Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Laime, kas īsti ir laime?
Dinaer
iesūtīt 11.05.2004 16:33
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



tagad pa forumu kliist taada veiksmes ,laimes PZ.
es vienu tuuri jau atpakal izsuutiiju bet tagad man ir atnaakushas veel divas atpakal...
taatad tas vis mani vecinaaja uz nelielaa pardomaam par laimi...

kaa taa rodas?
kas to izraisa?
kas liek mums justies laimiigam un kaapaac?

KAS IR LAIME ?

luugshu visus atbildeet uz shim jautaajumiem peec iespeejas izsmeloshak un neaprobezoties ar diviem teikumiem.
aaaaaa... un respekteesim viens otru ,neapcelot tikai tapeec ka vinam lame ir kas cits nekaa iespeejams vairumam mums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Kedriks
iesūtīt 11.05.2004 16:35
Raksts #2


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu tās "laimes" v;ēstules ir vecumveca cilvēku čakarēšanas metode. Tikai tagad kad tās ir digitālas, tās izsūtīt ir daudz vieglāk.... :ninja: mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 11.05.2004 19:40
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Visas taas "veiksmes" veestules man jau sen ir apnikushas... getlost.gif Taa kaa, luudzu, man neko taadu vairaak nesuutiit!!

Taa, ja runaajam par laimi... Es uzskatu, ka laime ir taads kaa mirklis. Mirklis, kuraa Tu apjaut, ka shobriid viss ir tieshi taa, kaa Tu veelies un nekam vairaak nav jaabuut. Man ir gadiijies pavisam peekshnji apjaust, ka esmu laimiiga, lai gan parasti shii sajuuta taa visai aatri aizpeld... Laimi var izraisiit miilestiiba, protams. wink.gif Sajuuta, ka kaads Tevi miil un Tu arii. Ka Tev ir, kam uzticeeties un ka Tev ir kaads, kas Tevi saprot. smile.gif Man liek justies laimiigai dazhi jauki cilveeki un mans kakjiitis! grin.gif Biezhi vien kaada drauga pateikti, varbuut nemaz tik noziimiigi vaardi, man piepilda sirdi. Piemeeram, no visas sirds pateikts: "Kaads man prieks Tevi redzeet!" - vai kaut kas tikpat vienkaarshs... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 11.05.2004 20:32
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



es parasti juutos tieshi otraadi - dzilji nelaimiiga. tapeec ka es nekad nejuutu ka mani kaads miileetu. nekad. es saktos apkaart & man izstaas ka wisi ir alimiigi. wisi iznjemot mani pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 11.05.2004 21:31
Raksts #5


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Laime - tā ir tāda sajūta, ka tu sastāvi no vienas vienīgas skaistas, pukstošas, siltas un mirdzošas sirds. smile.gif
Esmu sajutusies laimīga, esot kopā ar saviem mīļajiem.
Arī dažeiz, esot viena dabā - par to skaistumu, kas ir visapkārt, un vienotību ar dabu.
Dziedot skaistas dziesmas reizēm esmu jutusies patiesi laimīga.
Pēc patiesas, dziļas lūgšanas.

Un vēl daudzas citas reizes, kad pēkšņi laime piezogas un iesit ar mīkstu un mīlīgu spilvenu pa galvu, un tev uz mirkli noreibst prāts, un tu saproti, ka šobrīd esi pasaules krustpunktā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 11.05.2004 22:16
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Man to veiksmes vēstuli atsūtīja uz e-pastu pirms 2 mēnešiem, tagad tā atcelojusi šurp. happy.gif

Laime amn ir ļoti bieži. Pārsvarā es nelaimīga jūtos skolā, nu ne gluži nelaimīga, bet uz to pusi. Kad amn ir tā pavairāk stundu, tad esmu nogurusi un iedomājos, kā būs tad, kad es būsu mājās un tad mani pārņem tāda saviļņojuma sajūta. grin.gif Man ir laime, kad esmu mājas, nekur citur nejūtos tik labi, citiem varbūt tā nav, jo vini nav gaidīti mājas un viņus mazāk mīl, bet man tā ir, jo es zinu, ka esmu kādam vajadzīga. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 12.05.2004 13:08
Raksts #7


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Kas ir Laime?

1) darīt to, kas patīk!

2) būt vajadzīgam vismaz vienam cilvēkam!

3) būt spējīgam kādu mīlēt ! Un nav svarīgi ar vai bez pretreakcijas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
beruthiel
iesūtīt 12.05.2004 14:21
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.04
Kur: at the moment - Fangorn forest



laime getlost.gif ir tad, kad tev ir interesanti dzīvot, bet ja šī interese zūd, tad...nu.. nelaime vai daudz vienkāršāk: the END
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 12.05.2004 14:56
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



whistling.gif buutiiba zinu ka tas ir baijgaas muljkjiibas. mellow.gif . getlost.gif . ja nu tomeer huh.gif ,but taa veixmiite, man baigi vajga sho.... galvenokaart tam laij kjiimijas konciii buutu sekmiiga un algrebraa arii dereeetu... grin.gif

es to vexmiiti neisaaku.. mann angel_with_a_broken_wing atsuutiija whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 12.05.2004 15:43
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Lloti izsmellossi es negribu un arii nespeeju. Jo nezinu vairs kaa tas ir. Lloti sen neesmu juties laimiigs. Apmierinaats, satraukts varbuut, bet ne laimiigs. Es to nemaz nevaru atcereeties un pastaastiit, kaa ir, kad ir laimiigs un kaapeec taa notiek. To vispaar tikai peec tam kaut kad apjeedz, ka taa ir bijusi laime.

Dazzkaart domaaju vai atminnas par laimi gadiijumaa nav sadomaatas t.i. atcereeties "uh, cik labi bija" nemaz nenoziimee, ka bija labi. Vienkaarssi, ka ilgojos peec taa, lai buutu labi, iedomaajos kaa buutu labi un tad iecellu ssiis ilgas atminnu kaartaa. Varbuut, ka laimiigs var buut tikai passlaik vai arii nebuut vispaar. Varbuut, ka bijussajai laimei nav sevisskkas noziimes.

Kaadu laimi es gribeetu? Mieru passam ar sevi. Sajuutu, ka esmu briivs. Sajuutu, ka esmu vajadziigs. Patiesi ticeet, ka mani miil. Arii, ka man kaads(i) ir patiesi vajadziigs, ka pats kaadu miilu. Just paarlieciibu, ka viss buus labi. Ka es speessu piepildiit savas veelmes. Nejust ne kripatinnu baillu. Visu vaardiem nevar pateikt. Bet ak vai, cik daudz prasiits!

Ekk. Dziivossu vien taalaak un tad jau maniis.
Laime, kur tu kaveejies? silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 12.05.2004 18:09
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 13:08)
3) būt spējīgam kādu mīlēt ! Un nav svarīgi ar vai bez pretreakcijas!

wispaar tas ir pat LJOTI swariigi. miileet kaadu bet nebuut mileetam - taa ir wairaak nelaime nekaa laime. nu newis nelaime bet... nu prectac waardam ''laime'' wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 13.05.2004 10:50
Raksts #12


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(dream destruction @ 12.05.2004 18:09)
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 13:08)

3) būt spējīgam kādu mīlēt ! Un nav svarīgi ar vai bez pretreakcijas!

wispaar tas ir pat LJOTI swariigi. miileet kaadu bet nebuut mileetam - taa ir wairaak nelaime nekaa laime. nu newis nelaime bet... nu prectac waardam ''laime'' wink.gif

Nu es ar tā sākumā domāju.. Tomēr galvenais ir SPĒJA sajust ko cilvēcīgu! Un pārējais nav svarīgi! Nelaime ir tāda, ka daudzi cilvēki notrulinās ar laiku. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.05.2004 13:05
Raksts #13


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



1.Kā tā rodas?

Laime rodas, tad kad tu izdari citam kaut ko labu. Un tev par to ir prieks, laime var rasties arī tad, kad tev kaut ko labu izdara, un tu priecājies par sevi un citiem. Laime rodas pati no sevis. Viņu nemaz nevar tik viegli pamanīt. Pat no nelaimes var rasties laime.

2.Kas to izraisa?

Laimi izraisa viss, kas sagādā prieku happy.gif

Kas man liek justies laimīgai....
man liek justies laimiigai viss... saakot ar modinaataaju, kurs zvana tik necieshami katru riitu unj beidzot ar to, ka jaapilda maajas darbi happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.05.2004 15:07
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



1. kaa taa rodas?

pie manis taa peedeejaa laikaa vienkaarsi atnaak.
tajos briizos, kad radusies paarlieciiba - sobriid vairs nekas vairaak nav vajadziigs.
visspeeciigaak to paardziivoju 8. skoleenu dziesmu sveetku gala koncertaa. biju dziedaataaju viduu.. tas bija kaut kas...
veel tagad skatoties koncerta ierakstu, bez raudaasanas nemaaku liidz beigaam tikt.. laimes sajuuta veel joprojaam dziivo manii
un iisteniibaaa, par spiiti visaadaam probleemaam, kas ir ikdienas neizbeegama sastaavdala, es tomeer juutos laimiiga, katru miilu dienu,
jo esmu atrdusi cilveekus, kurus neapzinaati mekleeju visu apziniigo muuzu un mana dziive ir pilniibaa mainiijusies uz labo pusi...

2. kas to izraisa.
jebkas, kam nav negaaciju piesaknjas.
tikai jaaprot to saskatiit un izmantot un izbaudiit un panaakt, lai tas atkaartojas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 13.05.2004 16:40
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Pārāk sarežģīts jautājums. Pašai sanācis būt laimīgai vienīgi sapņos. Bet kad tu reiz dabon nost tās maigi rozā brillītes, un attopies, ka tavi sapņi pat i nedomā piepildīties
Kā jau daudzi te min - arī manuprāt laimei ir daudz kopīga ar mīlestību. Vienīgi negribētos piekrist, ka varētu pietikt ar vienpusēju mīlestību. Tiesa, nevar sevi saukt par nelaimīgu tikai tāpēc, ka mani nemīl tas kuru mīlu es - manuprtāt iemīlējies cilvēks nevar būt nelaimīgs, bet laime un nelaime jau nav'vienīgās alternatīvas - ir kaut kas arī pa vidu. Man pagaidām - skumjas. tādas gaišas, bet tomēr skumjas.Laimu - lai būtu kaut viens tāds cilvēks, kam esmu vajadzīga tieši es.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 14.05.2004 11:06
Raksts #16


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Laimiigs tu cilveeks esi tad, kad pie tevis beidzot atnaak taa laimiigaa apzinna, ka viss tagad notiek tiessi taa kaa tam ir jaabuut, ka tas ir tas, ko tu esi tiessaam veeleejies sagaidiit....un kad tu to beidzot apjeedz, tad atliek tikai izbaudiit mirkli, jo sazinvelnsvinnzin kad veel kaut kas taads notiks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 14.05.2004 15:06
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



izbaudaami ir lielaakaa dalja mirklu.
bet kaa lai zina, ka tiesi taa kaa ir sajaa briidii, kas uzskataams par laimiigo, ir taa kaa tam jaabuut?
varbuut nespeeja to ieraudziit liedz mums buut laimiigiem biezaak??
un varbuut atkal taa, ka laime tiek dota mazaas devaas, lai mees pratu to noveerteet?
kaa teikts, ja katru dienu buutu sveertki, tad sveetku nebuutu???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 14.05.2004 15:19
Raksts #18


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



varbuut tu nekad neiepaziisi iistu laimi....
varbuut tu nemaaceesi pateikt kad juties tiessaam laimiiga....
dziive sastaav no mirklliem, kas kopaa saveerpti rada to noskannu kam jaabuut, kam nee...
es nerunaaju tikai par izbaudaamiem mirklliem, ja nu tu kaartiigi neizlasiiji...es runaaju par to ka tad kad tev ir taa sajeega radusies par to ka juuties ssinii briidii laimiigs, tad tas ir jaaizbauda...nedaleca?
vai tad tu to nejuuti ka ir tiessi taa kaa jaabuut? ar laiku varbuut rodas ssaubas vai tiessaam tas taa ir vai nee, bet....jaadziivo tak tagad un jaadomaa kaa tagad buus labaak......
laimi nevar prognozeet kad taa buus un kad nee...tad kaa tu vari nezinaat to ka ssis briidis tiessaam ir tas laimiigais?
jebkuraa mirklii tu vari nomirt...taapeec juuties laimiigs kad vien vari, un labaak nesskkiro kad taa ir patiesa laime un kad izdomaata, jo arii izdomaatai piemiit liels speeks.
sviests.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 14.05.2004 15:29
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



man likaas taa...
laimi nevar izdomaat. taapeec pat ja tikai mazliet smarzo peec laimes, vari buut paasarliecinaats, ka vinja pati arii ir tuvumaa. pavisam tuvu.

un taalaak, atbildot uz NW paarlieku un sausmiigi dusmiigo postu (vai tevi laimesmaate piemirsusi, ka tik traki saskaitusies? par ko tad, maaciibu gada beigu ietekmee?)

es zinu kas ir iista laime. tas ir kaut kas tik skaisc, kaut kas taaaac, ka manaa vaardu kraajumaa, kas nav no tiem nabadziigaakajiem, tam atbilstosi vaardi neatrodas. es esmu to piedziivojusi un tas ir devis man taadu speeku!!

viens laimiigs briidis aptuveni 4 gadus atpakal paarveerta mani paroptimisti, turklaat neglaabjamu. un man taapeec ir kluvis tik viegli dziivot uz prieksu, ka katru vakaru palienu zem segas - veel viena bezgala skaista diena LAIMIIGI nodziivota.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 14.05.2004 15:39
Raksts #20


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



duuuuh, kuraa vietaa es tev to teicu???
nav taa ka laime tev ir visu laiku blakus un gaida tikai mirkli kad izlekt aaraa no stuura aiz kura ir pasleepusies lai peekssnni paarliitu paar tevi.....laime ir jaarada.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 21:10