Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Citplanētieši, ir vai nav?
Citplanētieši:
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 332
Viesi nevar balsot. 
FiKi
iesūtīt 09.03.2004 18:18
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.04



Nu, kā citiem liekas? Man pašam neticās, ka Zeme ir vienīga planēta ar puslīdz inteliģentām dzīvības formām. Pārāk daudz ufo ir piefiksēti, pārāk daudz cilvēku apgalvo ka ir šamējos redzējuši...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Maxwels
iesūtīt 19.12.2004 17:25
Raksts #41


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



CITĀTS
cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.

Nu par šito gan nezinu, šaubos, kuram tad nepatīk, ja šūpo, bet... vairākums gan bērnus, piemēram, šūpo pirms miega, lai patiešām iemidzinātu, to var saukt par apdullināšunu, čista, nemeloju. grin.gif Bet par citplanētiešu eksistenci - es domāju, ka kaut kur visumā noteikti ir kāda apdzīvota planēta, kāpēc lai zeme būtu vienīgā. Vispār nav pierādīts, ka visums ir bezgalīgs, nav taču mērīts, bet ir (kaut kādu iemeslu pēc) pieņemta šāda teorija un, ja tā patiešām ir, tad nešaubos, ka kur citur ir dzīvības formas. Iespējams, ka tām nevajag siltumu, tās var būt pilnīgi atšķirīgas no cilvēkiem. Varbūt pat cilvēks tās nevarētu redzēt, jo tās būtu cilvēka acs tīklenei caurspīdīgas, tā gan ir filozofija jau, bet precīzus faktus par to, ko tu nezini līdz galam, pateikt nevar.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Severina
iesūtīt 27.12.2004 22:40
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.11.04
Kur: Drūmkakte 13



getlost.gif Tikko ir iznākusi D.Brauna grāmata "Maldu zona", kur ir interesanta versija par to, kādi varētu būt citplanētieši un kā var to visu viltot. Protams, izlasot paliek skumji. huh.gif bet padomājot par tām cilvēku pašu radītajām tehnoloģijām - sāc domāt, ja nu tas viss tiešām ir citīšu izdomāts un mūsu pievākts? Un ŗunas par to, ka "ir vai nav citplanētieši", speciāli tiek kultivētas, lai patiesību nosauktu par meliem un nopietni pētnieki to nepētītu. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 27.12.2004 23:30
Raksts #43


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Afēriste @ 11.12.2004 18:17)
Es uzskatu, ka Citplanētieši pastav. Būtu pilnīgi loģiski uzskatīt, ka tie IR.
  • Tik daudzie uzņemtie materiāli

  • Tik daudzie pierādījumi
Es uzskatu, ja cilvēks netic NLO un citplanētiešiem vai dzīvībai uz citām pasaulēm, tad šis cilvēks ir egoists, kas uzskata, ka nekas nav varenāks par cilvēci, ka nekas nespēj mēroties spēkā ar MUMS.
Pirms pāris gadiem krievu zinātnieki izpētījuši, ka netālu no mūsu saules sistēmas atrodas cita: Viena leilāka, viena mazāka zvaigzne, kurai apkārt lido divas planētas, un uz vienas no tām ir dzīvība.
Varbūt tur dzīvo mūsu noslēpumainie ciemiņi?...
Tie nu nav nekādi pārliecinošie pierādījumi. Daudz ticamāks ir pieņēmums, ka, ja jau uz Zemes varēja dzīvība rasties, tad varēja ( un radās ) arī citur. Un te diskutē par to, vai tādi eksistē vispār, nevis vai tādi ir atlidojuši ( atteleportējušies, atnākuši caur tārpejām, uc ) ciemos.

Par tiem krievu zinātniekiem - nez kā viņi varēja noteikt to, ka tur esot dzīvība. Pat par Marsu vēl nav lāgā skaidrs, kur nu par kautkādu attālu planētu. Spektra analīzes un interferometri to nerāda.

CITĀTS(Debby_off_end @ 19.12.2004 16:56)
Tiešām..ir tik daudz materiāli u.t.t.
Kaut gan šaubos,vai nodzīvosim līdz tam,kas tas tiks atklāts.
It kā FIB glabā kaut kādu citplanētiešu kuģi,kuru nerāda apkārtējai pasaulei.
Un vēl..pastāv teorija,ka cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.
Tas jau atkal ir par to, vai citplanētieši ir tikuši līdz Zemei. Un tie kuģi arī tiešām ir "it kā". Un tā teorija par šūpošanos cauri Visumam vispār ir smieklīga! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 28.12.2004 08:43
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es domāju ,ka citplanetieši pastāv. Vainu uz tuvām vai tālām zvaigžņu sistēmām. Viņi pēts struktūras un bio izskata var ļoti atšķirties. Tas ir atkarīgs no tā vai viņi sazinās ar telepātiju ,kādā no skaņas frekvencē un arī tas no kā viņi barojas. Tas ir domāts no kādām matērijām viņi barojas

No gaļas :blink: No saules enerģijas ,paši kautko dara lai izdzīvotu. Ja kādam šķiet ,ka tādu nav es varu tikai pasmieties par šo cilvēku. Vai tiešām skan lõģiski tas ,ka mēs visā visumā esam vienīgāš saprātīgās būtnes!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 17:34
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Es nedomaju, bet zinu- Citplanetieshi eksiste. Parak daudz planetas un sistemas ir visuma, lai musu planeta butu vieniga uz kuras dzivo sapratigas dzivibas formas. Citplanesiesi vairakums ir alkatigi un launi, bet ir ari dazi iznemumi. Piemeram vai jus esat redzejushi filmu "Pertiku planeta"? Shis filmas pamats tacu ir nemts no kaut kurienes, nav jau nekads PIRKSTA STASTS. Tas jau uzreiz nenozime ka filmu veidojushi citplanetieshi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.01.2005 01:11
Raksts #46


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Afēriste @ 13.01.2005 11:18)
CITĀTS
Un te diskutē par to, vai tādi eksistē vispār, nevis vai tādi ir atlidojuši ( atteleportējušies, atnākuši caur tārpejām, uc ) ciemos.


Bet ja jau viņi bijuši "ciemos" tad tas jau norāda uz to, ka viņi pastāv. huh.gif
Protams, ja uz Zemes viņi būtu paciemojušies, tad viņu eksistence būtu neapšaubāmi pierādīta. Bet te tas tika teikts ar domu, ka priekš spriedelēšanas par ciemošanos jau ir tāda satura NLO pavediens, kurā spriež par to, kas ir NLO, un vai tie ir atnācēji. Šitā tēma taču ir vai tādi eksistē vispār, arī neapciemojot mūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 03.02.2005 20:28
Raksts #47


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Hm... nu kā lai jums to labāk pasaka... kādam ir jābut out there... vienkārši ir jābūt... jo, ja nebūtu, tad tas būtu pretrunā ar visiem dabas likumiem...

Kāds slavens fiziķis reiz sacīja: "Visums ir bezgalīgs. Nav iespējams, ka mēs tajā esam vieni, jo tā būtu bezjēdzīga telpas izšķiešana. Nav teikts, ka mēs ar šo vēl kādu jebkad tiksimies, bet vieni mēs nevaram būt!"

Tā lūk wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 22.02.2005 14:45
Raksts #48


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



man patik sis bildites...drusku ticami...



Šo rakstu rediģēja dzindzins: 22.02.2005 14:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.02.2005 15:05
Raksts #49


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



dzindzin! apgriez to otro bildīti otrādi - viņa ir ar kājām gaisā smile.gif (paskaties uz roku kreisajā daļā - roku nekad neattēlo šādi, bet tā, kā pirmajā bildē). Uzreiz vairs neliksies tik noslēpumaini. Un pirmā ir vienkārši "raudošā acs" - bieži sastopams simbols.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 22.02.2005 15:57
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Ir visvisādi. Citādi jau par viņiem nebūtu tik daudz liecību. Nebūtu arī savādo parādību, kas tiek ar viņeim saistītas - labības lauku apļu, lopu izkropļošanas gadījumu, milžu(or somethng like that). Nav pamata domāt, ka mēs Visumā esam vienīgie. Arī seno laiku vēsturē, aizvēsturē, visos senajos tekstos ir papilnam ziņu par viņiem, arī savādi zīmējumi - to visu cilvēki sāk izprast tikai tagad, jo tas viss liekas kaut kā pazīstami... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Elbereth Gilthoniel: 22.02.2005 15:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.02.2005 16:16
Raksts #51


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Elbereth Gilthoniel @ 22.02.2005 15:57)
Ir visvisādi. Citādi jau par viņiem nebūtu tik daudz liecību. Nebūtu arī savādo parādību, kas tiek ar viņeim saistītas - labības lauku apļu, lopu izkropļošanas gadījumu, milžu(or somethng like that). Nav pamata domāt, ka mēs Visumā esam vienīgie. Arī seno laiku vēsturē, aizvēsturē, visos senajos tekstos ir papilnam ziņu par viņiem, arī savādi zīmējumi - to visu cilvēki sāk izprast tikai tagad, jo tas viss liekas kaut kā pazīstami...  wink.gif
*

Interesants secinājums - itin kā viss, ko minēji, būtu neapšaubāms pierādījums citplanētiešu eksistencei smile.gif Visu vienmēr var izskaidrot arī savādāk.
Vienīgais teikums, kam es piekrītu, ir "Nav pamata domāt, ka mēs Visumā esam vienīgie." Jā, tāda pamata nav. Bet nav arī neapšaubāma pamata domāt, ka viņi, JA viņi eksistē, ir kādreiz apmeklējuši Zemi. Kā darba hipotēzi to pieņemt var, bet pierādīts tas, lai cik žēl arī nebūtu! nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 26.02.2005 20:52
Raksts #52


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



taadiem buutu jaabuut kaut vai tikai taapeec, lai daudzie zinaatnieki nebuutu izniekojuši savu dziivi veltiigi un tas buutu skumji... man ticeet, ka taadienm jaauut, bet navis Saules sisteemaa, bet Varbuut piemeeram Polaarzvaigznes sisteemaa, ir kaadas dziiviibas paziimes... viss varr gadiities...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elbereth Gilthon...
iesūtīt 28.02.2005 17:03
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.10.04



Kā tad varētu izskaidrot to, ko redzējuši simtiem cilvēku, ko viņi atcerējušies hipnozes iespaidā?Kas tas varēja būt?Sķīvīši, pelēki civlēciņi, pārākas tehnoloģijas, izmeklēšana, eksperimenti, telepātiska sazināšanās...nu plīz, hipnozē nemelo!

Āha - es tev neprotu pierādīt, ka hipnoze NAV melošana(neesu zinātniece), bet pierādīts tas IR! man liekas, ka to nu gan vajadzētu zināt smile.gif .Un tas ir neapgāžams pierādījums tam, ka viņi redzēti ir. Ja tu domā, ka tie cilvēki nav redzējuši citplanētiešus(ak jā, kāpēc to vajag tik briesmīgi noliegt? smile.gif ), nu vai tad ir iespējams, ka redzējuši ko citu? Piemēram, kas tas varēja būt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 02.03.2005 18:34
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



visums ir bezgaliigs, vai ne? ja juus piekriitat, tad juus piekriitat arii tam, ka tajaa pastaav bezgaliigi daudz iespeeju. un pilniigi muļķīgi ir domaat, ka mees shajaa BEZGALĪGAJĀ visumaa esam vieni. tas tikai liecina par cilveeka aprobezhotiibu. kaut gan es iipashi neticu, ka kaads cilveeks tieshaam ir redzeejis iistu citplaneetieti, bet ticu, ka viņi pastaav, un es zinu, ka viņi reiz atnaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 02.03.2005 18:57
Raksts #55


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(Shadowstalker @ 02.03.2005 18:38)
Nav vis bezgalīgs.
*


Tur jau tā lieta - daudzi nespēj to vienkārši pieņemt vai saprast. Tur vainīgs tas teiciens: Nekas nav bezgalīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 03.03.2005 19:47
Raksts #56


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



es piekrītu Afēristei, daži nespēj ko saprast, bet kāds tad ir visums pēc tavām domām? Sfērai līdzīgs, ja ne tad tas ir bezgalīgs, viens pa divi.
Padalies ar mums savās domās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.03.2005 20:02
Raksts #57


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nav runa par formu, bet par aizņemto telpu. Kāda populārzinātniska grāmata varētu līdzēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 03.03.2005 20:03
Raksts #58


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.03.2005 19:46)
Es nespējot aptvert, ka Visums ir bezgalīgs? Laikam tu vēl par jaunu un prātiņš par īsu, jo nopietnie zinātnieki arī sliecas uz versiju, kurā Visums ir galīgs.
*


Bet ir arī nopietni zinātnieki, kas sliecas uz versiju, ka visums tomēr nav galīgs.
Un nevajag salīdzināt manu un tavu vecumu - gada starpība nav nemaz tik liela. Vecums tāpat nenorāda uz prāta spējām.
Khem un mēs esam nedaudz atvirzījušies no tēmas. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.03.2005 20:06
Raksts #59


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Afēriste @ 03.03.2005 20:03)
Bet ir arī nopietni zinātnieki, kas sliecas uz versiju, ka visums tomēr nav galīgs.
Un nevajag salīdzināt manu un tavu vecumu - gada starpība nav nemaz tik liela. Vecums tāpat nenorāda uz prāta spējām.
Khem un mēs esam nedaudz atvirzījušies no tēmas. smile.gif
Katrā ziņā, to, kuri uzskata, ka nav bezgalīgs, ir krietni vairāk par tiem pārējiem. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 03.03.2005 20:07
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Es vairākkārt esu tā aizdomājies, vai varētu būt tā, ka uz kādām citām planētām pēc "lielā sprādziena" kurā radās visums, dzīvo būtņu attīstība un evolūcija ir notikusi straujāk nekā uz zemes, un viņi tiešām varētu būt augsti attīstīti...

Domāju ka noteikti ir NESKAITĀMAS citas civilizācijas bez mūsējās... Noteikti... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:38