Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tavā dzīvē ir kas mainījies, kopš tu izla
Vai kaut kas ir mainījies kopš izlasīji HP?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 194
Viesi nevar balsot. 
Švilpaste
iesūtīt 19.12.2004 11:36
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Man gan ir mainījušās daudzas lietas. Piemēram es vairāk lasu grāmatas smartass.gif un ..ticu arī brīnumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Vaidu_Vairas rad...
iesūtīt 19.12.2004 11:40
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.04
Kur: Latvija...Riiga...Purvciems...,bet taalaak lai paliek nosleepums ;]



es ar saaku lasiit arii citas graamatas un vairs nevaru apstaaties... briinumiem es ticeeju jau pirms graamataam..... aa...un veel es mazaak seezhu pie datora....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 19.12.2004 13:37
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Jā, ir. Vispār tagad man kaut kāda aizraušanās ir! grin.gif Grāmatas nezinu, vai lasu īpaši vairāk, šķiet, ka tomēr nē. Pie datora vai sēžu mazāk? Grūti spriest, jo, kad izlasīju pirmos četrus HP, man laikam datora vēl vispār nebija, bet tagad... nope, laikam tomēr nespēj atraut... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 19.12.2004 13:46
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



nu es godīgi sakot neesmu mainijusies ja nu vienīgi "staigaju" tagad pa šo forumu, pārējais viss jau bija kā ir tagad!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 19.12.2004 16:28
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



jā. man liekas ka noteikti. es sāku vairāk visādām jocīgām lietām ticēt. varbūt arī sāku vairāk grāmatas lasīt. un vispār zinu kas tas Harijs Poters vispār ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 19.12.2004 17:42
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nez... un kas var mainiities? huh.gif
man vismaz nekas nav mainiijies, iznjemot to, ka esmu izlasiijusi veeu vienu graamatu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 19.12.2004 19:45
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Nekas nav mainījies... Varbūt mans vārdu krājums ir palielinajies, un varbūt zināšanas ar nedaudz, bet tā nekas nav mainījies... Kam tad būtu jāmainās? getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 19.12.2004 23:46
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Ja vairāk sāku lasīt grāmatas un interesēties par mistiskām lietām!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 20.12.2004 12:53
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Jā, ir. Ar katru izlasīto HP grāmatu, es nākamās daļas gaidu arvien nepacietīgāk rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 22.12.2004 20:18
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Varbūt kādu laiku bija kaut kas mainījies... rolleyes_a.gif Es vairāk fanoju par HP grin.gif Bet tagad jau man viņš ir galīgi apnicis. Protams, ja iznāks grāmatas, es tās izlasīšu un tas pats arī ar filmām, bet tagad tāa rolleyes_a.gif Nuuu, kas vēl... Vairāk sāku lasīt grāmatas, bet tagad kādu laiku man tās grāmatas jau galīgi pieriebušās, pat III GP negribas lasīt blush.gif neskatoties pat uz to, ka tas ir daudz planāks nekā abas iepriekšējās grāmatas rolleyes_a.gif Nu 'brīnumiem, maģijai, burvestībām es jau pirmstam tāa nedaudz GRIBĒJU ticēt... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 27.12.2004 08:23
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Jā, bet, protams, tagad es pazīstu par vienu labu grāmatu vairāk.
Nu, jā man ir arī par vienu atkarību vairāk... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 27.12.2004 13:11
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Patiesiibaa, es to visu vareetu nosaukt par taadu kaa keedes reakciju. Vispirms nekaitiiga graamatina, kuru izlasiiju liidz pusei. Tad Potera bums visaa pasaulee. Tad es izlasiiju visu graamatu. Tad uzmekleeju internetaa visu par un ap vinu. Griezu no zurnaaliem un citas makulatuuras info par HP. Un taa nu es saaku lasiit mazaak un vairaak seedeet pie kompja, speeleejoties I-Cuukkaarpaa un seezot seit, kurbikaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 29.12.2004 19:39
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



Jā ir mainījies! Vairāk un biežāk lasu grāmatas. Vairs neslēpju no citiem ka nodarbjos ar grāmatu lasīšanu. Gaidu kad iznāks arvien jaunas HP un citas līdzīgas grāmatas lai atkal varētu lasīt. Attīstu fantāziju :blush2:...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 29.12.2004 21:20
Raksts #14


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Nju nekas iipash.vieniigi ka es esmu saakusi pamatiigi intereseeties par mistiku un maggiju..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 30.12.2004 00:05
Raksts #15


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Jā ir! Gads ir mainījies laughing.gif laiks iet uz priekšu, esmu palikusi vecāka (mb saprātīgāka?! nēēē.. meele_a.gif )

Bet tā - mainījies -> Galvenokārt jau visi (lielākā daļa) te ir dēļ HP. Izlasot tās grāmatas (vai noskatoties filmu) parādas jauna aizraušanās.

Ahh- mans grāmatu plaukts ir ar daudzām lielām, biezām grāmatām! Tas ir mainījites laughing.gif


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 30.12.2004 10:25
Raksts #16


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Hmm Kopš izlasiju pirmo Poteru ir gan šis tas mainījies. Piemēram uzlabojies tulkojums un HP nav gājis GP pēdās, sāk parādīties vairāk lamuvārdu un protams arī vardarbība-gan garīga,gan fiziska. Nav jau ilgi jādomā kurš vai kuri ir tie kas tur(stāstā) atbild par šādām lietiņām.. Un esmu ievērojis(cik es vērīgs) ka liela daļa tagad zin kas ir Harijs Poters un Daniels Redklifs.Kad iznāca 1.grāmata tad tas lielais kvantums labākajā gadijumā zināja ka pastāv tāda grāmata par burvju zēnu vārdā Harijs Poters un neko'nezināja par tādu Danielu Redklifu.

Šo rakstu rediģēja Air Spirit: 30.12.2004 10:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 30.12.2004 13:47
Raksts #17


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Nu... mainījies nav gandrīz nekas. Mans hobijs joprojām ir lasīt grāmatas, bet es sāku vairāk pievērsties fantāziju žanram un mani plaukti papildinājušies par pāris HP pārodijām.

Un pagaidām man uz galda stāv trīs izlasīti AF sējumi un viens Monikas sējums. Jāsaka - interesanti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 30.12.2004 15:29
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



ir. nu es atradu šo forumu dēļ HP un izlasot HP es varu postot HP nodaļās. grāmats lasīju jau daudz arī pirmstam. nu tā grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 31.12.2004 13:26
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Tagad pasauli uztveru savādāk nekā pirms Harija izlasīšanas. Spēju vairak uztvert pasauli. Izprotu lietas kuras kādreiz neizpratu. Skatos no tēlainam acīm nevis ka tā būtu ikdiena. Visāsaskatu savi skaistumu un jaukumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 01.01.2005 02:08
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Pirms nebiju izlasijis HP, bet mamma bija man nopirkusi pirmo gramatu un saka man lasit prieksha, un es nodomaju: "Kautkad slosis, tas Poters!" un negribeju lai man mamma turpina lasit. Bet pec kada laika es sadzirdeju, ka sak apkart runat par Poteru, tad es piesedos klat pie pirmas gramatas un izlasiju to divas ar pusi dienas. Gruti pateikt, kas tieshi ir mainijies, bet es jutu, ka kaut kas tiesham ir, un pat loti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 03:38