Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Ko juta Dumidors, kad dzēra mikstūru?, Vai arī...ko viņš redzēja...
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:10
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Atkal sākšu ar citātu... silent.gif

CITĀTS
Tā ir mana vaina, mana vaina,- viņš šņukstēja. - Lūdzu, dariet tā, lai tas viss beidzas. Es zinu, ka rīkojos nepareizi. Lūdzu, dariet tā, lai viss pāriet, un es vairs nekad, nekad... [...] Dumidors sarāvās, it kā no visām pusēm viņu ielenktu neredzami spīdzinātāji; mētādams rokas, viņš gandrīz izsita no Haija rokām no jauna piepildīto biķeri un vaidēja:- Nedariet viņiem pāri, nedariet viņiem pāri, lūdzu, lūdzu, tā ir mana vaina, sodiet mani...


Dumidors- 503.lpp.

Nerunājot par to, ka viņš juta sāpes, kas lasāms iepriekšējās lpp. viņš redzēja vai juta vēl kat ko, kas redzams šajā citātā. Kas tas varētu būt?

Lūdzu jūsu domas...

Šo rakstu rediģēja North_see: 05.03.2006 20:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
BlueberryAnima
iesūtīt 22.03.2006 22:20
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



nu...mans variants ir sekojoshs; tajaa alaa ,vai nu kaa to labaaak nosaukt, nebija tik vien kaa harijs ar dumidoru[nu ok ok es jau sheit nepieskaitu liikjiishus ezeraa, bet vienalga]. tur bija veel kaads, vai ticamaak-kaadi, ko redzeeja vien dumidors, kad dzeera mikstuuru. harijam shiis buutnes vai neradiijumi nebija redzami. bet iespeejams, ka taas bija tik vien kaa halucinaacijas, pie tam-taas pat varbuut bija domaatas voldemortam,jo kaa nekaa-R.A.B tachu pie medaljona bija paviesojies jau ieprieksh, un iespeejams bija veeleejies atstaat kaadu ''paarsteigumu'' voldemortam, bet vinja vietaa tur njeem un ieradaas dumidors. un njemot veeraa to, cik voldemorts ir ljauns-taam bija jaabutt neiespeejami lielaam shausmaam,viizijaam vai veel kam tur, lai speetu iebiedeet pashu voldemortu. tad padomeejiet-dumidors nav ne uz pusi tik ljauns kaa voldemorts, tad atliek vien iedomaaties-cik briesmiigi tas viss likaas tik labam cilveekam...

Šo rakstu rediģēja raganina: 22.03.2006 22:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 22.03.2006 22:48
Raksts #22


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Manupraat, Dumidors vareeja redzeet savas dziives sliktaakos briizzus, varbuut arii to, ko vinnss bija iedomaajies, bet neveeleejaas, lai tas piepildaas... Noteikti tas bija kaut kas briesmiigs, vismaz man taa sskkiet... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 26.03.2006 22:05
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Dumidors pats teica ka vinjam ir dazhas atminjas ko vinjsh savaa galvaa neveelas tureet taapeec vinjs vinjas liekt tanii domu traukaa (vai kaa tur vinju sauc, jo es nezinu latvisko tuklojumu... blush.gif ). Noteikti saistiits kaut kas ar vinja pagaatni.Un taa kaa vinjsh jau bija tik vecs, vinjsh noteikti ir piedziivojis ne vienu drausmu briidi vien...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arturs7
iesūtīt 28.03.2006 23:38
Raksts #24


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



nesaubos ka vins ir piedziivojies ne vienu sausmu lietu... bet izklusijaas ka vins murgo par hariju! es ta arii nesapratu kapee harijs dumim bija tik miils... vins vinju pasrgaaj katru reizi un manupraat atdeva dziviibu 6graamataa vinja deelj...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vegeta
iesūtīt 02.04.2006 10:57
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.05
Kur: behind you



man liekas ka vinu paarneema milziiga (tik tieshaam milziiga) vainas sajuuta vins jutaas vainiigs par visu launo
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 09.04.2006 11:47
Raksts #26


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Lai ko arī Dumijs juta vai redzēja, tas viņu iekšēji plosīja!!! Tam noteikti bija jābūt kaut kam ārkārtīgi drausmīgam un mokošam! Protams, tie varēja būt Dumija dzīves ļaunākie mirkļi, bet es domāju, ka tās bija Voldija radītas ilūzijas, ka Dumijs ir pie visa vainīgs un tas viņā radīja vēlmi mirt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 09.04.2006 20:09
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



CITĀTS
Nedariet viņiem pāri, nedariet viņiem pāri, lūdzu, lūdzu, tā ir mana vaina, sodiet mani...

šis te liek domāt, ka viņš redzēja kaut ko par skolniekiem, kā viņus moca, varbūt.
Principā, piekrītu jau iepriekš izteiktajai domai, ka Dumidors sagrā bērnus.

Vai arī viņš redzējo kaut ko uz priekšu? Nevis atmiņu, bet vīziju. Savu nāvi viņš diez vai bija paredzējis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 11.04.2006 14:22
Raksts #28


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



njā... Viņš tiešām droši vien redzēja skolniekus... Vai arī savu ģimeni, vai cilvēkus, kas viņam ir dārgi... Varbūt viņa portrets pastāstīs to Harijam smile.gifsmile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 14.04.2006 17:04
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Es uzskatu, ka viņš redzēja visu savus dzūives labos un ļaunos darbus..viņam gan jau bija arī ļauni darbi..tas nav iespējams, ka nebija...uzskatu ka viņam nekas nesāpēja..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 27.04.2006 16:30
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



domaju ka tas bija saistits vai nu ar Hariju vai arī ar kādu tumšu viņa dzī'ves noslēpumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saremags
iesūtīt 15.08.2006 13:19
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.06
Kur: pļāpā ar gandrīz-bez-galvas niku



Ir loti gruuti pateikt ko vins redzeeja, bet var secinaat ka tas ir rakstiits ar noluuku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 15.08.2006 13:36
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Fiksā ideja - susla sastāvēja no sašķidrinātiem atprātojiem, kas iepildīti domnīcā, respektīvi tā ir domnīca kas atgādina sliktākos dzīves brīžus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
manpatīksuņi
iesūtīt 20.08.2006 15:03
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.06



Tā mikstūra droši vien lika viņam justies vājam, kā arī (kā jau iepriekš lasīju) iespējams viņš redzēja arī kādas halucinācijas!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 20.08.2006 15:53
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



Ak, nu, nēē. Dumidors juta sāpes, ciešanas, bezspēku, miegainību, nogurumu, vienaldzību [nu, labi - juta], sāpes.. es to jau pateicu?
Nu, lai nu kā - viņš jutās slikti. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krisy
iesūtīt 22.08.2006 09:33
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.06
Kur: tepat



mjaa... liekas ka vinjam taa mikstuura lika izjust milziigas saapes....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karralá
iesūtīt 27.11.2006 19:42
Raksts #36


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.06
Kur: Nangijāla



Ticami, ka Dumijs atcerējās kaut ko ne visai patīkamu no jaunības gadiem - tas varbūt bija kaut kas šausmīgs, kas lika viņam nākotnē būt tik varenam, tik labam. Un tas ir variants!
Bet varbūt Dumidors nonāca kādā ilūzijā, kur viņš piedzīvoja to, no kā vienmēr bija baidījies, piemēram tas, ka tas Grundevalds (vai kā jau sauca to burvi, kuru viņš pieveica vēl pirms Voldemorta) un Voldemorts apvienojas pasaules iznīcināšanā.
Šis jautājums tiešām ir interesējošs - vismaz man.
Cerams, ka Roulinga atbildēs uz to septītajā grāmatā. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 17.12.2006 21:48
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



njaa... grūtu atbildēt...Dumidors bija ģēnijs,un likās vnk nesatricināms vecītis, nezinu kas tā varēja viņu nobiedēt...pasaules mīkla...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nefretete
iesūtīt 15.07.2007 11:00
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



Viennozīmīgi viņš redzēja kāda nāvi, kurā Dumidors vaino sevi. Bet kuru gan?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 17.07.2007 12:42
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 15.08.2006 14:36) *
Fiksā ideja - susla sastāvēja no sašķidrinātiem atprātojiem, kas iepildīti domnīcā, respektīvi tā ir domnīca kas atgādina sliktākos dzīves brīžus


Sašķidrināti atprātotāji - tas ir kaut kas jauns, lai gan nevarētu būt izslēgts.
Varbūt mikstūra ietekmēja prātu tā, lai otru cilvēku, kas censtos šo mikstūru iebarot, iežēlinātu ar vārdiem. Un gandrīz jau izdevās. silent.gif Manuprāt, tam, ko Dumidors teica, nav sevišķas nozīmes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jūens
iesūtīt 24.02.2008 13:44
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.08



Jā, diez ko Dumidors juta? Vai tās ir vienlīdzējas sāpes, ko arī juta šis nezināmais R.A.B.? Varbūt tā bija nožēla?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 00:09