Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

> Tēja, saldējums, popkorns..., Vai arī ar Seilu TV stūra dīvāniņš...
Seila
iesūtīt 16.12.2009 19:41
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Pirms iesākt kaut ko darīt -sākšu ar to, ka šis būs tāds jauks pavedieniņš, kurā par Seriāliem un iespējams, ka dažreiz par filmām, kuras rāda vai varbūt, ka tikai grasās rādīt TV- dalīšos ES
Tā nu reiz ir sagadījies, ka tā vietā, lai kā kārtīgs cilvēks vilktu seriālus un filmas no interneta- es dodu priekšroku vakaram pie televizora.
Mans mērķis nekādā gadījumā nav kādam uzspiest savas domas. Mans mērķis ir sniegt nelielu ieskatu tajā pasaulē ko piedāvā TV. Jums nevienam netiek likts skatīties to ko es piedāvāju. Tāpat nevienam netiek liegta iespēja izteikties par manis sniegto materiālu.
Tomēr silti iesaku nesacerēties uz to, ka jūsu domas tiks ņemtas vērā. Drīzāk tām vispār netiks pievērsta nekāda uzmanība.
Tomēr, ja nu kādam patiešām ienāks prātā apjautāties, par to „Ko varētu paskatīties” Nu ko laipni lūgti uzdot jautājumu. Iespējams, ka uz to pat tiks atbildēts.
Tāpat netiek liegts atbildēt uz retoriskajiem jautājumiem, kuri tiks uzdoti katra apraksta beigās.
Un tā pēc nelielām pārdomām un ieteikumu uzklausīšanas tika izlemts iesākt šo aprakstu ar:


Glābējzvans (Saved By The Bell)



Apjautājoties kādam jaunietim, kurš ir dzimis pēc 90. gada par to vai viņš zina, kas ir seriāls Glābējzvans- atbilde būs diezgan nenozīmīga. Daži atcerēsies, ka viņu mammas, tēvi, vecākās māsas vai brāļi ir stāstījuši par to vai pat skrējuši mājās no skolas, līdz ar to bastojot stundas, lai tikai varētu paskatīties kārtējos Zaka, Kellijas, Skrīdža, Sleitera un citu iemīļotu varoņu piedzīvojumus.
Seriāls Glābējzvans savu pirmizrādi piedzīvoja 1989. gada 9. septembrī. Un jau pavisam drīz ierindojās starp populārākajiem jauniešu raidījumiem. Īstenībā seriāls, gan bija radies jau 1988. gadā un sākts filmēt Disneja kanālā ar nosaukumu "Labrīt, misis Blīsa". Tomēr jau pēc 13. sērijas. (Diezgan zīmīgs cipars) Disneja cilvēki sāka šaubīties par to vai seriālam būs kādi īpašie panākumi- un, jau pavisam drīz seriāls nonāca NBC kanāla darbinieku rokās. Iesākot filmēt seriālu NBC paturēja no „Labrīt misis Blīsa” Zaku, Lizu, Skrīču un skolas direktoru, bet pievienoja viņiem vēl tādus tēlus kā Kelliju, Džesiku un Sleiteru.
Ieguvis satriecošus panākumus. Uzfilmējot vairāk nekā simts sērijas un piedzīvojot aptuveni piecas sezonas- seriāls pārstāja pastāvēt 1997. gadā, Patiesībā problēmas ar seriāla filmēšanu sākās jau 1993. gadā, kad filmēšanas grupa saprata, ka jauniešu vecums nestāv uz vietas un tie pieaug. Tad arī tika nolemts radīt divus seriāla atzarojumus: Glābējzvans": koledžas gados un "Glābējzvans": jaunā klase. Pirmajā variantā palika Zaks, Kellija, Skrīčs un Sleiters un līdz ar to pirmajai daļai izdevās noeksistēt vēl gadu līdz brīdim, kad filmēšana tika aprauta ar sēriju „Gatavošanās kāzām”. Tomēr pēc daudzkārtēja skatītāju lūguma tapa uzņemta sērija „Kāzas Lasvegasā”, kura piedzīvoja savu pirmizrādi 1994. gada 10. septembrī- līdz ar to noslēdzot Zaka un Kellijas ekrāna gaitas. Otrs seriāla atzarojums sākās 1993. gadā un turpinājās līdz pat seriāla pēdējai sērijai 1997. gadā. No agrākajiem personāžiem tajā bija palikuši tikai direktors un viņa ekscentriskais asistents Skrīčš.
Manas personīgās domas par seriālu ir diezgan dalītas, jo savā dzīvē bija gadījies skatīties tikai Glābējzvans: jaunā klase. Var jau būt, ka arī pašas oriģinālās sērijas biju redzējusi, bet pat, ja tas tā ir tad, tas ir pazudis no atmiņas. Mīļākais tēls? Nu mans mīļākais tēls bija Skrīčs. grin.gif
Uz doto brīdi noskatoties seriālu sajūtas ir maigi izsakoties dīvainas. Tomēr, ja man liktu izvēlēties ko skatīties tad noteikti tas nebūtu „Darma un Gregs” vai arī „Precējies ir Bērni.”
Pilnīgi noteikti, ka šo seriālu ierindoju kā labāko jauniešu un komēdiju seriālu starp tiem, kas ir atceļojuši līdz mums.
Nevaru, gan īpaši iepriecināt tos cilvēkus, kas vēlās noskatīties seriālu, jo, lai cik daudz torentus būtu pārmeklējusi. To piedāvājums ir vienāds ar nulli. Tomēr, ja angļu valoda nav liela problēma un ir pacietība skatīties pa gabaliņiem. Var mēģināt uziet epizodes iekš Youtube. Vismaz man tas izdevās grin.gif

Un nu retoriskais jautājums: Kurš no Glābējzvana puišiem tomēr ir lielākais meiteņu mīlulis? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Seila
iesūtīt 19.12.2009 22:05
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Šodien mēs parunāsim par seriālu, kuru LTV-7 demonstrē piektdienu vakaros- 20:00. Tātad. Kā jau iespējams uzminējāt. Runa ies par:

Mutanti X (Mutant X)


No pirmā acu uzmetiena nosaukumam šis ASV un Kanādas kopā uzražotais darbs ne ar ko īpašu šķiet neizceļas uz X cilvēku fona. Tā pati mūžam vecā mutantu tēma. Iespējams, ka šī paša iemesla dēļ dažs labs jau paskatoties uz nosaukumu riebumā savelk deguntiņu un saka „Kārtējais mēsls „ Nu ko iespējams, ka šim cilvēkam ir neliela daļa taisnības. Kaut, gan pēc maniem ieskatiem šis seriāls ir daudzas reizes patīkamāka laika pavadīšana nekā X cilvēku skatīšanās. Kaut vai tāda iemesla dēļ, ka seriālam Mutanti X ir veselas trīs sezonas un 66 sērijas. Un es patiešām ceru, ka nenotiks tāpat kā pirms dažiem gadiem, kad šo seriālu demonstrēja Ren- TV, kas parādīja pirmo sezonu un paziņojot par to, ka ir pārāk zemi reitingi pārtrauca demonstrēšanu.
TV seriālu Mutanti X radīja Marvel Studija, kas ir apakšnozare Marvel komiksiem. (Tiem, kam strādā smadzenes ļaušu pašiem atminēt kāds ir viens no slavenajiem komiksiem ko ir radījuši „Marvel Comiks”) Un tomēr seriālam nav nekāda sakara ar slaveno Marvel komiksu pasauli, kura saucas X cilvēki. Seriāls savu pirmizrādi piedzīvoja 2001. gada 6. oktobrī.
Stāsta centrā ir Grupējums, kurš dēvē sevi par Mutantiem X. Tā ir mutantu grupa, kura gēnu inženierijas rezultātā ir ieguvuši īpašas spējas. Tagad, kad kompānija, kura bija veikusi savus eksperimentus ar tūkstošiem cilvēku, kuri neko nenojauta par šo eksperimentu esamību- vēlās kontrolēt sevis izveidotos mutantus- savām vajadzībām. Mutanti X meklē savus biedrus pa visu pasauli un palīdz tiem izbēgt no kompānijas Genoms X.
Seriālā ir redzami ļoti skaisti dabas skati, filmēti Toronto, Ontario un Kanādā. Par nožēlu visa dabīgā cienītājiem, bet par lielu prieku datorgrafikas faniem, jāatzīst, ka seriālā lielākoties ir redzama ļoti kvalitatīva datorgrafika un diezgan daudzas seriālā svarīgas fīčas balstās uz tehnoloģijām.
Papētot Marvel pasauļu enciklopēdijas var nonākt pie secinājuma, ka, kaut gan TV seriāls Mutanti X neattiecas uz komiksu pasauli tomēr dažu saskarsmes vietu dēļ to var uzskatīt par pilnībā alternatīvu realitāti Marvel multiplikācijas pasaulei.
Neskatoties uz to, ka Krievijas kanālos šis seriāls netika atradis savu nišu un tika novērtēts ar zemiem reitingiem- pasaulē tas sasniedza diezgan augstus rezultātus un tika ieplānots filmēt seriāla ceturto sezonu, kas diemžēl dažādu apstākļu dēļ tika atcelta, kā rezultātā seriāls piedzīvoja savas pēdējās sērijas iznākšanu 2004. gada 17. maijā.
Nevarētu teikt, ka seriāla aktieru sastāvs būtu pārāk pazīstams mūsdienu latviešu skatītājiem, tomēr tiem, kas vēl atceras seriālu „Supermens” noteikti atmiņā būs palicis šarmantais Leksa Lutora attēlotājs John Shea, kurš šajā seriālā tēlo vienu no centrālajiem personāžiem vārdā Adams- Genoma X zinātnieku, kurš pameta valdības kontrolētās teritorijas, lai izveidotu Mutantus X un ir viens no mutantu radītājiem. Tāpat iespējams, ka kāds atceras aktrisi Victory Prat, kura ir tēlojusi tādos seriālos kā: Cleopatra 2525, Xena: Warrior Princess un CSI Lasvegas. Victor Webster, jūs noteikti, ka pazīstat kā: Roberto Chavez iekš CSI Maiami un Denu Hoganu iekš NCIS. Žēl, bet jāatzīst, ka pārējie seriāla aktieri: Forbes March un Lauren Lee Smith nav tikuši manīti mūsu televīzijā demonstrētajos seriālos vai vismaz man nav nekādas informācijas par to.
Visā visumā mans seriāla vērtējums pilnīgi noteikti ir 9/10

Un jautājums: Kāda velna pēc perspektīvam zinātniekam, kurš radījis mutantus ir nepieciešamas nepatikšanas?

Šo rakstu rediģēja Seila: 19.12.2009 22:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 12:26