Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Wiedźmin", Andžejs Sapkovsks, patika? nepatika?
Beachboy
iesūtīt 12.05.2004 08:13
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



Varbūt, ka šinī forumā ir arī kāds bez manis kas ir lasījis Andžeja Sapkovskija grāmatas..?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Roviela
iesūtīt 12.05.2004 08:36
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ir gan! Es - tikai vienu, bet paprasi Lia'angiai vai Farlineram, teiksim wink.gif
Šis un tas par tēmu ir pavedienā:
http://kurbijkurne.muztop.lv/forums/index....57696entry57696
Un par LARPu Veģmaka pasaulē:
http://kurbijkurne.muztop.lv/forums/index....65092entry65092
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 12.05.2004 08:42
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



Es pats arī zinu daudz, gan par grāmatām, gan par LARPG par grāmatām. Vienkārši interesējos vai kāds vēl ir lasījis, un varbūt padiskutēt par grāmatām no A. Sapkovskija....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.05.2004 10:07
Raksts #4


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Kā jau Roviela teica, paskaties norādēs. Un (nu tūlīt piekasīšos) Sapkovska, nevis Sapkovskija grāmatas...
Man patīk. It sevišķi abas pirmās grāmatās, tālāk jau iet vājāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 11:04
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



JĀ! Es pat nesen saņēmos un pirmo Veģmaku izlasīju! Jautrs! Īpaši tie divi gabali par to zaglīgo "āzi" un halflingu-šeipšifteru! grin.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 12.05.2004 15:37
Raksts #6


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Nu Vegjmaks rullee!!! thumbsup.gif

pirmaa graamata baigi labaa iraid, Kedrik. un tas sheipshifteris arii baigi stiliigs. Peec tam taas graamatas kljuust nedaudz izstieptas, jo tur karsh saakas u.tt., un galvenais varonis vairs nav pats Geralts, bet gan taa siikaa chika Ciri. Briizhiem pat liekas, ka par vinju ir interesantaak lasiit. Visi vinju tur izvarot vislaik grib un vinja vislaik visiem riikles pushu tongue.gif vispaar graamata ir forsha augstaakajaa meeraa ar to, ka teksts (kaut arii fantasy teksts) ir ljoti reaali pasniegts, tiek lietoti visaadi zhargonvaardi un lamuvaardi u.c., lai tam visam pieshkjirtu reaalumu.
UN! Shii ir viena no taam graamataam, kuraas ir ljoti nopietna attieksme pret magjiju - kad tai siikajai chikai maacija burties, tad visa magjija tikai pasniegta saprotamaa veidaa arii lasiitaajam un tas bija veinkaarshi vareni w00t.gif

Viena no manaam miiljaakajaam graamataam!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 15:42
Raksts #7


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Inx @ 12.05.2004 15:37)
Nu Vegjmaks rullee!!! thumbsup.gif

pirmaa graamata baigi labaa iraid, Kedrik. un tas sheipshifteris arii baigi stiliigs. Peec tam taas graamatas kljuust nedaudz izstieptas, jo tur karsh saakas u.tt., un galvenais varonis vairs nav pats Geralts, bet gan taa siikaa chika Ciri. Briizhiem pat liekas, ka par vinju ir interesantaak lasiit. Visi vinju tur izvarot vislaik grib un vinja vislaik visiem riikles pushu  tongue.gif  vispaar graamata ir forsha augstaakajaa meeraa ar to, ka teksts (kaut arii fantasy teksts) ir ljoti reaali pasniegts, tiek lietoti visaadi zhargonvaardi un lamuvaardi u.c., lai tam visam pieshkjirtu reaalumu.
UN! Shii ir viena no taam graamataam, kuraas ir ljoti nopietna attieksme pret magjiju - kad tai siikajai chikai maacija burties, tad visa magjija tikai pasniegta saprotamaa veidaa arii lasiitaajam un tas bija veinkaarshi vareni w00t.gif

Viena no manaam miiljaakajaam graamataam!!!!!

Lasot apmēram ap vidu man baismīgs deja-vu iestājās, un tad es lēnām atcerējos to vareno Tevis vadītās galdaspēles sesiju kur man bija tas gods patēlot Geralta alter-ego grin.gif Bet grāmatele tiešām KRUTA! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 12.05.2004 15:59
Raksts #8


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



O, jaaa!
manis vadiitais RPG bija tieshi par to nodalju ar sheipshifteru smile.gif Taa nodalja bija TIK kruta !

un grupa to visu, protams, pagriezi pilniigi citaa virzienaa, nekaa bija graamataa getlost.gif

Anyway - iesaku tev izlasiit visas graamatas liidz peedeejai! tur Sapkovskim forshas idejas kaudzeem birst aaraa. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 16:01
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Eu, labprāt! Tev viņas ir? Vari aizdot izlasīt??? whistling.gif whistling.gif whistling.gif A to pirkt negribās un ej nu tagad meklē.... whistling.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 12.05.2004 16:14
Raksts #10


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Nu dazhas no peedeejaam man ir. patiesiibaa taas ir Guntas+ graamateliites, jo es esu aizmirsis vinjai atdot, bet visas man naf! paprasi Guntai. vinja tev pareizo seiibu pateiks un e tev varu atstiept
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 12.05.2004 16:46
Raksts #11


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Sorry, bet nelasu taadas "Wiedzmin" u.c. lidzigas gramatas.... silent.gif
Es iisteniibaa par taadaam pirmo reizi dzirdu... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zenofeX
iesūtīt 12.05.2004 20:55
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: nemitīgā kustībā/nav



Jaa, Wiedzmin ir ljoti laba fantasy, un krieviski bija ljoti labi iztulkota!
Origjinaals starp citu ir polju, un Andzejs Sapkovskis ir polju autors - laikam jau tagad vismaz aiz robezhas vislabaak paziistamais polju fantasy autors.

Man jau arii patika gan pasaules reaalums, gan dialogi gan magjija. Super, un arii mana viena no miiljaakajam graamatu seerijaam (laikam 6 graamatas bija ja nemaldos)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.05.2004 07:08
Raksts #13


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 16:01)
Eu, labprāt! Tev viņas ir? Vari aizdot izlasīt??? whistling.gif  whistling.gif  whistling.gif  A to pirkt negribās un ej nu tagad meklē.... whistling.gif  cool.gif

Kedrik, a tu man manu pirmo un otro tā cikla grāmatu negribi atdot? Tad varu iedot pārējās... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.05.2004 10:19
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Oi, oi, a to es skatos - kā man tas Vedmaka plauktiņš tāds patukšs... Inx, a nu ka do šurp! (tikai ne šovakar, labi? ) smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 10:28
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Farliner @ 13.05.2004 07:08)
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 16:01)
Eu, labprāt! Tev viņas ir? Vari aizdot izlasīt??? whistling.gif  whistling.gif  whistling.gif  A to pirkt negribās un ej nu tagad meklē.... whistling.gif  cool.gif

Kedrik, a tu man manu pirmo un otro tā cikla grāmatu negribi atdot? Tad varu iedot pārējās... smile.gif

HUH? Es tak Tev atdevu!! :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.05.2004 10:32
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tiešām? Hmm... būsu ne tajā plauktā ielicis. Anyways, sestdien vari paņemt kādu no turpinājumiem, ja ir interese.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 13.05.2004 15:57
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



Man personīgi patīk kā autors ņirgājas par pasakām, un visādām citādām itkā pašsaprotamām un pierastām lietām....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 16:17
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(quintessential_rogue @ 13.05.2004 15:57)
Man personīgi patīk kā autors ņirgājas par pasakām, un visādām citādām itkā pašsaprotamām un pierastām lietām....

Nu kapēc uz reuz "ņirgājas"? Viņs vienkārši meistarīgi "izmanto elementus" no da``zādām pasakām utt. Un jāsaka ka sanāk tiešām ar humoru un itin labi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.05.2004 07:33
Raksts #19


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ir jau ir viņam tāda ņirdzīga satīra par pieņemtiem stereotipiem smile.gif Viņš man atgādina Sviftu un "Gulivera ceļojumus" - manuprāt, maniere apgāzt zināmas un pieņemtas patiesības ir līdzīga. Es gan neteiktu, ka man tas gluži patīk. Vietām manai gaumei pārlieku klaji un ņirdzīgi. Bet par Svifta satīrām (it sevišķi - reliģiskajām) noteikti labāk un pieklājīgāk grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 14.05.2004 17:28
Raksts #20


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nihil atkal izcelsies ar to, ka ir izlasījusi Veģmaka pirmo grāmatu tikai līdz tai vietai ar dopleru (jeb shapeshifter,kā jūs to nabaga mīmiku lamājat. tongue.gif ) un to pašu nodaļu tikai līdz tai vietai, kur viņi trijatā sēž pie strūklakas un domā par tā-tur-virspriestera-uz-N-burta teikto. grin.gif Bet tik tāl - ierullē nenormāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:17