Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Ēriks fon Dēnikens, ko jūs domājat par viņa teorijām?
Ko jūs domājat par viņa teorijām?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 65
Viesi nevar balsot. 
altonis
iesūtīt 29.03.2005 11:38
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



Apskatījos, ka neviens par šo interesanto personu nav neko daudz minējis. Ja esat lasījuši kādu viņa grāmatu, lūdzu, dalieties iespaidos. Ir daudz pretinieku, bet ir arī piekritēji.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 29.03.2005 16:56
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Esmu lasījusi viņa grāmatu''Vēstījumi uz Zemes no Visuma''.Nūū,nezinu gan,bet tomēr piekrītu ka uz Zemes ir senatnē ir atlidojuši citplanētieši,jo kā gan citādi lai izskaidro Naskas līnijas,azteku zīmējumus,alu zīmējumus kur attēloti mūsdienu cilvēki,utt.Varbūt arī ir citi izskaidrojumi,es nezinu,bet piekrītu Dēnikenam smile.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 29.03.2005 18:51
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



hmm..lai kaa es cieniitu vinja drosmi par shaadu teoriju izvirziishanu, tomeer vinjsh ar to arii censhas ieraut pikji - vinjam ir diezgan daudz graamatu un lielaakajaa daljaa staastiits viens un tas pats, jo lielaaka dalja vinja teoriju balstaas uz pienjeemumu, ka uz zemes bija citplaneetieshi (taadeejaadi vinjsh arii aizstaav panspermijas teoriju) un to staasta (paarstaasta) tieshaam gandriiz katraa graamataa...
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 30.03.2005 01:29
Raksts #4


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Es neesu lasiju sad.gif diemzhel... Bet esu dzirdejusi ka vinjam ir ljoti labas gramatas grin.gif bus jaaiziet uz biblioteku un japenjem happy.gif uz neadoshanu huh.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 31.03.2005 19:40
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Manam brālim viņa grāmatu ''Vēstījumi un zīmes no visuma'' uzdāvināja izlaidumā un tā nu es to izlasīju. Manuprāt ļoti laba un varētu izskaidrot daudz ko. Tikai ļoti ticīgajiem tā varētu nepatikt jo apšauba un zinātniski izskaidro daudzas Bībeles teorijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
altonis
iesūtīt 31.03.2005 20:24
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Belerianda



tas par to ticīgo nepatikšanu vēl tā, ticīgie jau arī saprot sakarīgu un pamatotu argumentu. wink.gif
bet slikti ir tas, ka tiešām, viņa pierādījumi (kuru ir samērā maz) tiek balstīti uz pilnīgi nepārbaudāmām lietām (lai gan - kas ir pierādāms rolleyes_a.gif ) un arī tiek pārāk daudz pielikta šī scifi 'garša'.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.04.2005 08:51
Raksts #7


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Madija @ 31.03.2005 20:40)
Manam brālim viņa grāmatu  ''Vēstījumi un zīmes no visuma'' uzdāvināja izlaidumā un tā nu es to izlasīju. Manuprāt ļoti laba un varētu izskaidrot daudz ko. Tikai ļoti ticīgajiem tā varētu nepatikt jo apšauba un zinātniski izskaidro daudzas Bībeles teorijas.
*

Man te būtu pāris iebildumu:
1) piekrītu, ka "varētu izskaidrot" - bet neizskaidro taču...
2) tā ir pseidozinātniska grāmata, pat ne popuārzinātniska un kur nu vēl zinātniska. Zinātne tur blakus nav stāvējusi. Viņai gan vainu par šo sacerējumu neuzlieciet rolleyes_a.gif
3) kāds te sakars ar ticīgajiem un patikšanu? :blink: Nabaga ticīgie - ja jau viņus tādi nepierādīti apgalvojumi var izsist no sliedēm, ko tad teikt par īstām zinātniskajām hipotēzēm?
4) vārdu sakot - šī grāmata neko "neizskaidro zinātniski" tongue.gif Ir tik viegli sacerēt tekstus, kas tiem, kam ar zinātni nav nekāda sakara, izskatās zinātniski... sad.gif to sauc vienkārši - "zinātnes falsifikācija".
5) grāmata ir interesanta! Vajag izlasīt, bet nevajag nekritiski visam noticēt, vajag drusku padomāt ar savu galvu, tad jau būs labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.04.2005 11:21
Raksts #8


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



E. fon Deenikenam ir interesantas teorijas... tachu vinsh nav vieniigais, kursh shaadas graamatas raksta, ap vinu pulceejas diezgan daudz liidziigu rakstnieku, un no tiem visiem man vislabaak patika Larsa A. Fishingera "Dievu laiki". Vairaakumam tur rakstiitajam es lasot noticeeju. Paareejie nu taa, ir kur piekasiities, un peedeejaa laikaa esmu pasaacis to pietiekami aktiivi dariit. grin.gif

Bet teorija par citplaneetieshiem un/vai cenaam civilizaacijaam, manupraat, ir ticama. Tikai viss vareeja buut daudz citaadaak, nekaa apraksta tajaas graamataas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 07.04.2005 19:43
Raksts #9


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Esu lasījis "vēstījumi un zīmes no kosmosa", manuprāt, viņa teorijas ir interesantas un tās viņš pamato arī labi, kaut arī ne visām bar piekrist.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 08.04.2005 08:53
Raksts #10


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Raksta jau viņš aizraujoši, bet jo tu cilvēks vairāk faktus uzzini no citiem avotiem, jo neiespējamākas šāda tipa ļautiņu teorijas sāk izklausīties....wacko_a.gif Domāju, ka Dēnikens vienkārši labi noreaģēja uz tirgus pieprasījumu, radot to, par ko sabiedrība alkst dzirdēt vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 08.04.2005 11:25
Raksts #11


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Vēl kas par Eriku fon Denikenu - ja pirmās grāmatas, kuras ir sarakstītas nu jau gadus 20 atpakaļ, ja nemaldos, vēl bija tiešām tāds kā neizskaidrojamo vai grūti izskaidrojamo faktu apkopojums, tad jaunākās ir jau sekošana tirgus pieprasījumam. IMO, viņš ar laiku vienkārši pārgāja no pētījumiem pie naudas pelnīšanas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Godzilla
iesūtīt 11.04.2005 21:05
Raksts #12


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.05



jā jā jā es ar lasīju vienu grāmatu kur bija par citplanētiešiem kas radīja visu uz zemes. Tādas muļķības! getlost.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 27.04.2005 09:47
Raksts #13


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Mani pasaules uzskati sagruva, kad izlasiiju sho graamatu, aarpraaccc!!! Es laikam vinjam ticu, tikai man mazliet liidz graamatas beigaam ("Veestiijumi un ziimes no visuma") apnika vinja centieni visur saskatiit citpalneetu buutnes, nu ,mazliet par traku, bet taa, es ticu vinjam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 27.04.2005 09:48
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Ja kaads zinaq kur var dabuut vinja gramatu ''Zeva vaardaa'' vai veel kaadu citu tad zinjojiet man! Ar Deenikena seergu man izdevaas aplipinaat arii dazus citus:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 24.07.2005 10:47
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Kas ir Ēriks fon Dēnikens?? Es pirmo reizi par vinju dzirdu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 24.07.2005 10:59
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



kaa redzu lielaakaa dalja tautas tmr nezin, kas shis par zveeru. un man pashai ar nav gadiijies sastapt... buutu bijis ljoti jauki, ja prieksh tiem 50 paari % vareetu ielikt kaadu saiti, par sho cilveeku smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Keyshia
iesūtīt 24.07.2005 19:43
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.11.03
Kur: Unites States of Love



Saiti nekādu nezinu, bet vienu grāmatu gan esmu lasījusi.. smile.gif Tā bija ''Vēstījumi un zīmes no visuma'', tagad jau es ne ļoti atceros, kas tur īsti bija, bet atceros, ka biju pārsteigta par viņa teorijām, ko viņš tur samurgojis, bet visumā man baigi patika palasīties.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 22.08.2005 16:33
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



kas vins vispar bija paregis vai kaut kads amatpersona blink_a.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 22.08.2005 21:04
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Esmu lasījusi, laikam pat ne vienu vien grāmatu. Un ne tikai viņu. Piedodiet, klasifikāciju veikusi neesmu.

"Zeva vārdā" ir redzēta J.Rozes grāmatnīcā. Tajā pašā garā sarakstīta - sengrieķu mītus skaidro ar citplanētiešiem. Atzīstu, ka sākumā man patika un bija interesanti, bet tagad jau sāk šķebināt. Ja grib, visu var atrast! Ja tā padomā, arī latviešu tautasdziesmās var piemeklēt norādes par Galaktikas viesiem. Faktu interpretācija iespējas ir teju neierobežotas!
Piekrītu Rovielai, ka jādmā ar galvu, lai ko lasītu. Vai vismaz - izlasiet vairākus autorus, kas raksta par vienu un to pašu! Jūs aklāsiet interesantu lietu - viņi izmanto tos mistiskos un neizskaidrojamos faktus, kas pamato viņu teoriju, kamēr citus par nepiemin. Un tu, cilvēks, kas lasi un jau zini visu to no galvas, teju vai sāc smieties: redz, šito nav pieminējis, un šito arī ne... Ā, šitais ir kas jauns... laughing.gif

Bet zinātnes šajās grāmatās tiešām ir maz.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 10.11.2005 16:54
Raksts #20





Viesi




ziniet, esmu izlasījis ne tikai dēnikena, bet arī lielu daļu citu autoru darbus, un ticu tam, ka būtnes, kas līdzīgas cilvēkiem ļoti senos laikos ieradās uz zemes un izdarīja visu, kas šodien liekas ierasts...man ar šitiem autoriem nepietika, tāpēc sāku lasīt senos mītus angļu valodā, lai arī cik cilvēcīgi tulkojumi ir veikti, tomēr nevar noslēpt ka senatnē kaut kas nebija kārtībā....mācos biologos un esmu bijis evolūcijas lekcijās, bet neviens lektors man nav varējis paskaidrot kā dzīvība radās..kāpēc nav divšūņa, ...visi tik piekrīt tam, ko Darvins sludināja, ka mēs esam no pērtiķiem...bet seno maiju mītos cilvēki par pērtiķiem pārvēršas....smile.gif)
es piekrītu dēnikenam....bet senais ēģiptes dievs tots kādā mītā teica..."radiet mūsu zināšanas kā reliģiju, lai cilvēki to atcerētos, pieminētu mūs-dievus, protams būs tādi, kuri atzīs mūs, bet būs arī daudzi kuri noliegs..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:39