Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Core of Darkness [C PZP], Lomu speele FR settingaa
Mitrandir
iesūtīt 01.03.2005 13:24
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.03.04
Kur: Valmiera



Shis buus mans pirmais meegjinaajums vadiit shaada veida (online) lomu speeli. Pamataa taa ir balstiita uz FR (Forgotten Realms) visuma, bet, taa kaa online speele uzliek savus ierobezhojumus, speeles mehaanika buus nedaudz atskjiriiga no iistaa D&D 3.5ed.
Ja kaadam no potenciaalajiem speeleetaajiem ir kaadi jautaajumi par D&D mehaaniku vai FR visumu, varat suutiit PZ, centiishos atbildeet.
Taa, kaa es uznjemos DM pienaakumus, sava chara man nebuus. Pastaav arii ierobezhojums uz darbojoshos personaazhu skaitu, maksimaali tas vareetu buut 10.
Izmainjas speeles mehaanikaa ietver:
1) Metamo kaulinju truukumu (vareetu izmantot DiceRoller).
2) Battle grid truukumu, kas izsleedz dalju no taktiskajaam iespeejaam.

Speeles informaacija
Speelee par nosodaamaam atziishu sekojoshas lietas:
Varonjus ar vinjiem neiespeejamaam speejaam/artefaktiem/ierochiem/etc.
Alignmentam neatbilstoshas klases (piem. chaotic evil paladin).
Speeleeshanu peec principa "nedriikst, bet vienalga daru".
Jebkura veida luugumus atljaut izmainiit savu personaazhu aarpus noteiktajiem likumiem.
Speelee personaazhi sanjems "ekspu" taapat kaa iistajos AD&D noteikumos, taa ka buus iespeejama augshana liimenii/multiklasoshana/prestizho klashu izmantoshana.
Rases: human, elf, gnome, dwarf, halfling, half-elf, half-orc.
Klases: barbarian, bard, cleric, druid, fighter, monk, paladin, ranger, rogue, sorcerer, wizard.

Katram speeleetaajam buutu veelams nokopeet Character sheet no WotC saita.
Ja ir radushaas neskaidriibas par kaadu no shiem terminiem, suutiet savus jautaajumus man.
Ar AD&D noteikumiem var iepaziities AD&D 3.5 SRD saitaa.

Darbiiba saakas Veluunaa (Wheloon), nelielaa Kormiras (Cormyr) pilseetinjaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
Mitrandir
iesūtīt 02.03.2005 15:19
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.03.04
Kur: Valmiera



Tas bija pavisam parasta nakts un taa buutu atnesusi pavisam parastu jaunu dienu, ja vien neilgi pirms pusnakts Veluunas tavernaa (The Wyvern Watch Inn) neiedraaztos pagalam noputeejis un noskrandis viirs, peec apmetnja kraasas un veidojuma spriezhot - zinjnesis. Vinjsh steigaa izvilka no kabatas pergamenta tiistokli un skalji nolasiija:
"Nozudis aarkaartiigi svariigs burvju priekshmets. Visiem, kas veelas piedziivojumus, kaartiigu atalgojumu un atziniibu, ierasties pie pilseetas meera, kur varees sanjemt plashaakas zinjas. Lieta ir steidzama!" To teicis, vinjsh taadaa pat aatrumaa izdraazaas pa tavernas durviim un nozuda tumsaa.

Šo rakstu rediģēja Mitrandir: 02.03.2005 15:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 08:59