Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Neraksta postus!
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 23.12.2005 17:01
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



es esmu aktiiva postotaaja, bet es te kur veidoju pavedienus, vinju nav! nu domaaju - mosh kljuuda serveruiii, bet man neraada un neraada nevienu pavedienu. Man besii araa, kapeec es nevaru izveidot normaalu pavedienu?
piem tagad uzrakstiiju harija potera filmas un aktieri> akrtieri pavedienu par pansiju paarkinsoni, bet man neraada ....
esmu vispaar shokaa, te tik daudz visaadu probleemu rodas.... sad.gif
zjeel gan pat to un sito visu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
mazā peciņa
iesūtīt 23.12.2005 17:54
Raksts #2


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Tajā forumā ir visiem jaunajiem pavedieniem priekšapskate. Moderators pārbauda to pavedienu, vai ir vērts (jēga utt), pirms apstiprina (šajā gadījumā es biggrin.gif happy.gif ).

Priecīgu postošanu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 23.12.2005 18:04
Raksts #3


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Spamot vajag mazāk. tongue.gif

Pamēģini atcerēties, tev gadījumā nekādi brīdinājuma PZ nav nākuši no modiem, kas nikni bļauj par pavedienu likšanu kur nevajag? huh.gif

Iespējams, tu liec savus rakstus un pavedienus sadaļās, kur ir priekšapskate, tādēļ tie ne uzreiz parādās (attiecīgajam modam tie jāapstiprina). Kurbijkurnē rakstu priekšapskate ir Info un jautājumi sadaļā (šo manu rakstu priekšskatīs regulators), un pavedienu priekšapskate ir Dienas Pareģa sadaļā.

Pastāv arī iespēja, ka modi tev uzlikuši priekšapskati pa visu forumu, bet tas būtu dīvaini, jo neredzu tev brīdinājuma žurnālā nevienu ierakstu.

Citādi nevajadzētu rasties problēmām, ko te apraksti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 17:04