Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Beigās paliks tikai viens (spēle), [HP] [GP] [SW] u.c. [PZP]
Seila
iesūtīt 02.03.2007 07:16
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu lūk un beidzot mēs sākam spēli.

Drūma un neizteiksmīga māja atradās pašā floridas nomalē. Tās izkārtne ziņoja, ka nams jau labu laiciņu kā tiek pārdots. Tomēr aiz noputējušajiem logiem cauri bija pamanāma bāla gaisma. Pēkšņi tā pazuda un atjaunojās. Kāds bija pienācis pie loga un uzreiz atgājis nost.
Klusu nočīkstēja ārdurvis un uz tām parādījās neliela auguma meitene ar smieklīgām bizītēm. Pēc sekundes viņai sekoja otra meitene.
- Pele, man šķiet, ka mēs veltīgi gaidām. Neviens no viņiem neatbrauks uz šīm pārrunām, kaut gan aicinājām mēs visus. Tā, ka nav ko salt. Iesim iekšā mājā
Un saņēmusi peli aiz pleciem meitene viņu uzstājīgi pagrieza uz mājas ieejas pusi.



[occ-Un lūk tagad jūs varat sākt ierasties ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
14 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
mehaniskais koli...
iesūtīt 02.03.2007 21:05
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Taņa apsulbusi klausijās ar vaļa muti uzzinātu šito Pipa , viņa čukstus noteica nezināju ka tu wesi gejs un ka Aragons ir gejs bet labi kā skatos jums ir gājis jautri viņa noteica,un iegāja pa dur`vim ēkā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 02.03.2007 21:10
Raksts #42


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



-Gejs? Tas ir tā pat kā pateikt *@#&%.. Cik rupji!-
Legolas atmeta tizli ar roku un pamanīja slaveno Hariju Poteru. Smaidīdams viņš piegāja klāt un vēljoprojām skrulēdams matus ar rādītāj pirkstu teica.
-Mm.. Tu laikam esi tas slavenais Potera jaunskungs.-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 02.03.2007 21:13
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



ak,Dievs es negrib`ju tevi aizvaīnot,redzi man nav īsti garastāvkļa jo saproti man tu esi grāmata,vai pareizi ir teikt elfs ar savādāku orientāciju,viņa pieklājīgi jautāja un pie sevis pasasmējas,seju rtāja ļauns smīns,bet to varēja uztvert arī kā smaidu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 02.03.2007 21:19
Raksts #44


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Ili atmeta ar roku un smaidīdams teica.
-Nekas, nekas dārgumiņ, tas jau aizmirsts, visiem gadās..-
Viņš jautri nosmīnēja un paņēmis čupa-čupu sāka to sūkāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 02.03.2007 21:23
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Taņa izlaida roku starp izlaistajiem brūnajeim matiem un smaidīdama teica jā vissiem gadās,vai tu biji elfs ar savādāku orientāciju jau kad jūs sākāt ceļu? viņa pieklājīgii meiģinādama valdīt smieklus jautāja,melnie auskari saka trīcēt,un no valdāmiem smiekliem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 02.03.2007 21:38
Raksts #46


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Legolas nosarka un aizmeta čupa-čupa kociņu prom.
-Nuuu īstenībā jau pirms tam man bija atiecības ar Elrondu, bet nekādas īpašas, tad atnāca visi pārējie un mani aizvilka līdzi, godīgi sakot man slikti palika skatīties, kā tie mačo orki mūs visu laiku ķer.. Zini, manliekas, ka viņi negribēja mūs nogalināt...-
Legolas palika domīgs..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 03.03.2007 01:45
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Harijs pamāja meitenei ar galvu. Ar lielāko prieku iedzertu tasīti tējas. Garstāvokli, kas uz mirkli jau bija uzlabojies izjauca patizla vīrieša balss. Poters pagriezās pret runātāju. Jā es tik tiešām esmu Harijs Poters, un Jūs būtu? Vai tik ne Legolass. Puisis centāš būt pieklājīgs, bet kaut kā virsū mācās nepamatotas bailes par savu pēcpusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 03.03.2007 09:53
Raksts #48


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



* ārprāc es atkal sajaucu savu tēlu vārdus laughing.gif *

Legolas pasmaidīja un teica.
-Esmu, esmu.. Prieks iepazīties. Man jāatzīst, ka jums tās brilles ļoti piestāv!-
Viņš jautri nosmīnēja un izstiepa savu roku uz kuras nebija ne vienas spalvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 03.03.2007 10:17
Raksts #49


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Taņa neizturēja un sāka smieties,klusi un pieklājīgi,bet tomēr atstāu jūs divvientulībā!v iņa noteica un pagāja viņiem abiem garām ,kad viņa bija jau četru metru attālumā viņa sāka smieties,unj beigās saļima ģībonī gejs elfs,Harijs un Darko,zižļi,Eladors ir gejs,orki ir mačo! tas bija par daudz,pat meitenei kas uzveica Sērgu de Torti

Šo rakstu rediģēja ev_angel: 03.03.2007 10:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 03.03.2007 13:35
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Jūs nāksiet vai nē?
Meitene saskaitusies palūkojās uz visiem un uzmeta Legolasam indīgu skatienu. Jauki Harij, tu vari doties iekšā mājā viņa uzsmaidīja zēnam un tad palūkojās uz pārējiem, kas jau bija ieradušies.Meitene lēnām pacēla rokas un pēkšņi no visiem s†ūriem sāka līst ārā liānas, kuras sāka tīties visiem atlikušajiem viesiem apkārt. Vienā brīdī tiem šķita, ka liānas viņus nožņaugs- tomēr pēc sekundes visi bija pazuduši kopā ar pašām liānām.
Burvīgi, Meitene, kuras mati bija ieguvuši zaļu nokrāsu- pagriezās pret peli. Esi lūdzu tik mīļa un sagaidi pārējos. Uz doto brīdi es vairs nešaubos, ka arī viņi ieradīsies.

Drako, Legolas, Taņa un Dobijs attapās, ka atrodas grezni iekārtotā kabinetā. Kurā uz sienām karājās viņu pašu portreti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 03.03.2007 15:26
Raksts #51


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Valinora bija mierīga un garlaicīga. Pārāk garlaicīga. Un Viduszeme bija sajukusi prātā. Galadriēla gribēja piedzīvojumus nevis pašnāvību. Normālus piedzīvojumus, tas ir. Viduszemiešiem nav itin nekāda priekšstata par to, kas ir izklaide. Tut, tut.
Žilbinoši baltas gaismas zibsnis un ēkas priekšā stāvēja izdaudzinātā zeltmeža sargātāja - Lēdija Galadriēla.
Pieteikšanās šovā, protams, bija izaicinājums viņai, tomēr kopš jau arī Seleborns bija aizmirsis uz kuru pusi ir guļamistaba, viņa gāja meklēt asas izjūtas citās vietās.
Galadriēla bija tērpusies savās ierastajās baltajās drānās, kas nudien paspilgtināja iespaidu par elfu.
Galadriēla samirkšķināja acis pūloties aptvert, kur īsti ir nonākusi. Kur es esmu iepinusies..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 03.03.2007 15:39
Raksts #52


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



* Nostariel, Galadriēla bija tā karaļa meita, kura pa katru cenu gribēja karot?? *

Legolas pēc liānu atgadījuma notīrīja savas drēbes.
-Nudien, cik rupji!-
Viņš histēriskā balsī noteica un ievērojis savu portretu, šausmās pielika rokas priekšā mutei.
-Akdievs! Es izskatos pēc zombija! Vajadzēja, nu vajadzēja man uzkrāsoties pirms fočēšanās!-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 04.03.2007 13:46
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Drako pavisam apmulsis klausījās ko visi runā, un arī nopētīja gejisko Legolasu, ar smīnu uz lūpām. Poters kaut kur aizgāja un arī viņš pats drīz attapās kādā istabā, kur karājās viņu portreti. Drako sevi atzinīgi novērtēja, un tad garlaikots sāka pārraudzīt telpu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 04.03.2007 13:53
Raksts #54


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



Taņa atguvās no ģīboņa jau telpās viņa pārsteigti raudzijāsmm,apkārt un tad viņas acis sastapās ar Darko acīm tu zini,ka tev aiz muguras karājas tavs portrets? viņa pārsteigta jautaja,nemaz nepamanīdama pašas portretu tās meitenes laikam ir tava fanātiķes? viņa ar uzjautrinājumu noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 04.03.2007 13:54
Raksts #55


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Jā, es to jau sen redzēju. viņš garlaikoti novilka un apklusa un skatījās uz zemē guļošo meiteni. Kādas meitenes? viņš apjucis pārvaicāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 04.03.2007 13:58
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



nu jā tieši kā es domāju,tās kas šio pasākumu rīko,un vēl tūkstošiem visapkārt,piemēra Pipa viņai ir divi duči tavu plakātu,un uz dažiem manuprāt es esmu manijusi lūpukrāsas pēdas! viņa jautri nosmēja,tajā portretā tu izskaties labāk nekā uz plakātiem! viņa noteixa un apgriežoties pamanija savu plakātu slimās izdzimtenes,es biju dzirdējusi par tiem kas mani pielūdz,bet fuij! viņa ar sevi runājot nicinoši teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 04.03.2007 14:04
Raksts #57


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Ahā. Nu...skaidrs. viņš apjucis noteica. Kas ir Pipa? viņš teica, un tad uzjautrināts klausījās, kā Taņa noniecina pati sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 04.03.2007 14:07
Raksts #58


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



pareizāk jau Penelope,bet es viņu saucu par līmes galvu,viņa vieneiz sāka spēlētties ar līmi un maģijas grāmatu,bet var neuztrauktioes viņa nav tavs tips viņa neskrien nevienam pakaļ kā pakslausīgs sunītis!viņa jautri noteica un sāka aplūkot citu portretu ej rekur Potrera portrets,cik neglīts!viņa priecīgi noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 04.03.2007 14:18
Raksts #59


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Drako samirkšķināja acis. Kāda savāda meitene. Es nesaprotu, ko viņa saka. Drako pakāpās soli atpakaļ. Nu...labi. Es īsti nesaprotu, ko tu ar to dom;aji, bet labi. viņš paskatījās uz Harija portretu un iesmējās. Jā. neko citu Drako nespēja pateikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mehaniskais koli...
iesūtīt 04.03.2007 14:24
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.06
Kur: sapņu pasaule,sakultā ar realitāti



nu kā nekā mēs nākam no dažadām pasaulēm,mūs uzreiz iedala baltajos un melnajos magos,bez liekas ķēpāšanās kā ar jums ,īpašības un tamlīdzīgi ,esi ļauns,labāks nepaliksi! viņa domīgi noteica un vispār jautājums sakarā ar jūsu skolu vai jūs ar Poteru tagad esat pēdējā kursā? viņa ne īpaši ieintresēti noteica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

14 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.04.2024 17:02