Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Kur varētu atrasties pārējie Horkrusti?
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:02
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Sākšu ar citātu...

CITĀTS
Un, visbeidzot,- es ceru, ka neesat jau par daudz samiegojies- jaunajam Tomam Melsudoram patika kolekcionēt trofejas. [...] Paturiet pratā šo žagatas vākšanas kāri, jo tai būs īpaša nozīme vēlāk.


Dumidora citāts JP 248.lpp.

Pēc manām domām, Dumidora minētās trofejas (medaljons, kas pagaidām ir R.A.B īpašuma, un pārējie torņu simboliskie priekšmeti) varētu būt paslēptas vietās, kuras saistās ar Toma Melsudora jeb Voldemorta "karjeru". Un tā domā arī Dumidors...atvainojos domāja...

CITĀTS
Nu, kā jums zināms, daudzus gadus es uzskatīju par savu pienākumu atklāt iespējami vairāk par Voldemorta agrāko dzīvi. Es daudz un tālu ceļoju apmeklēdams ietas, kur viņš reiz bijis...


Citāts JP 445.lpp

Dumidora teorija ir izrādusies pareiza. Gan gredzens, kas bija atrasts Stīgra mājas drupās, gan arī Melsudora dienasgrāmata bija vietā, kur Voldemorts kaut vai vienu reizi ir viesojes. Arī kaklaroa, tikai diemžēl, ā tagad ir mūsu nezināmā varoņa rokās.

Es vēlētos uzzināt jūsu viedokli par to, kur varētu būt pārējie horkrusti.

P.S. Šis pavediens ir par PĀRĒJIEM horkrustiem, nevis par to vai horkrusts nav Harijā. Par to tēmu diskutēt atsevišķa sadaļā, taču šo kā minējumu var bilst arī šeit.

Šo rakstu rediģēja North_see: 05.03.2006 20:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hikari
iesūtīt 05.03.2006 20:07
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Hmm. Labs jautājums. Mums nav minēts par Voldemortu un viņa karjeru jeb takām nekas vairāk kā tas, ko jau zinām. Varbūt kāds no horkrustiem ir paslēpts Cūkkārpā?! Lai gan šaubos- tas laikam sanāktu pārāk vienkārši. Bet visas atbildes jau atradīsies 7 grāmatā! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 05.03.2006 20:18
Raksts #3


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Šķiet Rowenny, ka viens horkrusts jau ir bijis Cūkkārpā. Tā ir Melsudora dienasgrāmata. Par to var izlasīt Jaktasiņu Princī 448.lpp.... (Nevēlos citēt... tongue.gif )
To solā iemānīja Malfojs senjors... grin.gif (junioram tagad savas gaitas...). Domāju, ka nevajag atgādināt arī to, ka to iznīcināja pats Harijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 05.03.2006 22:23
Raksts #4


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu šaubos Melsudora dienasgrāmata taču nebīja visu laiku Cukārpā.Tā visu laiku atradās Malfoju mājā kur to glabāja Malfojs vecākais.Viņš to ielika grāmata ko Vizliji bija nopirkušu Vizliju atvasei Džinijai.
Tādējādi varam spriest ka Cukārpā Horkrusts vēl nav atklāts.Vai tāda nemaz nav.Lai gan ja jau skolā ir dažas no trofejām.Tas ir Grifidora zobens, tagad arī Slīdeņa gredzens.Tad es domāju ka skolā varētu būt vēl kāda no trofejām.Un tieši tas priekšmets arī varētu būt viens no Horkrustiem. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 06.03.2006 10:46
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS
1. Medaljons
2. Čūska
3. Svereldo gredzens
4. Elšpūša biķeris
5. Dienasgrāmata
6. Kaut kas no grifindora vai krakļanaga
7. Viņa pēdējā dvēseles daļiņa kas ir ķermenī ( un to jau izniicinaaja vinjsh pats godrika gravaa)


Medaljons ir beigts, lai kas arī nebūtu RAB bet es ticu, ka viņš pašpēja to iznīcināt. huh.gif

čūska - vai nu melsudoru nams, vai pie voldija labās kājas blink_a.gif

gredzens - dumidora kapā, un bez dvēseles daļas

dienasgrāmata - beigta, uzticamam kalpam dota

ķermenis - jau iznīcināts reiz ar avada kedavara godrika gravā, bet tas nenozīmē, ka līdz ar visu horkrustu iznīcināšanu mirs arī viņš, kaščeju arī vajadzēja galu galā nokniebt, tas būs bezdvēselisks briesmonis, spēcīgs un gudrs, bet bez jūtām unsure_a.gif

Vectēva mājā jau kaut kas ir, tāpat domāju ka čūska ir melsudoru nama horkrusts.
Ala - pieminja no jaunības, bet varbūt vecajā skolas laiaks sleptuvē - skapī?!!!
Tēva kaps, virs kura tusējās harītis?
Protams cūkkārpa! Varbūt šķirmice, varbūt zobens, varbūt DADA skolotāja atribūts kāds, jo tā vieta offic ir nolādēta.
Godrika gravā, lai ierēktu par hariju, bet diez vai.
Azkabanā?!!! unsure_a.gif
Veikaliņā, kurā strādāja, piemēram, nolādētā kakla rota, kuru izmantoja draco.....

VIETU IR DAUDZ UN JO MUUS VIENNOZIIMIIGI PAARSTEIGS!

Priekā! cool.gif





Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 06.03.2006 11:50
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



Skaidra lieta, ka tie horcruxi ir vietās, kas saistītas ar Melsudora pagātni. Voldemortam jau nav ne jausmas, ka Dumidors tik spēcīgi interesējas par viņa pagātni.

Minēt precīzas vietas gan es nedaudz raustos, bet man ar tas veikaliņš ar glumo džeku Nakteņu alejā liekas tāds dīvains. Un jā, vienam varētu būt arī Cūkkārpā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 06.03.2006 19:49
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



buutu kruti, ja viens buutu Bubulju buudaa.. bet paarnjem shaubas, vai voldijs to noglabaatu tik tuvu Dumidoram.. bet varbuut..
es tieshaam iedomaajos godrika gravu..
vareetu buut, ka viens ir tajaa beernu namaa.. nu nez.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 06.03.2006 21:06
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Tā kā visa dzīve ir ar pagātni, atmiņām, tad noteikti viņš tās ir noslēpis kādās īpašas vietās. Es domāju, ka tās ir vietas, kur ir notikuši īpaši notikumi, piemēram tai alā, viņš, kaut ko izdarīja ar bērniem... Bet tomēr īapšu vietu tai pašā laikā ir daudz!! Bet es domāju, ka vislabākajās, visizdevušākājās, kur viņa noziegums uzplauka, kur darīja viņš pats, nevis kāds palīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
voldy
iesūtīt 07.03.2006 15:45
Raksts #9


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: Riga



citets
buutu kruti, ja viens buutu Bubulju buudaa..

bubulu buudu uzceela peec vinja buushanas cuukarpaa taadeel gruti iedomaaties ka tur vareetu buut horkrusts

Šo rakstu rediģēja voldy: 07.03.2006 15:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 07.03.2006 15:56
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



CITĀTS(Kendisa @ 06.03.2006 23:06) [snapback]572344[/snapback]

Es domāju, ka tās ir vietas, kur ir notikuši īpaši notikumi, piemēram tai alā, viņš, kaut ko izdarīja ar bērniem... Bet tomēr īapšu vietu tai pašā laikā ir daudz!!


Doma orģināla, taču ... vai tu esi izlasiijusi 6. grāmatu? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.03.2006 23:06
Raksts #11


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(North_see @ 05.03.2006 20:18) [snapback]571726[/snapback]

Šķiet Rowenny, ka viens horkrusts jau ir bijis Cūkkārpā. Tā ir Melsudora dienasgrāmata. Par to var izlasīt Jaktasiņu Princī 448.lpp.... (Nevēlos citēt... tongue.gif )
To solā iemānīja Malfojs senjors... grin.gif (junioram tagad savas gaitas...). Domāju, ka nevajag atgādināt arī to, ka to iznīcināja pats Harijs.


Protams, es to visu jau ļoti labi zinu, bet, kāpēc gan vēl viens tieši tagad nevarētu atrasties Cūkkārpā kādā slepenā kambarī kur dziļi pazemē?! Ek, laabi, tas jau tikai tāds pieņēmums vien. Man gan liekas, ka neviens no horkrustiem vairs neatrodas pie kāda no nāvēžiem, jo jau toreiz Lūcijs visu salaida grīstē... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arturs7
iesūtīt 12.03.2006 17:31
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



vareetu buut tajaa patversmee kurs vins piedzima un otra varbuut melsudora namaa... bet tas tik varbuut!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 13.03.2006 15:30
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



Es esmu 100% pārliecināta, ka pārējie horkrusti atrodas vietās, kur Voldemorts kādreiz ir bijis.
Ir ļoti maza varbūtība, ka vienC no horkrustiem varētu atrasties Cūkkārpā..bet tomēr man liekas ka tā varētu būt!
Hmm..vairs nekas nenāk prātā! Nedomāju, ka Grifidora zobenā ir horkrusts, jo Voldemorts nevarēja tikt tam klāt..parcik tac atradās Cūkkārpā pie Dumija wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arturs7
iesūtīt 13.03.2006 23:46
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.06



CITĀTS(Potter_Girl @ 13.03.2006 15:30) [snapback]577060[/snapback]

Es esmu 100% pārliecināta, ka pārējie horkrusti atrodas vietās, kur Voldemorts kādreiz ir bijis.
Ir ļoti maza varbūtība, ka vienC no horkrustiem varētu atrasties Cūkkārpā..bet tomēr man liekas ka tā varētu būt!
Hmm..vairs nekas nenāk prātā! Nedomāju, ka Grifidora zobenā ir horkrusts, jo Voldemorts nevarēja tikt tam klāt..parcik tac atradās Cūkkārpā pie Dumija wink.gif


nu protams ka horukrusti ir tur kur kaadriez ir bijis voldijs, kaa gan savadaak vins tur vinjus buutu nosleepis... grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kvadrātsakne no ...
iesūtīt 14.03.2006 09:03
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.05



CITĀTS(Arturs7 @ 13.03.2006 23:46) [snapback]578210[/snapback]

nu protams ka horukrusti ir tur kur kaadriez ir bijis voldijs, kaa gan savadaak vins tur vinjus buutu nosleepis... grin.gif grin.gif

Tas tā nebija domāC! Laikam vajadzēja paskaidrot sīkāk lai Tu saprastu biggrin.gif
Manuprāt Voldemorts horkrustus noslēpj tur kur kādreiz bijis-un viņam tā vieta ar kaut ko saistās! Piemēram ala Voldijam saistās ar tiem bērniem, kurus viņš aizveda uz alu u.tml. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 15.03.2006 16:26
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



nu es domaaju, ka viens varbuut vareetu buut tajaa bernu namaa, kuraa dziivoja Voldemorts, otrs variants vareetu buut teeva kapos, varbuut pat Harija bijushajaa namaa, vai arii pie kaada ljoti uzticiiga naaveezha, jo vinsh tachu bija iedevis savu dienasgraamatu Luucijam, bet veel vareetu buut, un es pat domaaju ka taa tiehaam ir tajaa veikalinaa Naktenu alejaa, jo Voldemorts tur straadaaj un oavadiija daudzus dziives gadus, tas tachu bija pavisam vinkaarshi visu to lietinu viduu nosleept horkrustu nevienam nezinot! tur ir pilns ar melnaas magijas mantinaam un viena no taadaam varbuut ir pat pasha voldemorta dveesele!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfija
iesūtīt 26.03.2006 07:59
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06
Kur: Starp debesīm un zemi...



CITĀTS
1. Medaljons
2. Čūska
3. Svereldo gredzens
4. Elšpūša biķeris
5. Dienasgrāmata
6. Kaut kas no grifindora vai krakļanaga
7. Viņa pēdējā dvēseles daļiņa kas ir ķermenī ( un to jau izniicinaaja vinjsh pats godrika gravaa)



Nu man liekas ka vietas varētu būt šādas:

1. Bērnu nams,
2. Godriga gravā,
3. Tās vecās sievietes mājā no kuras viņš nozaga biķeri un kaklarotu,
4. Voldemora tēva māja


Nu manuprāt tās varētu būt vietas ku meklāt Horkrustus, jo šajās vietās viņš kādu ir nogalinājis. Man škiet, ka bērnu namā viņš nevienu nenogalināja, bet tur viņš dzīvoja un viņa māte arī tur mira...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 06.04.2006 22:28
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



Man liekas, ka tie ir šādi!

1.Viņā pašā!(Voldijā) cool.gif
2.Dienasgrāmatā!
3.Medalijonā, kurējo paņēma Siriusa bračka! cool.gif
4.Sveraldo gredzens
5.Elšpūša biķeris
6. un 7. neesmu pārliecināts!
Varbūt citās foršās senlietiņās, čūskā arī varētu 'but! ! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nattivity
iesūtīt 07.04.2006 12:02
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.03.06
Kur: k-kur starp debesīm un zemi, starp labo un ļauno, starp vienu JĀ un diviem NĒ, starp pareizi un neparezi izdarīto... Starp bailēm... Nakti...Dienu... Starp iespējām



Mošķi! JP 447. lpp viss ir izklāstīs
1. Dienasgrāmata [Voldijs to atdeva Lūcijam sargāt, bet Lūcijs to izdaļāja Džinnijai]
2. Gredzens [To Dumija atrada Svereldo māju drupās]
3. Elšpūša biķeris [
4. Kaklarota
5. Čūska [ Tā, kā mēs atceramies 4. filmā tā bija pie Volidja, tātad manuprāt tā vēljoprojām atrodas turpat]
6. Kraukļnagam vai Grifidoram piederējusi lieta [ Man liekas, ka Tā drīzāk ir Kraukļnagam piederējusi, jo Vienīgā zināmā Grifidoru relikvija ir palikusi neskarta ( zobens ) ]
7. Viņa paša dvēseles daļiņa [ nu to protams iznīcināja Godrika gravā ]

Un ja harijs šo visu atradīs un iznīcinās, tad pēdējajā kaujā ar Voldiju viņš teorētiski spēs uzvarēt.!

Šo rakstu rediģēja Nattivity: 07.04.2006 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mošķis
iesūtīt 07.04.2006 18:55
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.06
Kur: Bauska



ā nu pareizi piemirsu jautājumu....
CITĀTS
Kur varētu atrasties pārējie Horkrusti?

blush.gif takā piedod...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 00:50