Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> burvību vietas..., Kur notiek maģiskais?
tumsīgā
iesūtīt 25.03.2004 17:40
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Tātad kur notiek visādas burvestības? (izņemot cūkkārpu grin.gif ) vienmēr ir tādas vietas kuras ir parastas un kuras maģiskas. Tumsa laikam ir tā maģiskā silent.gif it īpaši ja spīd zvaigznes. Un zvaigznēm izteiktā mana vēlēšanās ir arī piepildījusies laughing.gif Burvība...

Šo rakstu rediģēja tumsas feja: 25.03.2004 17:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 36)
Inx
iesūtīt 22.12.2004 12:43
Raksts #21


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



"Burvestības zemi ir atstājušas... jo maģija dzīvo mūsu prātos. Tā spēj pastāvēt tikai ja cilvēki tai tic." Tā bija rakstīts iekš "The sacred book of Abramelin the Mage". Diezgan kruta tante bija savulaik... wink.gif

Šī tēma apspēlēta arī vienā no filmām par karali Arturu... tajā kur Sems Nīls bija Merlins. Viņš beigās sacīja ļaunajai burvei: "Mēs tevi aizmirsīsim" un tādējādi iznīcināja viņu...

Well... mans uzskats ir tāds, ka "īsta maģija" vairs nepastāv. Ir pilns ar viltvāržiem (dabbler) un dažādām jocīgām spējām apveltītajiem, kas nemaz savas spējas neizprot... Ir vika... Ir sātanisti... bet abu zināšanas par maģiju (šī vārda patiesajā nozīmē) ir pavisam neievērojamas.

Tā kā... magic has abandoned our world... because we have forgotten it...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 18.01.2005 23:44
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Ja arii kaadam piemiit patiesi speeciigas burvju speejas, tad protams vinjsh var burties jebkur....
Ja kaadi iipashi religjiski burshanaas rituaali vai seansi, tad protams, kaadaa templii, sveetvietaa un tml....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 07.02.2005 22:20
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Kaut kur citur rakstīju, ka nebaidos ne no kā, pie tā arī paliksim. whistling.gif Bet ja nu tomēr, tad laikam vairāk baidos no kaut kādiem spokiem vai ļaunajiem gariem, kuri var ielausties prātā, rada briesmīgas vīzijas, or something like that... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dursely
iesūtīt 26.03.2005 11:29
Raksts #24


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.04
Kur: Vieta, kur man nosala kājas, bet ir slinkums meklēt zeķes..



two_handed.gif Nju warbuut ljoti sen pagaatnee ir bijushas kaadas burwestiibas sorcerer.gif ,et tagad cilweeki arii peec taa censhas tiekties,un vinji taadeelj newar par to aizmirst, pat tas slawenais iluzjonists D.Kopenfilds(nju zinu ka nepareizu uzrakstiju) wisu panaacis ar wiltiibu,gaismaam u.t.t. bet droshi wien wisas taas tehnologijas saaks dariit to pashu ko senaak darija magija! sorcerer.gif

Njuzz bet tas taa wairaak par cilweekiem./ \
||
Bet tagad par wietaam.nju protams daudzaas wietaas kaadas magijas paliekas jau paliek!Bet pa ltv7 reiz bija tas forshais raidijums parn neizskaidrojamaam vietaam, lietaam, cilweekiem grin.gif ,bet es neatceros to nosaukumu. getlost.gif Isteniibaa arii apollo.lv ir viena vieta kur war wisus shos raidiijumus apsatiities!(Man patiik kautas vel neizskadrots!Tas dziiwiiti padara kraasainaaku laughing.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 29.03.2005 12:36
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nu skatoties kas kuram ir burvestīgs... es uzskatu nu neviens nevar uzburt no zila gaisa kaut ko ... manuprāt burvestīgs ir kaut kas tāds... nuu.. ka ir parak daudz sagadīšanos! (jo mūsu pasaule, tā burties kā HP nevar) jā arī bermundu trīstūris varētu būt burvestīgs... vispar... hmmm grūti man spriest...
bet es pilnībā piekrītu ka nakts ir ļoti maģisks laiks, itīpaši mēness.. jā un arī zvaigznes... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 29.03.2005 13:48
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Nu, par tām burvestību vietām var pastrīdēties, jo daudzi uzskata, ka īpaši "maģijas pārpilnas" ir tādas vietas kā Stounhedža, jau minētais Bermudu trīsstūris, un vēl milzums citu...
Tā kā šajās vietās notiek kas neizprotams (pazūd kuģi un lidmašīnas Bermudu trīsstūrī), vai arī tās radīt nav bijis cilvēku spēkos (desmitiem tonnu smagie akmens bluķi Stounhedžā), tad tās uzreiz asociē ar pārdabisko un burvestībām...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bleks
iesūtīt 19.07.2005 15:04
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: Tumšā ejā starp garāžu un žogu



kkaados tur energjijas punktos..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 16.08.2005 22:05
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Sarkanās rozes nams. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 15:55
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Sheit... laughing.gif shis forums ir burvestiibu un apvaardoshanas pilns laughing.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 09:20
Raksts #30


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Jēkabpilī ir viena tāda vieta pilsētas parkā, kur atrodas trīs akmeņi, kuri palikuši no kaut kādas atrakcijas.
Vēl agrāk virs šiem akmeņiem auga koks, kurš tieši virs tiem sadalījās trijās daļās un katra daļa piesk''arās katram akmenim.
Varat ticēt, varat nē, bet es saku taisnību.
Uz viena akmens ir izveidojušās tādas kā zibens šautras, otrs ir no vienas vietas apaudzis ar sūnām, bet trešais ir pilnīgi kā jauns...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 20.05.2006 19:06
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



parasti tas viss noteik mezhos, pagrabos, piliis, tumsaa....:] visapkaart...pati dziive ir kaa burvju daavana...:]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 05.06.2006 21:24
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Zini...ja tu mācēsi burties...tad šī īpašā vieta var būt jebkur!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 11.07.2006 19:12
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Kristiy Light!
Nevar gan tā būt jebkura vieta!
Tai jābūt vietai,kur tevi neviens netraucētu!
Nu un ja runājam par burvestību vietām,tad pati esmu bijusi tikai Pokaiņu mežā..
Patīkama vieta es jums teikšu! Un skaista arī! blushing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 23.07.2006 22:31
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



CITĀTS(Liliya @ 11.07.2006 20:12) [snapback]1005685[/snapback]

Kristiy Light!
Nevar gan tā būt jebkura vieta!
Tai jābūt vietai,kur tevi neviens netraucētu!
Nu un ja runājam par burvestību vietām,tad pati esmu bijusi tikai Pokaiņu mežā..
Patīkama vieta es jums teikšu! Un skaista arī! blushing.gif


Var gan būt jebkura! Kāda starpība vai tev kāds ir blakus? Mieram ir jābūt tevī pašā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 23.07.2006 22:50
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



nuu ja ta padoma, tad burvestibas ir visur kur vien cilveks velas to redzet, jo man šķiet ka tadas lietas var pamatit tikai ja to velas... sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 21:04
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



Burvestības ir mums līdzās. Katram cilvēkam var piemist maģiskās spējas. Esmu dzirdējusi, ka cilvēku smadzenes varot iedarbināt spēku, kas ar acu kontaktu paceļ priekšmetus. Cilvēku smadzeņu priekšējā puslode neesot izmantota, ir vāji attīstīta. Ja cilvēks gadiem ilgi trenē koncentrēšanās spēju un attīsta šo priekšējp puslodi, varot pacelt pūku, vai pat smagākus priekšmetus. Viss tikai atkarīgs no konkrētā cilvēka garīgajām spējām, stabilitātes, protams, ieguldītā laika un darba šajā jomā. rolleyes_a.gif Jautājums- cik ilgi tas viss jādara? Neviens to nemāk precīzi pateikt. Varētu paiet negulētas dienas, naktis, nedēļas. Var pat aizritēt gadi, viss cilvēka mūžs. silent.gif


Bet kā ar dziedniekiem/ šamaņiem/ zīlniecēm? huh.gif Viņu spēju pielietojums arī savā ziņā ir burvestības. Tas ir pārdabiski un neiedomājami. Šie cilvēki dziedē neizdziedināmas kaites, slimības, spēj pareģot nākotni [ir pat viena interesanta grāmata par vienu latviešu pareģi, kas pareģoja nākotnes notikumus, tie apstiprināti ar attiecīgajiem notikumiem no Latvijas vēstures], izsaukt mākoņus, sauli, negaisu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 17.08.2006 21:14
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



magija pastaav, bet tas ir kas vairaak par zaaliishu kalteeshanu un nesakariigu pesteljoshanu, kriitoshaas zvaigznes jau ir kas tuvaaks, burvestiibas ir muusos, un taas darbojas ar apzinjas speeku... tikai, manupraat, diemzeel ir paaraak maz cilveeku kas speej paarvaldiit savu apzinju saadaa liimenii... mans uzskats-nekas nav neparasts-ir ZINAATNE un praata speejas

viss iepriekseejais ir tikai manas domas, luudzu mani nenosodiet par to..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 05:24