
tumsas_feja
===
gulēju, aizgāju padzerties ūdeni uz virtuvi, atkal gulēju, aizgāju uz tualeti (nevajadzēja ūdeni tik daudz dzert) atkal gulēju, tad piecēlos, bet spīdēja jau saulīte. jauna diena klāt!
===
Siriuss_Girl
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Zanete
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
=====


=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=-
Nimue
Calipso
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)(atdzīvināja Nekromants)
Nimloth - Vilkacis #4 (nogalināja Šerifs)
Dvēselīte - Vecmāmiņa (nomušīja cieminieki)
tralalaa
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1
Atlanta - Vilkacis #2 (nogalināja Vampīri)
sinda - Vecais Vampīrs (nogalināja Vilkači un Maniaks)
Goldberry
tumsas_feja
Siriuss_Girl
Zanete

lomas:
Vilkači (#2; #3; #4)
Seržants
Vampīri (Vecais)
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa (nomušīja cieminieki)
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====

Otrā diena sākas piektdien, 23.07.2004 plkst. 19:00
Līdz tam laikam gājienus jāiesūta: Vampīram #3; Vilkacim #3; Šerifam; Maniakam un Ārstam.
=====
Visiem ir jāiesūta alibi.
=====
var iesūtīt nāvessoda aprakstus.
pašlaik rezervē 1 apraksts.
=====


Sākas Otrā diena


Šo rakstu rediģēja Case: 21.07.2004 21:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 21.07.2004 21:34
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



*Turpina dzert savu kafiju spoka veidolā.* Nu visamaz es šoreiz paguvu kādu nobendēt *vēsi saka un noliek malā krūzīti* Un starp citu... tā vampīra zināšanai, kas mani nobeidza... es nedzeru alkoholu... droši ka es vienkārši ļoti slikti jutos *rokas vēzējot tauriņstilā peld pa gaisu uz muguras* bet es jau neko... par spoku būt ir ne mazāk slikti *apgriežas uz vēdera un guļ pie griestiem vērodams zemāk sēdošos cilvēkus ar stindzinošu smaidu uz lūpām*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 21.07.2004 21:42
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



I'm aliiiiive!!! grin.gif Paldies par plastiskā ķirurga vizītkarti, cienījamais nekromant, pakalpojumi tika lietderīgi izmantoti un tagad es atkal esmu pieklājīgā paskatā un gatava glābt dzīvības! Wheeee! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 21.07.2004 22:07
Raksts #40


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Saules1 tu esi meeslu cupa grin.gif lol es taks teicu ka manim uzmaniiba tiik grin.gif bet ka jau ieprieks mineju manu avenju teeju un abolkuku nu vairs neviens nedabuus tongue.gif eh cik viehli gan var cilveekus maldinaat happy.gif un veel saka ka veci cilveki nepiekaa netiek vianoti huh.gif paska mani par slepkaviibu njema un notiesaja piedevam vel nokaava laughing.gif I like it grin.gif

palasot savu visnotal iedvesmojoso nolincosanu es velreiz parliecinajos ka man ir taisniba grin.gif vai es enteicu ka aarsti maz pelna? avi es neteicu ka vinjiem dziive gruta un kaa risinajums luuk ir vecu sieviesu nogalinasana? eh liibe... un tik daudz asinju happy.gif nebiju gaidijusi ka manii to vel tik daudz huh.gif bet lai vai kaa sirds atdosana sunjiem bija vnk fascinejosi pazeojosh gaajiens happy.gif tas bija vnk mazliet parspileta bezkauniiba lai saraustu vairaak naudas laughing.gif un piedevam vel vampiiri huh.gif godigi sakot biju par vinjiem labaakās domās silent.gif plika sagriesanas publikas acu prieksaa ir nieks... butu mani kaut vai sakodusi, sataniski piesitusi krustaa happy.gif bet nee... saadu izdomas truku reti naakas sastapt... biju cerejusi ka kautvai mana naave bus skaista ar nelielu patosu un avangarda, bet se tev... laikam jau nebiju gana laba vecmaminja crying.gif laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 21.07.2004 22:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 13:55