Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> Vai ir kāds, kas...
mausns
iesūtīt 17.06.2013 17:04
Raksts #1

Cīnās ar Lankašīras laumiņām

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur

Vai ir kāds, kas spētu piedot un padot roku cilvēkam, kurš sev un draudzībai noteicis cenu 33 graši attaisnojot sevi ar frāzi: "Biju ļoti piedzēries un tāpēc rīkojos pareizi".
Go to the top of the page

+Citēt rakstu

Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 9)
Andromeda
iesūtīt 17.06.2013 17:11
Raksts #2

Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā

Nē. Īpaši šādu iemeslu dēļ. Laikam tādā ziņā esmu cietsirdīga. Varbūt vienreiz piedotu, bet arī turpmāk skatītos uz to cilvēku savādāk un piesardzīgāk. Ja pieviltu otreiz, tad čau.

+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.06.2013 19:17
Raksts #3

Cep picas
Grupas ikona

Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012

Manuprāt, jautājums ir atklāti stulbs un vispārīgs. Katrā konkrētā gadījumā, jo īpaši tur, kur iespējama subjektīva uztvere un atšķirīgs notikumu interpretējums, ir jāskata konkrēti — kas notika, kad notika, kāpēc un kādā situācijā. Tāda vispārīga spriedelēšana ir tukšu salmu kulšana. Vai arī beigta zirga spārdīšana.

+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 17.06.2013 19:57
Raksts #4

Piedalās Bezgalvju medībās

Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007

Universitātē man profesors un darba vadītājs pateica vienu labu lietu — cilvēks vienmēr pieņem pareizo lēmumu, balstoties uz konkrētajiem apstākļiem un viņam pieejamo informāciju. Tas nozīmē, ka tīšuprāt neviens nepieņems nepareizu lēmumu. Var tikai atšķirties katram pieejamā informācija un resursi, kā arī uztvere par konkrētajiem apstākļiem. Ja no malas lēmums izskatās nepareizs, tad spriedējs nav pa īstam "iekāpis otra kurpēs".

Piedot vai nepiedot, tas ir katra paša darīšana, bet drīzāk tāds cilvēks ir jāžēlo, ka viņam ir bijuši tādi apstākļi, lai viņš pieņemtu tādu lēmumu. Piedot var visu ko. Un, jo absurdāka situācija, jo interesantāks rezultāts.

+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 17.06.2013 20:07
Raksts #5

Miglājs
Grupas ikona

Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā

Varbūt es īsti pareizi neuztvēru šo? Es sapratu, ka būtībā "draugs" noteicis draudzības vērtību 33 graši, un tikapt labi ir nodevējs vai pļāpa. Nodevību es nesaprotu un man to ir grūti piedot. Pareizs viņa izpratnē vai nepareizs, tādas rīcības man tik viegli nepaslīd garām. Tādus es nežēlotu.

Bet ja draugs pats sev noteicis vērtību 33 graši, tad varbūt pat būtu jāžēlo.

+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.06.2013 20:30
Raksts #6

Gatavo atskaiti Zemvaldim

Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks

Nesaprotu jautājumu.

+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 17.06.2013 22:41
Raksts #7

Angel of Music

Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012

CITĀTS(mausns @ 17.06.2013 16:04) *
Vai ir kāds, kas spētu piedot ...

Dievs piedod visiem.
happy.gif

Bet vispār tie Tavi filozofiskie uzplūdi visos portālos, ir nomācoši.
Nekādas atbildes Tu neiegūsi, kamēr neatklāsi visu to situāciju, kura Tevi pēdējā laikā tik ļoti uztrauc.
Un arī tad te jau kvalificēti psihologi nepulcējas, ja...

Šo rakstu rediģēja Sindra: 17.06.2013 22:46

+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 18.06.2013 08:58
Raksts #8

Cīnās ar Lankašīras laumiņām

Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur

Sindra, ko domā ar jēdzienu "visos portālos"? Es nemaz ne tik daudzās vietās ko "skaļi domājot" uzrakstu šādā rakursā.

CITĀTS(Mattiass @ 17.06.2013 20:17) *
Manuprāt, jautājums ir atklāti stulbs un vispārīgs. Katrā konkrētā gadījumā, jo īpaši tur, kur iespējama subjektīva uztvere un atšķirīgs notikumu interpretējums, ir jāskata konkrēti — kas notika, kad notika, kāpēc un kādā situācijā. Tāda vispārīga spriedelēšana ir tukšu salmu kulšana. Vai arī beigta zirga spārdīšana.

Reizēm jautājums ir jāvispārina, ja situācijā ir iesaistīti cilvēki, kurus īsti negribas nosaukt vārdā. Ja īsti negribas un nav vajadzīgs konkretizēt. Ar konkretizēšanu reizēm tiek nodarīts lielāks ļaunums, nekā ar vispārinātu jautājumu. Un pr salmu kulšanu - viss jau atkarīgs no katra individuālās jautājuma interpretācijas. smile.gif

+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.06.2013 13:18
Raksts #9

Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija

Piedod, bet es arī nesapratu jautājumu.

Vispār eksistē kāds, kas varētu piedot? Droši vien, eksistē. Vai es to varētu? Kā teicu - nesapratu jautājuma būtību. Pārlieku vispārīgi.

+Citēt rakstu
Pez Čanker
iesūtīt 19.06.2013 21:27
Raksts #10

Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 19.06.13

Jā, protams, ka ir! Bomži alkāni viens otram to piedod katru dienu, ar noteikumu, ka otram ir kāds grādīgs dzēriens

+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.12.2019 02:06