Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bez Vaarda [C] [ATDP], veel driikst pieteikties ieksh ATD
Nemesida
iesūtīt 26.03.2005 17:28
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: Taatad, saakam. Pagaidaam juusu teeli ir atsevishkji, katrs savaa miteklii (kur nu kursh), bet visi vienaa pilseetaa.

Wills Marcini [Paipera] un Rubeena fon Ajireetsim [cilvekberna dveselite] ir seni skolas draugi , kas nav redzeejushies kopsh skolas beigshanas. (starp citu, cilvekberna dveselites telam nevar but 18 gadi, tapec pienjemu, ka vinjai ir 21 (kas ir mazaakais iespeejamais vecums)

Angelus Masters [-=RonS=-] paziist Nartu Narcisu [gwinerva] (Narta biezhi vien atnes Angelusam senus dunchus, zobenus utml noveerteeshanai. Taadejaadi kljuvushi par labiem draugiem) un Leilu Stounu [Hermy] (Leila reiz bija apmekleejusi kaadu muzeju, kur uzsaakusi sarunu (par kaadu eksponaatu) ar kaadu jaunekli, kas izraadiijies muzeja direktora deels Angelus - Taadejaadi kljuvushi par labiem draugiem) Narta un Leila arii ir savaa starpaa paziistamas, jo biezhi vien visi triis meedz kautk ur kopaa aiziet.

Ariadne Ergo de Tangere [Notme] un Gabriela Fernanda [Tinuviel] ir ljoti labas draudzenes kopsh skolas gadiem, kas biezhi satiekas un meedz kopaa kaut kur aiziet
--------------------------------------------
saakumaa visi ir atsevishkji, tad paziistamie teeli var sarunaat tikshanos or smth...un tad gan jau... wink.gif uz priekshu...

IC:
Lara kaarteejo reizi nolaida smago aizkaru, lai gaisma netrauceetu vinjas darbu. Vinjas roka skaara otu, kas saulee bija sakarsusi, iemeerca to kraasaa un leeni saaka vilkt liinijas uz papiira. Liinijas savienojaas eenaas, teelos un atteelos. Saaka rasties kompoziicija, ko Lara bija daudzreiz izteelojusies, bet liidz shim nebija speejusi atteelot uz papiira.
Telpa bija sakarsusi par spiiti aizvilktajiem aizkariem, un Lara atpogaaja bluuzes augshpogu. Vinjas seja bija netira - nosmeereejusies ar kraasu un melnie mati sasieti nekaartiigaa mezglaa. Vinja nolika otu - darbam jaanozhuust, kaut arii tas veel nav gatavs. Meitene apseedaas uz diivaana pretii planshetei un druumi uzluukoja toposho gleznu. Vinja pazina sho ainu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 01:33
Raksts #41


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Laikam būtu nevietā teikt - priecājos iepazīties, jo šajā situācija nekā priecīga vis nav" Rubēna piesardzīgi pameta skatienu uz Nartu. Viņa vēl paspēja palūkoties uz direktora kunga plato, prom ejošo uguru un iekost lūpā, lai nepateiktu neko lieku. "Tad nu, ķersimies pie lietas" viņa kļuva lietišķa un uzlika mazas brillītes bez ietvariem. "Parādiet, lūdzu, man šos dunčus" Rubēna teica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 01:33
Raksts #42


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu Narta nedaudz uztraukti izvilka ārā dunčus no somas.Lūk tie ir!Bet viens ir pazudis.Viņa centās ar visām domām pievērsties sievietej.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 27.03.2005 01:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 01:40
Raksts #43


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Tātad... kas tad mums te ir?" Rubēna domīgi aplūkoja smalkos darinājums. "Jūs jaunkundz glabājat milzīgu vertību, to es varu pateikt uzreiz" viņa pārliecinoši izgrūda neatraudama acis no dunčiem. "Es iespējams kļūdos, bet šis te ir bijis rituālu duncis" Rubēna norādīja uz lielāko no trijiem. "Un cik noprotu pazudis ir otrs gandrīz tāds pats?" viņa domīgi svārstīja rokā katru no tiem. "Nez kuram būtu vajadzējis tikai vienu no tiem?..." Rubēna murmināja pati pie sevis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 27.03.2005 01:43
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Tikmeer Angelus ar 2 paliigiem devaas uz savu kabinetu pie sevis domaadams " Kaapeec es shodien nevareeju palikt maajaas??" Nonaacis kabineeta Angel lika paarmekleet vienam paliigam taaleejo kabineta dalju. tram tuvaako, pats vinjsh ljeeraas klaat rakstaamgaldam. Paliigi nekaa neatrada un Angelusma ar iipashi nevaicaas liidz beidzot vinjsh pamaniija kaut ko spiidoshu strap rakstaamgaldu un mazo skapiiti. Jaa duncis bija iekritis tieshi tur. Angel to izvilka un ietina tiiraa lakataa un gribeeja jau nest lejaa, bet tad paardomaaja. Apseedaas savaa kreeslaa un nodomaaja "Kjiinieshiem es jau pateicu, ka taa ir peedeejaa zaale, bet Narta un Rubeena gan jau kaadu laicinju iztiks arii bez manis" Angel panjeema teejas kruuzi un iemalkoja druscinj teeju. Angel tik nosuutiija paliigu, lai pasaka Nartai ka duncis ir atrasts, bet Angel drusku aizkaveeshoties savaa kabinetaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 01:50
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Narta bija tik uztraukta, ka pat nepamanīja, ka sieviete ko saprot no ieročiem.Atvainojiet kā jūs sauca?No uztraukuma būšu aizmirsās.
Jā tie ir rituāla dunči, bet tie nav gluži vinādi.Un zaglis varēja otru arī nepaspēt paņemt, jo es diezgan ātri atgriezos.narta visu kārtīgi apdomāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 01:56
Raksts #46


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Mans vārds ir Rubēna un nesatraucieties - duncis noteikti tiks atrasts" viņa viegli pasmaidīdama pavērās satrauktajā sievietē. Tad viņa uzmanīgi atdeva visus dunčus viņai atpakaļ un lūkojās vai nenāks direktors. Vienīgais ko Rubēna ieraudzīja bija kāds no izpalīgiem ko iepriekš direktors bija pasaucis līdzi. "Ak tu... lūk kā viegli tik vaļā no liekas nastas" viņa greizi smīnot uzlūkoja palīgu, kas nezkāpēc tiešām nāca uz viņu pusi un nesa rokās ko baltu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 02:03
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



OOC:duņču izskati ir kautkur sākumā, ja ionteresē. whistling.gif
Narta pamanījus, ka apsargs nāk izjuta mirkļa atvieglojumu.Bet kad apsargs pienāca un iedeva viņai dunci viņa atkal ieslīga uztraukumā.Nē, tas nav īstais.Tam bija jābūt uz spala tādām tākā pūķu galvām uz abām pusēm.Varat nesatpakaļ un sakat, ka tas nav īstais.Meklēšana ir jāturpina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 27.03.2005 02:06
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Angel nomalkojos teeju. Devaas atpakalj pie abaam daamaam, cereedams turpinaat sarunu ar fon Ajirētsim jaunkundzi. Nonaacis lejaa vinjsh pamaniija ka Narta joprojaam ir apjukusi "Narta viss kaartiibaa, paliigs tak tev atnesa dunci?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 02:08
Raksts #49


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



OOC - tu sarezgii situaciju laughing.gif


"Nav īstais?" Rubēna pāsretigta vērās Nartā. "Bet... bet vai tad vispār varēja atrast ko citu izņemot īsto?" viņa bija neizpratnē, jo ja jau direktors atradis un teicis, ka tas ir īstais, bet viņa saka ka nav... Šeit kaut kas nebij lāga. Pldies dievam ieradās arī pats dierektors. Rubēna cerīgi vērās viņa virzienā, gaidīdama, ka viņš šo jezgu atrisinās.

Šo rakstu rediģēja cilvekberna dveselite: 27.03.2005 02:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 02:13
Raksts #50


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



OoC:varbūt pagaidam līdz rītdienai kad gm iekšā?

Nē tas nebija īstais viņa uztraukti teica.Mums jāturpina meklēšana.Narta pat negribēja domāt kas būs ja viņa neatradīs dunci.Tā vienkārši nevarēja.Nu labi Angelus tu vismaz vari novērtēt pārējos divus.gan jau atradīsies.Es vēl pameklēšu mājās varbūt tomēr palika tur.Nē bet tas nevar būt tur!Pie velna es zinu, ka tā tur nav!Vai nu tev šei kāds zog, vai nu es nezinu....

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 27.03.2005 02:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 02:18
Raksts #51


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Nudien, pameklē kārtīgi, jo nevar taču tā vienkārši teikt - man nozaga. Lai vai kā vēlu veiksmi un lai atrastos" Rubēna teica, atvadīdamās no meitenes. Kur gan ir palikusi mani ķīnieši? Viņa iemeta paviršu skatienu rokaspulkstenī un jutās pārsteigta - bija pagājusi pusotra stunda. "Bet kur gan ir tie ķīnieši?" Ŗubēna nepacietīgi raudzījās akārt stiepdamās uz pirkstgaliem, domādam ka tā varēs redzēt labāk.

Šo rakstu rediģēja cilvekberna dveselite: 27.03.2005 02:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 27.03.2005 02:21
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



OOC: Ok es vairs nepostoshu kameer man GM nepateiks kas un kaa

"Narta tikai mieru gan jau viss noskaidrosies" noteica Angelus. "Ja nee tad zvani man un es meegjinaashu tikt ar visu skaidriibaa, bet dunci mees atradiisim"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 02:24
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Jā pareizi pameklēt kārtīgi, Narta domāja.Esmu pilnīgi pārliecināta, ka to nav manās mājās.Kur gan tie varētu būt?!VajprātsNarta juta ka tulīt sāksies histērija.Bet viņa braši centās turēties.Nu tad paņem pārējos divus un novērtē rīt iebraukšu pakaļ.Un arī māju kārtīogi pārmeklēšu.Lōti atvainojos par šo stulbo situāciju.Tav taisnība gan viss nokārtosies.Ap cikiem man rīt iebraukt?Narta bija aptguvusi kontroli pār savām jūtām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 27.03.2005 02:26
Raksts #54


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



"Nu lai neatkaartotos taada situaacija kaa shodien Narta, es tev riit no riita uzzvaniishu un tad jau sarunaasim.."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 27.03.2005 02:29
Raksts #55


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nu labi.tad uz redzēšanos.
Narta izgāja ārā no muzeja un jutās vienkārši drausmīgi.Apturējusi kādu taksometru viņa tajā iekāpa un brauca mājās.Iegājusi pa durvīm viņa visu kārtīgi un rūpīgi sāka pārmeklēt...

OoC:viss es beidzu. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 27.03.2005 11:02
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: nu kur var tik ljoti visu sarezhgjiit :/ duncis pazudis - tas nav nozagts. uzskatiisim, ka jums nekas nav ticis atnests un duncis joprojaam ir pazudis.
------------------

Narta veelreiz domiigi apskatiija aploksni, kuraa bija atradushies dunchi. Vienaa vietaa aploksne bija paarpliisusi. Tas iedzina Nartu ieksheejaa histeerijaa - ja duncis ir izkritis pilseeta, tad to nav iespeejams atrast...

IC:
Lara atbriivojaas no prastajaam darba draanaam un ieteerpaas melnaas, leetas lupataas, kaa parasti. Aaaraa joprojaam, kaa shkjita Larai, nezheeliigi dedzinaaja saule, taapeec maaksliniece panjeema vecu, melnu saulessargu un nolaida paar aciim pliiivuru. Neskatoties uz to katrs saules stars bija kaa nazha griezums pa Laras juutiigo aadu. Tachu vinja gaaja uz priekshu, censhoties nepieveerst uzmaniibu saapeem. Vinjai bija jaanokljuust muzejaa - vinja zinaaja. Laras kaaja atduuraas pret kaadu metaalisku priekshmetu, kad vinja bija jau pusceljaa. Sievietei reiba galva no spilgtaas gaismas, tachu vinja noliecaas un paceela to. Par spiiti saulesgaismai vinjas acu priekshaa viss kljuva tumshs. Sho ainu vinja jau bija redzejusi.
Luudzu...nevajag...tikai ne...vai tieshaam viss jau ir saacies? Vai tieshaam rats ir iedarbinaats un atpakaljcelja nav?...Shii ir jau otraa ziime..
Sieviete melnaas, daudzlietotaas draanaas, ar melnu pliivuru paari sejai un vecu, melnu saulessargu rokaas leeni pagruuda muzeja durvis. Shaadu teelu bija gruuti nepamaniit. Lara neveeleejaas tikt pamanita, taapeec atri salika saulessargu un nonjeema pliivuru. Duncis vinjas jakas kabataa vinjai peekshnji shkjita veel smagaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 11:13
Raksts #57


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Beidzot Rubēna atrada diplomātu grupu, kas sajūsmā spiegdami, pulcējās ap tanku. Paldies dievam tas bija pēdējais eksponāts šajā istabā, tāpēc viņa jo veikli mudināja grupu uz ārdurvīm. Tikusi līdz durvīm, Rubēna atcerējās, ka laikam jau vajadzēja pateikties direktoram, bet viņš bija pazudis. Viņa tikai paraustīja plecus un pagriezās uz durvīm, lai dotos ārā. Tur, stāvot pie pašām durvīm, Rubēna ieraudzīja bālu sievieti melnās drānās. Izskats viņu daudz ko nesatrauca, jo pati tāda mēdza būt, tomēr skatiens ar kādu jaunā sieviete lūkojās apkārt, nez kāpēc lika Rubēnai satruji ievilkt elpu. Acis sievietei likās kā baiļu pildītas, bet iespējams viņa kļūdījās, jo muzeja apgaismojums nebija no labākajiem. Rubēna vēlreiz pamāja ar roku saviem ķīniešiem un mudināja viņus doties ārā, pati, iedama garām tikko ienākušajai, Rubēna vēl vairāk ieskatījās viņas acīs. Nē, laikam jau tas muzeja pmeklējums mani ir gaužām nogurdinājis, viņa pati pie sevis nodomāja papurināda galvu un iziedama pēcpusdienas siltajā saulītē.

Šo rakstu rediģēja cilvekberna dveselite: 27.03.2005 11:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 27.03.2005 11:23
Raksts #58


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



OOC: veel viens pluss...Rubeena [cilvekberna dveselite] mums taatad sapratiis ziimju valodu.

Tachu Laras skatienaa nejautaas bailes. Vieniigi ieksheejs nemiers. Vinja bija ieraudziijusi Rubeenu - vienu no vinjiem. Taatad veel bija iespeejas aptureet mehaanismu.
Vinja maigi uzlika roku uz Rubeenas pleca, kad taa jau gaaja prom,it kaa censdamaas aptureet. Vinja izmisumaa veeleejaas, kaut speetu runaat, tachu tad kaut ko atcereejaas.
Laras rokas saaka veidot diivainas ziimes - Tu tachu proti ziimju valodu?
Lara greizi pasmaidiija, jo saprata, ka tagad vinju var notureet par jukushu, tachu vinjus visus bija jaanotur daudz maz kopaa.
Vai maz es pati veel ticu tam, ko redzu?...Ja nu es kljuudos..?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2005 11:32
Raksts #59


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



OOC - ak jel... nebus viegli


Rubēna sajuta pavisam vieglu pieskārienu plecam. PIeri saraukusi viņa pagriezās, bet tad sejas izteiksmi nomainīja izbrīns. "Ko..." viņa iesāka, bet tad par milzīgi brīnumu ieraudzīja, ka nepazīstamā sāk veidot zīme. Ak nu protams - viņa laikam ir kurlmēma, Rubēna nodomāja un piekrītoši pamāja ar galvu kā apliecinādama, ka saprot, ko viņa rāda. "Vai vairu jums kā palīdzēt?" viņa norādīja uz sevi, tad izveidojot ar rokām pārējo teikuma daļu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 27.03.2005 11:56
Raksts #60


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Gabriela neko nenojauzdama mieriigi atpuutaas melnaa kreeslaa. Tad iezvaniijaas vinjas mobilas telefons. Gabriela nesteidziigi pieceelaas, jo saprata, ka tas ir zinjas signaals. Gabriela panjeema telefonu un aizgaaja apseesties ierastajaa vietaa tumshajaa kreeslaa. Meitene izlasiija zinju un saprata, kas jaadara. Vinja atrada Ariadnes telefonu un uzvaniija uz to.
"Pacel... Luudzu pacel..."
Domaaja Gabriela.

OOC: Juus nu gan te tempos skrienat! laughing.gif knapi varu tikt liidzi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 10:00