Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Burvestības
Vai tu kādreiz esi mēģinājis burties??
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 140
Viesi nevar balsot. 
Veronika
iesūtīt 08.03.2005 12:26
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Jautājums varbūt ir dīvains,bet man bieži ir nācies dzirdēt,ka mani draugi vai paziņas ir izmēģinājuši izsaukt garus,vai tāpat joka pēc būrušies... Man tas liekas interesanti,kaut gan pati to neesmu darijusi,paga,vienreiz es mēģināju savest divus cilvēkus kopā ar burvestību palīdzību,bet nesanāca... mad.gif Nu ja,nu tad es jūs aicinu dalīties pieredzē,jo man vienmēr ir licies interesanti uzzināt,kā citi cilvēki ir(kau tvai prikola pēc) būrušies... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 08.03.2005 16:28
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Vienreiz mēs tāds bariņš bijām izdomājuši vienā vecā mājā izsaukt tās garu. Diena, t.i. nakts arī laba gadījās - 13. datums, pilnmēness, piektdiena. Diemžēl nekas nesanāca, jo mājā nebija īsta porcelāna šķīvja, tur bija vēss un līdz vēlamajam laikam t.i. pusnaktij, tā kārtīgi nebija iesilusi. Tā nu musm bija aukstas rokas, auksts šķīvis un nekas nesanāca sad.gif Gars varbūt klusēja arī tāpēc, ka blakus nemitīgi savus komentārus izteica viens skeptiķis laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 08.03.2005 16:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vendy16
iesūtīt 08.03.2005 17:18
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05



Njaa...aber es un draudzenes skolas vannas istabaa klases vakara laikaa izsaucaam kautkaadu tur ruukjiiti....Bija dikti baisi mums bija sveces,spogulis & adata ar kuru saduuraam pirkstus lai buutu asinis ar kuraam bija jaanodzeesh sveces...Beigu beigaas tas ruukjis arii atnaaca..naakamajaa skolas dienaa to ruukji aizdzinaam jo pa sestdienu sveetdienu ar visaam bij viskas pazudis...nekas veertiigs jau ne bet shaadi taadi niecinji...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 08.03.2005 18:52
Raksts #4


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Vispār man ir bijusi iespēja izsaukt garus, bet neesmu to izmantojusi. Pirmkārt, mani tas nesaista, otrkārt - dzirdēti gadījumi, kad cilvēkiem, saucot garus, gadījušās nepatikšanas..
Mani vairāk interesētu tādas lietas, kā, piemēram, - kāda priekšmeta izkustināšana ar acu skatienu ! Mana draudzene ar to cītīgi nodarbojas, un par pāris mm tas arī ir izdevies ! Domāju, ka viss atkarīgs no gribasspēka. Ja ļoooti vēlēšos, lai izdodas, tā arī notiks.. pašsuģestija rolleyes_a.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 09.03.2005 17:11
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



Manai masai gadijas nepatiksanas ar garu sauksanu... Nudien neiesaku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 10.03.2005 13:07
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Nekad neesmu to mēģinājis un arī nemēģināšu. grin.gif Kāda jēga mainīt realitāti? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 11.03.2005 19:32
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



agrāk skolā mēģinājām(internātskolā), bet nesanāca, es pat neatceros ko mēģinājām izsaukt wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 11.03.2005 19:35
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



burties neeesmu meiģinājusi...bet esmu izsaukusi garus...un sanāca arī...tiešām godīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 11.03.2005 23:54
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



(Tas bija looti sen) Esmu meginajusi burties ar savu labako draudzeni meginajam izsaukt LABO RUUKKITI un mums tas protams ari izdevas mes varejam uzdot dazadus jautajumus un tas mums ari atbildeja Jums ir vajadziga adata ar ievertu melnu diegu papirs uz kura ir rakstits "JA" un "NE" un tumsa telpa tad noliecit adatu turot roka papira vidu kur ir rakstits ja un ne tad vairakas reizes jasaka "labais ruuukkit paradies" un tad prasi vai tu seit esi un tad adata ies uz ja vai ne vari uzdot jautajumus tikai ar ja vai ne bet nevajag to meginat parak biezi jo mana muterite teica ka tas nav ipasi labi jo sis ruukkitis var palikt un vairs nejiet projam protams vins neparadas ka tels ta ka nenobistieties ka es te ta stastu vienkarsi jautajiet un vins ar adatu noradis ja vai ne un ATCERIETIES ka parak daudz to nemeginiet..... sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Kety: 11.03.2005 23:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reksa
iesūtīt 17.03.2005 10:52
Raksts #10


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.05



mjā.. šad tad joka pēc ... blush.gif
bet nekas liels jau tur nekad nav bijis... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shane
iesūtīt 17.03.2005 10:53
Raksts #11


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: the loveliest place in Earth:)



jaa w00t.gif
un man sanaaca, melni velnini, zils poterinsh smile.gif visu ko sirds kaaro... tik adobdi pieburt neizdevaas laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 17.03.2005 18:46
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Nja... varbuut pirmajaa klasee ar meegjinaaju, bet kaut kaato vairs neatceros. Nez varbuu ar sanaaca grin.gif Bet taa nez varbuut esmu paaraak aiznjemts prieksh shaadaam lietinjaam laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 19.03.2005 00:02
Raksts #13


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Burties? Nē, par laimi, kad es vēl biju maza meitenīte, šādas grāmatas nebiju salasījusies, un nenāca tādas muļķības darīt. Bet tagad lasot šīs grāmatas tādas lietas i nemaz negribas darīt. Priekš kam man to? Teiksim tā.

Tātad - atbilde izsecināta - nē, neesmu (i netaisos tongue.gif ).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.03.2005 02:11
Raksts #14


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Jā, esmu, ja pie burvestībām var pieskaitīt fireballu ( pie reizes gan jāpiebilst, ka ar ķīmisko metodi radīto ). Tātad laikam tomēr nē, galu galā - tās taču ir pasakas. meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 25.03.2005 17:43
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Burties?? Nop-neesmu ar tadam lietam nodarbojusies...vairaku iemeslu delj...Pirmkart jau man liekas,ka mes-cilveki to nemakam,pat ja meginatu nekas nesanaktu.Mosh vienigi kaut kadas ciganietes to dara,njezzz :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 25.03.2005 21:53
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Burties..hmm...nope! tongue.gif Tikai visādas jocīgas leitas, kam nav nekāda sakara ar maģiju, nē, nav svarīgi, bet būrusies es neesmu, vismaz ne ar nolūku kko pieburt! tongue.gif Kkad bērnībā, kas to lai zin...kkādus jokus jau darījām! happy.gif bet neatceros ko un kā, un kāpēc!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
prudence
iesūtīt 27.03.2005 12:06
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Terra jeb mums pazīstama vieta vārdā Zeme...



Vispār šad un tad joka pēc viskaut kas ir darīts, tomēr es to neuzskatu par buršanos, tāpēc jāsaka, ka neesmu būrusies. Būtu jau interesanti kaut ko uzburt tomēr vai mēs to spējam? avrbūt spējam, bet paši to neapzināmies, bet varbūt nekas tāds mums nabadziņīem nemaz nav dāvāts? To mēs paši vien varam izlūkot mēģinot kaut ko paburt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kix Kikuciitis
iesūtīt 02.04.2005 09:24
Raksts #18


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Nekurnekad zemee.. :)



Esmumēģinājusi, kad biju ~8 gadus veca. Es mājās atradu kaut kādu laikam senlatviešu buramvārdu grāmatu un tad kaut ko centos saburt, bet, manuprāt, man tur nekas nesanāca. Vēl reiz centos ar bariņu draugu izsaukt garu, bet tur ar nekas nesanāca...=))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 02.04.2005 12:06
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



jaa es esmu meeginaajusi burties tad kad biju mazaaka....un ticiet waj ne bet man sanaaaca!!man bija drausmiigi aukjsts un es izdomaaju burties laj aatraak atnaaktu mans autobuss un ticiet waj ne winjsh atnaaca!!:D bet nopietni!:D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 02.04.2005 21:23
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(Kix Kikuciitis @ 02.04.2005 09:24)
Esmumēģinājusi, kad biju ~8 gadus veca. Es mājās atradu kaut kādu laikam senlatviešu buramvārdu grāmatu un tad kaut ko centos saburt, bet, manuprāt, man tur nekas nesanāca. Vēl reiz centos ar bariņu draugu izsaukt garu, bet tur ar nekas nesanāca...=))
*

Nu man liekas,ka tev nesanāca, jo tu tā pa īstam neticēji sev un saviem spēkiem, un neticēji, ka kaut kas varētu izdoties... Redz,man liekās, ka mēs,cilvēki,spējam ļoti,ļoti daudz,tikai to neapzināmies... Ja ir ticība,liela un stipra ticība tam ko tu dari,tad var ne tikai burties,bet darīt daudz ko citu,it kā neiespējamu...ir tikai jātic... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 23:33