Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Briesmu māja., [C] [PZP]
.kreizī.
iesūtīt 24.10.2006 10:27
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Bija nakts. Mia sēdēja zem koka, un gaidīja dalībniekus. Viņas rokās bija liels atslēgu kumšķis. Vislielākā no tām, sudraba bija mājas atslēga. Viegls vējiņš plivināja Mias matus. Kad beidzot viņi ieradīsies... Mia jau nepacietīgi nomurmulēja. Viņa piecēlās, apgāja apkārt kokam, un uzmeta skatu mājai. Tā bija tumš, un noslēpumaina. Mia apsēdās, un raudzījās uz ceļa pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Seila
iesūtīt 25.10.2006 18:13
Raksts #2


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Terija lēnā solī centīgi čāpoja pa ceļu uz mājas pusi. Zem viņas kājām čaukstēja lapas un viņa neizskatījās diez ko priecīga par šo pasākumu. Lieta bija tāda, ka vēl pirms pāris dienām viņa sastrīdējās ar savu- sevi ļoti mīlošo tētukiņu un tagad bija bijusi diezgan lielā izmisumā par notikušo, kamēr neizlēma kādu brīdi padzīvot ārpus savām īstajām mājām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.10.2006 19:07
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Gabriels Markuss atglauda matus no sejas un tad jau tie atkal pārkrita pāri labajai acij. Puisis pie sevis dungoja jautru dziesmiņu brauktdams ar savu poršu[lol jau atkal tas porš] viņam blakus sēdēja viņa labākā draudzene skaista meitene platīnblondiem gariem matiem, dzidri zilām acīm. No malas skatoties varēja padomāt, ka viņi ir vienkārši lielisks pāris. Kādreiz varbūt tā arī bija, nu jau kādu pusotru gadu vairs ne. Markuss izkāpa no no mašīnas piebraucis pie mājas skatiens pārbrauca acis pāri mājai un viņa sejā iegūla uzvarošs smaids. Viņš apzinājās, ka šīs būs jautrakās dienas viņa mūžā. Arī blondā meitene bija izkāpusi no mašīnas un apķērusi Gabrielu kaut ko pārējiemnedzirdamu nomurmināja. Puisis viņai atbildēja. Beidz, Mērij neuztraucies tie ir tikai māņi turklāt man adrenalīna nekad nav par maz. Viņš atbrīvojās no Mērijas tvēriena iespieda viņai rokās atslēgas un rotaļīgi iegrūda meiteni mašīnā. Ievelc elpu saulīt viss būs čikiniekā. Ja varēšu došu ziņu bye. Markuss pa jokam nosūtīja Mērijai gaisa buču un devās uz Mias pusi. Sweikas ko tad jūs te tā vienas. Puišu nepietrūkst?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 25.10.2006 20:51
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



Braukdama ar taksometru uz norunāto šova vietu, Bella vēlreiz atmiņā tasauca līdzōpaņemto mantu sarakstu - redz vai viss paķēries līdz. Tā, kreklinji ir, apakšveļa arī, šampūns, salvetes.. pag. kaut ko aizmirsu - ā jā - papīrs un pildspalva, kabatas baterija, komplekasais nazis...
Tikmēr taksometrs jau bija piebraucis pie mājas. Tik ātri jau klāt? viņa vaicāja šoferim. Tas apstiprinoši pamāja ar galvu.
samaksājusi šoferim, viņa izkāpa un devās uz koka pusi, kur jau bija sapulcējušies daļa šova dalībnieku. Viņa rūpīgi apskatīja katru no tiem.. Jauki, jauki.. arī puiši šeit ir.. viņa nosmīnēja un pasteiepa roku lai ar visiem sarokotos.

Šo rakstu rediģēja kmn: 25.10.2006 20:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.10.2006 21:06
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Markuss pagriezās pret tikko pienākušo meiteni un paspieda viņs roku. Sweika, arī tu uz šovu? Viņš vaicāja un nometa savu mugursomu uz zemes. Tad viņam pieleca Ak esmu piemirsis iepazīstināt Jūs ar savu necilo personību Gabriels Markuss Nemirskis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 25.10.2006 21:13
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



Bella. Meitene nosauca savu vārdu jauki pasmaidot. Mmm.. viņš ir jauks.
Cik īsti mēs būsim? viņa jautāja vadītājai sabužinot blondās cirtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 25.10.2006 21:16
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Prieksa iepazīties Markuss iesmējās un joka pēc piemiedza Bellai ar aci skaists vārds. Viņš no sirds nevis pielaizīgi teica un apmeta savu melnajās džinsās tērpto pakaļu uz zemes zālītē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 26.10.2006 09:01
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Liandra ar sava tēva Džipu nu piebrauca pie mājas. Blakus sēdēja viņas tēvs- Aleksandrs. Viņa brīdi pasedēja mašīnā un vēl parunaja ar tēvu. Laikam jau centās ieskaidrot, ka viss būs kārtībā.
Pēc kāda brīža izkāpusi, viņa devās pie bagāžnieka un izņēma divas somas. Piegajusi pie tēva viņa apskāva viņu un uzmetusi plecā somu devās pie koka, kur jau acīm redzot stāvēja šova dalībnieki.
Vēl uzmetusi sktienu Aleksandram viņa paskaļi noteica- Auf baldiges Wiedersehen!
Nonākusi te, viņa nometa savas somas zemē un sasveicinājās ar visiem.
Guten Abend!
Tīrā vācu valodā meitene aši nobēra.
Erlauben Sie, daB[````,uz klaviatūras nav tā burta XD, bet līdzīgs burtam "B"] ich mich vorstelle. Mein Name ist Liandra.
Viņa noteica un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 26.10.2006 11:19
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



wouč vācu valoda naw mana stiprā puse, bet es pat sapratu.


Gabriels nopētīja arī tikko pienākušo meiteni un nopurināja galvu. Visi sapratās vienā valodā, bet meitene tika runājusi visticamāk, ka savā dzimtajā valodā nu neko. Prieks iepazīties Liandra, Gabriels Markuss puisis ar sevi iepazīstināja piecēlies kājās, un tad jau atkal viņš apsēdās zālē. Būt vienīgajam puisim meiteņu ielenkumā bija mazliet bīstami, bet Markuss šo situāciju uztvēra ar humoru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 12:03
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Mia laikam bija aizsapņojusies, jo tikk opamanīja jaunatnākošos cilvēkus. Sveicināti! Mia diezgan laipni noteica, atmezdama savas melnās matu šķipsnas. Skatos, mums tikai viens puisis pagaidām... Mia nedaudz iesmējās. Ja jums ir jautājumi, tad droši uzdodiet! Nu jau nopietnāk teica Mia, jo saprata ka tādu būs daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaca95
iesūtīt 26.10.2006 14:19
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.06



Kerija lēnā solī nāca uz mājas pusi. Viņa saberzēja savas aukstās rokas un nolēma, ka iespējams viņa to nožēlos. Kerij, tev vēl ir iespēja atteikties. Ja tu to nevēlies, tad neej! Ja aiziesi, tu to iespējams nožēlosi... pamācoši teica viņas iekšējā balss. Taču sieviete šoreiz neklausīja tai, jo skaidri zināja, ka vēlas to panākt. Viņa vēlējās pierādīt, ka sievietes ir kaut, kas vairāk nekā par viņām iedomājas. Un protams Kerija te bija arī tādēļ lai uzvarētu. Labvakar! Cik nu šis vakars var būt labs... viņa smīnot piebilda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 14:26
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Labuvakaru!Kad visi dalībnieki ieradīsies, iesim iekšā, un iekārtosimies! Mia teica. Varbūt tev, ir kāds jautājums? Mia jautāja jaunatnākošajai meitenei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 26.10.2006 14:32
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Liandra mazliet padomāja un tad ar jūtamu vācu akcentu teica:
Es arī priecajos iepazīties, Gabriel.
Viņa pasmaidīja un atspiedās pret koku.
Atvainojos, bet es tiešām nesen esmu pārcēlusies no Vācijas. Angļu valoda nav mana stipra puse. No manis var sagaidīt daudz ko vāciski...
Viņa noteica un palūkojās uz ieradušos sievieti.
Guten Ab...
Viņa apravās un nogrozīja galvu.
Es gribēju teikt- labvakar. Un jā, vakars ir tiešām labs.
Viņa vēlreiz pasmaidīja.
Esmu Liandra.
Sieveite mazliet nosvērtākā tonī piebilda. Izskatījās, ka šī te būs laba konkurente. tas viņai patika. Sī māja un šie cilvēki viņu saistīja. Karts jau no skata vien savādaks, bet māja... Šādu māju un vietu dēļ Liandra bija pametusi ārstes karjeru. Tā tiešām bija aizraušanās. Patikama aizraušanās. Saprast nesaprotamo un skaisto. "Piedzīvojumu meklētāja, kas labu galu nedabūs". Tā teica viņas vecāki.
No skata jau vien Lī zinaja pateikt, kas viņai patīk un kas nē. Arī šis nebija izņēmums...

Šo rakstu rediģēja Liliya: 26.10.2006 14:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 14:38
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Sveika! Tiešām, jums visiem derētu iepazīties, jo mēs te būsim pailgi. Par balvu un visu pārējo pastāstīšu iekšpusē. Mia noteica, un grabināja atslēgas. Viņas melnie mati plīvoja vējā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 26.10.2006 15:01
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Sieviete pagrieza galvu uz, acīm redzot, šī pasākuma vadītājas pusi.
Mhm. ir iespeja kādam uzgrūst visu to jautajumu gūzmu, kas man ir.
Liandra pasmīnēja un sakrustoja rokas.
Es gribētu zināt dazas lietas par šo pašu māju un vēl šo to, ja ,protams, jūs to zināt...
Viņa teica un ievilka elpu.
Aptuveni- cik veca ir šī māja? Un tās aptuvenā platība? Un vai jūs zināt arī kas tieši šeit ir dzīvojis? Varbūt pat zināt cik istabu ir šajā mājā?
Viņa nedaudz apstajās un padomāja ko vēl vēlas uzzināt.
Ak jā, un vai jūs varētu patiekt cik precīzi, ilgu laiku mums būs šeit jāuzturas?
Lī no džinsu kabatas izvilka mobilo telefonu un kā par nožēlu secinaja, ka tas ir izslēdzies. Viņa centās to ieslēgt, bet tas acim redzot bija izlādējies.
Un vai jūs zināt cik tagad ir pulksetis? Mans telefons ir izlādējies.
Viņa sarauca uzacis un ielika to atpakaļ kabatā.
Jā- liekas, ka elektrības tur nav, vai ne? Vai tomēr ir?
Sieviete paskatījās uz māju.
Bez elektrības jau var iztikt, bet ne jau pārāk ilgi!

Bū, neko vairāk tādu nespeju izdomāt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 15:15
Raksts #16


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Šī māja ir apmēram 187 gadu veca. Bet šī māja ir rekonstruēta Vai kā to vārdu rakstadiezgan nesen. Aptuvenā platība. To es īsti nezinu, jo neesmu izpētījusi visas šīs mājas istabas. Jo šādu neatklātu istabu ir ļoti daudz. Šeit ir dzīvojuši vairāki cilvēki, bet paši pirmie bija ļoti lavena rakstnieku ģimene, kuru bija ļoti augstprātīgi. Cik mēs esam saskaitījuši- kādas 50 līdz 70 istabas.
Mia izvilka savu telefonu, un paskatījās tajā. Tagad ir 23.33 Šajā mājā nesen ievilka elektrību, tieši šim šovam. Mia mierīgi teica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 26.10.2006 15:31
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Aptuvenais vecums- 187 gadi. Nesen rekonstruēta. Aptuvenā platība- nav īsti zināma. Aptuvenais, līdz šim saskaitītais istabu skaits- 50 līdz 70. Dzīvojuši daudzi, bet pirmie bija kādi slaveni rakstnieki.
Viņa prātā izdarīja kopsavilkumu, jo pie rokas nebija kur visu pierakstīt.
Par laimi un arī diemžēl šeit ir elektrība...
Lī nopūtās un pagājusi dažus soļus prom no koka, nostājās iepretīm mājai.
Par nelaimi vai par laimi es šeit atrodos dēļ kaut kā. Piedzīvojumu meklētāja, kas labu galu nedabūs.
Viņa iesmējās un pašķielēja uz Miu.
Nu jā. Paldies par informāciju. Pat ļoti noderēs...
Noslēpumainā balsī viņa atteica un salika rokas džinsu kabatās.
Nespēju vien sagiadīt, kad varēšu to aplūkot noiekšpuses... Gan jau vēl es sevi pierādīšu kā cienīgu pretinieci saviem konkurentiem šādu pajocīgu vietu pētīšanā... Gan jau.
Viņa te nebija ieradusies kā uz kadu realitātes šovu, bet vairāk gan kā uz darbu. Nu darba darīšanās...
Un jā- vēl viens jautājums... Nosaukums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 15:33
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Mājas, vai šova? Mia atbildēja ar pretjautājumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 26.10.2006 15:50
Raksts #19


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Vairāk gan gribētu zināt mājas, bet šova arī īsti nezinu.
Liandra noteica un dziļi ieelpoja vēso nakts gaisu. Tik patīkami bija beidzot neatrasties dzīvokļa četrās sienās vai kādā citā valstī, kur ir neželīgi karsti pat naktī.
Un cerams, ka mamma nekritīs panikā par to, ka es atkal esmu kaut kadā gadsimtu vacā mājā un pie tam vēl tas ir kārtējais realitātes šovs...
Lī prata iesmējās, bet uz lūpām parādīvās mazs samidiņš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.kreizī.
iesūtīt 26.10.2006 15:52
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: savā lielajā draugu pasaulē.



Savrupmājas nosaukums ir "Kapiha". Šova nosaukums ir Briesmu māja. Vēl kādi jautājumi? vai no jūsu puses viss? Mia jautāja. Viņai patika atbildēt uz jautājumiem,tāpēc viņa pasmīnēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 08:09