Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Harija Potera alianse palīdz Haiti
ils
iesūtīt 06.02.2010 14:19
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Dž. K. Roulinga pateicas visiem, kas palīdz ar saviem ziedojumiem Haiti zemestrīcē cietušajiem. Kolīdz poterfanu vākums bija sasniedzis 55 000 latu, trīs kravas lidmašīnas, kas par minēto naudu iegādātās preces nogādās Haiti, Partners in Health nosauca par "Hariju", "Hermioni" un "Ronu". Tās vedīs kopā ap 34 tonnas smagu kravu ar dzīvības glābšanai paredzētām lietām, kas palīdzēs tūkstošiem haitiešu.

Roulinga ar MuggleNet starpniecību nodevusi pateicības ziņu visiem faniem, kas piedalījušies HP alianses (kas rīkoja arī akciju palīdzībai Darfūrā) rīkotajā akcijā "Palīdzēsim Haiti atlabt" (Tvitera lapa).

"Visiem, kas palīdzēja savākt tik neticami lielu summu Haiti zemestrīcē izdzīvojušajiem: paldies, paldies, paldies!

Tāpat kā jau daudzi citi, drīz pēc zemestrīces es iesniedzu personīgu ziedojumu; bet nekad nebūtu gaidījusi tādu apbrīnojamu atsaucību arī no jums. Jūs nevarat iedomāties, kādu bijību, pazemību izjūtu un cik esmu aizkustināta, uzzinot, ka lidmašīnas Harijs, Rons un Hermione dosies palīgā. Es jau tāpat zināju, cik Harija fani ir ievērojami, bet jūs turpināt tam sniegt pierādījumus.

Paldies! Džo."

Šo rakstu rediģēja eyedam: 25.02.2010 23:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:48