Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> Profesors Zibiņš.
Beebiic
iesūtīt 12.01.2004 18:37
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



Gribeeju parunaat tieshi par taadu cilveeku, kas ir diezgan maz apspriests – taatad – profesors Zibinjsh, neesmu redzeejusi ka te kaads par vinju iipashi intereseetos, bet mani vinjsh vienkaarshi fascinee, vinjsh ir nu – burviigs radiijums, ar labu humora izjuutu, mazs omuliigs onkulis, ja man buutu teikshana, tad es sev gribeetu tieshi taadu pasniedzeeju, un kaa jums patika Feeniksa Ordenii vinja “jaukie” izteikumi pret to maitu Ambraazhu? ( Es jau labpraat pats...bet nezinu vai esmu pilnvarot to dariit” )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
keita
iesūtīt 12.01.2004 19:08
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



tev taisniiba, tas izteikums bija labs vinnu neapspriezz, jo nav nekas taads par ko runaat saistiibaa ar vinnu(vismaz es nezinu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beebiic
iesūtīt 12.01.2004 19:09
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



CITĀTS(keita @ 12.01.2004 19:08)
tev taisniiba, tas izteikums bija labs vinnu neapspriezz, jo nav nekas taads par ko runaat saistiibaa ar vinnu(vismaz es nezinu)

Nu jaa, bet vajadzeetu, viens no sakariigaakajiem skolotaajiem Cuukaarpaa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 14.01.2004 22:54
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



man arii patiik prosfesors Zibiņš un vina `jaukie` izteikumi. bet vins jau nav vieniigais no cuukkaarpas skolotaajiem kurs nav ipshi piemineets...vins vienkaarsi ir, laikam vins ir otaa vai treshaa plaana aktieris....(and something like that.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 25.01.2004 12:03
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Man arii vinjsh shiet ljoti interesants, bet nevar zinaat, varbuut 6 hp graamata vinjsh vairs nebuus 2 vai 3 plaana aktieris? Varbuut vinjam pieshkjirs kaadu noziimiigaaku lomu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 25.01.2004 12:08
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(Paipera @ 25.01.2004 12:03)
Man arii vinjsh shiet ljoti interesants, bet nevar zinaat, varbuut 6 hp graamata vinjsh vairs nebuus 2 vai 3 plaana aktieris? Varbuut vinjam pieshkjirs kaadu noziimiigaaku lomu??

Nu nezinu gan.. ja vien vinjsh iestaasies Ordenii, jo man liekas, ka vinjsh tai Ordenii 5. graamataa veel nebija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flo
iesūtīt 25.01.2004 12:15
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: Rīga



rowzee kaa tu zini ka vins nav ordenii tas ka vins nav mineets tas nenoziime ka vins nav ordenii.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 25.01.2004 12:51
Raksts #8


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(Alīsija @ 25.01.2004 12:15)
rowzee kaa tu zini ka vins nav ordenii tas ka vins nav mineets tas nenoziime ka vins nav ordenii.

Nu, nezinu jau. Lai gan, ja Zibinjzh buutu Ordenii Harijam to vajadzeetu zinaat, un vinjsh vareetu doties pie vinja peec paliidziibas kad ehska laikaa nosapnjoja par Siriusu. Bet var jau buut, ka Zibinjsh ir Ordenii, bet Harijs to nezina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Goldberry
iesūtīt 25.01.2004 13:01
Raksts #9


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Vispaar nav gluzhi taa, ka nebuutu neviena pavediena par Profesoru Zibinju wink.gif
(Kraikljnaga tornja vecaakais - diemzheel pavediens ir sleegts; taapat vinjasg ir apspriest arii aptaujaas par Cuukaarpas pasniedzeejiem).

Godiigi sakot es piekriitu, ka vinjsh ir viens no laadziigaakajiem pasniedzeejiem literatuuraa. Gan vinja attieksme pret savu speicalitaati, gan attieksme pret skoleeniem gan arii kaa cilveeks(?) vispaar grin.gif man vinjsh liekas kaa tiirs caur un cauri pozitiivais (optimistiskais) teels.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Panthera
iesūtīt 01.02.2004 16:18
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.03



Jaa tas skolotaajs izklausaas ljoti miilæjs un jauks smile.gif Cerams ka naakamajaas graamataas buus vinjam lielaaka noziime, nu I mean ka vinjsh ko vairak dariis smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 23.04.2004 13:23
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



man pret viņu nav nekādu iebildumu whistling.gif es vnk parasti viņam nepievēršu tādu uzmanību. bet viņš ir jaux un labs skolotājs thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 14.05.2004 19:30
Raksts #12


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Es domāju,ka viņš ir ļoti labs,taisnīgs skolotājs.Viņš nekad nezaudē savaldību un netrako...Tiešām,tāds viens no jaukajiem tēliem,kas dažreiz apgaismo notikumu secību un piešķir pozitīvo noskaņu....
Vispār,grāmatā viņš netika tik labi aprakstīts,lai varētu spriest par viņu ko vairāk...
Un Panthera...Viņš dara daudz ko...tikai tas nav tik sīki aprakstīts...Piemēram,viņš izrotā Lielo Zāli uz Ziemassvētkiem...Varbūt sīkums,bet tos rotājumus vienmēr apbrīno pat skolnieki,kas mācijušies Cūkkārpā jau daudzus gadus... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 14.05.2004 19:37
Raksts #13


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Jaa, interesants viirinjsh! grin.gif
Filmaa taads mazinjs un smiekliigs! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 01.06.2004 22:26
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Zibiņš ir vienkārši burveklīgs tēls! happy.gif Visvairāk man ar viņu asociējas tas, kā viņs Harijam iedeva kaut kādus saldumus (angļu variantā tiem bija kaut kāda saistība ar pelēm!) tad, kad Harijs bija devis interviju... smile.gif Liekas ļoti labsirdīgs, smaidīgs un kopumā - jaukais onka. Noteikti visforšākais no visiem pasniedzējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fishbone
iesūtīt 02.06.2004 13:08
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: Rīga



Forsh, man patiik, ka vinjsh staav uz graamataam, lai visi vareetu redzeet. smile.gif
me...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 03.06.2004 15:35
Raksts #16


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



es vispaar tikai nesen uzzinaaju, ka Zibinjsh ir Kraukljanaga tornja vecaakais blush.gif gan jau, ka tas kaadaa graamataa bija raxtiits, tikai es ne paaraak uzmaniigi lasiiju getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fishbone
iesūtīt 03.06.2004 18:44
Raksts #17


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: Rīga



Es nezinaaju, ka vinjsh taads ir liidz briidim kad saaku domaat, kas ir Kraukljanaga vecaakais. Tad man tas ieshaavaas praataa un pirms kaadiem diviem meeneshiem to uzzinaaju no citiem
me...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 03.06.2004 20:36
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nu ja, es jau arii taa pat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mērfija
iesūtīt 04.06.2004 09:58
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.04
Kur: latvija,valmiera



man patiiks zibinsss.bet tik tieshaam vinnss nav piemineets paaraak daudz. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 04.06.2004 11:45
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nee nu Zibinjsh ir super wink.gif

- Nespeeju iedomaaties, kaa vecajam Zibinjam vareetu piekasiities, - sprieda Dzhordzhs, - vinja eksaamenam parasti visi tiek cauri sveikaa. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 15:41