Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. whistling.gif

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis ohmy.gif ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu silent.gif .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Dragon-Girl
iesūtīt 15.05.2005 16:13
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Es neesmu majticiga. Un nekad neesmu bijusi. Cilveki vienkarsi sev ieskaidro ka kaut kas notiks un nemitigi par to doma. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.05.2005 17:58
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Neesmu. Amuletus nenēsāju, nekādus ticējumus un to noteiktos aizliegumus un darbības neievēroju. Bet... zinu viņu tik daudz, ka, neko darīt!, uz ielas tomēr īpaši pamanu, piemēram, melnus kaķus. Nē, es neko īpašu tāpēc nedaru, neeju pa pretējo pusi, nespļaudos utt., bet... vienkārši ievēroju to zvēru. Tādā stilā. Un pēc pāris minūtēm to vairs neatceros. Nekad jau nekas īpašs nenotiek smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 15.05.2005 20:33
Raksts #4


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Reiz kādā "Dadža" numurā lasīju par Antimāņticības kluba festivālu, kurā cilvēki pastaigājās zem kāpnēm, dauzīja spoguļus un bārstīja sāli. Tas protams notika piektdienā 13. datumā. Starp citu kluba biedra nauda ir 13$ un 13 centi.

Pusgadu pēc šī festivāla visi dalībnieki vēl bija dzīvi un veseli - nevienam nekādas katastrofālas nelaimes nebija notikušas.

Tas tā - neliela atkāpe par tēmu.

Es pats esmu izteikti pragmatisks un neticu nekam, kam nav loģiska pamatojuma - līdz ar to arī māņticībai, protams, neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anchi
iesūtīt 15.05.2005 20:37
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



Maanticiiga vairaak neesmu nekaa esmu, bet ir dazhas lietas, ko tomeer ieveeroju- vismaz to, ka sliktus sapnus vajag izstaastiit, lai tie nepiepildaas, citaadaakaa veidaa gan laikam mana maanticiiba neizpauzhas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 15.05.2005 20:55
Raksts #6


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Agrāk, kad biju mazāka un mans viedoklis bija vairāk atkarīgs no vecāku viedokļa, ticēju. Tagad vairs ne.. reizēm gan pār kreiso plecu nospļaujos.
13. datumus parasti pat neievēroju, vienīgi, ja dienas beigās atceros, ka tie it kā ir `melnie`, labprāt noveļu uz tiem problēmas, kādas dienā esmu piedzīvojusi.
A kurā dienā tad nav piedzīvots kas mazliet nepatīkams unsure_a.gif ?.. Ir jau, protams, izņēmumi, bet pārsvarā, ja gribētos, katrā dienā varētu atrast ko tādu, kas tai liktu šķist kaut mazliet nejaukai..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 16.05.2005 14:27
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kā teica mana laba draudzene- Kad kļūsi māņticīgs tad pēkšņi saproti, ka nekas Tev apkārt nav būvēts no koka... whistling.gif
Es galīgi neesmu māņticīga- nav man ne melno kaķu, kas sagandē dienas, ja šķerso ceļu, arī plīsušiem spoguļiem es neticu... whistling.gif
Viss ir cilvēka prātā... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 16.05.2005 14:47
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Kad es biju mazāka es ticēju melnajiem kaķiem. laughing.gif Vienmēr,kad kāds pārsķrēja pār ielu es nemaz negribeju iet tālāk. blush.gif
Tagad jau tā vairs nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 16.05.2005 16:07
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



es kakjiem visp uzmaniibu nepieveershu. cilveeki senaak (netikai) gan bija varen naski uz dazhaadu lietu izdomaashanu, ko vajag vai nevajag dariit. un tomeer, vienalga, cik taadi ticeejumi ir mulkjiigi (nu kaut vai tas par saali blink_a.gif ), vinji ir izdziivojushi liidz muusdienaam. un es, piemeeram, nemaz nezinu, no kaa tad iisti uzzinaaju par sasisto spoguli vai melno kakji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 17.05.2005 08:32
Raksts #10


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Trīs reizes pārspļaut pār kreiso plecu jau ir paradums, nevis māņticība, jo to pie gandrīz vai visa var darīt, un ja tomēr, neizdara, tad cer, ka nekas nenotiks, nu kaut kas tamlīdzīgs.

Ejot ārā no dzīvokļa mamma vienmēr liek paskatīties spogulī, un, ja aizmirst kaut ko, un ir pārkā```` slieksni, tad atkal vajag paskatīties spogulī. Nezinu kāpēc utt, bet tas arī ir ierasts. Es skatos spogulī tikai tāpēc, lai zinātu, ka man nekas nav pielipis pie pieres grin.gif .

Kā arī māsa man neļāva turēt atslēgas uz galda. Arī kaut kas māņticībai :/ . Bet pati, neticu itkā.

Un pats vārds māņticība. Sākums ir ļoti mānīgs. Izsaka visu wink.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 17.05.2005 08:33
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu ja tā labi padomā tad laikam jau, ka jā zināmā mērā noteikti jā....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.05.2005 09:30
Raksts #12


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Jūs te drusku par šuru to māņticību tverat. Mūsdienās tā ir transformējusies, pieņemot jaunas formas un idejas. Teiksim, nu paparasiet šoferiem, kas būs pēc tam, kad viņi mašīnu nomazgās? - Lietus, pareizi. Kā izsaukt pēdējo tramvaju vai trolejbusu? Nu kā tad, aizkūpinot pēdējo cigareti! kāpēc uz eksāmenu jāģērbjas tajās pašās drēbēs? Un, ja esi izkritis, noteikti pavisam citās? Un kāpēc divas draudzenes nedrīkst iet pa ielu stabam katra pa savu pusi, jo noteikti sastrīdēsies? Un kāpēc dažādas mīļmantiņas tiek staipītas pa puspasauli līdzi veiksmei - tie tak ir tie paši amuleti! Māņticība mūsos ir iekšā dziļi dziļi, tikai vajag atrast, kur tā ir paslēpusies... wink.gif smile.gif
Un kur tad vēl žagošanās, šķaudīšana un zīmīgu sapņu redzēšana, pēc kuras var zīlēt "mīl-nemīl" noteiktās dienās un datumos! Un kāršu zīlniecība un visādi astroloģiskie saloni!!! Un Melnās Dāmas saukšana spogulī! Māņticība ir mums visapkārt! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
letter
iesūtīt 17.05.2005 09:46
Raksts #13


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.05
Kur: Rīga: Bolderāja



Kam tā māņticība ir vajadzīga? Pats nosaukums jau liecina par to, ka tā ir māņu ticība - tātad nekam nederīga.

Šī māņticība liek lieku reizi uztraukties par nebūtiskām lietām (piem., nu kas tur liels, ka tu no gultas izkāpsi ar kreiso kāju???).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.05.2005 12:29
Raksts #14


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Jau vārds māņticība nozīmē , ka tie ir kaut kādi meli u.t.t. ( jau atkārtojos ) tāpēc es neticu tam sviestam ... NETICU !!! TĀ !!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 03.06.2005 11:34
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Es teiktu, ka es neesmu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murmulis
iesūtīt 05.06.2005 15:21
Raksts #16


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.05



Es pavisam neesmu maanjticiiga. un nekad arii neesmu bijusi. Es zinu ka mana draudzene ir ljoti maanjticiiga. Vinja Piektdienaas 13ajos nemaz no gultas neizlien(nu ok biki paarspiileets whistling.gif )Starp citu patiesiiba par 13. piektdienu ir tiiri interesanta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:13
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es arī neesmu māņticīgs. Man tas liekas stulbi un muļķīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 05.06.2005 17:43
Raksts #18


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Nedaudz jau ir, no vecākiem, - un kā jau skow te minēja, tas viss jau kļuvis par paradumu. Visi tie "melns kaķis pārskrēja pār ceļu", un "vāveri ieraudzīt ir uz nelaimi" - lai gan apziņā saproti, ka meli tie ir, tomēr anyway īpaši patīkami nav. grin.gif
Ir jau runas, ka ja netici tam, tad nepiepildās, bet vispār ja tā padomā - cilvēki tak neizgudroja to visu uz dullo. Varbūt kāda sakarība arī pastāv tomēr. Tā kā es cenšos lieki neriskēt, un to ko man mamma liek ievērot un nedarīt - ievēroju. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yugio Muto
iesūtīt 06.06.2005 18:01
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.05
Kur: Saldus(parasti)



Es izvēlējos cits un domāju kā drusciņ, jo nebaidos no melniem kaķiem un kapsētām wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 06.06.2005 19:38
Raksts #20


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Siriuss @ 05.06.2005 18:43)
"vāveri ieraudzīt ir uz nelaimi"
Kad es maziņš biju un vāveri ieraudzīju, es priecājos par zvēriņu, nevis par nelaimi domāju.

Labprāt pievienotos Grima minētajam klubam, jo gluži vienkārši tās ir muļķības. Protams, tā kā tas visu dzīvi apkārt tiek skandināts, tad gadās piefiksēt to melno kaķi, bet tāpēc uzreiz jau nav jāiet kārties nost vai jānervozē par gaidāmo nelaimi. Gan jau kāda atnāks arī tāpat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:14