Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Vai Siriuss varētu būt dzīvs?
šausmiņa
iesūtīt 27.02.2007 18:46
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



can sirius be alive?

neatradu nevienu pavedienu ar šādu tāmu, tādēļ sāku jaunu...

... kaut gan Vilksons, pēc brīža kad Siriuss izkrita cauri aizkaram, Harijam apgalvoja ka ir par vēlu, un Siriuss ir miris, neviens to nevar droši apstiprināt... jo īsti neviens nezina kas slēpjas aiz šī aizkara..

vairākas personas, to skaitā - harijs, Luna, džinija, šķiet ka Nevils arī, dzirdēja čukstus aiz aizkara... un vēlāk harijam tā arī neviens nepaskaidroja kas tas ir par aizkaru ....(lai gan ņemot vērā, ka postaments ar aizkaru atradās tādā kā amfiteātrī, varētu domāt ka tā ir kautkāda soda izpildes telpa, tikai neviens jau nezina vai cilvēks/burvis pēc tā mirst vai - vēl neticamāk - nonāk kādā nezināmā starpdimensijā..)

Harijs ar dumidoru vēl veselu gadu apspriedās gan par voldemortu, gan citām tēmām, taču nevienu mirkli harijs nejautāja kas tas bija par aizkaru...

no tā visa var secināt, ka ir iespēja, ka 7 grāmatā harijam būs jādodas atkal uz burvestību ministriju un jāstājas pretī šim aizkaram, turklāt tas ir visai ticami, ka roulinga atradīs veidu kā harijs varētu uzcelt no mirušajiem siriusu, jo vienmēr var atrast izņēmumus, grāmatas izteikumiem...

P.S. kādam kādas citas versijas? labprāt tās dzirdētu!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Valda
iesūtīt 28.02.2007 09:49
Raksts #2


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.11.06
Kur: Rīga



Diemžēl, Sirius NAV dzīvs. JoR vairākās savās intervijās ir teikusi, ka tie kas ir miruši, vairs neatdzīvosies (arī Dumidors). sad.gif sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 28.02.2007 13:17
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Khem...Roulingas vārdus negrasos apstrīdēt,bet kā jau korkijwolfs teica,kā var pierādīt,ka Siriuss tiešām ir miris? Es arī piederu pie tiem naivajiem,kas cer,ka kaut kā Siriuss ir spējis apiet nāvi un tagad ir iesprostots kādā dimensijā (laikam,par daudz skatijos Star Wars blush.gif ). Lai nu kā-dzīvs vai miris esmu pārliecināta,ka pēdējā daļa Siriuss loma nav beigusies šajā stāstā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 28.02.2007 13:21
Raksts #4


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



OFFT.
A kur star waros kāds kādreiz bijis kādā dimensijā iesprostots?

Kapēc cilvēki nespēj pieņemt, ka arī pozitīvajiem varoņiem jāmirst? Nāvei tomēr jābūt svītrai no kuras atpakaļ nenāk. Citādāk vairs nav interesanti.

Protams, fantasy pasaulēs resurrekts ir visai izplatīta lieta, bet nu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 28.02.2007 18:12
Raksts #5


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Piekrītu - tie kas ir miruši vairs Roulingas grāmatās neatdzīvojas (nu vienīgi izņemot Tārpasti, bet atšķirība ir tāda, ka mēs netikām iepriekš informēti par viņa neāves apstākļiem). Tiem kas savu lomu ir nospēlējuši ir jāmirst. Manuprāt Roulinga speciāli novāc no ceļa visus kas varētu Harijam palīdzēt, jo ir paredzēts ka pēdējā cīņa viņam jāizcīna vienam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 28.02.2007 19:41
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



nuu tas nekas bet ideja ir laba : dot iespēju harijam uzmundrināties, dot viņam cerību atkal sastapt sirusu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 28.02.2007 19:49
Raksts #7


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Ko tad pēkšņi uzmundrināt Hariju? Puse grāmatas ir apslaktēta! [Vecāki, Siriuss, Dumidors utt.] Un pēkšņi uzmanība tiek pievērsta Siriusam? Viņš ir miris. Viss. Tā tas bija domāts un darīts. Gatavs. Siriuss ir miris. Ar to ir jādzīvo tālāk.
Un kāpēc gan lai Harijs jautātu par kaut kādu aizkaru? Vinām taču bija jāsēro par Siriusu, kā arī jādomā tālāki iespējamie veidi cīņā pret Voldemortu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 28.02.2007 20:09
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



kaut arī pati roulinga esot "apgalvojusi" ka gan siriuss, gan dumidors neatdzīvosies, cilvēki vienmēr var savas domas mainīt, un es diezgan neizbrīnītos ja roulinga vēl kādu neuzceltu no mirušajiem, tas gluži vienkārši piedotu asumu sižetam .....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 28.02.2007 21:01
Raksts #9


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Nu nez gan, vai viņa gribēs pēdējā grāmatā vēl kādu papildus asumu. Labāk lieki nesaraibināt sižetu - jau tā ir pārāk daudz neatbildētu jautājumu.
Tomēr no fanstāstnieku puses šis mazais infas gabaliņš varētu izrādīties interesants - varbūt Siriuss patiešām tīri teorētiski var atgriezties?

Par SW - doma laikam bija par veco Benu, kurš izdomāja veidu, kā apčakarēt nāvi un uz mūžiem iestrēgt... Nu, jā, tur, kur viņš labprātīgi iestrēga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 28.02.2007 21:21
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Gandrīz-Bez-Galvas-Niks Harijam paskaidroja, ka Siriuss nenāks atpakaļ. Nekad. Siriuss neizvēlējās kļūt par spoku, un diezvai viņš izkritis caur plīvuram vēl varētu būt dzīvs.
Bet Harijs neuzdeva tādus jautājumus, jo ja es pareizi atceros, viņam bija sāpīgi atcerēties krusttēvu. ;P
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 01.03.2007 19:41
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



CITĀTS(Sindra @ 28.02.2007 13:21) [snapback]1110550[/snapback]
OFFT.
A kur star waros kāds kādreiz bijis kādā dimensijā iesprostots?

Kapēc cilvēki nespēj pieņemt, ka arī pozitīvajiem varoņiem jāmirst? Nāvei tomēr jābūt svītrai no kuras atpakaļ nenāk. Citādāk vairs nav interesanti.

Protams, fantasy pasaulēs resurrekts ir visai izplatīta lieta, bet nu...


Taisnība nebija iesprostots,bet pats vārds dimensija man visvairāk saistās ar šo filmu. Kāpēc cilvēki nespēja pieņemt varoņu nāvi? Man patīk teiciens-"cerība mirst pēdējā",tāpēc arī ticu,ka Siriuss vēl var parādīties(atcerēsimies,ka Harija vecāki vēl paspēja dēlu uzmundrināt cīņā ar Voldemortu,kaut viņi neatgriezās dzīvo pasaulē).

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 01.03.2007 20:40
Raksts #12


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Būtu jau jauki, ja Siri Wiri atgrieztos, bet par Dumidoru gan esmu pilnīgi pārliecināta, vēlreiz es negribētu lasīt par to opi. Esmu radusi pie ļaunajiem tēliem, vairāk baidos, ka bojā varētu iet Malfoji. Tad gan būtu traki. Aiz aizskara ir Nārnija tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 02.03.2007 16:25
Raksts #13


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(Eņģeļu gūstekne* @ 01.03.2007 20:40) [snapback]1111255[/snapback]

Aiz aizskara ir Nārnija tongue.gif



man patīk šī ideja tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif grin.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 02.03.2007 17:04
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Sirius is ded. silent.gif Dūūh, viņš [visdrīzāk] tagad ir spoks, kas protams ka nevar atdzīvoties. Un kādēļ piesārņot gaisu ar vēl kaut kādu jokainu iedomu?
Jau tā pietiek ar to, ka drīz iznāks pēdējā grāmata, un kādēļ gan Roulingai pēkšņi būtu jāpieliek grāmatai kāds `asumiņš`? Es esmu pārliecināta, ka tajā `asumiņu` netrūks.

Un aiz aizskara varētu gan būt Nārnija.. shifty_a.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purpur
iesūtīt 02.03.2007 18:34
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.06
Kur: ☆



Pilnīgas muļķības! Man tas galīgi nepatiktu.

CITĀTS
Puse grāmatas ir apslaktēta! [Vecāki, Siriuss, Dumidors utt.] Un pēkšņi uzmanība tiek pievērsta Siriusam? Viņš ir miris. Viss. Tā tas bija domāts un darīts. Gatavs. Siriuss ir miris.


Tieši tā. Ja jau Dumidors nevar būt dzīvs, kur ta vel Siriuss.

Šo rakstu rediģēja Maple: 02.03.2007 18:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 02.03.2007 20:15
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Bet es čo ta ņipaņimaju - nah. jūs te Dumidõru jaucat iekšā?! Runa iet tikai par Siriusu, ne par to `opi`.
Nu pieņemsim, ka tomēr Siriuss ir dzīvs.. A ko tagad Dumidoram darīt? Pēc nāvējoša lāsta no miroņiem celties? silent.gif Nevajg salīdzināt divas dažādas situācijas un divas dažādas nāves, mani dārgie. blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 02.03.2007 21:10
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



CITĀTS(Liliya @ 02.03.2007 17:04) [snapback]1111629[/snapback]

Sirius is ded. silent.gif Dūūh, viņš [visdrīzāk] tagad ir spoks, kas protams ka nevar atdzīvoties.


CITĀTS(betty @ 28.02.2007 21:21) [snapback]1110761[/snapback]

Gandrīz-Bez-Galvas-Niks Harijam paskaidroja, ka Siriuss nenāks atpakaļ. Nekad. Siriuss neizvēlējās kļūt par spoku, un diezvai viņš izkritis caur plīvuram vēl varētu būt dzīvs.
Bet Harijs neuzdeva tādus jautājumus, jo ja es pareizi atceros, viņam bija sāpīgi atcerēties krusttēvu. ;P


Piekritu, ka Sirius nevar but spoks. Vinam ir jabut mirusam. Tacu ir divaini, ka Roulinga ir izdomajusi, ka tikai izejot cauri plivuram var nomirt. Tas skiet tiri pretruna ar to ka parasti cilveki mirst. Man bija Siriusu tik loti zel crying.gif , tacu ko lai dara tada ir dzive.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 03.03.2007 20:14
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Siriuss tiešām ir un paliks miris! Ar to ir jāsamierinās. Tādēļ ne visi nevar būt rakstnieki,
ja grāmatās mirs tikai ļaunie tēli, grāmata kļūs garlaicīga, un šķitīs nereāla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 03.03.2007 20:19
Raksts #19


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Ja Roulinga teica, ka mirušie neatdzīvosies, tad tā arī ir. Viņa galu galā zina labāk. Siriusa nāve visticamāk uzkurinās vēl lielāku Harija naidu pret Voldemortu, un tas palīdzēs izšķirošajā cīņā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 05.03.2007 14:46
Raksts #20


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



```` mums roulinga mees lloti labi zinam ka taa vieta kur vinni atradaas bija naaves zaale taa kaa nekaa cita tur nebija znaccit taa arii ir robezza starp naavi un dziivi lloti trausla un vaara bet tajaa passaa laikaa monumentaala un muuzziiga silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 14:25