Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Žila Verna grāmatas, Vai lasāt ?
Sol Invictus
iesūtīt 01.08.2004 22:34
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ja lasāt, kura labāk patīk ? (man patīk ''Ceļojums uz zemes centru'', lai gan tam par iemeslu ir cita grāmata)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
josephine
iesūtīt 13.03.2007 16:03
Raksts #101


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Visu cieņu Žilam Vernam par spēju sarakstīt tādas grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soleisa
iesūtīt 16.03.2007 20:08
Raksts #102


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: sapņu valstība



Varētu teikt ,ka tas ir mans mīļākais rakstnieks
Tiešām burvīgs..smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Lover
iesūtīt 29.03.2007 22:11
Raksts #103


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07



Dievīgs rasktnieks ar ļoti labu fantāziju...Atzīstos esmu izlasījusi tikai ''Ceļojums uz zemes centru'' tā pati no `Sprīdīša biblotēkas`... Man grāmatā visvairāk patika kur tas jaunākais [neatceros vārdu] pazuda, un tad cauri sienai viņš dzirdēja abus `pāriniekus`.
Varat ieteikt vēl kādu viņa grāmatu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Chocolate
iesūtīt 11.07.2007 17:17
Raksts #104


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07
Kur: Mājas



Diemžēl man gadījies izlasīt vien grāmatu ''Noslēpumu sala''.Lasīt un meklet citas vienkārši slinkums.Šitā man patika.Aizraujoši notikumi, negaidīti pavērsieni, kritiskas situācijas...Un visam tam pāri - salas noslēpums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 12.07.2007 11:50
Raksts #105


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Grāmatas tiešām ir labas, Žils verns vienmēr labi redzēja nākotni, arī dabā ļoti labi orentējās. Vārdsakot - pilnīga fatāzija, bet izklausās tik reāli. Vislabāk patika "Noslēpumu sala", jo tur talantīg tiek iekļauti varoņi no citām grāmatām, tā ir itkā noslēgums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Night_Angel
iesūtīt 01.01.2008 14:39
Raksts #106


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.08
Kur: Jelgava



Izsakat savu viedokli par šo rakstnieku. Kādas ir jūsu mīļākās šī rakstnieka grāmatas, kādas esat lasījusi un ko varat ieteikt?

Nu, piemēram, man ļoti patika "Noslēpumu sala". Izlasīju pat vairākas reizes, aizkustibošs stāsts, vismaz priekš mani...Dzīvoju līdzi visiem viņu piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, pat raudāju. Iesaku izlasīt.

Nu lasīju arī "Kapteiņa granta berni". Ar šo grāmatu man asociējas dīvains atgadījums. Kad biju maziņa...kkur 6 vai 7 gadini mēģināju lasīt, kaut arī vecaki teica, ka būs smaga lasāmviela, tā arī bija, bet nu lasīju. Šogad vasarā kamēr biju slimnīca nolēmu izlasīt velreiz un kka neatceros, ka būtu notikušī tādi notikumi kā grāmatā, jo liekas kad mazīņa biju bija pavisam kas cits.. Dīvaini. smile.gif
Bet nu iesaku arī šo grāmat, arī interesanta un aizraujošoa.

Nu re... Es teicu - lūdzu, izmanto meklēšanu! sad.gif Tāds pavediens jau ir.
Roviela


Šo rakstu rediģēja Roviela: 01.01.2008 14:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 01.01.2008 16:47
Raksts #107


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



jā, man arī dažreiz tā gadās ,ka viss ir pilnīgi savādāk, nekā tas ir! pie, nosapņojot, vai izdomājot savu variantu, tas iesēžas zemapziņā, un tad viss notiek!

pirmā, ar ko sāku, bija 80 dienās apkārt zemeslodei, tad 2000 ljē, tad ceļojums uz zemes centru un vēl, un vēl... bet vislabāk patika "ceļojums uz zemes centur". kāpēc tieši tas? vienkārši patīk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paige
iesūtīt 20.01.2008 16:34
Raksts #108


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.08
Kur: Malfoju muiža



Esmu izlasījusi tikai ''Noslēpumu salu".Jā, es zinu vajadzēja vairāk.Bet man nekad nav īsti laika tādas biezas grāmatas ņemt un lasīt.
Nu jā, bija laba, ļoti interesanta, aizraujoša(es neaizmigu laughing.gif).Varbūt kaut kad tuvākajā laikā saņemšos un izlasīšu arī citas.Laikam ir tā vērts. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristiina
iesūtīt 07.02.2008 20:13
Raksts #109


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.07
Kur: Ogres raj.



Mums bija kā obligāto literatūru jālasa Žila Verna darbs Ceļojums uz zemes centru, man šī grāmata patika! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jonatan
iesūtīt 17.03.2008 20:49
Raksts #110


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.08



Esu lasijis: Kapteiņa Granta bērnus, 20 00 lje pa jūras dzelmi, Noslēpumu sala, Mazais kapteinis, 5 nedēļas gaisa balonā, 80 dienās apkārt zemeslodei, Meteora Medības, Begumas 500 miljonu. Melnā Indija.
Man ļoti patika melnā indija, stāsts par ogļu raktuvju būvi un dzīvi tajās, ko pa laika maitā traks sabotieris.
Pirmoreiz lasot Ž Verna darbus var būt interesanti zināt, ka 3 grāmatas ( BackFromTheGrave jau to minēja)
1. Kapteiņa Granta bērni, 2. 20 000 ljē pa jūras dzelmi 3. Noslēpumu sala ir ar netieši saistītiem notikumiem šādā secībā.
Un, ja kāds domā, ka šeit es pieminēju kādu teršdaļu viņa grāmatu, tad ziniet - nē. Man nesen bija baigais pārsteigums uzzināt, ka Verns rakstīja kā mašīna, dažkārt pat vairākus darbus gadā. To ir desmitiem.
Vēl gribu izlasīt Ceļojumu uz zemes centru un ceļojumu uz mēnesi.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 18.03.2008 17:39
Raksts #111


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Man nepatika. Un, kaut uzbūra redzes gleznas un visādas citādas lietas, kas raksturīgas labām grāmatām, necik neaizkustināja un neko manī neatstāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 06.04.2008 16:14
Raksts #112


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Patīk.
Viens no mīļākajiem autoriem.
Ar smaidu atceros vasaru, kad lasīju vienu pēc otras Žila Verna grāmatas.
Visas, gan, nav labas, bet lielākā daļa patīk! wink.gif
Kad lasīju atrauties nevarēju un, ja kāds mani atrāva, tad visu laiku kritu u nerviem ar "kas notiks tālāk?" "ko viņi darīs?" u.t.t. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anabellpaula
iesūtīt 28.06.2008 20:46
Raksts #113


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.08
Kur: Kaut kur starp Jums



Esmu izlasījusi kādas piecas viņa grāmatas! smile.gif
Patika visas izņemot ''Ceļojums uz Zemes centru''.Nezinu -kapēc?-.Varbūt tāpēc,ka viņiem bija dīvainas atticības(savstarpēji).Man Ļoti patika''Kapteiņa Granta bērni'' un ''Noslēpumu sala''.Aizraujošas grāmatas,nevar nolikt malā.
Viņš ir viens no maniem mīļākajiem autoriem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roēna
iesūtīt 11.09.2008 19:01
Raksts #114


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.08



Dēļ skolas bija jaizlasa. Izlasīju 20000 ljē pa jūras dzelmi, bija interesanti. Gribējās lasīt arī Ceļojums uz zemes centru, bet kad pašķīru 6 nodaļas uz priekšu un vēl nekas nenotika, kaut kā pārgāja velme.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 06.10.2008 16:38
Raksts #115


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Lasīta un pārlasīta ik pa brītiņam tiek "Kapteiņa Granta bērni". Nezinu, kāpēc. Varbūt sižeta dēļ. Taču arī filma ir fantastiski jauka smile.gif

Pārējās Žila Verna grāmatas pie manis vēl nav atnākušas... nelasās vēl.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 05.11.2008 14:23
Raksts #116


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Esmu lasījusi divas Žila Verna grāmatas — "Kapteiņa granta bērni" un "80 dienās apkārt zemeslodei" — un tikai tāpēc, ka redzēju filmas un tās man patika, grāmatas arī.
Tāču pārsvarā Verns nav pieskaitāms pie maniem iemīļotākajiem autoriem. Pārfrāzējot essy, varbūt vēl neesmu tām nobriedusi.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 05.11.2008 14:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 30.11.2008 18:28
Raksts #117


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Ļoti labs autors, ir sanācis lasīt vairākas viņa grāmatas - 80 dienās, Ceļojums uz Zemes Centru u.c.

Reiz centos lasīt Kapteiņa Granta Bērnus taču, nespēju. Šķiet ka biju vēl par mazu. Tā vietā skatījos krievu seriālu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nefermerita
iesūtīt 27.05.2009 13:44
Raksts #118


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.09
Kur: Jēkabpils



Žils Verns ir viens no ģēnijiem, kas radījuši pilnīgi jaunu izpratni par literatūru. Viņa grāmatas varbūt aŗi visas nav labākās, piemēram, Ceļojums uz zemes centru, salīdzinājumā ar citām ir nožēlojama gan stāsta, gan izpildījuma, gan nabadzīgo tēlu ziņā, toties Kapteiņa Granta bērni, 20 000 ljē pa jūras dzelmi un Noslēpumu sala, kas ir savienoti vienā sērijā, ir vienkārši fantastika. Brīzīem man liekas, ka es būtu gribējusi dzīvot laikā, kad ģeogrāfija un citas dabaszinātnes bija topā un stilīgi, tāpat kā tagad romantiskais kino un datorspēles.
Arī Mazais kapteinis ir ļoti laba grāmata smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ciema Mulķītis a...
iesūtīt 14.09.2009 16:10
Raksts #119


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.09



esmu lasījis "Kapteiņa Granta bērni",ļoti laba grāmata. Iesaku visiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfa
iesūtīt 30.09.2009 21:45
Raksts #120


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.09



Visu laiku gribu izlasīt, bet parasti pagadās tādas grāmatas kā obligātā literatūra un tā. Kaut kad sāku vienu. Nezinu kapēc nepabeidzu, jo man ļoti patika. Neko daudz neesmu lasijjusi, bet es zinu, ka man ĻOTI patīk autors un viņa grāmatas. Tiešām foršas. Kāds nezin, cik tieši grāmatas viņam ir? Nu.. jā stulbs jautājums, bet kāds zin? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 12:17