Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Nolādētā APTZ profesora vieta
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 11.08.2005 23:19
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Es zinu, ka ir bijuši pavedieni par to, kurš būs nākamais APTZ pasniedzējs un vispār par APTZ un Strupu. Pēc šīs grāmatas ir diezgan skaidri zināms/saprotams, ka problēmas ar šī priekšmeta pasniedzējiem ir jau diezgan ilgu laiku, kopš brīža, kad Dumidors atteica Voldemortam pasniedzēja vietu. Harijs ir šobrīd 1997. gadā. Voldemorts pasniedzēja vietu nolādēja ne ātrāk kā 1956. gadā. (skolu beidzis 1945. gadā, tad strādājis kādu laiciņu tai veikaliņā, pēc 10 gadiem uzradās jautāt pēc pasniedzēja vietas Cūkkārpā). Bet tik un tā tie ir apmēram 35 – 40 gadi. Tātad apmēram 35 – 40 pasniedzēji ir nomainījušies skolā APTZ profesora amatā.

Dumidors to zināja, un viņš zināja, ka riksē ar šo pasniedzēju dzīvībām, kad pieņēma to darbā. ( Varbūt ne pirmajos 10 gados, bet pēdējos nu noteikti) Nez vai Dumidors to pasaka pretendentam slēdzot ar viņu līgumu, ka darbs ir dzīvību apdraudošs? J Bet iespējams, ka paši profesori to nemaz nezina un uzskata to tikai par nelāgu sakritību…Ka regulāri kaut kas notiek ar viņu priekštečiem… Un tad jau sanāk, ka Vilksons ir bijs satrp tiem laimīgajiem, kas no pils ir aizgājuši, nevis iznesti uz nestuvēm (Ambrāža) vai atdevuši galus (Drebelis)…

Dumidors visu laiku negribēja dot APTZ pasniedzēja vietu Strupam, bet kāpēc? It, kā jau grāmatā ir teikts, lai neuzmudinātu viņu uz viņa “vecā ceļa”. Bet varbūt iemesls ir nedaudz cits? Varbūt tā ir tikai tā versija, kas tiek pasniegta “plašākai publikai”, cik nu viņa šajā gadījumā ir plaša… Man drīzāk liekas, ka īstais iemesls ir tas, ka Dumidors, ļoti labi saprot, ka tad, ja Strups dabūs šo vietu viņam mācību gada beigās, vai pat ātrāk, Cūkkārpa būs jāatstāj, un tad vairs Dumidors viņam palīdzēt īpaši labi vairs nespēs. Un nosargāt ne tik…( No nāvēžiem? Voldemorta? Varbūt ministrijas?)

Kāpēc tad viņš tieši šogad iedeva viņam sen kāroto pasniedzēja vietu, tādējādi likdams Strupam pamest skolu mācību gada beigās. Jā, Dumidors vairs nespēja atrast pasniedzējus, bet diez vai viņš bija pilnīgā bezizejā, (bezizejā viņš bija tad, kad ministrija apstirpināja Ambrāžu, taču tagad ministrija zina par V atgriešanos, un diez vai kādu “stulbeni” būtu apstiprinājusi), kad iedeva Strupam vietu, varēja jau atrast kādu kaut vai nekompetentu, bet kādu citu, lai pasargātu savu “spiegu”. Bet tā vietā viņš devās meklēt jaunu mikstūru pasniedzēju un aizvietoja Strupu.

Manuprāt Dumidors nojauta (zināja?), ka mācību gada beigās vai vispār šī gada laikā notiks kas tāds, kas varētu likt Strupam aiziet. Varbūt viņam Strups izstāstīja Voldemorta plānu, un kas ir noticis ( viņa dotais solījums Drako mātei), un šajā gadījumā vienīgā izeja bija Dumidora nāve.

Dumidors liekas nojauta par savu drīzo galu, jo viņš centās Harijam mācību gada laikā izstāstīt pēc iespējas vairāk par Voldemorta bērnību un pagātni kā tādu. Viņš ir izstāstījis daudz ko, tagad viņš trūks kā pēkšņais padomdevējs, lai varētu rast atbildi uz jauniem jautājumiem…

Bet, ja Dumidors nebūtu iedevis Strupam šo vietu, tad grāmatas beigās Strups varbūt būtu palicis guļam, un Dumidoru būtu nogalinājis kāds cits nāvēdis. Taču arī tad diez vai Strupam būtu nākusi viegla dzīve. Galvenais viņa aizstāvis ir pagalam, un lai arī daudzi ticēja Dumidoram, vēl vairāki nē… Un pat tad, ja viņš visu jandāliņu būtu nogulējis diez vai pārējais FO viņu sagaidītu atplestām rokām un bez šaubām. Viņam skola būtu visticamāk jāpamet. ( kaut gan, ir iespējams arī, ka viņš būtu varējis palikt…). Bet varbūt arī būtu bijis tāpat un Dumidors tik un tā kristu no viņa rokas…

Bet tādā gadījumā Dumidors ( nu jau Cūkkārpa) būtu zaudējis/usi vienā gadā divus pasniedzējus. Ikgadējo APTZ un šogad klāt vēl mikstūru pasniedzēju…

Man tas viss liekas diezgan intersanti… Gan APTZ profesora vietas lāsts, gan pēkšņā Strupa uzdarbošanās ļauno pusē…Un tā visa sekas… Kaut kas tur nav, kā vajadzētu būt…
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Memoria
iesūtīt 12.08.2005 08:13
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Protams, ka k-kas tur nav taa kaa bajag, bet khemz man neliekas, ka taa teorija, ka pasniedzeeja vieta ir noladeeta ir patiesa, reaali, tas manupraat ir tikaj audzeknju baumas. APTZ laasts? Nu man liekas, ka tas taa nemaz nav, jo vispaar cik es atceros visi APTZ ir aizgaajushi prom dazjaadu iemeslu deelj, nu man liekas, bezsakars, ka ir k-kaads laasts, pie tam tas laasts buutu k-kaadaa sviestaa. whistling.gif

Nu un te jau atkal paraadaas spriedeleeejumi par to, vai Sneips pastaastija Dumim par to vowu, vai vinsh ir labaiz, vai sliktais, utt.

CITĀTS
Bet, ja Dumidors nebūtu iedevis Strupam šo vietu, tad grāmatas beigās Strups varbūt būtu palicis guļam,


Pag, pag, kaadaa jeega Sneips buutu palicis guljam? huh.gif
Hmzz, kad iznaax graamata latviski, noteikti jaizlasa, jo iespeejams, mees visi neesam pamaniijushi kaadu teikumu, kaadu noraadi, par to, ka varbuut Dumis visu zinaaja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 14.08.2005 02:30
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



Harpy tavam postam labāk iet pāri jo tas ir bezsakarīgu domu mudžeklis papildināts ar frīkisku pokemontalku. Waren jawkz posc!

Dinnija - smile.gif - man patīk tavi spriedelējumi. Es nemaz pats nebiju iedomājies par to ka APTZ pasniedzēja vieta ir nolādēta. Nu to jesķ nebiju sasaistījis to nolādēšanas padarīšanu ar Strupu.

CITĀTS
Manuprāt Dumidors nojauta (zināja?), ka mācību gada beigās vai vispār šī gada laikā notiks kas tāds, kas varētu likt Strupam aiziet. Varbūt viņam Strups izstāstīja Voldemorta plānu, un kas ir noticis ( viņa dotais solījums Drako mātei), un šajā gadījumā vienīgā izeja bija Dumidora nāve.

Šis izklausās ļoti ticami īstenībā. Tas tikai stiprina manu pārliecību par to ka Strups nav ļaunais, jo loģisks izskaidrojums rodas tam, ka, ja viņš pēc Dumidora nāves būtu labais, nevienam viņš īsti nepatiktu. No otras puses viņam būs grūti pārliecināt tagad kādu, ka viņš ir labais. Lai gan ir jau veidi.

Turklāt Roulinga nekad nav devusi tik acīmredzamus norādījumus par kaut ko - šinī gadījumā par Bellatrikses un Malfoja mātes (neatceros vārdu) un Strupa sarunu.

Gan jau ka Roulingai ir kāds ūbermaģisks izskaidrojums šim visam par kuru man nemaz negribās galvu lauzīt +es vēl apzinos ka beigās būs vēl visādi brīnumi. Dinnijas variants man liekas diezgan labi der tikai tur vēl kaut kas ir apakšā, kāds iemesls kāpēc Dumidors tā izdomāja, ka viņš varētu nomirt. Nespēju iedomāties kas, un pat īsti negribu mēģināt.

p.s.
ā man neliekas ka gluži 35-40 pasniedzēji tur nomainījās, jo neatceros ka tā kaut kur būtu teikts, no otras puses tas nav tik svarīgi - fakts paliek ka tā (APTZ pasniedzēja) vieta bija nolādēta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 14.08.2005 18:51
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Piekrītu tam APTZ vieta varētu būt nolādēta. Bet vai gadījumā nebija tā, ka Drebelis tika strādājis Cūkkārpā vairākus gadus? Tiesa man tagad pie rokas nav grāmatas tā kā nevarēšu paskatīties.Ja tā tad vismaz lāsts(ja tāds vispār ir) neattiecas uz Voldemortam kalpojošiem cilvēkiem(vismaz daļēji ja neskaita Zemvaldi un Strupu(?). Protams iespējams smagi maldos iekams nav noskaidrots fakts par Drebeli.
Dažas manas domas:
1.Strups dabūja amatu kādu vienmēr tika gribējis pats un Voldemorts. Voldemorts to tā tā arī nedabūja, bet Strups dabūja-manuprāt šim ir kaut kāda nozīme lai gan pašlaik nevarēšu pateikt un saprast tieši kāda.
2.Iespējams, ka mēs pat nākošajā grāmatā neuzzināsim, kas būs APTZ pasniedzējs ja Harijs neatgriezīsies skolā. Bet iespējams, ka šī priekšmeta vairs nebūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Victor Krum
iesūtīt 15.08.2005 00:33
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.04
Kur: Uz slotas



pag pag pag. Tu jau runā tā it kā Strups būtu ļauno spēku pusē. Nezinu vai esi lasījusi citas diskusijas, bet to tā viennozīmīgi nevar apgalvot.

Jebkurā gadījumā Drebelim tas bija pirmais gads Cūkkārpā. Laikam pirmajā grāmatā tas bija minēts, ka viņš sāks mācīt.

Un vēl viena interesanta lieta. Krikij, man liekas mums ir dažādi uzskati par vārdu "nolādēts". Izskatās ka tu to saproti burtiski. Tā it kā kāds būtu uzlicis lāstu uz tā pasniedzēja vietu. Es to uztvēru kā īpašības vārdu, kā raksturojumu tam kas notiek ar APTZ pasniedzēja amatu. Bet ja tā padomā, tad varbūt Voldemorts patiešām uzlika kaut kādu lāstu (lai gan neticās ka to tā var izdarīt)

Un spriedelējumus par nākamo grāmatu negribu izdarīt. Tādi var būt miljoniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 15.08.2005 17:36
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Victor Krum @ 14.08.2005 03:30)
p.s.
ā man neliekas ka gluži 35-40 pasniedzēji tur nomainījās, jo neatceros ka tā kaut kur būtu teikts, no otras puses tas nav tik svarīgi - fakts paliek ka tā (APTZ pasniedzēja) vieta bija nolādēta
*

CITĀTS(Victor Krum @ 15.08.2005 01:33)
Un vēl viena interesanta lieta. Krikij, man liekas mums ir dažādi uzskati par vārdu "nolādēts". Izskatās ka tu to saproti burtiski. Tā it kā kāds būtu uzlicis lāstu uz tā pasniedzēja vietu. Es to uztvēru kā īpašības vārdu, kā raksturojumu tam kas notiek ar APTZ pasniedzēja amatu. Bet ja tā padomā, tad varbūt Voldemorts patiešām uzlika kaut kādu lāstu (lai gan neticās ka to tā var izdarīt)
*


Ja es neesmu galiigi, kaut ko paarpratusi tajaa tekstaa... tad ja nemaldos Dumidors saciija, ka kopsh taa mirklja, kad vinjsh atteica Tomam, vinji nav vareejushi notureet vienu pasniedzeeju vairaak kaa vienu gadu...
Un liidz ės domaaju vaardu "nolaadeets" burtiski... Un tik lielu skaitu skolotaaju mineeju taapeec, ka tekstaa, kad vinjsh naaca jautaat peec pasniedzeeja vietas bija pagajushi tikai 10 gadi no taas atminjas, kur vinjs bija veel raksturots, kaa pusaudzis ejot peec taam Cuukaarpas dibinaataaju mantaam..
Liidz ar to es pieliku veel kaadu gadinju klaat, un taa kaa katru gadu mainiijaas, man sanaaca apmeeram taads profesoru skaits...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 02.12.2005 23:45
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



vis fakti ir ljoti interesanti, bet es domaaju, ka patieshaam ieksh eng valodas, esam kko buutisku palaidushi garaam, kko siiku bet buutisku, taapeec jaaatbalsta latvieshu val. un pirksim graamatu arii latviski lai beidzot mees vareetu runaat normaali neviss visu laiku spriedeleet... TAAPEEC PIRKSIM GRAAMATU LATVIESHU VALODAA< BET TOMEER GAIDAM ARII 7TO GRAAMATU !!!! bet vai kaads nezina, kad 7to graamatu ir paredzeets realizeet?(atkal novilkshu no neta un kopeeshu aaraa... tad laba graamata sanaak... grin.gif ) bet pienjeemumi un spriedumi visiem interesanti, katrs par otru veel interesantaaks un katrs otrais ieved veel dziljaak nezinjaa... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.12.2005 11:29
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Dinnija, interesants prātojums. whistling.gif
Visvairāk likās dīvains tas fakts, ka Dumidors būt6u varējis zināt par savu nāvi un labprātīgi doties tajā? Nu, jā, ir daudzi apstiprinoši fakti grāmat, kuri norādā uz to, ka aizdomas Dumidoram bija, bet, kāpēc viņš to vispār darīja? Lai atstātu Hariju likteņa varā- būtībā, bez sava lielākā aizstāvja? Bā, nu tad gan Dumidors būtu rīkojies stulbi. Jo, vai tad viņš pats visu laiku nesargāja Hariju? blush.gif
Ta kā man prātojumi īpaši nepadodas, tad diez vai es ko vēl šājā sakarā izdomāšu. Bet, ja Dumidors zinātu par savu nāvi...
Nu, tas liekas tik dīviani... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 13.02.2006 21:24
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



nu.. piekriitu, ka APTZ vietu nolaadeeja Voldijs..
mjaa.. tas fakts par Drebeli ir interesants..
man shkiet tur 1. gr. bija kaada fiicha ar dviinjiem un, ka vinji ko runaaja par to Drebeli, bet mby es jaucu un vinjsh tur ieprieksh nestraadaaja, kaut gan parasti ar jauniem pasniedzeejiem iepaziistinaaja Dumidors.. Drebeli neiepaziistinaaja..
mjaa.. galu galaa vinjsh tur mosh vareeja straadaat ilgaak tapee, ka vinjsh ''dvēselē bija ielaidis Voldemortu''.. un uz pashu Voldiju vinja laasts neiedarbojaas..

Šo rakstu rediģēja Deepeyed: 13.02.2006 21:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 13.02.2006 22:31
Raksts #10


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



vispar ka jau dumidors( crying.gif ) pieradija iespejams ka APTZ vieta ir noladeta (voldemorts tad kad otro reizi gribeja pieteikties amata to drosvien izdarija un pazistot vinu izdarija). bet ceru ka strupam sis pasniedzeja darbs beigsies daudz letalak un sapigak ka drebelim. par dumidoru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 14.02.2006 19:58
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Atļaušos iespējams jau atkārtoties, un pasacīt, ka nav teikts, ka pasniedzējam jāmirst, vieta ir nolādēta, lai nevarētu palikt vēlreiz amatā. Turklāt nolādēta nosacīti, jo Vilksons pats izlēma aiziet. Protams, dīvainā kārtā notika tā, ka kaut kas viņam to lika darīt, un ar viņu nekas nenotika, tātad tas iespējamais lāsts nemaz nav tik stiprs. Jāpiezīmē, ka es ticu , ka lāsts pastāv =]

Vispār kaut kā neticās, ka Cūkkārpai pēdējo gadu alikā ir bijuši vairāk kā 30 pasniedzēji aizsardzībā blink_a.gif. Vai Dumidors gadījumā neminēja tieši kaut ko par pēdējiem gadiem? Bet nu laikam jau tas bijis arī iepriekš..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 20.02.2006 09:48
Raksts #12


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Īstenībā 4. grāmatā Voldemorts teica, ka viņš satika Drebeli - Cūkkārpā strādājošu profesoru, nevis jauno profesoru, turklāt tikai pēc tam Voldemorts viņā iemiesojās. Un tad man rodas jautājums - kāpēc Drebelim nekas nenotika saistībā ar lāstu?

Bet, ja Dumidors visu laiku zināja, ka viņu cenšas nogalināt Malfojs, tad viņam bija taču jāzin par Strupa nodevību. Kāpēc tad viņš neko nedarīja, lai savu nāvi novērstu?

Diezgan grūti spriest par šo visu, bet 7. grāmatā vajadzētu būt visam paskaidrotam... Es vismaz tā ceru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 20.02.2006 10:21
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Jā tā vieta ir nolādēta, tiesa kas tiesa.Neviens ilgāk pa 1 gadu neuzturas.Man gan likās ka Strups tur pabūs ilgāku laiku,nekā 1 gadu.No tās vietas jau ir pazuduši vairāk nekā 6 profesori.(Vismaz kamēr tur mācās Harījs.).Bet kapēc gan sī vieta ir nolādēta.Vai tiešām pats Voldemorts būtu to izdarījis.Ar nolūku,ja netiek viņām tad nebūs nevienam.
Un kas notiks kad Voldemorts nomirs.Vieta joprojām būs nolādēta,vai vairs nebūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 21.02.2006 15:58
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Nesaubos, ka APTZ profesora vieta ir nolaadeeta. Viss saakaas ar Drebeli. Vinjs zaudeeja amatu (nolika karoti) tad, kad vinjaa bija iemiesojies Voldemorts un kopsh Drebelja neviens ilgaak par gadu nav notureejies. Varbuut Dumidors gribeeja Strupu novaakt vai vnk aizdabuut prom no skolas? Nav neiespeejami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 21.02.2006 16:03
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Dumidors zināja, ka Voldemorts (ja pareizi atceros un saprotu, jo nedomāju, ka ap 40 pasniedzēju iet bojā tāpat) nolādēja šo amatu. Viņš zināja, kas Strupu sagaida. Bet interesantākais ir tas, ka zināja arī Strups. Nez vai viņam tas būtu palīdējis garām. Un kāpēc tad Strups tik sen jau gribēja to amatu, ja zināja, ka labākajā gadījumā vnk aizies (kā Remuss)??? Un tad sestajā gadā Dumidors piekrīt. Viņi abi ar Strupu nojauš, ka jānotiek kaut kam sliktam. Bet varbūt viņi ne tikai nojauš, bet zina, kas notiks?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 21.02.2006 16:05
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



CITĀTS
. Bet varbūt viņi ne tikai nojauš, bet zina, kas notiks?


Tas vispaar buutu neparasti, bet forsi. Vai vinji tomeer buutu uz vienu roku? Bet Dumidors ir miris. Kaut kaa diivaini...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 21.02.2006 16:26
Raksts #17


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Džūna Forsaita @ 21.02.2006 15:58) *
Viss saakaas ar Drebeli.


Nu kur ta šitais teikts? tongue.gif Nekā!

Jums nav ienākus doma prātā, ka iespējams viņi nemaz neņēma to 'it kā' lāstu galvā un turpināja dzīvot(kas šajā gadījumā gan nav attiecināms uz visiem)? Ņemto vērā kā šis lāsts ir darbojies iepriekš (kad Remuss vnk pats aizgāja), tad jādomā, ka lāsts iedarbojas vairāk skatoties uz to, cik ātri cilvēks pārtrauc, vai no kaut kā cita. Pietam ja ņem vērā, ka tā ir, ka ar katru notiktu kas ļauns, tad Remuss un Strups izspruka cauri sveikā, pietam miris tikai Drebelis. Un jūs tiešām domājat, ka Voldemorts liktu tik maigus lāstus? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 21.02.2006 16:36
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Par Drebeli es neteicu.
CITĀTS
Ņemto vērā kā šis lāsts ir darbojies iepriekš (kad Remuss vnk pats aizgāja), tad jādomā, ka lāsts iedarbojas vairāk skatoties uz to, cik ātri cilvēks pārtrauc, vai no kaut kā cita. Pietam ja ņem vērā, ka tā ir, ka ar katru notiktu kas ļauns, tad Remuss un Strups izspruka cauri sveikā, pietam miris tikai Drebelis. Un jūs tiešām domājat, ka Voldemorts liktu tik maigus lāstus?

Nu bet pats Dumidors Harijam teica, ka ir redzams, ka notiek ar visiem pasniedzējiem pēc tam, kad viņš nepieņēma Voldiju. [nav grāmats pie rokas] Nu no viņa teiktā var saprast un man šķiet, ka kaut kas bija arī iepriekšējās grāmatās. Strups un Remuss izdzīvoja, bet darbu viņi neturpinās. Nevines netrupina, pat ja nenobeidzas. Par lāstu maigumu... Nu varbūt lāsts nebija saistīts ar nāvi, viņš vnk cerēja, ka tad, ja visi neizturēs, beigās pieņems viņu. Kādreiz jau viņš nebija tik ļoti nežēlīgs. Neko nevar zināt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pieshels
iesūtīt 21.02.2006 16:52
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.04
Kur: Zem paslēpņa kopā ar Džinniju



bet tam jaabuut ljoti varenam laastam ja njem veeraa ka pacs dumidors to nespeeja(vai negribeeja, hmmm...) nonjemt, ir teikts ka voldijs ir varenaakais burvis, bet taadaa gadijumaa vinjsh ir vienmeer baidiijies no dumidora? deel mantu skapja? neticu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 21.02.2006 19:13
Raksts #20


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Denija (Slytherin) @ 21.02.2006 16:36) *
Nu bet pats Dumidors Harijam teica, ka ir redzams, ka notiek ar visiem pasniedzējiem pēc tam, kad viņš nepieņēma Voldiju. [nav grāmats pie rokas] Nu no viņa teiktā var saprast un man šķiet, ka kaut kas bija arī iepriekšējās grāmatās. Strups un Remuss izdzīvoja, bet darbu viņi neturpinās. Nevines netrupina, pat ja nenobeidzas. Par lāstu maigumu... Nu varbūt lāsts nebija saistīts ar nāvi, viņš vnk cerēja, ka tad, ja visi neizturēs, beigās pieņems viņu. Kādreiz jau viņš nebija tik ļoti nežēlīgs. Neko nevar zināt..


Tieši tāpēc es brīnos, ka Voldemorts ir licis lāstu, kas nenodara neko ļaunu. Varbūt vienīgi viņš baidījās, ka Dumidors varētu noprast par lāstu pārāk ātri un nepielaist viņu pie darba? Bet ja jau bija nepielaidis? Hmm, man pat nav variantu, tikai kā tas, ka Toms uz mirkli bija atmaidzis. smile.gif Fuj. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:19