Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Sliktākais lomas atveidotājs. Kāpēc?
Kurš, jūsuprāt ir vissliktākais lomas atveidotājs 3. filmā?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 158
Viesi nevar balsot. 
red_chicken
iesūtīt 14.06.2004 21:20
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Sveiki...Man gribētos uzzināt juusu domas....Kaa jums liekas kurš ir visnetalantīgāk atveidojis savu lomu..Kuru no personāžiem jūs labprāt nomainītu, jo vīņš nav nospēlējis tā kā varbūt vajadzētu?Protams, ir iespēja, ka visi jums patika, bet vai tā tiešām bija? ceru, ka šāda aptauja nav bijusi...un ka tādu jautājumu vispār var uzdot(ka vinjs atrodas pareizajaa vietaa )...Nu sarosās un atbildat wink.gif Gaidīšu jūsu domas un komentārus cool.gif

Šo rakstu rediģēja red_chicken: 14.06.2004 21:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Dvēselīte
iesūtīt 14.06.2004 23:31
Raksts #2


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



godigi sakot, man ne visai patika kā spēlē Emma Vatsone, bet tas bija tikais akuma un sadu iespaidu drosi vien atstaja tas, ka vinai bija jatelo viszinite... bet vienalga vinja sakuma speleja kaut ka stiivi... bet tagad - cepuri nost vinas prieksaa silent.gif kolosala aktrise... un runajot par Siriusu un Vilksonu, vinji ir visnotal slaveni aktieri, apdavinati un ar milzigu pieredzes bagāžu, bet... ir bet, tas, ka vai nu šajā filma viniem bija parak mazas lomas (laika zinja, vini paradijas uz ne visai ilgu laiku) vai ari vineime sis lomas ne ipasi piesaistija... bet varbut pie vainas ir sasteigtais sižets... bet ko es te - visi vini ir fantastiski aktieri un nav sliktako vai labako - vinji visi ir apbrinojami vienreizeji laughing.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 15.06.2004 09:03
Raksts #3


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Viennozīmīgi Daniels Redklifs.. Izskatās ka viņš itkā vispār ir bez jebkādām aktiera dotībām,jo sevišķi šausmīgs tēlojums viņam ir 1. filmā. Tur nevar saprast,vai viņš smaida,vai tikai rāda zobus.. Nea, Poteram vaig talantīgāku aktieri
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 15.06.2004 09:15
Raksts #4


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



neteikshu, ka Daniels ljoti labi teelotu... vnk vinjs ir galvenais varonis, un man negribas piesieties, tapeec, ka visiem vinjs atgaadina hariju... un taa tagad buus ilgu laiku, vai nu liidz nomainiis aktierus vai nu liidz peedeejai filmau wink.gif
bet man gan vnk nepatiiik rons,kaa teelo... peec izskata man vinjs nepatiik, bet treshajaa filmaa man pret vinju respekts radaaas, tur jau man vinjs labaak patika... &arii jautriiba paarsvaraa ir tikai ari vinju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shady
iesūtīt 15.06.2004 10:59
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.04
Kur: tepat jau kaut kur esmu...



man liekas ka visi labi teelo... laughing.gif nezinu es no taam lietaam daudz nesaprotu... man liekas ka varbuut 1. filmaa visi bija taadi nedaudz stiivi un nepaarliecinaati par sevis veidoto teelu... bet 2. un 3. filmaa man liekas ka visi ir ljoti labi aktieri... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torins Ozolvairo...
iesūtīt 15.06.2004 11:39
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.04
Kur: Vistaalaakais pasaules nostuuris,kur nav nedz dziiviibas,nedz pasaules kaa taadas.



Man liekas ka visliktāk tēloja Drako, jo viņš visu laiku raudāja, vai izrādijās un vispār viņu filmā parādīja apmēram 4 reizes.laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 15.06.2004 13:14
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Man visi aktieri liekas forši. Izskata ziņā visi atbilst gandrīz perfekti. Tēlojums varbūt reizēm ir tāds nevisai, bet viņi taču nav profesionāļi. Manuprāt tas nav viegli spēlēt vienu ainu nezcik reižu vai būt priecīga tad, kad jūties galīgi slikti utt. unsure.gif Un ja jau viņi dabūja lomas HP filmās, tad bija labākie no visiem kandidātiem. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 15.06.2004 13:19
Raksts #8


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



man nepatika, ka pirmajaas filmaas Emma tekstu atskaitiija kaa dzejoli - vareeja just, ka vinja to iekalusi no galvas un taa ronas pretiigaa sejas izteiksme... sick.gif bet 3. filma jav ir daudz labaaka!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torins Ozolvairo...
iesūtīt 15.06.2004 17:31
Raksts #9


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.04
Kur: Vistaalaakais pasaules nostuuris,kur nav nedz dziiviibas,nedz pasaules kaa taadas.



Rons arī diezko neizcēlās uz visa AG fona bet tomēr visai labi notēloju to vietu kur Siriuss suņa ādā viņu vilka uz Bubuļu būdu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 15.06.2004 17:48
Raksts #10


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Feltons nemaz vairs nebija tik spilgts kā iepriekšējās filmās.
Varbūt iespējams, ka viņš nevar izvērsties, Drako tēls ir diezgan standartains visās grāmatās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tralalaa
iesūtīt 15.06.2004 17:51
Raksts #11


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.04



Mani kaut kā nepiesaista Emmas Vatsones spēle. Varbūt no vienas puses ir labi, bet tomēr..Man tiešām nerodas nekādas emocijas & īpašas sajūtas skatoties viņas mīmikās, kustībās..
Lielākajam daudzumam viņas aktierspēle liekas graujoša, bet man tā liekas, kā nolaizīta (nošpikota grin.gif ), jau 100 reizes kaut kur redzēta..

Šo rakstu rediģēja tralalaa: 15.06.2004 17:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
likelygirl
iesūtīt 15.06.2004 18:02
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.04
Kur: Planeeta Zeme (pashlaik)



Nu...Vismaz shajaa filmaa visi aktieri tureejaas godam. smile.gif Speeleeja labi, tikai dazhi vareeja paraadiities vairaak, bet taa jau ir rezhisora vaina!
Shajaa filmaa, atshkjiriibaa no ieprieksheejaam patika Emmas teelojums.
Drako gan shitajaa bija par daudz nopunjkjojies laughing.gif , bet...neko.
Redklifs shajaa filmaa bija tiiri labs, varbuut kljuudiijaas kaadaa vietaa...bet kopumaa- labi.
Arii jaunie aktieri speeleeja labi.
Patiikami skatiities, ka lielaakaa dalja aktieru ar katru filmu progresee!!! smile.gif

likelygirl
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 15.06.2004 21:15
Raksts #13


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Nevarēju izvēlēties starp Emmu un Redklifu.Nobalsoju par Vatsoni...Es neteiktu,ka viņu tēlošana ir tik slikta,ka taisni tur no biksēm lēkt ārā.Ir ok,tikai kaut kā...samāksloti,nedabiski viss tiek nospēlēts.Drusku viņi pārcenšas,cenšoties nospēlēt super labi.Dažreiz pat smaids uz lūpām uznāk par tādu tēlošanu.Bet,nedomāju,ka tagad vajadzētu mainīt galvenos varoņus.Kinda par vēlu jau ir huh.gif Vismaz es jau paspēju pierast...

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 15.06.2004 21:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 16.06.2004 11:26
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Nu shoreiz laikam buus jaapiekriit Atr Spirit. Harijs tieshaam NEteelo labi. Tad jau nu es arii vareetu tur norunaat taas rindinjas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 18.06.2004 11:37
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Nu īstenībā man nepatika lielākās daļas aktieru tēlojums:
Harijs - tāds pašapmierinājumā iekritis un likās, ka tēlo tikai tāpēc, ka jātēlo (bez iedvesmas) mad.gif ;
Hermione - arī bez vajadzīgajiem uzsvariem, emocijām, nu kā tāds robots mad.gif ;
Rons - daudzmaz normāli notēloja smile.gif;
Dumidors - tāds pabāls;
Maksūra - labi;
Strups - labi, bet tika padarīts par muļķi (domāju režisora vaina);
Vilksons - drausmīgi nepatika, pirmkārt jau aktieris pats neatbilst lomai, bet tēlojums viņa izpildījumā bija atbilstošs prasītajam;
Sirius - šķita, ka nesaprot vispār kur atrodas, ko dara un kāpēc mad.gif ;
Drako - pāraudzis tēlu, režisors pataisījis par raudulīgu nevarīti;
pārējie - daudzmas, cik nu viņi tur parādījās.

Kopumā - domāju, ka aktieri darīja to, ko prasīja režisors, jo savādāk pārāk daudz brāķa, šķiet, ka režisora vaina, ka tēli un tēlojums ir neatbilstošs un bāls. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 22.06.2004 20:52
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



CITĀTS(EGO @ 18.06.2004 11:37)
Vilksons - drausmīgi nepatika, pirmkārt jau aktieris pats neatbilst lomai, bet tēlojums viņa izpildījumā bija atbilstošs prasītajam;
Sirius - šķita, ka nesaprot vispār kur atrodas, ko dara un kāpēc mad.gif ;

Nu siriuss tachu atgriezies no atpraatotaajiem, pie pilna praata nav....Taapeec taads sapnjains, bet par redklifu piekriitu, it sevishkji pirmajaa graamataa...tik tieshaam nevar saprast vai tas ir vieplis vai tik tieshaam vinjsh neprot smaidiiit....Hermione it kaa atbilst savai lomai peec teelojuma, bet man nepatiik kaa vinja to dara...un veel vienaa zhurnaalaa bija raxtiits, ka rezhisors briinijies kaads vinjai talants .... whistling.gif Manupraat, strups labi noteelo sava"ljauna sikspaarnja lomu" tongue.gif Nu buutiibaa es piekriitu lielakajai daljai no jums visiem wink.gif Aaaa, jaa un, ja ieprieksh nepimineeju Rons....pec izskata (veee) vareeja jau atbilstoshaaku samekleet...(Vajadzeeja izstiidzeehushu un garu(un varbuut smukaaku))

Šo rakstu rediģēja red_chicken: 22.06.2004 20:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 22.06.2004 23:47
Raksts #17


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Nobalsoju par Redklifu, lai gan vinjsh pamazaam progresee. wink.gif Man nepatiik tas vinja stiivums... Taa vien liekas, ka emocijas no vinja jaavelk aaraa ar kniipstangaam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Luna
iesūtīt 24.06.2004 18:29
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Kraukļanaga koptelpa



Tas Drako lomas atveidotājs ir reāli savu tēlu pāraudzis! whistling.gif Tikai nesen izlasīju to, ka viņam ir 16! Pārsteigumā no krēsla novēlos. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 24.06.2004 18:35
Raksts #19


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



of course, Harry! vinjam iipashi labi nesanaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.07.2004 08:49
Raksts #20


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



man vienkaarssi izrasiiija gerijs oldmens vispaar vinnam nav ne vainas bet ssitajaa lomaa vinnss sskkiet nebija iebraucis un fadzzs tiessaam arii bija galiigi garmaam vispaar nez peec kaa izskatiijaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 00:43