Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Enidas Blaitones stāsti
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 03.06.2005 10:49
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Kā jums patika Enidas blaitonas grāmatas
Piedzīvojumu sala
Piedzīvojumu pils
Piedzīvojumu ieleja un
Piedzīvojumu jūra?

Man šīs grāmatas ļoti patikās. Kā jums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Seila
iesūtīt 27.06.2005 15:33
Raksts #21


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Pirms pāris gadiem, kad staigāju uz biblioteku gandrīz katru dienu, biju izlasījusi visas šīs sērijas grāmatiņas un jāatzīst, ka nespēju no tām atrauties nost. Tomēr nesen pamēģināju viņas atkārtoti palasīt un sapratu, ka sākotnējo efektu neatgūt. Vairs viņas man tā nepatika. Kaut gan ja ir nepieciešamas, kaut ko iedot palasīt bērniem vai ieteikt, tad pirmā vietā es liktu tieši Enidas Blaitones grāmatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 29.06.2005 11:08
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



vinjai laikam ir 3 seerijas... visas diezgan vienaadas.. es tieshi vakar panjeemu vienu graamatu paalrashiishanai.. nu vienaadas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 30.06.2005 21:30
Raksts #23


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Mmm, kad biju maza, man ļoti patika viņas piedzīvojumu stāsti. Lasīju kā traka. Lai gan līdzīgi kā citos, tomēr kaut kas tāds ir, kas pievelk. Man patika un patīk (kaut viss jau laikam izlasīts un nepārlasu gandrīz nekad, jāatzīst, ka nebūtu arī īstas vēlmes vēlreiz lasīt šo sēriju, bija interesanti, bet tikai piemajai reizei).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alehandro
iesūtīt 02.07.2005 14:26
Raksts #24


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



Kad ari es biju mazaks man loti patika tas gramatas. Tagat iznaca tas divas jaunas. Tas ari izlasiju un nevaretu teikt, ka bija loti sliktas. Man vispar patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princesīte
iesūtīt 28.07.2005 11:50
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Šur tur



Nu man jau arī patīk viņas grāmatas.UN nu jau jauna ir arī Piedzīvojumu kalns smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LiL'Witch
iesūtīt 31.08.2005 12:29
Raksts #26


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05



lasiijusi esmu tikai pirmo un otro. abas ljoti, ljoti patikaas... forshi piedziiviojumi... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 17.09.2005 11:36
Raksts #27


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Esmu lasījusi un pārlasījusi, jaukas grāmatiņas, kas izklaidē un liek arī palauzīt galvu par noslēpumiem. Tagad tās mācu lasīt jaunākajam brālim grin.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 21.09.2005 16:15
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Pareizajā vecumā tās ir vienkārši burvīgas. Piedzīvojumi, ceļojumi, detektīvmīklas, jautri sižeti, ko pārveido vēl jautrākos seriālos. (ē nupat atcerējos, jāatprasa Daigai ''Noslēpumainā sala") Piedzīvojumu sēriju gadījās izlasīt tikai nesen, nedaudz par vēlu, bet agrāk tā man būtu patikusi, tagad tas, ka redzi visus pārspīlējumus un sižetu atkārtošanos bojā visu prieku. Taču agrāk... Man tiešām bija uztaisīts alfabets uz a4 lapām gadījumam, ja pretējā 9stāvenē būtu kāds ieslodzīts. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 21.09.2005 17:21
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Visi tik daudz zin par šīm grāmatām. Man gandrīz vai kauns, ka neesmu lasījusi.
Nu es pusaudžus un bērna gados izlasīju visus A.Dimā, V.Igo, Londona un A.Grīna romānus. Tie man patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 12.11.2005 21:39
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



Esmu lasiijusi graamatu.. Manu ljoti aizrauj!! Superiigi piedziivojumi, kas risinaas ar muusu vienaudzhiem!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nitro
iesūtīt 12.11.2005 21:41
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Man gan šī grāmata neīpaši bet ja jau patīk tad lūdzu! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 21.11.2005 16:26
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Man liekas, es vienu kaut kad lasīju, bet neatceros kad un neatceros ko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 22.11.2005 17:03
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



oo jaa...shiis graamatas es ljoti labi atceros smile.gif biju riktiigaa azartaa...muuzhiigi gaidiiju, kad vareeshu pirmaa sanjemt jauni iznaakusho graamatu biblioteekaa. skow, es arii atceros to meerkakjiiti grin.gif lieta, kas vissvairaak iespiedusies kaut kaa atminjaa smile.gif veel atceros galvenokaart taadus fragmentus, ar visaaadaam slepenaam ejaam un kamiiniem.... bet nu aizraava mani riktiigi. smile.gif protams, arii seriaalus skatiijos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 23.01.2006 13:00
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Reiz, kad es slimoju ar smagu plaušu karsoni, man māte uz slimnīcu atnesa grāmatu - Enidas Blaitones "Rabedabas noslēpums". Man ļoti patika. Lasīju tālāk arī citas grāmatas, kuras sarakstījusi šī autore. Kad izlasīju 'Noslēpumu sēriju', biblotēkā atradu arī citas Enidas Blaitones grāmatas. Pārlasīju visas atrodamās.

Secinājums
- visās viņas grāmatās ir bērni, kas atklāj kontrabandistus vai ko citu. Vienmēr viņiem visiem garšo ingveralus un katru reizi tas ir pieminēts, vienmēr ir kāds - kaut vai 'Piedzīvojumu sērijā' tas pats Bils - nu jā, vienmēr tur kāds, kas palīdz, tad pazūd un visu laiku atkārtojas tas pats - kaut kādi bērni, kaut kādi piedzīvojumi. Enidas Blaitones grāmatas tiešām ne ar ko neatšķiras vienas no otras.

Tomēr, savā ziedu laikā viņa bija populāra rakstniece. Enida Blaitone atzīta par vienu no labākajām britu rakstniecēm.
Tā laika avīzē "News and UK chronicles" pat bija teikts:
Enida ir fantastisks cilvēks. Viņa ir spēks, neatlaidība un atraktivitāte vienā personā. Enidas Blaitones stāsti par bērnu piedzīvojumiem iedvesmo, bet viņa iedvesmojas no bērniem.


Un kādi būtu jūsu spriedumi par Enidas Blaitones grāmatām? Nu... tie kas nav lasījuši pilnīgi nevienu no viņas grāmatām, labāk lai diskusijā nepiedalās. Īpaši ar stulbiem postiem...
X-girl


Šo rakstu rediģēja Roviela: 23.01.2006 13:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Allegra
iesūtīt 23.01.2006 13:07
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.05
Kur: Zem zvaigžņotas debess



Tu vēl aizmirsi piebilst ka vienmēr kādam ir dzīvnieks un kaads ik pa laikam saka "vecā labā ..." vai "Johaidī". Lai gan grāmatas visas ir diezgan līdzīgas man tās patīk. Es pat tagad lasu vienu no viņām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Keyshia
iesūtīt 23.01.2006 13:32
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03
Kur: Unites States of Love



Un gandriiz wisas taas nosleepumu seerijas graamatas saakas ar burtu ''R'' xD.gif bet tas taa.
nujaa, vinjas iipasji jau neatsjkjiras viena no otras tacju man patiik. xD.gif patika ermm.gif tagad wairs taas graamatas nelasu. bet nu jaa. interesantas xD.gif

Šo rakstu rediģēja Dark Crystal: 23.01.2006 13:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 23.01.2006 13:54
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Man pašai ļoti patika! Nu jā - Johaidī man šausmīgi besī ārā. Kaut tie tulkotāji būtu ielikuši ko citu, piemēram 'Jēziņ', 'Ak dievs', 'Ojomajo'!!!! Bet nē, viņeim vajag atkārtoties un likt visvisādus tulbumus tur, tā Oh my gosh vietā...

Pati aizaizvakar pabeidzu lasīt piedzīvojumu kalnu. Tas likās piuslīdz normālāks - kaujas un tā... parasti gan Blaitones stāstso ir visādi... hmm... kā lai skaa - nu kaut vai tur pat Piedzīvojumu kalnā - labi ļaudis, istabas jau enz no kurienes veinmēr tik daudz, brīvas, baigā pasaka tur visu taisa kā tādā ķēniņzemē, viss tik ideāls, ebt pēdējos stāstos redzu, ak viņi kaujas un tā - vairāk. tas laikam progres.. atceros, kā noslēpumu sērijā bija tikai regress - visu laiku ats kļuva arvien drausmīgāk un pretīgi uzspēlēts.

Nu jā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 23.01.2006 15:25
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Esmu izlasījusi, gandrīz visas atrodamās grāmatas bibliotēkā, patikā, bet diezgan vienādas grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 23.01.2006 17:33
Raksts #39


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Nu, es esmu izlasiijusi visas iznaakusjaas Enidas Blaitonas graamatas. Iisteniibaa vinjaam nav ne mazaakaas vainas. Vismaz man patika. Gandriiz visas taas graamatas biju dabuujusi biblioteekaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.01.2006 17:52
Raksts #40


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kad biju mazāka, man riktīgio patika viņas grāmatiņas par tiem draugiem, kas iekūlās dēkās un tās atrisināja, taču, liela problēma bija tas, ka biju slinka un maz tomēr lasīju. Bet tagad gan man tādi stāsti ne visai vairs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:22