Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ...Pusnakts noslēpums..., ...Harnoburijas muiža...
Alehandro
iesūtīt 22.08.2005 11:48
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.05
Kur: PETA ^_^



...Pusnakts noslēpums...
...Harnoburijas muiža...


Es jau iepriekš gribu brīdināt, ka šī nebūs perfekta Lomu spēle, bet es noteikti nepieļaušu arī, lai kāds spēli izgāž u.t.t. Ļoti ceru uz atsaucību un būtu priecīgs, ja būtu aktīvi un labi spēlētāji. Vēl pateikšu, ja kāds kādu ilgāku laiciņu būs projām, tad lūdzu maz ziņot ATD.
Es arī izdomāju trīs spēles galvenās lietas. Ja jums būs spēka tās visas ievērot tad lasiet tik uz priekšu.

1.)Aktīvi postot;
2.)Būt pieklājīgam;
3.)Nemēģināt sajaukt gaisu šajā Lomu spēlē.

Tas arī viss ko gribēju bilst. Nu tad laikam ķeramies pie lietas.

Īss un ļoti necils sižets (gandrīz kā sižets).
Viss sākas 1999. gadā, kādā ASV pilsētā ko dēvē par Nebeidzamo stepi. Jūs mierīgi dzīvojat savu dzīvi. Gandrīz jau ir pienācis vasaras brīvlaiks. Jūsu 9.a klase ir nolēmusi doties atpūtas braucienā uz Harnoburijas muižu, kura atrodas Itālijā. Viss rit gludi. Jūs ierodaties muižā, bet tur sāk risināties mistiski un noslēpumaini notikumi, piemēram, kā muižas personāla pazušana. Muižā parādīsies būtnes, kas mēģinās Jūs nogalināt. Beigās pazudīs arī visi skolotāji un viņi jums būs jāatbrīvo ar saviem “upuriem”.

Harnoburijas muiža.
Muižai ir četri stāvi un lieli, plaši bēniņi.
Pie muižas ir arī upe Golama kurā var peldētie. Ūdens tajā ir kristāldzidrs un patīkami vēss.
Vēl aiz muižas atrodas akmeņu dārzs.

Spēlē es tēlošu savu tālu un arī dažas citas personas kā pils personālu.

It kā viss.
LS darbība sāksies skolas pēdējā nedēļa, kad Jūs par braucienu vienosieties ar skolotājiem.

Zinu ka teicu, ka spēle sāksies tikai septembrī, bet es sāku jau tagat smile.gif

OCC-Tātad pēdējā skolas nedēļa. Tiko ir noskanējis zvans uz Literatūras stundu. Skolotājs jums ie teicis, ka šajā stundā jūs apspriedīsities kur dosities vasaras brīvlaikā. Jūs par to esat ļoti satrauktu un sarunājaties.

Sākam!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 11 12 13  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (240 - 254)
Hikari
iesūtīt 29.12.2005 23:13
Raksts #241


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Jūties kā mājās...Linda sacījas Endžijai, kad viņa palūkojās uz istabas pusi un jautāja, vai var nolikt somu. Un paldies!meitene pateicās par cepumiem un konfektēm un, atstājusi uz mirkli Enī vienu, aizsteidzās uz virtuves pusi to visu sabērt uz šķīvjiem un paņemt kaut ko līdzi.

Meitenes izsata bija jau visam sagatavota. Linda bija nolēmusi šonakt arī pati gulēt uz grīdas, tāpēc bija izvilkusi guļammaisu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 30.12.2005 13:16
Raksts #242


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



OOC: nu tad es tikai tagd atnaaku ok?

Džīna tuvojās Lindas mājai... M... ceru, ka ies labi... neesmu vēl nekad pie Lindas palikusi pa nakti...
Meitene atvēra mājas durvis un kāpa augšā.. pēc brīža viņa jau bija nonākusi līdz Lindas dzīvokļa durvīm...
nu tā... klāt esmu... Ievilkusi elpu Džīna piezvanīja pie durvīm...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.12.2005 13:34
Raksts #243


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Linda izsteidzās no virtuves, kurā tikko kā bija iemukusi, lai visu sataisītu meiteņu atnākšanai, un pavēra durvis. Džīna! Nāc tik ieksāun jūties kāmājās! Enī jau ir istabā, noliec tur savas mantas un papļāpājat, patreiz es Te mums visu gatavoju. viņa laipni uzsmaidīja meitenei un visu paskaidrodama, aizstedizās atpakaļ un virtuvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 30.12.2005 17:45
Raksts #244


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Labi,paldies...atteica Džīna un iegāja istabā. Viņa apsēdās noņēma somu no pleciem un apsēdā blakus Enī... Nu, ko tad jau paspējāt sadarīt pa šo laiku? meitene jautāja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 05.01.2006 20:58
Raksts #245


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



Endžija uzsmaidīja Lindai un devās iekšā meitens istabā. Enī nometa somu gultas galā un pati apsēdās uz dīvāna, novelkot apavus un saliekot kājas lotusa pozā, kas bija ļoti ērta. Meitene novilka savu melno džemperi un uzmeta virsū somai. Pēc brītiņa nozvanīja dzīvokļa zvans un bija ieradusies Džīna. Nepagāja ne ilgs laiks, kad klasesbiedrene jau atradās blakus viņai.
Neko daudz, pati tikko ierados. Linda šausmīgi uztraucās, ne? Varbūt aizejam palīgā?
Endžija jautāja un pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 21:39
Raksts #246


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Jā, viņa tāda nedzudz saspringta liekas, iesim palīgā...Atteica Džīna un piecēlās aicinādama līdzi Enī...
Ak, jā pavisam aizmirsu, es taču arī ko nopirku... Saldējums tev garšo? Un meitene piesteizās pie savas somas, no kuras izņēma maisiņu, kam cauri spīdēja saldējuma kastīte... Īsti nezināju kāds jums garšos tāpēc nopirku tādu, kur ir uz pusēm zemeņu un šokolādes... Džīna nedaudz pasmaidīja un paskatījās uz Enī...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.01.2006 21:50
Raksts #247


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tomēr Linda, ar smaidu uz sejas, pasteidzās ienakt istabā, pirms meitenes devās viņai pretī. Nolikusi uz galda Enī atnesto un vairākas sulas un limonādes pakas viņa uzmaidīja abām meitenēm un jautaja : Nu tad, ko daram tagad? Ir kādi ieteikumi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 22.01.2006 22:14
Raksts #248


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Džīna pasķatījās uz Lindu, tad uz Enī... Nu vajadzētu kut ko interesantu izdomāt... nu nezinu varbūt varam noskatīties kādu filmu? Ko domājat? un Džīna palūkojās uz abām meitenēm...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 22.01.2006 23:05
Raksts #249


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Linda centās atcerēties, kas no filmām interesants viņai bija Nu, ideja ir laba. Man ir daudz DVD, HP, GP visādas šausmenes, romantika un tā tālāk. Ir arī multenes un tā. Ko gribas skatīties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 23.01.2006 14:05
Raksts #250


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Džīna palūkojās uz Lindu... Es kaut kad ļoti sen esmu redzējusi GP, bet vairs neko no tā neatceros, vai jums nebūtu nekas pretī noskatīties GP? meitene pievērsās draudzenēm...

OOC: būtu labi, ja drīzumā parādītos Lillija, savādāk mēs te vienas pašas runājam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 24.01.2006 15:36
Raksts #251


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Linda pasmaidīja un palūkojās uz Endžiju.
Ko saki? Arī es jau sen neesmu redzējusi- nav bijis laika. Gribat? viņa pārjautāja, vairāk gan tagad vēršoties pie Enī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 28.01.2006 13:48
Raksts #252


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Ēriks brīdi stāsvēja un pamīņājās pie afišām. Uz ātru roku izvēlējies kādu komēdiju, kas viņam šķita saistoša, puisis nopirka divas biļetes un devās pie Sāras.
Nu ko, tad iesim baudīt filmu. pasmaidījis savu iveglo smaidu, Ēriks devās uz zāles pusi, pieraudzīdams, lai neaizsteidzas Sārai ap priekšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 07.02.2006 15:14
Raksts #253


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Sāra pasmaidījusi atpakaļ vieglā solī sekoja Ērikam uz zāli. Pie ieejas viņiem pārbaudīja biļetes- kā vienmēr. Iegājuši iekšā viņus apņēma tumsa un uz ekrāna jau bija sākušās kādas šausmu filmas reklāma.
Kuras mums ir vietas? Sāra jautāja Ērikam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 07.02.2006 15:18
Raksts #254


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Tepat netālu. Pirmspēdējā rinda, maliņa. puisis pasmaidīja un devās uz sēdvietām.
Apsēdies un paŗlaidis skatienu zālei, viņš pievērsās ekrānam un šķita ieinteresēts reklāmu vērošanā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 15.02.2006 22:06
Raksts #255


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Sāra apsēdās brīvajā vietā blakus Ērikam un paskatījās apkārt. Blakus sēdētāji klusām par kautko sačukstējās. Meitene pievērsās ekrānam un iekārtojās krēslā. Pirmspēdējā rinda... tieši laikā, jo Sārai patika vienmēr sēdēt pēdējajās rindās. Interesanti, kas tā par filmu būs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 11 12 13
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:12