Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai māja var būt ļauna
Launa māja-jā vai nē
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 115
Viesi nevar balsot. 
sanny
iesūtīt 17.09.2006 15:49
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Nesen noskatījos filmu,kur mājā bija risinājušiem šausmīgi notikumi,un tādēl tā kļuva -teiksim tā ļauna... cireiz kkur lasīts,ka mājā ir ļaunie spēki,vai kkā tamlīdzīgi... unsure_a.gif huh.gif īsti nezinu kā tur ie,kā tas var notikt,un vai tā vispār var būt...kā jums liekas vai mājās var būt ļaunas un bīstamas,vai tie ir idomājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
nimbuss2000
iesūtīt 20.10.2006 15:59
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.04
Kur: Savā prātā



Nobalsoju - jā. Es pati dzīvoju 80 gadus vecā mājā. Māja ir pārdzīvojusi daudzus īpašniekus. Es tur nejūtos labi, lai gan tur dzīvoju jau 5 gadus.
Bieži liekas, ka redzu palsas ēnas u.t.m.l. Brīžiem pat liekas, ka māja sačukstas, vai vēro mani...
Tādēļ uzskatu, ka mājas spēj būt ļaunas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 20.10.2006 16:00
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Mājas nav ļaunas, tās ir pēdīgās muļķības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 20.10.2006 19:47
Raksts #23


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Nezinu pat nezinot majas vesturi reizem gadas, ka maja atgruz un tur uztureties ir nepatikami.
Lai gan es dzivoju dzivokli, kur esmu dzirdejusi, ka kads ir pakaries. Nezinu es biezi par to domaju, bet tamdel man tur nepatik mazak dzivot. Es jutu, ka si maja ir mana un mani mil. var jau but, ka tas ir tapec, ka tur ir dzivojusi mani senci un ta patiesam ir mana maja jau kops laika, kas iestiepjas pirmaja Latvijas brivvalst laika.

Tomer tai pat laika ir vietas, kuru vesyuri es nezinu, kaut vai tas pats Kongresu nams. Katru vakaru, kad palieku darba viena un nodzesu gaismas es baidos iet cauri tai telpai, kas sanak tuvak ardurvim. It ka tur neka nav, ttikai kaudze ar gramatam, bet es labpratak izvelos celu caur lasitavu, kur jutos omuligi pat viena un tumsa.

Ta, ka es ticu, ka ekam ir sava aura, kuru neietekme citu stasti. Nu es nedomaju, ka tas ir ta ka filmas. man skiet, ka ir vienkarsi ta, ka eka tevi pienem vai nepienem un vinai var but vislabaka aura pasaule un tu tur nespej iejusties vai ari ta var but ar vissliktako auru pasaule un tu tur juties labi.

Tas nav atkarigs no notikumiem, kas tur ir notikusi, bet gan no pasa sajutam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
linduks
iesūtīt 20.10.2006 20:50
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.06
Kur: Ríga



nobalsoju ka ja....jo esmu skatijusies....vienu filmu kura maja...sak visus tas iemitniekus galinat....ta ka man liekas ka var gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 27.10.2006 13:00
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



Jā, protams, tagad visi piesaucam Sarkanās Rozes Namu - visreālākā filma! sorcerer.gif

Es uzskatu tā - ja cilvēks kaut kam tic, tad tas arī pastāv. Ja netic, tad nepastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 18:33
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



māja nevar būt ļauna ,vienīgasi kas tur var būt ļauns ir cilēvēks!!! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 30.12.2006 19:04
Raksts #27


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



māja pati par sevi nevar būt ļauna. to var pataisīt ļaunu. par piemēru var ņemt filmu Zāģis 2. mājā bija kādi astoņi cilvēki, kuru ''māja'' lēnām visus galināja nost. tā teikt, bija cilvēks, kurš mājā ierīkoja visādas lamatas, lai tikai varētu viņus visus nogalināt. māja bija diezgan veca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 30.12.2006 19:19
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



es domāju, ka pati māja nevar būt ļauna. tajā var būt slikta aura. man pat dzīvoklī ir vietas (tās sauc par āderēm) kurās es mēdzu slikti justies. tādēļ pārbīdīju gultu, jo gulēt bija gandrīz neiespējami. un tas tā jocīgi skanētu - ļauns kakts, stūris, ļauns dzīvoklis. tādēļ nobalsoju, ka māja nevar būt ļauna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 30.12.2006 19:40
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



katrs cilvēks vārdu ļauns definē savādāk iespējams ka pat nedzīvas vietas var būt ļaunas,nezinu ,bet ticu tam ko redzu zinātne ir laba lieta ,bet ir lietas ko tā nevar izskaidrot un punkts tur neko nepadarīs
lasot šo pavedienu man prātā ienāca terorija:

Suns var būt ļauns ,dzīvniei var būt ļauni,ūdens var būt ļauns ,pieņemsim vis dzīvais var būt labs ,slikts bet šads nekāds tas nevar būt.Koks ir dzīvs organisms tātad var būt ļauns .izsecinam māja kas ir no koka var būt negatīva un savā ziņā ļauna ,bet mājā koks vairs nav dzīvs ......nu labi te jau man pašai aiziet šķībi ,man peitiek teroriju '


bet es nobalsoju ka mājas var būt ļaunas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dark_one
iesūtīt 08.01.2007 23:55
Raksts #30


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.07
Kur: Tumsā



Pati māja, tās materiālās sienas un ķieģeļi un koki ļauni būt nevar.

Bet mājā, kurā dzīvo cilvēki, ar laiku uzkrājas emocijas. Ir taču kādreiz bijis tā, ka pat nezini, ka kāds aiz muguras istabā ienācis, bet uzreiz sajūti tādu kā aukstumu, kā nepatīkamu skatienu? Tieši tādas sajūtas jau arī uzkrājas. Spēcīgas vairāk, kā vājas. Diemžēl ļauno spēcīgo mūsdienu pasaulē ir vairāk - tā kā var būt, ka arī māja kļūst ļauna. Tajā vienkārši sāk notikt visādas nelaimes, kas it kā jau varētu notikt, bet ne tik bieži. Un visādi neizskaidrojami trokšņi, nepatīkamas emocijas.
Ir tā, pilnīgi noteikti ir,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 13.01.2007 22:42
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Uzkatu,ka mājas nevar būt ļaunas vai labas viss ir atkarīgs no cilvēku auras un noskaņojuma.Ja mājā kāds bijis noslepkavots,vai tā izskatās neomulīgi,bieži vien cilvēki paši pat negribot sadomā visādas lietas.
Atzīstos,ka esmu lasījusi par tādām "sliktajām" mājām,izklaidējoši,bet neticami.Esmu vienmēr teikusi:"Ticēšu kamēr pati ieraudzīšu".
Uzkatu,ka tā ir tikai izdoma,jo šausmu filmas jau balstās uz to,lai mēs par kaut ko aizdomātos,baidītos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 11:28
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



nobalsoju, ka neesmu pārliecināta, un tā arī ir. itkā es nemaz negribu ticēt. varbūt kādos priekšmetos vai cilvēkos var iemiesoties ļauni gari, bet mājās... šaubos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 01.08.2007 19:15
Raksts #33


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man liekas ka var būt apsēstas u.t.t. bet nav gadījies neko tādu piedzīvot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 02.08.2007 14:50
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



CITĀTS(washulis @ 01.08.2007 20:15) *
man liekas ka var būt apsēstas u.t.t. bet nav gadījies neko tādu piedzīvot...

nu apmēram tā es arī domāju... bet paga? man liekas ka arī apsēstas diez vai varētu būt... es nezinu. kā tad māja var būt apsēsta huh.gif ? hmm *domā*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.08.2007 14:54
Raksts #35


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(ČoČanga @ 02.08.2007 15:50) *
nu apmēram tā es arī domāju... bet paga? man liekas ka arī apsēstas diez vai varētu būt... es nezinu. kā tad māja var būt apsēsta huh.gif ? hmm *domā*


Un kāpēc lai māja nevarētu būt apsēsta? Tajā var būt spoki, gari un poltergeisti!

Es neticu, ka mājas pašas par sevi ir ļaunas, bet ir tādas, kurās palicis kas no iepriekšējiem iedzīvotājiem un nav visai patīkami tādā vietā uzturēties, ir tādas, kurās spokojas, pati ik pa laikam tādā uzturos, tajā mājā jau protams ir kā kurā istabā, bet vienā, tajā, kur dzīvoja vecā māte, nav patīkami palikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 03.08.2007 14:11
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



CITĀTS(colorless wind @ 02.08.2007 15:54) *
Un kāpēc lai māja nevarētu būt apsēsta?

es jau neteicu, ka nevar būt, man tikai tā liekas! es domāju, ja šajā mājā kāds ir nomiris, tad šī cilvēka spoks tur paliek un spokojas.

Šo rakstu rediģēja ČoČanga: 03.08.2007 14:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 03.08.2007 14:41
Raksts #37


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



piedodiet par spamu, bet, Čo.. ja liekas, tad var sasisties. ;D

turklāt māja nav ļauna. tajā var mist kāds ļaunums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.08.2007 09:25
Raksts #38


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(colorless wind @ 02.08.2007 15:54) *
Un kāpēc lai māja nevarētu būt apsēsta? Tajā var būt spoki, gari un poltergeisti!
Nu vairāk vai mazāk tāpēc, ka tādi neeksistē.

Pats labprāt mēdzu gulēt gultā, kurā kāds ir nomiris. Ideāli, tur ir gaišs, silts un ērti + labs skats uz ārpasauli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 04.08.2007 10:19
Raksts #39


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Manuprāt, māja var būt ļauna. Varbūt tas uzskats radies no pārāk daudzām filmām, kā ''Šausmas Amitvillā'' vai ''Rose Red''. Taču domāju, ka ne jau celtne ir tā ļaunā, bet gan to ļaunumu veido cilvēki, kas tur dzīvo vai ir dzīvojuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibsnis
iesūtīt 04.08.2007 10:24
Raksts #40


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.07



atbildeeju ka nezinu. kaut ir dairdeets, ja maajaa bijusi pashnaaviiba tur notiekot diivainas lietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 14:20