Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai tu tici iepriekšējai dzīvei?
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 27.09.2004 14:43
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Esmu dzirdējusi par iepriekšējajām dzīvēm.Daudzi saka:es atceros savu iepriekšējo dzīvi,es biju taurenīts.Vēl citi vispār nesaprot vārdus iepriekšējā dzīve.Saka man tāda iepriekšējā dzīve vispār nav bijusi.Un vēl daži vispār-kas tā iepriekšējā dzīve tāda ir?Tad kad es skraidīju autiņos(pamperos)?
nu un ko domājat jūs? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Arbūzgalva
iesūtīt 27.07.2006 10:24
Raksts #101


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



es īsti nezinu vai ticu.bet pat ja ir iepriekšējā dzīve tad es to neatceros.reizēm pieķeru sevi domājam kas es būšu nākamajā dzīvē, vienmēr man ir bail ka būšu krople vai nabadzīga.nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shanty
iesūtīt 28.12.2006 16:00
Raksts #102


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.06
Kur: Tev uz labā pleca.



Iepriekšējai dzīvei mazliet ticu.. Kāpēc gan tā nevarētu būt? Bet tiem, kas stāsta, ka to dzīvi atceras- nezinu gan..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 00:39
Raksts #103


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



tā iepriekšējas dzīves pasakas ir citām reliģijām nevis katoļiem un luterāņiem ,un kjip visam reliģijām kur ie Dievs ,Jezus.es zinu par to bet neko nēsmu par to dimājis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 30.12.2006 15:17
Raksts #104


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



es ticu iepriekšējai dzīvei. iepriekšējām smile.gif
bet ka cilvēks pārliecināti varētu teikt, ka viņš ir bijis Čingishans vai Cēzars, tam nu gan es neticu grin.gif domāju, ka varētu atcerēties ļoti sīkas detaļas no iepriekšējās dzīves, varbūt arī tas ir mazliet saistīts ar to pašu deža vu.

Šo rakstu rediģēja negative: 30.12.2006 15:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 30.12.2006 15:24
Raksts #105


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



nu, vienā skaitļu testā sanāca, ka iepriekšējā dzīvē esmu bijis velsiešu karotājs. pozitīvi, ne? laughing.gif
neiznu, vai ticu vai nē. gribētos ticēt, negribas taču domāt, ka pēc nāves bnav nekā. tomēr, ja domāju par to, ka dzīvojam vair;akas dzīves, rodas jautājums ''kāpēc''. un ja domājam, ka tāpēc, lai mācītos, secinu - esmu izkritusi šai stundā. un tad rodas ''velns, man būs jānāk atpakaļ dzīvot līdzīgu dzīvi šai, lai iemācītos ko vērtīgu''. un tas mani dara skumīgu. rodas bezgal;ibas sajūta un man ir sajūta, ka slīkstu. vai, drīzāk, grimstu mūžībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 30.12.2006 16:00
Raksts #106


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Uz tiem testiem ar nosaukumu "Kas tu esi bijis iepriekšējā dzīvē?" nepaļaujos.

Esmu pildījusi vairākus, viņi visi atšķīrās un atbildes arī bija ļoti atšķirīgas.


Taču domāju, ka tiešām varētu pastāvēt šīs iepriekšējās dzīves. Jo gadās tā, ka ir sajūta, ka kādā vietā, kurā agrāk šajā dzīvē neesmu bijusi, tomēr esmu bijusi iepriekšējā dzīvē. Un tas pats gadās arī ar cilvēkiem.

Bet tik un tā, nevar īsti zināt - kuru dzīvi mēs dzīvojam. Varbūt kāds no mums vispār dzīvo tikai pirmo dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 30.12.2006 16:13
Raksts #107


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



es ticu iepriekšējām dzīvēm ,neticu visiem tiem testiem ,noticētu tikai profesionālam astrologam.Bet kā savādāk var izskaidrot ka 3gadīgs bērns nemāk runāt savā dzimtajā valodā ,bet māk runāt franciski dzīvojot Anglija ziemeļos un aršo valodu nav nekad nonācis saskarē..tas liek aizdomāties,es ticu budismam un atdzimšanai 15 reize un tad došanos uz citu pasauli,vai arī kļušanu par visuma daļu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 30.12.2006 16:24
Raksts #108


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Es ticu, jo cilvēki ir tik daudz un dažādi un ja pēc nāves viss beigtos, tad kur tik daudz dvēseles varētu dabūt. Dažkārt jau arī liekas, ka tagad mēs maksājam par savām pagātnes kļūdām. Un, manuprāt, dzīvi ir jādzīvo labi, lai nākamajā dzīvē varētu jau būt, kas labāks. Piemēram, ja tagad esi ubags, nākamājā dzīvē vari būt bagātnieks (nju ja visai tizls piemērs). Vēl esmu dzirdējusi, ka cilvēkam jāizdzīvo visas fāzes, sākot ar pašu zemāko, beidzot ar augstāko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 18:40
Raksts #109


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



tas ir atkal citām reliģijām tās fāzes!!! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 02.01.2007 19:49
Raksts #110


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Uii.
Es ticu, bet nezinu, kā tas ir. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 07.01.2007 19:50
Raksts #111


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Es uzskatu, ka cilvēks piedzimst, padzīvo un nomirst. Nekādu citu pasauļu, vai dzīvju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 30.01.2007 08:33
Raksts #112


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



So, kāds vakar skatījās par to Bērnu, kurš piedzīvojis reinkarnāciju? Un nemaz tik aplami nebija viņa apgalvojumi. Vadoties pēc viņa atmiņām, viņi tiešām uzgāja viņa iepriekšējās dzīves mājvietu..
Es nezinu kāpēc, bet šitam visam ticu. Es ticu, ka nomirt nav nekas traģisks, ka mēs tajā brīdī pārdzimstam no jauna- tikai citā izskatā un iepriekšējo dzīvi vnk neatminamies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 30.01.2007 13:12
Raksts #113


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Jā, es skatījos.

Un tur jau mazliet bija runa arī par to otru zēnu, kurš stāsta, ka kādreiz bijis savs vectēvs.
Tas ir iespējams, ja jau viņa vectēvs bija miris, kad zēns piedzima.

Tiešām, tas ko puisēns Kamerons stāstīja par salu, kurā agrāk dzīvojis, bija kaut cik patiess. Un kā jau teica psihologs - varbūt tēva vārdu viņš ir nepareizi atcerējies, jo sajaucis kopā atmiņas par iepriekšējām dzīvēm.

Un tad vēl tie abi zēni bija kaut ko teikuši par tādu kā caurumu, kurā iekrīt un tad piedzimst citur.

Vispār, es sāku ticēt reinkarnācijai. Tikai mani mulsina tas, ka tad, ja mēs visi tā veicam reinkarnācijas apli
--> piedzimstam --> dzīvojam --> nomirstam --> piedzimstam... u.t.t., tad sanāk, ka pasaulē jaunas dvēseles nepienāk. blink_a.gif Ka ir tikai tās, kas ir un tās dvēseles arī veic to apli. Jo, lai rastos jaunas dvēseles, taču kādai no vecajām jāaiziet. Es ceru, ka manu domu sapratāt. Ir mazliet grūti to tā rakstiski izskaidrot.


Bet reinkarnācija tad arī var izskaidrot to, ka vietā, kurā esam tikai pirmo reizi, jūtamies tā, it kā jau esam tur kādreiz bijuši.
Un varbūt tas pats ir arī ar cilvēkiem, ar kuriem kopā esam tikai nelielu laika sprīdi, bet liekas, ka esam pazīstami veselu mūžību. Ir viena meitene - mana sirdsdraudzene, kuru pazīstu tikai 2 gadus, bet liekas, ka esam pazīstamas jau no bērnības.

Un tad vēl. Ir tādas valstis, uz kurām man vienkārši gribas aizbraukt. Es vienkārši dzirdu kaut ko par to valsti, tad sāku meklēt informāciju par turieni un tā...Es pati nezinu, kāpēc. Varbūt tas saistīts ar to, ka iepriekšējā dzīvē esmu tur dzīvojusi?

Cik žēl, ka neatceros savas iepriekšējās dzīves. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purpur
iesūtīt 30.01.2007 14:40
Raksts #114


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.06
Kur: ☆



Es arī skatījos.

CITĀTS
Vispār, es sāku ticēt reinkarnācijai. Tikai mani mulsina tas, ka tad, ja mēs visi tā veicam reinkarnācijas apli
--> piedzimstam --> dzīvojam --> nomirstam --> piedzimstam... u.t.t., tad sanāk, ka pasaulē jaunas dvēseles nepienāk. blink_a.gif Ka ir tikai tās, kas ir un tās dvēseles arī veic to apli. Jo, lai rastos jaunas dvēseles, taču kādai no vecajām jāaiziet. Es ceru, ka manu domu sapratāt. Ir mazliet grūti to tā rakstiski izskaidrot.


Es sapratu tavu domu, jo pati vakar arī ko tamlīdzīgu izdomāju. Man liekas ka tomer jaunas dvēseles ir. Nezinu kā, bet rodas.
Kur tad galu galā paliek stāsts par paradīzi un elli? Ja jaunas dvēseles nav, tad paradīze un elle ir vislielākais blefs. ohmy.gif. blink_a.gif .

Vairāk vai mazāk ticu reinkarnācijai. Nekad tā īsti nenoticēšu, jo tā ir mums neizprotama lieta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 30.01.2007 15:18
Raksts #115


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Par Paradīzi un Elli, ja nemaldos, runāja Bībelē... Tas nozīmē, ka tie, kuri netic Dievam, netic arī Paradīzei un Ellei...

Šo rakstu rediģēja Devils*Little*Sister: 30.01.2007 15:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 30.01.2007 15:31
Raksts #116


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Jā man arī godīgi sakot vakar gadījās noskatīties šo raidījumu un nedaudz mistiska sajūta pārņēma, jo gribētos atcerēties pašai, vai ar mani kaut kas ir bijis iepriekšējā dzīvē. Jāsa, ka jeb kurā gadījumā pa diviem gadiem manas domas par reinkarnāciju ir smagi mainījušās uz ticēšanas pusi. Tagad gan nespēšu paskaidrot kāpēc tas tā ir noticis, bet jāatzīst, ka ar vien vairāk sāku pieslieties dvēseles pārdzimšanas teorijai.

CITĀTS
Par Paradīzi un Elli, ja nemaldos, runāja Bībelē... Tas nozīmē, ka tie, kuri netic Dievam, netic arī Paradīzei un Ellei...

Nu nav tieši tā. Iespējams, jau, ka tie, kas netic'dievam nenokļūs ne paradīzē ne ellē, bet es kaut kā skatos uz to diezgan skeptiski, jo pasaulē ir tik daudz tautu un katra tic kādam savam dievam un vienalga rezultātā visi nonāk vienā un tajā pašā vietā (Interesanti vai tā ir?)

runājot par pašu reinkarnāciju, patiesībā interesanti, vai tevi nosūta vienkārši atpakaļ momentāli vai tomēr atļauj padzīvoties paradīzē laughing.gif

Un klāt pie visa te būs interesants raksts par reinkarnāciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 30.01.2007 18:15
Raksts #117


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



CITĀTS
Nu nav tieši tā. Iespējams, jau, ka tie, kas netic'dievam nenokļūs ne paradīzē ne ellē, bet es kaut kā skatos uz to diezgan skeptiski, jo pasaulē ir tik daudz tautu un katra tic kādam savam dievam un vienalga rezultātā visi nonāk vienā un tajā pašā vietā (Interesanti vai tā ir?)



Taisnība.



Bet tas raksts, diemžēl, neveras man vaļā...

Šo rakstu rediģēja Devils*Little*Sister: 30.01.2007 18:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 30.01.2007 18:41
Raksts #118


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Domāju, ka iepriekšējā dzīve pastāv.
Ir tāda lieta, ka reinkarnācija (vai kaut kas tam līdzīgs)
un tas cilvēks itkā visu aceroties no savas iepriekšējās dzīves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 30.01.2007 18:54
Raksts #119


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



CITĀTS(ZIZI @ 30.01.2007 18:41) [snapback]1097969[/snapback]

Domāju, ka iepriekšējā dzīve pastāv.
Ir tāda lieta, ka reinkarnācija (vai kaut kas tam līdzīgs)
un tas cilvēks itkā visu aceroties no savas iepriekšējās dzīves.


Tu lasi arī kko iepriekš rakstīto?.. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilija Emma
iesūtīt 15.10.2007 13:02
Raksts #120


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06



Ticu.
Esmu par to pietiekami daudz domajusi un lasijusi...
Piem gramataa "Lielā Sapņu grāmata" ir aprakstiits ka ar sapnju paliidziibu vari megjinat uzzinat , kas tu biji!

Nu man tas pagaidam nav izdevies tongue.gif

Kaut piem. ta dokumentaala filma ko sen radija pa TV3, par puiseena ieprieksheejo dziivi -Es tam ticu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:28