Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Ko saka Dieva Vārds par maģiju?
Logos
iesūtīt 10.01.2008 16:15
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



Jūsu domas draugi, kas tad īsti ir maģija un kāda ir tās izcelsme?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Logos
iesūtīt 11.01.2008 14:33
Raksts #21


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



>>Etasi

Ir, protams, bezgala jauki, ka esi pievienojies mūsu spamojošam pulciņam!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No sirds pateicos. Taču neapskaužu tos cilvēkus, kas šeit iznieko savas dzīves lai spamotu. Es neatnācu lai spamotu.

Ir tik pat bezgala jauki, ka vēlies ar mums aprunāties par sev tik būtiskām lietām.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Esmu nācis runāt par lietām kas ir eksistenciāli būtiskas visai radībai.

Tomēr pēc Taviem postiem šeit, nevar īsti saprast, kāds ir Tavs mērķis.
---------------------------------------------------------------------------------------
Pasludināt Dieva evaņģēliju(labo vēsti) par Jēzu Kristu.

Nest gaismu mūsu okultisma pārņemtajos prātos?
-------------------------------------------------------------
Tu to teici!

Tas nes! Pastāsti mums par to, kādu Tu uztver maģiju, dod norādes uz ticamiem avotiem, pamato savu viedokli! Nevis tikai izmet pa kādam biklam vārdam, ļaujot tos mums apkošļāt kā nešķīstām radībām.
-------------------------------------------------------------------------------
Laikam nebūsi vērīgi lasījusi šo diskusiju. Ir jau diezgan daudz pateikts. Runājot par avotiem, šajā forumā ir aizliegts citēt Bībeli


Jo "maģija" ir tikai vārds. Cits ar to saprot minētos fireballus un sienas šķaidošus zibeņus, cits ar to saprot dziedināšanu, cits lāstus un garu izsaukšanu.
------------------------------------------------------------------
Atbilde ir vienkārša. Viss pārdabiskais ko Dievs nav atļāvis ir maģija.

Iesaku arī paskaidrot, ko tieši Tu šajā diskusijā vēlies apzīmēt ar vārdu "Dievs". Dievu, To Kungu no kristīgās ticības vai jebkādu augstākstāvošu spēku no jebkuras reliģijas vai filosofijas.
-----------------------------------------------------------------------------------
Dievu, kas sevi ir atklājis vecās un jaunās derības Svētajos Rakstos.

Vienkārši pēc Tava rakstīšanas stila manī radās šaubas, vai esi līdzvērtīgā vecumā ar pārējiem šīs diskusijas dalībniekiem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kāds ir šīs diskusijas dalībnieku vecums? smile.gif

Ja vēlies šeit iepostēt savu apcerējumu par maģijas un Dieva attiecībām, tad dari to, taču, ja vēlies saturīgu diskusiju, tad iesaku pie tās mazliet piestrādāt.
----------------------------------------------
Paldies par padomu!

Šo rakstu rediģēja Logos: 11.01.2008 14:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 11.01.2008 14:40
Raksts #22


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kur teikts, ka nedrīkst citēt Bībeli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 14:43
Raksts #23


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(Elune @ 11.01.2008 14:40) *
Kur teikts, ka nedrīkst citēt Bībeli?


Mani par to brīdināja trīs cilvēki. Laikam jau ka admini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 11.01.2008 14:47
Raksts #24


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Viņi droši vien teica, ka nevajag Bībeles citātus likt pa labi, pa kreisi katrā postā neskatoties vai tas ir vai nav pa tēmu, bet konkrēta aizlieguma citēt Bībeli nav. Man liekas, ka nav. Vismaz noteikumos nav. Pati esmu citējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 11.01.2008 14:48
Raksts #25


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:33) *
No sirds pateicos. Taču neapskaužu tos cilvēkus, kas šeit iznieko savas dzīves lai spamotu. Es neatnācu lai spamotu.
Esmu nācis runāt par lietām kas ir eksistenciāli būtiskas visai radībai.

Tad kāpēc Tu to nedari jaukā, labi saprotamā un pamatotā stāstījumā? Vai tas nav tas, kā vislabāk ir šo vēsti nodot citiem? It īpaši mums, dīkdieņiem, kas neko citu nedara, kā tikai lasa un spamo forumos, cerot tajā atrast kādu vērtīgu dzirksti, ko Tu varētu mums sniegt.

CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:33) *
Pasludināt Dieva evaņģēliju(labo vēsti) par Jēzu Kristu.

Protmas, mērķis ir cēls. Bet neko labu Tu nepanāksi, ja tos, kas šajā forumā atrodas, bez pierādījumiem apvainosi okultismā. Ja tas ir Tavs darba plāns tuvākajai nākotnei - regulāri atklāt un iznīcināt kādu okultisma perēkli, piežilbinot to ar Dieva gaismu, tad savā ceļā esi mazliet kļūdījies. Šeit ir gana daudz cilvēku, ka sšo vēsti ir saņēmuši un tura godā.

CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:33) *
Laikam nebūsi vērīgi lasījusi šo diskusiju. Ir jau diezgan daudz pateikts. Runājot par avotiem, šajā forumā ir aizliegts citēt Bībeli

Citēt un dot pierādījumus nav viens un tas pats. Tu vari droši runāt par sev svarīgo tēmu, dodot norādes uz Bībeles pantiem. Ir ļoti jauki, ka esi iepazinies ar foruma lietošanas noteikumiem, taču tas nenozīmē, ka vērtīgas tēmas apskats ir jāaizstāj ar aprautiem izteicieniem, kas izšķīst kopējā tēmas saturā, kur nav novilktas robežas, sniegtas norādes un aicināts uz veselīgu diskusiju.

CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:33) *
Kāds ir šīs diskusijas dalībnieku vecums? smile.gif

Ar vecumu es domāju ne tik daudz gadu skaitu, cik spēju sakarīgi formulēt savu domu, ietverot to normālos, saliktos teikumos, kas no atziņu drumslām spēj veidot priekšstatu par katra rakstītāja domām, uzskatiem un ticību. Bet, ja ļoti interesē, tad da'[lai postotāju profilos ir redzams to gadu skaits.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 14:53
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(Elune @ 11.01.2008 14:47) *
Viņi droši vien teica, ka nevajag Bībeles citātus likt pa labi, pa kreisi katrā postā neskatoties vai tas ir vai nav pa tēmu, bet konkrēta aizlieguma citēt Bībeli nav. Man liekas, ka nav. Vismaz noteikumos nav. Pati esmu citējusi.


Man tika pārmesta Bībeles autortiesību pārkāpšana. smile.gif Tas bija labs pigors. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 11.01.2008 14:55
Raksts #27


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:53) *
Man tika pārmesta Bībeles autortiesību pārkāpšana. smile.gif Tas bija labs pigors. grin.gif

Tad jau Tu vienkārši liki bez atsauces uz Bībeli! Es arī pārlasīju noteikumus un neatradu citēšanas aizliegumu. Bet šobrīd neizskatās, ka šī diskusija spētu ieiet tādā gultnē, lai būtu nepieciešamība kaut ko citēt. Diemžēl!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 11.01.2008 15:31
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Sveiks.

Kad atbildi, tad citējamo tekstu iezīmē un uzspied to runas burbulīti formatējuma joslā ("Noformēt kā citātu") - būs skaidrāk un saprotamāk.

CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 14:33) *
Viss pārdabiskais ko Dievs nav atļāvis ir maģija.
Apskaidro jel manu prātu, bet kā vispār var pastāvēt kaut kas, kas nav nācis no Dieva? Dievs ir visvarens. Viņš jebkurā laikā var iznīcināt Sātanu un visus viņa radījumus. Ja jau to nav izdarījis, tad tam ir kāds iemesls. Teiksim, pārbaudīt cilvēka ticību, rūdīt gribu vai kas tāds. Un tādā gadījumā arī Sātans ar visu savu dēmonu baru un maģiju ir tikai instruments Dieva Plānā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 15:51
Raksts #29


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(Etasi @ 11.01.2008 14:55) *
Tad jau Tu vienkārši liki bez atsauces uz Bībeli! Es arī pārlasīju noteikumus un neatradu citēšanas aizliegumu.


Ok. Skatīsimies ko tad saka Dieva vārds par šīm lietām. Ievietošu citātus ar atsaucēm. Redzēsim kas notiks izdzēsis vai neizdzēsīs.

Zemāk pievestajos ©Bībeles citātos ir skaidri redzama Dieva nostāja pret maģiju.
"9. Kad tu nonāksi tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos, tad nemācies darīt tās negantās lietas, ko šīs tautas dara.
10. Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas savu dēlu vai savu meitu liktu sadedzināt ugunī, nedz arī, kas zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis,
11. nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs,
12. jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība, un šīs negantības dēļ Tas Kungs, tavs Dievs, tos dzen ārā, tev ienākot.
13. Tev ir jābūt bezvainīgam Tā Kunga, sava Dieva, priekšā.
14. Šīs tautas, ko tu izdzīsi, uzklausa gan laika zīmju taujātāju, gan nākotnes zīlnieku; tev Tas Kungs, tavs Dievs, to nav atļāvis." (5.Moz.18)


Šeit redzam kāds sods skar tos kas paliek neuzticīgi(ielaižas netiklībā) savam Radītājam dzīvības devējam,
un no ticīgiem kļūst par māņticīgiem:
"Un, kas griezīsies pie zīlniekiem un pareģiem, lai ar tiem kopā ielaistos netiklībā, to Es uzlūkošu ar dusmīgu vaigu un viņu izdeldēšu no viņa tautas vidus."(3.Moz.20:6)

Okultisma piekopēji paliks ārpus debesu valstības:
"Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus."(Atkl.22:15)

Par okultisma un maģijas tēvu:
"42. Jēzus viņiem sacīja: "Ja Dievs būtu jūsu Tēvs, jūs Mani mīlētu, jo Es esmu izgājis un nāku no Dieva. Jo ne no Sevis esmu nācis, bet Viņš Mani sūtījis.
43. Kādēļ jūs Manu runu nesaprotat? Tāpēc, ka jūs neesat spējīgi klausīties Manos vārdos.
44. Jūs esat no sava tēva - velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs.
45. Bet Man jūs neticat, tāpēc ka Es runāju patiesību." (Jņ. ev. 8)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 11.01.2008 16:07
Raksts #30


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Njā, nu te saduras divas dažādas maģijas definīcijas. Viena ir tā, ko ar maģiju saprot reālā pasaulē - zīlēšana, lāsti, pareģošana, pieburšana. Un otra, kas tiek uzburta iztēlē - uguns lodes, zibeņi, ārstēšana u.c. Pirmkārt, tās otrās nav reālas. Gribēdams cilvēks neiemācīsies šaut uguns lodes. Jā, par to cilvēki šajā forumā runā, bet tas viss ir iztēles līmenī. Un tas nekādā veidā nenoliedz Dievu, viņa pastāvēšanu un varenību. Otrkārt, šī maģija, kas tiek apskatīta fantasy daiļradē, ir galvenokārt balstīta dabas spēkos - uguns, ūdens, vējš u.c. Un tajās pasaulēs tāpat to visu pamatā ir radījis kāds augstāks Dievs. Jā, cilvēkiem patīk palasīt grāmatas, paskatīties filmas un paspēlēt spēles, kur varonis spēj aizsargāties, izmantojot šos spēkus, lidot un ārstēt ar acu skatienu vien. Bet vai tas kaut kādā veidā traucē viņam reālajā pasaulē būt ticīgajam, nudien nezinu. Man šķiet, ka nē. Vai arī Dieva rakstos ir atrodams kas tāds, kas aizliegtu šādā veidā atpūsties? Un tieši tā otrā veida maģija ir tā, kas tiek cilāta šajā forumā, nejau tas, kā labāk nolādēt kaimiņieni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 16:10
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS
Apskaidro jel manu prātu, bet kā vispār var pastāvēt kaut kas, kas nav nācis no Dieva?

Bībeles pirmajās nodaļās var lasīt ka Dievs visu radīja labu. Starp labajām radībām Dievs radīja arī gaismas eņģeli(Lucifer), kam bija jānes gaisma. Taču viņš kļuva lepns, sajutās gudrāks par savu radītāju, un pieteica Dievam karu. No šā brīža lucifera dvēsele kļuva melna, un no gaismas nesēja viņš kļuva par tumsas nesēju.

CITĀTS
Dievs ir visvarens. Viņš jebkurā laikā var iznīcināt Sātanu un visus viņa radījumus. Ja jau to nav izdarījis, tad tam ir kāds iemesls. Teiksim, pārbaudīt cilvēka ticību, rūdīt gribu vai kas tāds. Un tādā gadījumā arī Sātans ar visu savu dēmonu baru un maģiju ir tikai instruments Dieva Plānā.


Doma pareiza. Tikai ar piebildi ka līdz noliktajam laikam. Dievs ļauno sātanu patur lai tas plosa viņam līdzīgos. Tā ir Dieva gudrība bezdievīgos iznīcina paši bezdievīgie.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 11.01.2008 16:15
Raksts #32


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ok, Dievs aizliedz nodarboties ar maģiju kas nav nākusi no Dieva. Bet vai kāds šeit nodarbojas ar maģiju? Līdz ar to domāju esi smagi kļūdījies, ja domā, ka mēs te izsaucam garus un ko tur vēl.



Tāpat ir jāizsķir šķietama nodarbošanās ar maģiju un patiesa nodarbošanās ar maģiju. Piemēram zīlnieces kurām nepiemīt maģiskas spējas nodarboties ar nākotnes paredzēšanu ir vienkārši krāpnieces kuras Tas Kungs var apsūdzēt ar vienu no 10 pamatbaušļiem par melošanu, taču nekādā gadījumā nevar apsūdzēt maģiskā darbībā, jo zīlniecei nav bijušas nekādas maģiskas spējas. Viņa ir tikai izlikusies, ka tādas ir. Krāpusies.

Tas Kungs un viņa pazemīgi, pieticīgi cilvēkbērni kādu var apvainot predieviskā maģiskā nodarbošanā, tikai tādā kadījumā, ja tā būtne patiesi nodarbojas ar maģiju, kas nav nākusi no Dieva, nevis ar prastu krāpniecību un melošanu.

Es ieteiktu Tā Kunga vārda sludinātājiem rūpīgāk izvēlēties izteicienus pirms kādu apsūdz sātaniskā maģijā. Ir būtiska atšķirība vai cilvēks izliekas, ka viņam ir tādas spējas un tādu kam tās ir un tās predieviski izmanto.

Bet tikai es neticu, ka ir tādas personas kam piemīt reālas pretdieviskas maģiskas spējas. Mānā uztverē visas zintnieces, pūšļotājas un ‘’ļauno garu’’ aizbaidītājas ir prastas krāpnieces un meles.

Tā Kunga vārda sludinātājiem pēc mans taisnības un kārtības uztveres būtu pesteļotājas nevis jāapsūdz maģijā, bet gan prastā krāpšanā. Jāiet runāties, ka melot nav labi u.t.t.

Melot un nodarboties ar māģiju nav viens un tas pats mans dārgais brāli Logos!

Ja tu brāli Logos domā, ka kāds te nodarbojas ar reālu predievisku maģiju, man tevis patiesi ļoti žēl. Nemeklē Sātana izdzimumus kur to nav. Te ir tikai meļi un krāpnieki.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 11.01.2008 16:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 11.01.2008 17:30
Raksts #33


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 16:10) *
Bībeles pirmajās nodaļās var lasīt ka Dievs visu radīja labu. Starp labajām radībām Dievs radīja arī gaismas eņģeli(Lucifer), kam bija jānes gaisma. Taču viņš kļuva lepns, sajutās gudrāks par savu radītāju, un pieteica Dievam karu. No šā brīža lucifera dvēsele kļuva melna, un no gaismas nesēja viņš kļuva par tumsas nesēju.

Doma pareiza. Tikai ar piebildi ka līdz noliktajam laikam. Dievs ļauno sātanu patur lai tas plosa viņam līdzīgos. Tā ir Dieva gudrība bezdievīgos iznīcina paši bezdievīgie.


Tas ir tavs viedoklis. Lucifer vispār nav sastopams Bībelē, tas ir latīņu vārds. Sātana vārds, kas tam bija pirms kļūšanas par Pretinieku (Kas arī nozīmē "Sātans") ir zudis, jo tas enģelis, kas viņš reiz bija ir zudis uz visiem laikiem. Vai viņam kas bija jānes via nebija - arī tas nav zināms. Bija enģelis, smuks, labā stāvoklī. Un kļuva sliktais. Tas arī viss.

Dievs Sātanam un cilvēcei ļauj pierādīt, ka viņi spēj dzīvot labāk bez dieva. ja sātans un cilvēki izgāzīsies, kas neizbēgami notiks, Dievs beidzot rīkos Harmegidonu.

Maģija - tas ir garu spēks. Cilvēki ir apsolūti nulles šajā spēkā, viņiem maģija nepiemīt. gari ir enģeļi un dēmoni. Diev snoteicis, ka mūsdienās brīnumu nevajag, tā vietā ir Bībele. Tātad maģija ir dēmonu lieta.
Ja cilvēks izrādā vēlmi nodarboties ar maģiju, viņš izrāda vēlmi sastīties ar dēmoniem, pat ja to nezina. Kas būs tālāk - tad jau redzēs.

Domāju, ka vairumam ir taisnība. Šajā forumā mītošie ir pārāk aizņemti ar keljošanu pa internetu un postošanu lai ņemtos ar maģiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 11.01.2008 17:52
Raksts #34


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es arī sajūtu to maģiju kas virmo gaisā- ziemā. aukstā sniegainā ziemā. pavasarī atkal ir pavisam cita veida maģija. un dzīve pati par sevi ir brīnums=maģija
UN
Dievs taču pats par sevi ir vistīrākā maģija, jo Dieviņš ir ziema, dievs ir tu un es un dievs ir mans kaķis un zirgi "laiveniekos" ir dievi rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif

(jā un starp citu es upurēju Laimai Mārai un Ūsiņam, man uz muguras ir uztetovēts Sātans (paraugies arī uz manu piereģistrēšanās datumu lūdzams happy.gif) klausos sātaniskus tekstus un sātanisku mūziku, regulāri izlieku kārtis, ik pa laikam skaitu mantras un pielūdzu Šivu un Lakšmī. un protams visus akmeņus un kokus uc jo katrā no viņiem ir dvēsele kas veido kopējo dievu kas caurstrāvo visu esošo (arī Sātanu un Bin Ladenu grin.gif) jo dievs nav ne sieviete ne vīrietis ne labais ne ļaunais bet to abu apvienotā sākotne.


starp citu tu neesi mans brālis un es neesu tava māsa, taču dievs gan mani mīl par to nav šabu rolleyes_a.gif

(ak jā un es uzskatu ka pašnāvība ir normāla lieta pret ko Dievam nav nekādu iebildumu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 12.01.2008 21:49
Raksts #35


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 16:10) *
Bībeles pirmajās nodaļās var lasīt ka Dievs visu radīja labu. Starp labajām radībām Dievs radīja arī gaismas eņģeli(Lucifer), kam bija jānes gaisma. Taču viņš kļuva lepns, sajutās gudrāks par savu radītāju, un pieteica Dievam karu. No šā brīža lucifera dvēsele kļuva melna, un no gaismas nesēja viņš kļuva par tumsas nesēju.
Taču joprojām paliek Dieva radība, kam kaut kāda noteikta mērķa dēļ ļauts eksistēt, vai ne? Ja viņš to nedrīkstētu, tad sen jau būtu iznīcināts, vai ne?

Bet ja nu arī pesteļotājiem un magiem ir kaut kāda jēga?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 12.01.2008 22:12
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



nemeklē jēgu kur nevajaga... ragulopa soda diena jau ir noteikta. tābūs pēdējā diena šai pasaulei. un arī ķēdēs viņš ir iekalts, bet viņš ir pamatā garīga būtne. protams tas neliedz viņam arī pievilšanai rēgoties miesā. un ja Dievs ir nteicis tieši to dienu, tad viņš arī šo dienu piepildīs. un sātans arīpēc soda nepārstās eksistēt - gars ta ir nemirstīgs - viņš tikssodīts mūžībā, nebeidzamās mokās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 12.01.2008 22:19
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



pēc manām domām Logos pat īpaši neklausās/ neievēro citu rakstīto, bet tikai cenšas uzspiest savu viedokli par Dievu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 13.01.2008 12:35
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



CITĀTS(kauliņš @ 12.01.2008 22:19) *
pēc manām domām Logos pat īpaši neklausās/ neievēro citu rakstīto, bet tikai cenšas uzspiest savu viedokli par Dievu.


Nezinu kas tev liek tā domāt, bet es izlasu katru komentāru diskusijās kurās piedalos. Tur kur tiek, kas jautāts es arī atbildu. Neesmu nācis arī ar sava viedokļa uzspiežanu. Pārstāvu šeit skaidru, biblisku kristietību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 13.01.2008 14:00
Raksts #39


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



tādā gadījumā tev slikti ar redzi vai ar gramatiku jo browncat uzdeva 3 jautājumus
gribētos zināt ko tu par to saki un atvaino, ir pamats šaubīties

(diez kas notiks kad tu sāksi pārvērst peles par pogām happy.gif)

Šo rakstu rediģēja kaiva: 13.01.2008 14:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 13.01.2008 14:30
Raksts #40


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(browncat @ 12.01.2008 21:49) *
Taču joprojām paliek Dieva radība, kam kaut kāda noteikta mērķa dēļ ļauts eksistēt, vai ne? Ja viņš to nedrīkstētu, tad sen jau būtu iznīcināts, vai ne?

Bet ja nu arī pesteļotājiem un magiem ir kaut kāda jēga?



Dievs ļauj Sātanam eksistēt. Tas tā ir. Viņš var iznīcināt, bet to nedara.

Pieņemsim, ka Bībeles 1. Mozus grāmatas trešajā nodaļā teiktais ir patiesība.
Kad Sātans pamudināja cilvēkus ēst augļus no aizliegtā koka, cilvēki tā nostājās pret Dievu. Dievs bija teicis, ka nedrīkst ēst. Sātans to zināja, bet vienalga pamudināja ēst, cilvēki to zināja, bet ēda. Viņi apzināti nostājās pret Dievu un kļuva par dumpiniekiem.
Te nebija tikai runa par kaut kādu augli. Runa bija par paklausību. par to, ka Dievam ir tiesības noteikt, kas cilvēkiem ir labāks.
Sātans tādējādi apgalvoja, ka ja cilvēki nepakļausies Dievam, bet ļausies paši savai un Sātana vadībai, viņiem būs labāka dzīve.
Dievs atsāja dzīvus Sātanu, Ādamu un Ievu, lai viņi un viņu pēcteči pierāda, ka spēj dzīvot nekā tad, ja viņus vadītu Dievs.
Turklāt Ījaba grāmatas sākumā Sātans apgalvo, ka Ījabs un arī visi citi cilvēki novērsīs no dieva, ja viņiem savā dzīvē būs jācieš.
Tātad Sātans ir atstās dzīvs, lai pierādītu, ka:
1. Viņš spēj vadīt cilvēkus labāk kā Dievs.
2. Viņš spēj novērst visus cilvēkus no Dieva, sagādājot tiem nepelnītas grūtības.

Kad Dieva no teiktais laiks izbeigsies un Sātans savu taisnību pierādījis nebūs, viņš tiks iznīcināts.

Šo rakstu rediģēja Elony: 13.01.2008 14:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:43