Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Ko juta Dumidors, kad dzēra mikstūru?, Vai arī...ko viņš redzēja...
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:10
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Atkal sākšu ar citātu... silent.gif

CITĀTS
Tā ir mana vaina, mana vaina,- viņš šņukstēja. - Lūdzu, dariet tā, lai tas viss beidzas. Es zinu, ka rīkojos nepareizi. Lūdzu, dariet tā, lai viss pāriet, un es vairs nekad, nekad... [...] Dumidors sarāvās, it kā no visām pusēm viņu ielenktu neredzami spīdzinātāji; mētādams rokas, viņš gandrīz izsita no Haija rokām no jauna piepildīto biķeri un vaidēja:- Nedariet viņiem pāri, nedariet viņiem pāri, lūdzu, lūdzu, tā ir mana vaina, sodiet mani...


Dumidors- 503.lpp.

Nerunājot par to, ka viņš juta sāpes, kas lasāms iepriekšējās lpp. viņš redzēja vai juta vēl kat ko, kas redzams šajā citātā. Kas tas varētu būt?

Lūdzu jūsu domas...

Šo rakstu rediģēja North_see: 05.03.2006 20:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
nitro
iesūtīt 05.03.2006 20:32
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05
Kur: Jelgava



Tiešām, ļoti interesanti. Nebiju aizdomājies ka Dumidors dzerdams mikstūru iespējams kaut ko redzēja. Taču interesanti - ko?

Es pieļauju ka tas ir saistīts ar horkrustiem. Viņš redzēja kaut ko saistībā ar Voldemorta dvēseli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
de_ed
iesūtīt 05.03.2006 20:53
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.06
Kur: Visnotaļ nenoteikta.



Es domāju, ka Dumijs redzēja savas dzīves sliktākos brīžus. Kaut ko tādu, kas lika viņam nožēlot savu eksistenci. Kaut ko, dēļ kā viņš jutās vainīgs. (sirdsapziņas pārmetumus) Un laikam viņš to visu redzēja ļoti drūmās krāsās, jo viņš gribēja mirt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 05.03.2006 22:17
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu nezinu, gan ko gan Dumijs varētu tādu domāt dzerot to mikstūru.Bet pa cik to bija taisijis Voldijs.Tad jau varētu iedomāties.Noteikti kaut ko no savas dzīves, sliktākos dzīves mirkļus.Vai ko tādu.
Bet lai gan, varēja arī redzēt to, no kā visvairāk baidās. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 05.03.2006 22:57
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Hmm, es laikam domāju, ka viņš varētu just kaut ko līdzīgu, kā atprātotāju klātbūtnē, skumjākos brīžus, baisākos. Vai arī mikstūru iedzerot tevi sagūsta katu kādi gari. ermm.gif

Protams var jau būt, ka bija kāds sakars ar Voldemorta horkrustiem, bet viņam bija gan pietiekoši laika, gan arī spēka to pateikt Harijam, ja tas bija kas svarīgs.

Tomēr mana galvenā doma, ir tāda, ka tā vnk bija uzrakstīts, lai aprakstītu, cik ļoti Dumidoram sāp, un kā tas izskatījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 06.03.2006 00:09
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Vēl jau nevar zināt ko viņš īsti iedzēra. Varbūt kkādas domas, atmiņas... Viss var būt, bet tas noteikti bija kaut kas šausmīgs. Noteikti viņš tika "ievilkts" kādā atmiņu virpulī, kuru ne tikai redzēja, dzirdēja, bet arī izjuta.... Jā un tā vien likās, ka pēc katras iedzertā malka viņa "redzējuma" raksturs mainījās... Kā jūs domājat, vai iedzertajam, redzētajam un šajā situācijā aprakstītajam turpinājumā būs kāda nozīme?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 06.03.2006 00:15
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



nu nez..es pat iisti neaizdomaajos so lasot...bet iespeejas ir dazaadas...
man tiesam nekas nenaak praataa, ko vins ar so visu teikto domaaja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 06.03.2006 16:26
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nezinu neaizprātojos tik tālu kad lasīju grāmatu tomēr man nešķiet, ka tam visam bija kāds īpašs sakars ar Voldiju. Drīzāk tās bija kaut kādas jaunības atmiņas. Jo mēs zinam ka Dumidors bija vecs un ļoti vecs, kas norādīja uz to, ka savā dzīvē viņš ir piedzīvojis daudz līdz ar to. Es tomēr sliecos domāt, ka tās bija kaut kādas jaunības atmiņas.
Otrs variants ir tas, ka viņš redzēja nākotni. Redzēja es nezinu kara iznākumu, vai to kā mirs pats...Kaut gan pēc citāta spriežot ir vēl viena glezniņa kuru es varētu aprakstīt izsecinot no tā ko Dumidors kliedz dzerdams šķidrumu. Tātad:
Viņi ir zaudējuši karu pret Voldemortu. Voldemorts ir ielauzies Cūkkārpa un tagad grib nogalināt visus skolēnus. Un Dumidors būdams uz ceļiem Voldemorta priekšā vienalga cenšas pasargāt bērnus. Šāda veida aina varētu būt vienkārši halucinācija
Ir otra iespēja vēl, ka tāda līdzīga situācija, jau kādreiz ir notikusi tikai tās dalībnieki ir bijuši pavisam citi cilvēki un Dumidors to atcerējās.
Tās ir visas idejas kuras pagaidām man ir ienākušas prātā par to, ko redzēja Dumidors.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 06.03.2006 19:07
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Jā par šo es arī biju aizdomājusies. Es izsecināju, ka tās ir vainu sliktas atmiņas, ko viņš nav pareizi darījis saistībā ar Voldemortu, vai arī kādas bērnibas atmiņas, kad viņš blēņojās!! tongue.gif Mēs katrs neesam izcili, iespējama vainas apziņa par k-ko bērnībā izdarītu, taču tā ir tikai varbūtība, teorija. Domājams, ka tas vairak saistīts ar Voldiju un ar nepareizu rīkošanos saistībā ar viņu. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 06.03.2006 19:22
Raksts #10


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Domāju, ka Dumidrs redz nākotni...Man arī šķita, ka viņš varētu redzēt, kā viņš izdarījis liktenīgu kļūdu sakarā ar Voldemortu. Viņš lūdzas lai nenodarītu pāri Harijam vai arī kādam citam no Ordeņa biedriem...bet visticamāk, ka Harijam...
Dumidors bja gatavs ziedot dzīvību, lai nedarītu vai nenogalinātu kādu...un vēl pats juta neizturamas sāpes...
silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Livillas
iesūtīt 06.03.2006 23:14
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.05



CITĀTS(de_ed @ 05.03.2006 20:53) [snapback]571776[/snapback]

Es domāju, ka Dumijs redzēja savas dzīves sliktākos brīžus. Kaut ko tādu, kas lika viņam nožēlot savu eksistenci. Kaut ko, dēļ kā viņš jutās vainīgs. (sirdsapziņas pārmetumus) Un laikam viņš to visu redzēja ļoti drūmās krāsās, jo viņš gribēja mirt.

huh.gif Nav izslēgts...

CITĀTS(Albuss @ 05.03.2006 22:17) [snapback]571839[/snapback]

Nu nezinu, gan ko gan Dumijs varētu tādu domāt dzerot to mikstūru.Bet pa cik to bija taisijis Voldijs.Tad jau varētu iedomāties.Noteikti kaut ko no savas dzīves, sliktākos dzīves mirkļus.Vai ko tādu.
Bet lai gan, varēja arī redzēt to, no kā visvairāk baidās. smile.gif

Tas jau IR minēts

CITĀTS(AtlanticVelvet @ 05.03.2006 22:57) [snapback]571869[/snapback]

Hmm, es laikam domāju, ka viņš varētu just kaut ko līdzīgu, kā atprātotāju klātbūtnē, skumjākos brīžus, baisākos. Vai arī mikstūru iedzerot tevi sagūsta katu kādi gari. ermm.gif

Protams var jau būt, ka bija kāds sakars ar Voldemorta horkrustiem, bet viņam bija gan pietiekoši laika, gan arī spēka to pateikt Harijam, ja tas bija kas svarīgs.

Tomēr mana galvenā doma, ir tāda, ka tā vnk bija uzrakstīts, lai aprakstītu, cik ļoti Dumidoram sāp, un kā tas izskatījās.

Atkal tas pats.. whistling.gif


CITĀTS(Dependence @ 06.03.2006 00:09) [snapback]571906[/snapback]

Vēl jau nevar zināt ko viņš īsti iedzēra. Varbūt kkādas domas, atmiņas... Viss var būt, bet tas noteikti bija kaut kas šausmīgs. Noteikti viņš tika "ievilkts" kādā atmiņu virpulī, kuru ne tikai redzēja, dzirdēja, bet arī izjuta.... Jā un tā vien likās, ka pēc katras iedzertā malka viņa "redzējuma" raksturs mainījās... Kā jūs domājat, vai iedzertajam, redzētajam un šajā situācijā aprakstītajam turpinājumā būs kāda nozīme?

Atmiņas var izdzert? blink_a.gif

CITĀTS(vividy @ 06.03.2006 00:15) [snapback]571909[/snapback]

nu nez..es pat iisti neaizdomaajos so lasot...bet iespeejas ir dazaadas...
man tiesam nekas nenaak praataa, ko vins ar so visu teikto domaaja

Bez komentāriem... blink_a.gif

CITĀTS(Milēdija Vintere @ 06.03.2006 16:26) [snapback]572084[/snapback]

Nezinu neaizprātojos tik tālu kad lasīju grāmatu tomēr man nešķiet, ka tam visam bija kāds īpašs sakars ar Voldiju. Drīzāk tās bija kaut kādas jaunības atmiņas. Jo mēs zinam ka Dumidors bija vecs un ļoti vecs, kas norādīja uz to, ka savā dzīvē viņš ir piedzīvojis daudz līdz ar to. Es tomēr sliecos domāt, ka tās bija kaut kādas jaunības atmiņas.
Otrs variants ir tas, ka viņš redzēja nākotni. Redzēja es nezinu kara iznākumu, vai to kā mirs pats...Kaut gan pēc citāta spriežot ir vēl viena glezniņa kuru es varētu aprakstīt izsecinot no tā ko Dumidors kliedz dzerdams šķidrumu. Tātad:
Viņi ir zaudējuši karu pret Voldemortu. Voldemorts ir ielauzies Cūkkārpa un tagad grib nogalināt visus skolēnus. Un Dumidors būdams uz ceļiem Voldemorta priekšā vienalga cenšas pasargāt bērnus. Šāda veida aina varētu būt vienkārši halucinācija
Ir otra iespēja vēl, ka tāda līdzīga situācija, jau kādreiz ir notikusi tikai tās dalībnieki ir bijuši pavisam citi cilvēki un Dumidors to atcerējās.
Tās ir visas idejas kuras pagaidām man ir ienākušas prātā par to, ko redzēja Dumidors.

Dumidors ir spēcīgs burvis tapēc nedomāju ka tā varētu būt halucinācija...

CITĀTS(arabeska @ 06.03.2006 18:29) [snapback]572187[/snapback]

Es domaju ka Dumidors redzeja savas visbaismiigakas atminas, citadi vinss nebuutu lociijies aiz saapeem.

1.-Tas jau tika DAUDZkārt minēts.2-Man izskatijās pēc Fiziskām sāpēm...

CITĀTS(Kendisa @ 06.03.2006 19:07) [snapback]572214[/snapback]

Jā par šo es arī biju aizdomājusies. Es izsecināju, ka tās ir vainu sliktas atmiņas, ko viņš nav pareizi darījis saistībā ar Voldemortu, vai arī kādas bērnibas atmiņas, kad viņš blēņojās!! tongue.gif Mēs katrs neesam izcili, iespējama vainas apziņa par k-ko bērnībā izdarītu, taču tā ir tikai varbūtība, teorija. Domājams, ka tas vairak saistīts ar Voldiju un ar nepareizu rīkošanos saistībā ar viņu. silent.gif

Vai TIEŠAM Atmiņas var izdzert?... blink_a.gif
CITĀTS(North_see @ 06.03.2006 19:22) [snapback]572225[/snapback]

Domāju, ka Dumidrs redz nākotni...Man arī šķita, ka viņš varētu redzēt, kā viņš izdarījis liktenīgu kļūdu sakarā ar Voldemortu. Viņš lūdzas lai nenodarītu pāri Harijam vai arī kādam citam no Ordeņa biedriem...bet visticamāk, ka Harijam...
Dumidors bja gatavs ziedot dzīvību, lai nedarītu vai nenogalinātu kādu...un vēl pats juta neizturamas sāpes...
silent.gif

Ir iespējams...


Lai nu kā man liekas ka tā bija tāda kā Izjusdams fiziskas sāpes viņa prāts samežģijās un viņš gribēja Mirt.

Livillas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 06.03.2006 23:38
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(Livillas @ 06.03.2006 23:14) [snapback]572439[/snapback]


Atmiņas var izdzert? blink_a.gif



Vai tiešām atgādināt ko tu lasi? Ja konfekte var iekost un aizlekt pa logu, kāpēc atmiņas nevarētu izdzert? laughing.gif Bet tas tač` bija tikai minējums. blink_a.gif Kas gan zina, kas tajā traukā atradās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 07.03.2006 16:48
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



CITĀTS(Albuss @ 05.03.2006 22:17) [snapback]571839[/snapback]

Nu nezinu, gan ko gan Dumijs varētu tādu domāt dzerot to mikstūru.Bet pa cik to bija taisijis Voldijs.Tad jau varētu iedomāties.Noteikti kaut ko no savas dzīves, sliktākos dzīves mirkļus.Vai ko tādu.
Bet lai gan, varēja arī redzēt to, no kā visvairāk baidās. smile.gif



Nju es spriežu, ka tā mikstūra nemaz vairs nebija Voldija taisīta... Ka tā varētu būt mūsu noslēpumainā R.A.B. darbs, jo viņš taču jau bija pasteidzies paņemt šo horkrustu.. un kas lai to zina... varbuut vinsh bija izdzeeris sho Voldija mikstuuru (katraa zinjaa kkaadu skjidrumu) un pats ielicis Viltus horkrustu ar zīmīti... Un nju ietaisījis vecās mikstūras vietā jaunu - savu... Un ja viņš vēlējās Voldemortam neļaut izstrādāt savu viltību varbūt šī mikstūra bij adomāta pašam Voldijam ar kādu ziņu viņam... Un to kļūdas pēc bija sa''nēmis Dumidors... Nez... man kkā šītā šķiet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.03.2006 23:04
Raksts #14


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



To, ka Dumidors noteikti redzēja ko tādu, ko nepavisam nevēlējās redzēt, tas jau ir skaidrs no paša pirmā citāta. Taču, man tomēr liekas, ka tas ir kas saistībā ar karu pret Voldemortu. Nevis tieši par Horkskrustiem, bet vairāk ko saistībā ar Poteriem, lai gan es ļot ipar to šaubos tomēr... whistling.gif Es nezinu, ko viņš varēja redzēt un, man liekas, mēs t otāpat jau vairs neuzzināsim. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 08.03.2006 23:16
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



JA godīgi, kādēļ gan tā nevarēja būt halucinācijas un kādu fizisku sāpju krustojums? Man tas šķiet pieņemami, jo man šķiet, ka to taisījis Voldijs, un viņš taču arī ir ļoti stiprs burvis, vai ne? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.03.2006 18:15
Raksts #16


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(za4iic(ai kaa dievinu Drako):** @ 08.03.2006 23:16) [snapback]573316[/snapback]

JA godīgi, kādēļ gan tā nevarēja būt halucinācijas un kādu fizisku sāpju krustojums? Man tas šķiet pieņemami, jo man šķiet, ka to taisījis Voldijs, un viņš taču arī ir ļoti stiprs burvis, vai ne? wink.gif


Tādā gadījumā šeit kaut kas momentāli neštimmējas, jo apakšā tak Horkrasta neatradās, tas nozīmē, ka to kāds, jeb vienkārši noslēpumainais R.A.B. bija savācis, kas savukārt nozīmē, ka viņam pie tā bija kaut kā jānokļūst un jāpiepilda trauks ar vēl kaut ko citu vai to pašu mikstūru līdz ar to nav skaidrs kas tad īsti bija vispār ielējis traukā šo dziru.

Šo rakstu rediģēja Milēdija Vintere: 11.03.2006 18:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 15.03.2006 16:41
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



CITĀTS(de_ed @ 05.03.2006 20:53) [snapback]571776[/snapback]

Es domāju, ka Dumijs redzēja savas dzīves sliktākos brīžus. Kaut ko tādu, kas lika viņam nožēlot savu eksistenci. Kaut ko, dēļ kā viņš jutās vainīgs. (sirdsapziņas pārmetumus) Un laikam viņš to visu redzēja ļoti drūmās krāsās, jo viņš gribēja mirt.


laba doma, iespeejam ka ta arii bija, man tas nebija iehsaavie praataa, bet es domaaju, ka iespeejams Dumidors redzeeja kaaa kaads dara Harijam paari, varbuut vinsh kliedza, lai labaak nem vinu neviss Hariju!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Metalraider
iesūtīt 15.03.2006 17:17
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.05
Kur: Minervas guļamistabā :)



CITĀTS(kalamboliste @ 15.03.2006 16:41) [snapback]579496[/snapback]

laba doma, iespeejam ka ta arii bija, man tas nebija iehsaavie praataa, bet es domaaju, ka iespeejams Dumidors redzeeja kaaa kaads dara Harijam paari, varbuut vinsh kliedza, lai labaak nem vinu neviss Hariju!!!!

laikam tu neapjeedz, Dumidors teica - nedariet viniem paari- nevis vinam, tapec te nekaada gadijuma runa nevar iet konkreeti par Hariju, lai gan neuzskatu, ka te buutu praatiigi lauziit galvas par nereaaliem teeliem, kam nav savas gribas, bet to ko ar tiem vaardiem megjinaja pateikt rakstniece nevar izdibinaat, un vai vinja vispaar ko meegjinaaja ar to pateikt, vnk rakstot tada apmeera darbus cilveex var sajukt un pats neapjeegt ko raxta. Tas nebija kaa uzbrauciens Dž.K.R. es tieshaam respekteeju vinjas darbus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 22.03.2006 13:11
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



CITĀTS(Milēdija Vintere @ 06.03.2006 16:26) [snapback]572084[/snapback]

Dumidors cenšas pasargāt bērnus.

Piekrītu šai domai. Manuprāt, viņš atcerējās visus tos gadījumus kad Voldemorts vai kāds viņa vārdā nodarījis kādam citam pāri. Viņš varēja arī atcerēties baisos notikumus skolā un to, kas varēja notikt, ja Keitija un Rons netiktu izglābti. Arī nabaga bērnus, ko Toms bērnībā spīdzinājis. Baismīgu notikumu katrā ziņā Dumidora dzīvē bijis ne mazums, man šķiet. Jāatceras arī tas, ka viņš ļoti rūpējās par savas skolas audzēkņu drošību, katrreiz atstādams skolu rūpīgi apsargātu, un skolēni viņam bijuši ļoti svarīgi. Un, pēc manām domām, Dumidors necieta fiziskas sāpes - šeit, manuprāt, Roulingas doma varētu sabalsoties ar teicienu, ka tikai muļķi var būt vienmēr laimīgi, tāpēc cilvēkam ar izcilām prāta spējām... nezinu. Tāda - stipri saraustīta, bet ir mana versija.

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 22.03.2006 13:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 22.03.2006 19:22
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



man liekas ka viņš juta lielas šapes. Tas ir pašaprotami. Varbūtās viņs redzēja kaut ko sliktu. Es īsti nezinu. Varbūtās, ka kādam dara pāri vai arī vis ļaunākās domas par kaut ko. Patiešām grūti izdomāt. Varbūtās, ka viņš sajuta visas tās sāpes uz sevīm, kuras ir darītas uz citiem. Kas tol laizina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:21