Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Profesors Vilksons
Vai viņš attaisno jūsu cerības?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 75
Viesi nevar balsot. 
Dinii
iesūtīt 15.03.2005 08:36
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Profesors Vilksons savā būtībā ir ljoti patiess, briivs un labestīgs,taapeec lasot graamatu es vinju iedomaajos diezgan pievilciigu. Taapeec nevaru pierast pie taada izskata,bet ko lai saka. Katram sava gaume. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
-=RonS=-
iesūtīt 20.03.2005 19:41
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Taa jau vinsh bija super. Graamataa Vilksons tika ateelots kaa laipns labsirdiigs cilveeks un filmaa arii. Tik filmas rezhisoroem ienaaca praataa tas, ka ja vinsh ir vilkacis liidz ar to uz sejas ir jaauzmet paaris skraapeejumi vai reetas. Tas gan nebija labi getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 22.03.2005 16:52
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Viņš? nebūs nē! Grāmatā biaj teikts ,ka vinsh ir nedaudz "noplucis'" un izskatās slims,bet filmā vinsh izskatījās vesels kā rutks! Turklāt ūsu viņam arī nebija. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.03.2005 12:52
Raksts #4


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Hei...man tā patīk tas lāga vīrietis, kuŗs ir paties jauks un mīļš pret visiem... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sharlotish
iesūtīt 25.03.2005 19:38
Raksts #5


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Riiga, Latvia



Vinjsh iuzskataas peec japmampinja! Tas ir vieniigais iistais vaards ar ko to aktieri raxturot. Vinjam ir zhurkas uusas un taa briesmiigaa matu loka!!!!!! Es vnk biju sashutusi, kad 1x vinju ieraudziiju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 25.03.2005 21:26
Raksts #6


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



CITĀTS
Hei...man tā patīk tas lāga vīrietis, kuŗs ir paties jauks un mīļš pret visiem...

Nu jaaaa, jauks ta jauks, bet KĀDS viņš izskatās!Galu galā, aktierim ir jābūt arī kaut cik ne cik atbilstošiem savai lomai...vai tavuprāt šis aktieris izskatījās ''patiesi jauks un mīļš'' :blink: huh.gif
Man viņš vairāk atgādina
CITĀTS
Vinjsh iuzskataas peec japmampinja! Tas ir vieniigais iistais vaards ar ko to aktieri raxturot. Vinjam ir zhurkas uusas un taa briesmiigaa matu loka!!!!!! Es vnk biju sashutusi, kad 1x vinju ieraudziiju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 04.05.2005 19:32
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



CITĀTS(Tuziks @ 22.03.2005 17:52)
Viņš? nebūs nē!  Grāmatā biaj teikts ,ka vinsh ir nedaudz "noplucis'" un izskatās slims,bet filmā vinsh izskatījās vesels kā rutks! Turklāt ūsu viņam arī nebija.  tongue.gif
*


Man gan viņš ĻOTI patīk :blush2: Lai gan, tad, kad es viņu pirmo reizi pamanīju, man arī viņš riebās. Tuzik, viņam bija gan ūsas, tikai, paldies Dievam, ka viņam nebija biezas ūsas. Brrr, kad iedomājos to aktieri ar biezām ūsām, man vnk šermuļi skrien pār kauliem :blink:

Šo rakstu rediģēja jazaa: 04.05.2005 19:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 11.05.2005 12:16
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



es viņu bijuu iztēlojusies pilnībā savādāku,bet kad ieraudzīju dažos fragmentiņos kā viņš izskatās.......... whistling.gif manā prātā bija apmēram tā- kalsnāka seja,bez ūsām,jauneklīgāka seja,savādāki mati, pats vairāk izstīdzējis - pilnībā garām pēc izskata.... whistling.gif
mans priekšstats vairāk bija tāds kā Fēnixa ordeņa ilustrācijās, manuprāt galīgi nav ilustrācijas ar filmu tēliem sakaņotas-vismaz dažas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lady_valea
iesūtīt 11.05.2005 16:59
Raksts #9


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.04
Kur: Bezgalīgas sudrabainas gaismas apmirdzēta meža vidū...



Njā. Kad es viņu ieraudzīju filmā (īstenībā trailerī) biju nedaudz pārsteigta. Vilksonu biju iztēlojusies pavisam savādāku... Filmā arī pats Vilksons šķita savādāks, ne tāds kāds bija grāmatā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
monster
iesūtīt 29.05.2005 18:57
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.04
Kur: Paslaik Kurbijkurne!



Es domaaju ka vinjs teelo labi utt. bet man nepatiik vinja izskats un man liekas ka vinjs nau iipasi atbilstoss profesora Vilksona lomai! Man liekas ka vinjam vajadzeetu garus matus! Lasot graamatu es vinju biju iedomaajies pilniigi citaadaaku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 03.06.2005 01:26
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nezinu, godīgi sakot es viņu biju iedomājusies daudz savādāku, bet patiesībā, nu ko lai saka, man viņš patīk tāds kāds ir o manuprāt aktieris perfekto notēloja savu lomu un ar to pilnībā pietika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 06.06.2005 07:55
Raksts #12


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Es par viņu nemaz nebiju tik ļoti aizdomājusies, lai ar filmu varētu salīdzināt. Nedomāju pie izskata, vnk noplucis - to zināju. Un tākā no filmas ir ņemti pirmie iespaidi. Un velāk lasot grāmatu - filmas tēls uzreiz ir zināms. Nav ko vairs domāt. Tāpēc arī nobalsoju par variantu "cits".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.06.2005 13:54
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Nu kā to lai saka, tas aktieris... viņš Vilksona lomai izskatās tāds mazliet par gļēvu. Tas nozīmē galigi garām, varbūt nebūtu to ūsu, vēl spētu pieņemt. Labi pēc troļļa jau viņš neizskatās, tātad otrais variants atkrita un palika vien pēdējais, par ko arī balsoju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 15.08.2005 10:24
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu ja runaajam par atbilstiibu graamatas varonim tad domaaju ka vinjam vajadzeeja izskatiities slimaakam, baalaakam, izkaameejjushaakam!! tapeec ka graamataa vinjs ir aprakstiits kaa baigi vaarguliigs tips
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.08.2005 15:25
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Man vins patiik taads kaads ir!

Ja godiigi es vinu tieshaam biju iedomaajusies savaadaaku, bet tomeer taa ieskatoyies shis Vilksons man shkiet taads labsirdiigs un taads kaadam Vilksonam jaabuut, taapeec shis lomas atveidotaajs man arii patiik taads kaads vins ir!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 26.01.2006 19:13
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Man vienmēr viņš būs pavisam citāds, kā filmā! smile.gif Es vnk dievinu grāmatas Vilksonu! smile.gif
Nobalsoju : Izskats nav galvenais... Visu izšķir slāpes grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jawenna
iesūtīt 13.05.2006 23:08
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06



vispār profesors Vilksons kā tēls man ļoti patīk, bet tomēr, lasot grāmatu es viņu iztēlojusies pavisam citu.. tievāku, vājāku varētu teikt tā. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 01.06.2006 17:55
Raksts #18


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Varu pateikt, ka viņam piestāv šīs rētas sejā, bet tām viņš diez vai būtu profesors Vilksons.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 01.06.2006 18:02
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



njaa...es arii lasot graamatu biju izteelojusies pilniigi savaadaaku cilveeku-kalsnu,garu,BEZ uusaam,matus arii savaadaakus biju izteelojusies...!!! Man jau vispaar tas nav tik svariigi(vinja izskats) un... nu jaa...Nu nav jau tik slikti kaa tas aktieris speelee Vilksona lomu...tachu vareetu buut arii atbilstoshaak un labaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 21.07.2006 17:27
Raksts #20


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Katram sava gaume, tas šeit iederētos vislabāk.

Man ļoti patīk aktieris, kas viņu tēlo, esmu redzējusi cita filmas, kurās viņš ir, un tēlojums ir lielisks. Bet kā Vilksons man viņš teju vai riebās. Tādu es viņu neiztēlojos. Nepiekritīšu nekādiem jampamiņu raksturojumiem vai arī slavinājumiem, man vienkārši nepiešķīla.

"Manējais" Vilksons būtu bišk smalkākas miesasbūves, nebūtu tāds kupris, kāds man likās filmas Vilksonam, un vispār nedaudz, tikai nedaudz, savādāks - tāds viņš man patiktu.

Un vispār. Man vienmēr liekas, ka Remuss un Vilksons ir divas dažādas personas. biggrin.gif (fanfiki vainīgi). Nu, filmā gan aktieris bija vairāk Vilksonīgs nekā Remusīgs, bet jāpiezīmē - man patīk labāk Remuss. (dooh, kur loģika? biggrin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:20