Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai māja var būt ļauna
Launa māja-jā vai nē
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 115
Viesi nevar balsot. 
sanny
iesūtīt 17.09.2006 15:49
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Nesen noskatījos filmu,kur mājā bija risinājušiem šausmīgi notikumi,un tādēl tā kļuva -teiksim tā ļauna... cireiz kkur lasīts,ka mājā ir ļaunie spēki,vai kkā tamlīdzīgi... unsure_a.gif huh.gif īsti nezinu kā tur ie,kā tas var notikt,un vai tā vispār var būt...kā jums liekas vai mājās var būt ļaunas un bīstamas,vai tie ir idomājumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
SunSmile
iesūtīt 04.08.2007 11:16
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06



sviests. dažus postus lasot, gandrīz nokritu no krēsla.
māja ir māja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 04.08.2007 12:38
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



toč sviests. kamēr nav redzēts tad nu toč neticu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Isania
iesūtīt 08.08.2007 18:14
Raksts #43


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.10.06



Tad kāds īsti ir jautājums? Vai māja var būt ļauna vai bīstama? Ļauna... Nu nezinu gan, diez vai mājas var būt ļaunas, bet bīstamas var būt. Piemēram nojaukšanai domātās mājas. Tajās labāk nestaigāt apkārt.

Apsēstas mājas. Nu neticās, neticās. Varbūt vienkārši cilvēki zina par to, kāda reputācija ir kādai mājai (t.i. ko tur darījuši cilvēki un kas ar viņiem tur noticis) un tādēļ tikko kaut kas notiek ne tā vaino māju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 16.08.2007 16:47
Raksts #44


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Savā ziņā ticu, bet ne jau tam, ka māja ir vai nav ļauna, bet gan tam uz kā viņa ir uzcelta un kas viņā ir noticis. Priekšemts, ķieģeli un mūris jau it kā nevarētu būt pats par sevi ļauns, bet dažādi gari no paralēlām pasaulēm, mirušo apjukušās dvēseles, kaut kādi poltergeisti. Šitā visa lieta ir reāla. Vnk šajās parādībās negatīvā enerģija ir sakrājusies tik daudz, ka tā sāk lauzties uz āru un veikt ''ļaunas lietas'' .

Tāds mans viedoklis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 16.08.2007 17:20
Raksts #45


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



čokolāde tev ir taisnība

zinu arī ka cilvēki kuriem viss mājās ir antikvārs un savākts no dažādām vietām, mēdz justies nelāgi jo tā visa svešā un vecā enerģija ir kā bieziem putekļiem pilns gaiss- vai arī iedomājies skabūzi kas līdz augšai piebāzts ar lupatām
bet no tā var atbrīvoties regulāri- laikam vienreiz gadā- turot visas mēbeles 3 dienas saulē un vējā- protams Latvijas apstākļos tas ir visai apgrūtinoši bet ja kādam vajag šis ir tieši īstais laiks- vēl jau kādu brīdi drošvien būs sauss. Apklāt ar plēvēm uz nakti un turēt zem jumtiem, tas neder

bet ir arī tāda lieta kā ļaunās mājas- viņām ir speciāls nosaukums- laikam slimās mājas vai kaukā tā- mums mācija vides ķīmijā- kur ir pilns ar polimēriem- skaidu platēs, paklājos, plasmasas mēbelēs un priekšmetos, audumos un ventilatoros sakrājušies briesmīgie AEROSOLI... un tur cilvēki vislaik regulāri slimo- parasti ar elpošanas ceļu slimībām. iemesls visnotaļ zinātnisks bet nu māja baisa- nav vārdam vietas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.08.2007 19:26
Raksts #46


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ek, tie visi ir tīri parasti un sen zināmi fiziski iemesli, kāpēc kādā mājā vai istabā kāds slimo vai jūtas slikti.
Un, protams, ka cilvēks putekļainā gaisā un visādos ķīmiskos izgarojumos jūtas slikti. Tā tam jābūt.

Tam nav sakara ar to, ka māja pati būtu ļauna tīri tāpat kā cilvēki mēdz būt ļauni. Māja nav dzīva, un tāpēc nevar būt ļauna vai laba. Tāpat kā es neticu, ka mājā, jebkurā, uzkrātos kaut kādas enerģijas, vienalga, pozitīvas vai negatīvas. Un spokiem, ieskaitot poldergeistus, arī neticu.
Bet tas nenozīmē, ka neesmu dzirdējusi, kā koka mēbeles vai kāpnes pašas no sevis čīkst. Uzsvars uz koka. Ar to viss ir pateikts, domāju. Vai ļoti skaļi dārd skārda jumts, kad sasilst saulē un pēc tam atdziest. Fizika! Izplešanās un saraušanās ārējo apstākļu iespaidā. Lausks ziemā sper? Esat dzirdējuši? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 19.08.2007 10:07
Raksts #47


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Nu moška ir arī kāda ļauna māja. Zinu diezgan daudzas filmas, kurās māja ir kļuvusi ļauna, grib nogalināts tās iemītniekus. Nesen pa kino rādija kaut kādu šausmu multeni par māju, kura ir atdzīvojusies. Neaizgāju.
Un vēl arī Sarkanās rozes nams. Nū bet īsti tam es neticu. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 19.08.2007 10:23
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Varētu būt......
Šajā pasaulē viss ir brīnumains.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mesje Paulig
iesūtīt 19.08.2007 20:56
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



Nu nu ka tik Šausmas Amitivilla un Rouzreda tevi nav pārņēmušas savā varā.

Mājas nevar būt ļaunas un ja jums šķiet ka tām ir negatīva aura tad tā ceļas no daudzu cilveku negatīvās auras kas uzkrājas gadu gaita it sevisķi ja kas "pakarās" un vēl viens faktors ir ja tajā vietā kur ir slikti tur var būt ir Ādere tas daudz ko izskaidro...

P.S
Nekur nav tik labi kā mājās, nekut tevi negaida tā, nekur tik labi nav klāājies un labāk ar nebūs nekād.

Gribat redzēt kā Dzeguzēni braucot kopā ar Zela Sietiņu (mums) nodziedāja LV vēstniecībā šo dziesmu nedaudz pagreizi sūtiet pm.

Šo rakstu rediģēja Mesje Paulig: 19.08.2007 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xXx.pūcīte.xXx
iesūtīt 12.10.2007 17:32
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.07
Kur: Rīga



Varbūt, neesmu pārliecināta. Māja pati par sevi nevar. Tāja var tikai mist ļaunums. Spoks vai miruša cilvēka gars.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 27.10.2007 22:48
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



"tie visi ir tīri parasti un sen zināmi fiziski iemesli, kāpēc kādā mājā vai istabā kāds slimo vai jūtas slikti."

Jēziņ, Roviela, bet es tak tur arī runāju tikai par ķīmiju! grin.gif
sen zināms ja? tikai neviens to vel nebij šai forumā pateicis tapēc ari ieliku. Vārdi "ļauna"bij domāti pēdiņās, vai ta to nevar saprast?

(nu tas ir runājot par pēdējo manu rindkopu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.10.2007 12:49
Raksts #52


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jēziņ, kaiva, bet ko tad man vajadzēja padomāt pēc šāda tava teikuma:
CITĀTS
jo tā visa svešā un vecā enerģija ir kā bieziem putekļiem pilns gaiss
? Ka Tu par ķīmiju runā? Kāda vēl svešā un vecā enerģija, a? Figņa tīrākā. Vecas grāmatas ar reāliem putekļiem un izgarojumiem - tā ir cita runa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.10.2007 12:27
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



grin.gif ķīmija bij pēdējā rindkopā.
vai tu esi dzīvojusi mājā kas pilna ar antikvāriem priekšmetiem?

ak jā- putekļi un izgarojumi jau neietekmē tavu psiholoģisko un garīgo pašsajūtu.
protams ja tev piemetas iesnas tu paliec nīgrs bet priekšmeti ietekmē tevi, nepadarot fiziski slimu.
drošvien jau ka visus nē, bet būšanu ir tādi cilvēki.

mana mamma kura arī ir pilnīgi racionāla būtne arī ir pret mainīšanos ar drēbēm utml. psiholoģija vai enrģijas kāda starpība- fakts paliek fakts: tu drošvien negribētu dzīvot tā cilvēka mājā kuru dziļi neciet vai tml. (es nerunāju konkrēti par tevi vai sevi bet vispār cilvēkiem)

Šo rakstu rediģēja kaiva: 29.10.2007 12:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.10.2007 12:51
Raksts #54


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tad man ir jautājums - a pie kam te māja? grin.gif
Pārējais viss sanāk offtopiks. Mēs te nerunājam par ļauniem, nepatīkamiem utt. cilvēkiem, bet par mājām. Man nepaliks slikti tikai tāpēc vien, ka esmu spiesta kādu laiciņu padzīvot mājā, kurā dzīvo vēl kāds, kas man nepatīk, teiksim, šī kāda atvaļinājuma laikā, kad viņš tur nemaz nav.

Kāda starpība - antikvāriem vai tikko pirktiem? Jā man mājās ir dažas unikālas antikvāras mēbeles, un tad? Jaunās, no skaidu platēm, ir daudz sliktākas veselībai.

Manu garīgo pašsajūtu ietekmē arī konduktors tramvajā. Tās visas ir lietas, no kurām var izvairīties, tieši ar mājām - nekāda sakara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 29.10.2007 13:13
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Gnoms @ 04.10.2006 11:25) *
Tumšās enerģijas mājās radām mēs paši un mūsu viesi. Mēs tās varam vairot ar savām negatīvajām emocijām un negatīvām domām, kuras izpaužam būdami mājās. Negatīvās enerģijas var atnest no darba, no ielas, tās var atnest sev līdzi ciemiņi.Smagu, postošu enerģiju parasti atnes cilvēki ar kuriem ir grūti kontaktēties, kuri jūs psiholoģiski nomāc. No viņiem plūst melnā enerģija, tāpēc viņu klātbūtnē vienmēr ir neomulīgi, gribas, lai viņi ātrāk iet prom, bet pēc saskarsmes ar viņiem pasliktinās garastāvoklis, rodas nepamatots nogurums, dažreiz pat gribas raudāt. Tas liecina par to, ka šis cilvēks ar savu starojumu ir saindējs mūsu māju un mūs. Ja pēc šādiem ciemiņiem māju neiztīrīsim, vēl ilgi jutīsimies neomulīgi, jo pat sienas tajā ir uzsūkušas šo melno enerģētiku un postošo starojumu vērš uz mums. smile.gif


Beidzot kāds reāls skaidrojums!
Varu tikai piemetināt, ka māju var nolādēt, bet tas jau cits stāsts.
Jebkurā gadījumā, mans padoms sev un citiem - nosvētīt māju. Ņemot vērā, ka svētība, gluži kā smaržas, ar laiku izgaist, tā ar laiku izplēn kā migla - tad jānosvēta no jauna. Taču ne vienmēr nepieciešama mācītāja palīdzība - ja ģimenē kāds ir dziļi ticīgs, tad pats var dot savai mājai u.c.materiālajām lietām svētību, protams, ne jau savā vārdā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.10.2007 13:30
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



grin.gif jā nu sanāk jau biku offā. bet cieši saistīts tas tomēr ir
bet arvārdsakot tevi neskar svešas sajūtas vai kā lai to nosauc. citus skar. ko tur vairs

es jau domāju ka man arī netraucētu dažas antikvāras mēbeles un baigi gribētos.
(bet tā māja ko domāju ir pati jūgenda māja un tur ir gandrīz TIKAI antikvāras mēbeles no nezin kādām vietām savāktas. visās istabās. pēc kādu padsmit gadu nodzīvošanas tādā- pat ja tu esi antīko lovers kā es laughing.gif - ticu ka var pieriebties. rasties sajūta ka nekas te nav tavs. nomākt.)

nu protams visdrīzāk tas viss ir tavs milzīgais iztēles spēks - bet atkal- kāda starpība. vairumam cilvēku tomēr iztēle piemīt . un vieglāk ir atbrīvoties no mēbelēm un mājas nekā no iedomām grin.gif

bet nu par enerģijām runājot- ir tak tā ka uz dažām vietām tev gluži vienkārši nepatīk iet kaut arī cilvēkiem tur varbūt nav ne vainas un vieta apmēram tāda pati kā citas
(es atkal nerunāju par tevi vai sevi bet bieži tas ir dzirdēts)
"nu nepatīk man tas meža nostūris" vai tā istaba, tā māja
šīnī gadījumā nav svarīgi kas tieši.

nu labi- tev tā nav to mēs jau zinām. man ari laikam nē. bet nevienam vien ir gadījies
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.10.2007 13:43
Raksts #57


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



kaiva, Tu galīgi jauc divas pilnīgi dažādas lietas. Man ir gadījies - nepatīk man tā vieta. Es ļoti labi jūtu apkārt esošo atmosfēru, bet tie ir cilvēki, kas to veido, nevis lietas. Vai arī mana pieredze un zemapziņa, ko beigu beigās sauc "es jūtu, kā..." un nevar paskaidrot. Vai par intuīciju, kas mēdz pievilt.
Tā nav vietas vaina, tā nav lietu vaina. Vaina ir manī vai cilvēkos, vai, teiksim, dzīvniekos. Tu jutīsies labi jebkurā vietā tumšā mežā dzirdot, ka kaut kas tur čab? Mežs būtu vainīgs? Koki ar kaut kādu auru vai vēl nez ko? Nē. Situācija tāda.

Tāpēc es strīdos par kaut kādām abstrakti nolādētām mājām ar "es jau zināju, ka tur kaut kas nav labi" jušanu pēc tam, kad kāds pateicis, ka tajā istabā kāds ir pakāries. Tā nelāgā sajūta uzrodas pēc tam, bet "es jau zināju" ir pārgudra sevis mānīšana. Neko nezināji. Tieši tā, kā tu saki - iedomas, no kurām ir grūti tikt vaļā. Nekādu tur enerģiju, kas to visu saglabātu un ko varētu just, tur nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 29.10.2007 14:14
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es nejaucu, atšķiru kas ir kas, bet manā izpratnē tas ir cieši saistīts. tavā nē,nu okei.
nu es gribu teikt ka var just cilvēka klātbūtni arī tad kad viņš aizgājis. (whatever kādā veidā)

jā un ne jau vienmēr un ne jau obligāti.

nu tu nevari viennozīmīgi pateikt ka visos pasaules gadījumos tā "es jau zināju" : D sajūta ir radusies pēc tam. tāpat kā es protams nevaru viennozīmīgi pateikt, kurā gadījumā tas ir bijis. nu vairumā protams tā noteikti noteikti ir "pēc tam". Bet es tomēr pilnīgi pieļauju ka var būt kāds īsts gadījums. kapēc ne?
tapēc ka ne? laughing.gif tā nav nekāda atbilde

bet nu labi, kāda tam nozīme vispār


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 18.11.2007 19:50
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Manuprāt, ļauni var būt mājas gari. Nu precīzāk sakot, mirušo cilvēku rēgi vai gari, kas kādreiz dzīvoja tajā mājā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 18.11.2007 20:26
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Māja var būt bīstama sabrūkot... >/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:50