Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Vai Harijā ir horkrusts?
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 19:26
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Ideja par šo pavedienu radās lasot Eyedam`a šajā pavedienā apkopoto teoriju/minējumu, ko arī atļāvos nocitēt:
CITĀTS
* Voldemorts bija iecerējis izveidot jaunu horkraksu, nogalinot Hariju. Tas pilnībā neizdevās, tāpēc viena Voldemorta dvēseles daļa tagad ir Harijā. Iespējams, Harija rēta arī ir šis horkrakss. Tas labi saskan ar dažām Voldemortam raksturīgajām spējām, kas tagad piemīt arī Harijam (šņācmēle).

Tikai izlasot šo teoriju, sāku par to aizdomāties, un secināju, ka minējums ir ne tikai ārkārtīgi interesants, bet arī ļoti ticams, un varētu pat būt patiess.

Lai gan forumā ir pieņemts pavediena pirmajā postā tikai definēt apspriežamo tēmu, un savus personīgos minējumus izteikt otrajā postā, taču šajā gadījumā (150 vārdu limita dēļ) izteikšos šeit arī pats -

Kā jau minēju pāris rindas augstāk, tad šai teorijai piekrītu un atbalstu to.
Un, atļaušos izteikt globālu paredzējumu - domāju, ka 7.grāmatas beigās, varbūt pat pēc Voldemorta nāves, Harijam nāksies secināt, ka viņa paša ķermenī atrodas viena no Voldemorta dvēseles daļām, un, iespējams, viņš ziedos savu dzīvību, lai to iznīcinātu.

Šāds noslēgums liekas pat ļoti ticams, un būtu tieši Roulingas stilā. Patiesībā pat tā vien gribētos pasviest viņai šo ideju, ja nu gadījumā viņa pati šādu iespēju nebūtu pamanījusi... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
*RONS*
iesūtīt 25.07.2005 19:38
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.05
Kur: Rīga



Interesanta ideja bet manuprāt tas nevar notikt pēc Voldemorta nāves.

1)Sakarā ar pareģojumu Harijs ir tas kurš nogalinās Voldemortu
2)Ja kaut viens horkrakss nebūs iznīcināts tad Voldemorts nemaz nebūs miris
3)Ja Harijam ir sevi jānogalina lai iznīcinātu horkraksu un tajā pašā laikā jānogalina Voldemorts tad vienīgā iespēja viņam ir nobeigt sevi un Voldemortu reizē
Nav gan nekādi īpašie argumenti... blush.gif

Patiesībā es nemaz nebrīnītos ja Harijs grāmatas beigās mirtu - vai nu šī iemesla dēļ vai arī lai glābtu no kaut kā Ronu un Hermioni.

Katrā ziņā ja Roulinga nobeigs Hariju tad es noalgošu pasūtījuma slepkavu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 19:42
Raksts #3


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(*RONS* @ 25.07.2005 20:38)
Nav gan nekādi īpašie argumenti... blush.gif
Argumentiem, protams, nav ne vainas, taču, paradoksāli, bet tie tomēr tieši apstiprina manu (un, protams, Eyedam`a) teoriju par to, ka Harijam nāktos sevi nonāvēt lai iznīcinātu pēdējo Horkruksu, kas, iespējams, atrodas pašā Harijā...

CITĀTS
Patiesībā es nemaz nebrīnītos ja Harijs grāmatas beigās mirtu - vai nu šī iemesla dēļ vai arī lai glābtu no kaut kā Ronu un Hermioni.
Tūlīt jāuzmeklē pavediens par šādu tēmu, vai arī jāuzcep, ja tāda nav - varēsim diskusiju turpināt tur...

CITĀTS
Katrā ziņā ja Roulinga nobeigs Hariju tad es noalgošu pasūtījuma slepkavu.
Metamies uz diviem - sanāks lētāk... wink.gif jox, protams! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 25.07.2005 20:20
Raksts #4


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Tas, ka vai nu Harija rēta vai nu kāda cita viņa daļa ir horkraks anv šaubu, bet es nedomāju, ka Harijs mirs 7. grāmatā, lai iznīcinātu Lordu Voldemortu. Varētu būt, ka viņš izdomāskā no tā horkraksa atbrūvoties.....

Bet atkal otreiz domājot 4. grāmatas beigās, Lords Voldemorts būtu Hariju bez šaubām nogalinājis, ja nebūtu Harija vecāku. Tādā gadijumā es nesaskatu te nekādu loģiku. Kāda jēga iznīcināt daļu savas dvēseles??? blink_a.gif

Takā te arī viss notiekas 50 uz 50 ta pat kā a r Strupu sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 25.07.2005 20:30
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Ēm es te tā padomāju a gadījumā Voldemorts nevarēja atbrīvot Hariju no tā Horkraksa?
Mana teorija ir tāda ka ja jau Voldemorts paņēma no Harija asinis un no tām aizsardzību ko sniedza Lilijas pašuzupurēšanās, vai tad viņš nevarēja arī to daļiņu savas dvēseles ko viņš ielika Harijā? Tas man likas ir diezgan ticami kā jums šķiet? huh.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 25.07.2005 20:31
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(-=RonS=- @ 25.07.2005 21:20)
Tādā gadijumā es nesaskatu te nekādu loģiku. Kāda jēga iznīcināt daļu savas dvēseles?
Zināju, ka kāds pajautās, tapēc arī pats apdomāju atbildi: mans variants ir šāds - tobrīd (4.grāmatas beigās) kapsētā, Voldemorts uzskatīja, ka viņš varēs savu lielāko ienaidnieku nogalināt tūlīt pat, un, iespējams, nesaskatīja vajadzību pēc vēl viena Horcruksa, ja "vienīgais, kuram būtu spēks kādu Tumsas Pavēlnieks nepazīst" ietu bojā pāris sekundes vēlāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 25.07.2005 20:36
Raksts #7


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(*RONS* @ 25.07.2005 20:38)
Interesanta ideja bet manuprāt tas nevar notikt pēc Voldemorta nāves.

1)Sakarā ar pareģojumu Harijs ir tas kurš nogalinās Voldemortu
2)Ja kaut viens horkrakss nebūs iznīcināts tad Voldemorts nemaz nebūs miris
3)Ja Harijam ir sevi jānogalina lai iznīcinātu horkraksu un tajā pašā laikā jānogalina Voldemorts tad vienīgā iespēja viņam ir nobeigt sevi un Voldemortu reizē

Pirmkārt, tu pārāk paļaujies uz pareģojumu. Pēc Roulingas/Dumidora uzskatiem (kas, saprotams, atspoguļo reālo "patiesību" šajās grāmatās) pareģojumam nav nekādas vērtības pašam par sevi. Tas ir Voldemorts (un varbūt arī Harijs, bet galvenokārt Voldemorts), kas padara šo pareģojumu par īstenību. Voldemorts izlēma rīkoties un iezīmēt Hariju par savu pretinieku, viņš pats padarija zēnu par savu lielāko biedu.

Līdz ar to pareģojumu nevar izmantot kā stabilu argumentu. Kā arī vēl tāpēc, ka pareģojums var būt pārprasts, parasti tas ir diezgan neskaidrs un miglains, līdz ar to tas var nozīmēt kaut ko (mazliet) citu, nekā tu (vai es vai jebkurš no mums) iedomājies.

Otrkārt, tavs trešais iebildums ietver sevī jau nosacījumu, ka Harijam sevi ir jānogalina, un to mēs skaidri nezinām, pat ja pieņemam, ka viens horkrakss tiešām ir Harijā. Varbūt to ir iespējams iznīcināt (noņemt), pašu Hariju nenogalinot.

--------------------------

Starp citu, tas, ka Harijā varētu būt Voldemorta dvēseles daļiņa, ļoti labi saskan arī ar vīzijām, ko Harijs redzēja par Voldemortu - ar to maģisko logu, pa kuru Harijs varēja ielūkoties Voldemortā.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*RONS*
iesūtīt 25.07.2005 20:49
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.05
Kur: Rīga



Man liekas ka šis te zināmā mērā pierāda teoriju ka Harijā ir Horkrakss,bet Voldemorts nebija plānojis tādu izveidot.

"Unless I'm much mistaken, he transferred some of his own powers to you the night he gave you that scar. Not something he intended to do, I'm sure..."

"Voldemort put a bit of himself in me?" Harry said, thunderstruck.

"It certainly seems so."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 25.07.2005 20:59
Raksts #9


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(-=RonS=- @ 25.07.2005 21:20)
Tas, ka vai nu Harija rēta vai nu kāda cita viņa daļa ir horkraks anv šaubu

Tu nu gan esi viegli pārliecināms... (Es, protams, nesaku, ka tā nav, es tikai brīnos, ka par to "anv šaubu".)

CITĀTS
Bet atkal otreiz domājot 4. grāmatas beigās, Lords Voldemorts būtu Hariju bez šaubām nogalinājis, ja nebūtu Harija vecāku. Tādā gadijumā es nesaskatu te nekādu loģiku. Kāda jēga iznīcināt daļu savas dvēseles???

Pirmkārt, tā kā Harijs ir Voldemorta mūža ienaidnieks un lielākais dzīves apdraudētājs (Voldemortaprāt), tad vienu horkraksu varbūt varētu arī atļauties zaudēt augstāka mērķa (drošības) labad.

Otrkārt, nav zināms, vai pats Voldemorts saprot, ka horkrass ir Harijā (ja vispār ir). Viņa saistība ar savām paslēptajām dvēseles daļiņām acīmredzot nav tik spēcīga, kā varbūt varētu iedomāties, – Dumidors to skaidro Harijam 23. nodaļā. Piemēram, par dienasgrāmatas iznīcināšanu viņš uzzinājis tikai no Lūcija Malfoja.

Katrā ziņā, ja tāds horkrakss Harijā ir, tad tas ir sanācis netīšām – Voldemorts gribēja nogalināt Hariju, kas vienkārši izslēdz iespēju... ē, nu, it kā izslēdz iespēju viņā ievietot horkraksu. Tikai es tagad padomāju - kāpēc gan to nevarētu ievietot līķī?...

CITĀTS(mr Bl@ck @ 25.07.2005 21:30)
Ēm es te tā padomāju a gadījumā Voldemorts nevarēja atbrīvot Hariju no tā Horkraksa? Mana teorija ir tāda ka ja jau Voldemorts paņēma no Harija asinis un no tām aizsardzību ko sniedza Lilijas pašuzupurēšanās, vai tad viņš nevarēja arī to daļiņu savas dvēseles ko viņš ielika Harijā?

Ļoti interesanta ideja. Varbūt viņš patiešām tajā brīdī pats iznīcināja vienu no saviem horkraksiem. Jautājums – ja tā patiešām notika, vai viņš to pats saprata? Vai viņš to izdarīja tīšām, lai varētu pēc tam nogalināt Hariju un ielikt savu horkrasku kaut kur citur?

Savukārt, ja Voldemorts nemaz nezināja, ka viens horkrakss ir Harijā, tad varbūt viņš ir izveidojis kopā 7 horkraksus, Hariju neskaitot. Tādējādi sanāktu kopā 8...

Ja tas kaut kā Voldemortam tomēr kaitē, ar to būtu izskaidrojama Dumidra uzvaras dzirksts acīs, kad Harijs viņam stāstīja kapsētas notikumus UB beigās.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Smily
iesūtīt 25.07.2005 21:12
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.05



Shis gabals man arii ir iekritis praataa, bet nez vai Roulinga gribees shkjirties no jaukaa nobeiguma "... un vinji dziivoja laimiigi liidz sava muuzha galam" , jo tomeer shii graamata nav tragjeedija, bet pasaka, taatad jaasecina, ka tomeer pat ja harijaa buus taa saucamais "HORCRUXE" vinjs nemirs un jo gan jau kaads atradiis citu izeju - a spell or a potions ! sorcerer.gif un visos gadiijumos es ceru tieshi uz happy endingu, jo man piemeeram pietika ar to, ka visu laiku varenaakais burvis Dumidors mira no sava uzticamaa koleegja Severusa sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 25.07.2005 21:15
Raksts #11


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vot noslaistījos, man bija ideja līdzīgam pavedienam, bet tikai par pretējo. Ka Harijā horkrakss nevar būt.

Domājams, ka Voldemorts grasījās savu pēdējo horkraksu izveidot pēc Harija nogalināšanas. Viņš gatavojās Hariju nogalināt, bet horkraksu veidot pēc tam. Taču Hariju viņš nenogalināja, bet tā vietā negaidīti gandrīz nomira pats. Tad kurā brīdī varēja izveidot horkraksu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*RONS*
iesūtīt 25.07.2005 21:17
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.05
Kur: Rīga



CITĀTS(eyedam @ 25.07.2005 21:59)
Savukārt, ja Voldemorts nemaz nezināja, ka viens horkrakss ir Harijā, tad varbūt viņš ir izveidojis kopā 7 horkraksus, Hariju neskaitot. Tādējādi sanāktu kopā 8...

Ja tas kaut kā Voldemortam tomēr kaitē, ar to būtu izskaidrojama Dumidra uzvaras dzirksts acīs, kad Harijs viņam stāstīja kapsētas notikumus UB beigās.

eyedam
*

Tas daudz ko izskaidro. Man arī tā uzvaras dzirksts nelika mieru. Tāpēc Dumidors Harijam neko neteica par iespējamo Horkraksu viņā un Harijs acīmredzot piemirsis viņu sarunu otrās grāmatas beigās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 25.07.2005 21:18
Raksts #13


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Tā, es arī par to iedomājos. Bet, pat ja horkraks ir Harijā, tad tam, vismaz pagaidām uz zēnu nav visai lielas ietekmes. Dumidors minēja kaut ko par to, ka horkraksu ievietošana dzīvās būtnēs ir riskanta, jo tām ir pašām savs saprāts un vēlmes. Čūskai tādu noteikti ir mazāk, kā cilvēkam... Hmm, tagad domāju par to dvēseles dalīšanu, rakstniece bija minējusi, ka, jo vairāk to dala, jo mazāk cilvēcības, bet par spēku nekā, laikam jau dvēsele zaudē tikai cilvēcību, kļūstot ļoti ļauna, bet tādā gadījumā spēks paliek. Un tas varētu nozīmēt, ka horkraks, kas ir Harijā "atdzīvosies" pēc pārējo dvēseles daļu pazušanas, vai pat pirms tam, man liekas, ka, lai tā notiktu, Harijam pašam jāpaliek ļoti, ļoti dusmīgam, tā lai viņš vēlas darīt ko ļaunu, tas ļaunajai dvēseles daļai noteikti palīdzētu. Un viņš pats to apjaustu tikai tad, kad saprastu, ka dara ļaunu. Dumidors minēja, ka Harijam ir kāds spēcīgs ierocis, proti, mīlestība... Es tiešām nespēju un negribu minēt, vai Harijs pēdējās grāmatas beigās mirs, tomēr, man šķiet, ka pats viņš sevi nenogalinās - centīsies cīnīties noteikti, iēspējams, ka mēģinās, kad uzskatīs, ka vairs nav spēka. Bet tie ir tikai mani minējumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 26.07.2005 10:37
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



CITĀTS
Shis gabals man arii ir iekritis praataa, bet nez vai Roulinga gribees shkjirties no jaukaa nobeiguma "... un vinji dziivoja laimiigi liidz sava muuzha galam" , jo tomeer shii graamata nav tragjeedija, bet pasaka, taatad jaasecina, ka tomeer pat ja harijaa buus taa saucamais "HORCRUXE" vinjs nemirs un jo gan jau kaads atradiis citu izeju - a spell or a potions un visos gadiijumos


Hmm, jaatziime, ka man personiigi nebuutu iebildumu pret Harija naavi, man vinsh nekad nav iipashi patiicis laughing.gif
Shii ideja par hocruxe Harija vispaar saakumaa shita diezgan interesanta un iespeejama, bet tagad k-kaa liekas krietni vien neiespeejamaaka, shaubos vai tiishaam Voldemorts to buutu dariijis, bet ja vinsh to izdariija netishaam, hmm tad jautaajums ir - Kaa? Manupraat, lai uztaisiu to horcruxe ir nepiecieshami k-kaada speciaala burvestiiba, k-kas taadaa garaa..
Hmm, te veel kaads k-ko raxtiija par iespeeju, ka Voldemorts vareetu buut gribeejis Hocruxe iebaazt Harija liikjii - taa kaa pilniigs bezsakars - vai tad horcruxe nevajadzeetu nobaazt kaadaa labi apsleeptaa vietaa?
Nez, Roulinga jau var daudz ko izdomaat..

Šo rakstu rediģēja !Harpy!: 26.07.2005 10:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 26.07.2005 12:46
Raksts #15


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(!Harpy! @ 26.07.2005 11:37)
Hmm, te veel kaads k-ko raxtiija par iespeeju, ka Voldemorts vareetu buut gribeejis Hocruxe iebaazt Harija liikjii - taa kaa pilniigs bezsakars - vai tad horcruxe nevajadzeetu nobaazt kaadaa labi apsleeptaa vietaa?

Nu kā – ieliek horkraksu līķī un tad labi apslēpj! Pārējie horkrasi taču ir, piemēram, gredzenā un medaljonā, un grāmatā. Tos taču arī vispirms padarīja par horkraksiem un tad paslēpa.

Turklāt līķi ir iespējams pēc tam kaut kā (maģiski) pārveidot. Piemēram, inferus tak tā radīja, ne?

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 26.07.2005 12:59
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Shadowstalker @ 25.07.2005 22:15)
Tad kurā brīdī varēja izveidot horkraksu?
IDeja ir tāda, ka Avada Kedavra savā rikošetā varēja radīt kādu blakusefektu (tā taču izrāva Voldemorta dvēseli no viņa ķermeņa, vai ne?)...

CITĀTS(grapefruit @ 25.07.2005 22:18)
Un tas varētu nozīmēt, ka horkraks, kas ir Harijā "atdzīvosies" pēc pārējo dvēseles daļu pazušanas, vai pat pirms tam, man liekas, ka, lai tā notiktu, Harijam pašam jāpaliek ļoti, ļoti dusmīgam, tā lai viņš vēlas darīt ko ļaunu, tas ļaunajai dvēseles daļai noteikti palīdzētu. Un viņš pats to apjaustu tikai tad, kad saprastu, ka dara ļaunu.
Nu, šī ideja ir interesanta, taču Roulinga jau vienā no intervijām jau norādīja - "Es taču nēesmu Džordžs Lūkass, vai zi`".. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 26.07.2005 15:23
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 26.07.2005 13:59)
IDeja ir tāda, ka Avada Kedavra savā rikošetā varēja radīt kādu blakusefektu (tā taču izrāva Voldemorta dvēseli no viņa ķermeņa, vai ne?)...
Nē, Avada Kedavra tikai nogalina. Tad jau tie horcruxe būtu simtiem, ja ar katru Avadra Kedavra pateikšanas reizi būtu kāds blakusefekts. Pluss vēl neapgāžams fakts ir tāds, ka Voldemorts bija iecerējis Hariju nogalināt otro (domājams, lai dabūtu to horcruxe ir kā jāsagatavojas), bet viņam nācās nogalināt Liliju un tikai tad Hariju, bet neizdevās. Un uzreiz arī pēc tā visa parādījās citi personāži.
Un bija rakstīts, ka Voldemorts horcruxe tā kā tādas trofejas vāc. Nogalina un tad savā nogalinātajā ievieto horcruxe.

Neatļaušos tulkot vārdu horcruxe, jo pat ARTANIS ir ļoti dažādos veidos iztulkojis šo vārdu vienā rakstā. Necitēt šo teikumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 26.07.2005 19:31
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



Tas, ka Harijs varētu būt horkrucs nēsātājs, (varbūt) ir iespējams, saistībā ar to ievietošanu līķi, jo
Pirmkārt, Harijs ir tas, kas no Šķirmices izvilka Godrika Grifidora zobenu, kas apliecina, ka Harijs ir viņa pēctecis; Dumidora un Harijs prātojumos par to, kur var ievietot Hocrux , kā viens no iespējām ir something from Grifindor
Otrkārt, Līķis tas varŗtu būt tāpēc, ka Slīdenim, kā pēctecis ir Voldemorts, vienmēr ir bijušas nesaskaņas ar Grifidoru, viņi ir bijuši pretinieki...tāpēc līķis, iepējams, kā simbols tumsas un Slīdeņa uzvarai pār gaismu tas būtu Grifidoru.

kas attiecas uz Avada kedavra, manuprāt viņš vienkārši gribēja nogalināt Hariju, bet greizi aizgāja tāpēc, kas Harija māte, Lilija, centās aizstāvēt savu bērnu, ziedojoties un iedarbinot maģiju, kas vēlaizvien, līdz Harija pilngadībai, viņu sargās...

Šo rakstu rediģēja Chou: 26.07.2005 19:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 26.07.2005 22:21
Raksts #19


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(Chou @ 26.07.2005 20:31)
Tas, ka Harijs varētu būt horkrucs nēsātājs, (varbūt) ir iespējams, saistībā ar to ievietošanu līķi, jo
Pirmkārt, Harijs ir tas, kas no Šķirmices izvilka Godrika Grifidora zobenu, kas apliecina, ka Harijs ir viņa pēctecis; Dumidora un Harijs prātojumos par to, kur var ievietot Hocrux , kā viens no iespējām ir something from Grifindor

Es pēc grāmatas sapratu, ka neviena no Grifidora lietām tā nebūs, bet viss jau var gadīties.

Tas, ka Harijs izvilka Godrika zobenu, neapliecina, ka ir viņa pēctecis, bet gan vienkārši apliecina, ka viņš ir patiess grifidors. Patiesībā ir diezgan skaidri zināms, ka Harijs nav Godrika Grifidora pēctecis - tas pēc Roulingas intervijas ar Melisu un Emersonu, kuras tulkojumu tuvākajā laikā ceru publicēt.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 27.07.2005 02:12
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



sorr par offtopiku, bet eyedam - to interviju tulkot nav jeegas (vismaz ne liidz decembrim).
Kaapeec? Padomaa, kas vinju lasiis... tie kas ir izlasiijushi 6-o graamatu (jo citi nedriikstees). Un kaadaa pagaidaam vieniigaa valodaa ir pieejama graamata? ... Neviens no tiem, kas nezin anglju valodu, neieguus (vismaz ne liidz graamatas latviskoshanai) neko no taas intervijas iznjemot spoilerus.

Tas taa.
Kas attiecaas uz horkruksu, ljoti speeciigi shaubos ka tas ir Harijaa, ja vien tur nav kaut kaada uuberteorija tam visam apakshaa. Voldemorts tak vinju gribeeja nogalinaat nevis atstaat daljinju sava gara. No otras puses, Harijs maak runaat shnjaacmeelee, bet tik un taa, es tomeer palieku pie taa ka Harijs buus "puiseens kursh izdziivos". wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:59